Autor Wątek: Komisarz Alex  (Przeczytany 5969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zorina13

  • Bonanzica
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
    • https://bonnaza.fora.pl/
Komisarz Alex
« dnia: Maj 25, 2012, 15:46:48 »
Uwielbiam Kubusia i pieska.
Walach też jest świetna.
W tym serialu irytuje mnie tylko Puchała -cały czas je i boi się swej groźnej żony.
"Lepiej być nietypowym i nielubianym niż takim jak wszyscy i otoczonym tak zwanymi przyjaciółmi '
https://bonnaza.fora.pl/

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2012, 16:02:25 »
Uwielbiam serial a psa przede wszystkim. On jest najważniejszy, na resztę  przymykam oko, choć w sumie nie ma na co - w końcu to serial familijny ma być na sobotnie wieczory i niedzielne popołudnia. Niedociągnięcia w kwestii spraw kryminalnych czy pracy policji nie są najważniejsze.
Będzie w ogóle druga seria? ;)

Offline Zorina13

  • Bonanzica
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
    • https://bonnaza.fora.pl/
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2012, 16:04:49 »
Od 5 czerwca mają kręcić drugą serię.
"Lepiej być nietypowym i nielubianym niż takim jak wszyscy i otoczonym tak zwanymi przyjaciółmi '
https://bonnaza.fora.pl/

Zołza;)

  • Gość
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2012, 16:06:30 »
Nie zgodzę się z Wami dziewczyny. No może poza psem... ;) O ile cover "Don Mateo" jako "Ojciec Mateusz" jest niezwykle udany, tak ten jest jakimś mega niewypałem niestety. Począwszy od tytułu, a skończywszy na grze aktorskiej. Walach uwielbiałam do czasu kiedy nie zaczęłam jej widzieć w 9/10 ostatnio powstałych seriali i to się niestety przełożyło na jakość jej gry aktorskiej. Jak Wesołowskiego lubię tak w tym serialu jest jakąś mega porażką... Straszne pudło moim zdaniem...

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2012, 16:17:20 »
Ale nie patrzysz za bardzo pod kątem oryginału? Ja oryginał już nawet słabo pamiętam. Pies przysłanie mi wszystko, jest dla mnie i w ogóle chyba w tym serialu najważniejszy. Ja się po tej produkcji nie spodziewałam niczego wielkiego. Wesołowskiego natomiast nigdy specjalnie nie lubiłam. Emki nie śledzę na bieżąco więc i Walach mi nie zbrzydła jeszcze. A zresztą pies, pies i jeszcze raz pies i może jeszcze Tomek Schimscheiner :D

Zołza;)

  • Gość
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2012, 16:20:13 »
Może i tak. Widziałam parę odcinków. Mimo wszystko to bardzo nieudana próba skopiowania. Może gdyby serial był jedynie zakorzeniony w oryginale a pomysły byłyby autorskie, byłoby ciekawiej. A tak jest mdło i mało profesjonalnie...

Offline Zorina13

  • Bonanzica
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
    • https://bonnaza.fora.pl/
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2012, 21:29:04 »
Świetny dzisiejszy odcinek.
Dochodzę do wniosku że Marek ,Lucynka i Puchała to trzej muszkieterowie -jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego -zawsze mogą na sobie polegać.
Przemysław Bluszcz ponownie w roli czarnego charakteru.
Nie wiem jakim cudem taka drobna kobitka powaliła takiego chłopa ?
Z elementów komicznych -Alex oglądał w telewizji serial o jakimś dzielnym psie a Marek nie pozwolił mu dokończyć bo go wysłał po bułki.
I trochę smutno będzie bez tych sobót z komisarzem Alexem.
"Lepiej być nietypowym i nielubianym niż takim jak wszyscy i otoczonym tak zwanymi przyjaciółmi '
https://bonnaza.fora.pl/

Offline Daisy

  • Kryminalny Zuch!
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • To witness a miracle.
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2012, 09:44:39 »
Serial nie jest może wysokich lotów (jeszcze), sprawy są przewidywalne, ale lekko i przyjemnie się go ogląda. Poza tym miło popatrzeć na znajome miejsca :-)
Wesołowskiego polubiłam w "Czasie honoru", więc już mnie tak nie drażni, jak kiedyś w "Na wspólnej". Jest może troszeczkę za młody do tej roli, ale jest do przyjęcia :-D Poza tym lubię takie seriale w połączeniu z dużą dawką humoru, a tego tutaj nie brakuje. Tomasz Schimscheiner jako technik? rewelacyjny! Tak samo zresztą Janusz Chabior jako patolog! Obaj doprowadzają mnie do łez! Szczególnie w połączeniu z Bromskim - dialogi pierwsza klasa.

Przedobrzyli jedynie z samochodami Marka i Lucyny - policjanci w Polsce raczej takimi nie jeżdżą.
Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2012, 10:59:02 »
Uwielbiam ten serial a szczególnie tego psa Alexa ? On w tym serialu jest taki słodki z chęcią bym go ściągnęła do Poznania :D A co do serialu to z miłą przyjemnością mi się go ogląda :) Jakub Wesołowski fajnie tam gra ale, nie wiem po co Magdalenę Walach tam wcisnieli, nie lubię jej :o


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 28, 2012, 18:02:20 »
Oglądam, bo kocham owczarki  smilie_girl_301
film jest ciekawy i wciąga :) ale moim zdaniem pierwowzór był lepszy ;) chodź Alex jest 'przystojniejszy' od Rexa :D
moja mała suczka nawet wygrała konkurs na fb na psiaka tygodnia, który organizuje ekipa Alexa ;)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2012, 14:24:46 »
W temacie cisza... może po newsie trochę się tutaj ożywi.

Filip Bobek zagra w serialu.
Zagra również Ola Hamkało znana z 'Lini życia' czy 'Big Love', podobno skradnie serce Bromskiego ;)

Fajnie, że będą nowe osoby, serial się rozkręca, może stanie się ciekawszy :)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2013, 08:18:53 »
http://www.swiatseriali.pl/seriale/komisarz-alex-660/news-orlicz-zajmie-sie-aleksem-po-smierci-bromskiego,nId,938536

Cóż, cóż, może zacznę znowu oglądać ze względu na mojego ulubionego aktora  <serce>
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2013, 14:30:34 »
Zmiana aktora wyszła na lepsze. Nadal to raczej lekki kryminał (chociaż ostatni odcinek trochę z mini dreszczykiem <boi_sie>), a jednak Michał Orlicz jest bardziej "prawdziwym" bohaterem-policjantem niż jego poprzednik. Nawet z lekka tajemniczy, jakby po przejściach. No i milszy dla oka <jezyk>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2013, 14:00:38 »
Znowu jestem fanką tego serialu. Również uważam zmianę aktora za dobry pomysł i że własnie na tego...bo zdaje się, że  w niemieckiej oryginalnej wersji też ginie główny bohater i go zastępuje inny. Tak więc zmiana byłaby konieczna a Pawlicki mi nie przeszkadza zupełnie ;D Wręcz przeciwnie...ale...nie chce wchodzić komuś w drogę :D
Podoba mi się też patolog (podoba mi się zawsze wymiana zdań między wspomnianymi panami)  <ok> Ale co się stało z poprzednim?  Schimscheiner też był spoko :D

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Komisarz Alex
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2013, 20:39:10 »
Podoba mi się też patolog (podoba mi się zawsze wymiana zdań między wspomnianymi panami)  <ok> Ale co się stało z poprzednim?  Schimscheiner też był spoko :D

A mi się wydaje, że ciągle jest ten sam. Leon mu w dowodzie stoi, a gra go Janusz Chabior.


Ale nie oglądam systematycznie, więc może i był inny <jezyk>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski