Autor Wątek: Na Wspólnej  (Przeczytany 45191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 31, 2012, 10:30:49 »
odc. 1623
Spoiler
Tuż przed pogrzebem Janusza Marta znika. Kamil odnajduje ją w mieszkaniu Gajewskiego. Zabiera zrozpaczoną siostrę na ceremonię pogrzebową. W trakcie uroczystości Marta widzi człowieka, który zabił jej ukochanego. W prasie ukazuje się zdjęcie Żanety całującej Damiana. Podpis sugeruje, że są kochankami. Żaneta uważa, że to sprawka Michalika. Kiedy Monika dowiaduje się o wszystkim, wpada w szał i robi awanturę narzeczonemu i Żanecie.

odc. 1624
Spoiler
Marta nie może pogodzić się z faktem, że śledztwo w sprawie zabójstwa Janusza zostało zakończone, a kierowca TIR-a nie poniesie kary. Do Sławka przyjeżdża jego córka - Daria. Matka przywiozła ją do Polski na dłużej, gdyż ma zamiar rozwieść się z obecnym mężem. Sławek stara się pocieszyć Marzenę, za co ta jest mu wdzięczna. Monika przeprasza Żanetę za awanturę. Uważa jednak, że Damian powinien ją zwolnić

odc. 1625
Spoiler
Zimińska coraz częściej myśli o tym, aby zapisać się na kurs tanga. Iza wraz z Andrzejem i Michałem dyskutują o kredycie dla firmy. Maks odradza im to posunięcie. Po południu spotyka się ze Zdybicką - chce odkupić od niej udziały Bud-Maksu. Igor został zawieszony w pracy. Załamany chłopak całymi dniami gra na komputerze. Magda z córeczką niespodziewanie go odwiedzają. Magda zaplanowała wspólne zakupy i obiad, czym stawia Igora na nogi.

odc. 1626
Spoiler
Kinga jest zdenerwowana przed spotkaniem ze Smolnym. Widząc mężczyznę, ma wrażenie, że jej koszmar powraca. Sławek proponuje Renacie, aby razem z Darią wyjechali na urlop. Kraszewska chce, żeby zabrali także Dominika. Kiedy pyta jego siostrę o zgodę, dziewczyna wykazuje się brakiem troski. Przypomina to Renacie o zmarłych synach. Postanawia więc opowiedzieć o nich Sławkowi. Aby nie zwariować, Marta wraca do pracy. Nie jest jednak w stanie na niczym się skupić

To już w przyszłym tygodniu  <jupi> Ale ten czas zleciał :D

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 31, 2012, 15:42:23 »
Ooo nie! <olaboga> Z tego co widzę w przyszłym sezonie będzie strasznie dużo Marty, co raczej nie jest powodem mojej radości    :zla: Ale może jakoś przetrzymam częstszą obecność tej pani na ekranie  <mruga>

Bardzo lubię tego całego Dominika. Ten chłopak, który go gra jest strasznie fajny, lubię go oglądać, jest naturalny i potrafi przyciągnąć swoją uwagę  :D

Najbardziej jednak czekam na powrót Majki, chociaż Magdę też bardzo lubię.

Kompletnie nie wiem, co kombinuje Maks, po powrocie do Polski stał się jakis dziwny. Nie mogę się tez doczekać dalszego rozwoju akcji w związku pani dentystki i Filipa  <serce> Uwielbiam ich!

No i jestem ciekawa co nowego u Kamila i Zuzy. Czekam na dzieciaczka  <pompony>


"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2012, 14:45:18 »
Krótki zwiastun dzisiejszego odcinka:
klik

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2012, 15:27:29 »
Jabłczyńska mnie powala!  <smiech> Dlaczego ona nie zniknie z tego serialu?

Nie porwał mnie ten zwiastun, ale mam nadzieje, że odcinek wbrew pozorom okaże się ciekawy.

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 05, 2012, 20:19:23 »
Oj nie trawię Marty. Ciągle tylko 'labidzi', ryczy itp. Nie da się już na to patrzeć.
Trochę spóźniony, ale zwiastun jesiennych odcinków. klik
Nie mogę się doczekać Borysa i Ewy. Kibicuje im od początku i mam nadzieję, że się wreszcie ogarną.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 05, 2012, 21:03:04 »
Tak, też mam dość Marty. Zwłaszcza, że ciągle ma te samą minę, do tego mówi przez zacisnięte zęby... rozumiem, że jej ciężko, ale scenarzyści chyba trochę przesadzili z okazywaniem cierpienia przez tą bohaterkę. To powoli robi się nudne.

Nie mogę się doczekać powrotu Majki, bo ją uwielbiam. Jest taka naturalna, przyjazna, delikatna, szczera - nie da się jej nie lubić  ;D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:48:53 »
A kto to jest Majka? Nie kojarzę bohaterki.

Widzę mały kryzys nadchodzi u Zimińskich. Scenarzyści naprawdę nie mają pomysłów na rozwój wątków, że w pewnym momencie muszą coś spierniczyć. A to jest takie fajne małżeństwo. Chyba najlepsze z serialowych.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 06, 2012, 15:51:54 »
Majka to ta blondynka, która była z Igorem, ale pózniej wyjechała gdzieś zagranice zostawiając Igorowi tylko list.

Ja tam za Danką nie przepadam. Moją ulubioną parą jest Zuza i Kamil, bez dwóch zdań.

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 06, 2012, 17:53:51 »
Dzięki za wyjaśnienie, ale nadal nic mi to nie mówi. Za długo serialu nie oglądałam.
Zuza i Kamil mają momenty, gdzie rzeczywiście da się lubić, ale chwilami nudzą. Co osoba to inne zdanie ;)

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2012, 15:39:31 »
http://www.filmweb.pl/person/Agnieszka+Żulewska-947273 - to ta dziewczyna. Może wygląd odświeży pamięć. Moje wspomnienia odnośnie Majki są bardzo pozytywne. Barwna, ciekawa, przyjemna postać, która wzbudza sympatię  :D

Igor nie należy do moich ulubionych bohaterów, ale partnerki zwykle miał niczego sobie. Lubiłam je wszystkie, przynajmniej tak mi się wydaję.

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:59:52 »
Mnie też strasznie denerwuje Marta. Nie przekonuje mnie jej rozpacz. Jest taka sztuczna.
Maks się zmienił nie do poznania.. szkoda. Lubiłam go.
Ogólnie nowy sezon jakoś mnie nie porwał.
Czekam na powrót Borysa. <serduszka>

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 13, 2012, 18:26:52 »
Mnie też jakoś ten nowy sezon nie porwał.

Również dziwi mnie przemiana Maksa, nie wiem do czego to wszystko zmierza, ale mimo jego zachowania bardzo go lubię, bo mam ogromną słabość do tego aktora. Z twarzy bije taka prawdziwość, że aż nieswojo się czuję, gdy widzę go na ekranie w roli troszkę negatywnej  ;D

Czekam na powrót Borysa. <serduszka>

A ja Majki  <serce>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 26, 2012, 16:17:45 »
Ależ ten Maksiu to sku..iel. Zmienił się nie do poznania. I to wszytko przez kobietę? ::) Z nikim się nie liczy i uważa się za pępek świata. Nie znoszę takich ludzi. I mimo, że nie lubię Michała to zrobiło mi się go szkoda. Nikt nie zasłużył, żeby go tak traktować.

Przegięty jest wątek Marty i tego chłopaka co ma serce Janusza. Nagle Marta zapomniała jak bardzo cierpi i już ma chrapkę na innego, bo co? Bo łączy ich więź.. proszę, litości. ::)

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 27, 2012, 14:37:26 »
Zmiana Maksa jest dla mnie wielkim zaskoczeniem... z fajnego, bystrego, dobrego chłopaka zmienił się w jakiegoś bezwzględnego, nieczułego tyrana. Nie poznaje go. A to była jedna z moich ulubionych postaci.

Hmmm.. Rafał i Agnieszka.. Wkurza mnie Rafał, bo jest strasznie dziecinny i zapatrzony w mamusie, ale jakoś nie wyobrażam sobie Agnieszki z kimś innym  :D

Wątek Marty w ogóle stał się nie do zniesienia. Mogli by skrócić ta jej rozpacz po Januszu, bo chyba każdy widz ma tego dość. Gdyby chodziać Jabłczyńska umiała zagrać ten ból, to byłoby lepiej, a tak to..to bani  <jezyk>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Caro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
Odp: Na Wspólnej
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 02, 2012, 17:45:51 »
Maks Maks Maks !!! Ten chłopak działa mi strasznie na nerwy. Zastanowiło mnie to zdjęcie z brzuchem w ciąży. Zostawił Kumiko czy coś się stało?

Tak Rafał to mi się już znudził ble ble ble... cały czas to samo rzygać się chce;/

Jestem ciekawa co z Honoraty lumpeksem wyjdzie :D Mam nadzieję, że się jej uda!