Autor Wątek: Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 34706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 13, 2013, 18:50:53 »
No hej szyszata, miło Cię widzieć po przerwie ;) Nie idź już nigdzie, im nas więcej tym lepiej!
Obiecuję już nigdy, przenigdy nigdzie nie pójść!  <o_tak>

Mnie już coraz bardziej roznosi do finałowego odcinka! Masakra! Jestem ciekawa, co zrobią z nadprzyrodzonymi istotami, które wydostały się z zasłony między światem żywych, a umarłych? Bo Bonnie przeżyje, w jakiś sposób, tego dowiemy się właśnie w tym odcinku. ;)
Och, jak mnie Kol wkurza, teraz będzie wielce dowodzącym zgrają 'umarlaków'. Soo good.  <histeryk>

A Ian&Nina - cóż, podobno, ona nie miała czasu dla niego, zmieniła się i tylko spędzała czas z nowymi znajomymi. I chyba jeszcze różnica wieku. Zresztą oboje sobie poradzą. Fanki Ian'a szaleją, że bożyszcz ich serc jest wolny, jak ptak!  <jezyk>
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 17, 2013, 16:22:53 »
Obejrzałam właśnie The Walking Dead i chyba od razu przejdę do finałowego odcinka, bo z tego co widzę to już się pojawił.

Odcinek ciekawy, aczkolwiek wcześniejszy bardziej mi się podobał.
Wróciła dawna Elena, nieco zmieniona, ale nadal nawyki z przeszłości jej pozostały.  :D

Dalaric -  <serce>
O tak! <zauroczony> W sumie miło mi się oglądało. Lexi wróciła, Jeremy, ale też łowcy wampirów. Zapowiada się naprawdę ciekawie.  ;)

A Bonnie musi przeżyć, nie ma innej opcji.

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 17, 2013, 16:31:50 »
Finał!
Mogę napisać, że niczego takiego się nie spodziewałam?  :o
Choć po promo przeczuwałam, że Rebekah pocałuję Matt'a! To było takie słooodkie, że aż zatańczyłam na krześle!  <zauroczony> Co on pierdzieli, że im się nie uda?! Musi coś być, ona tak się zmieniła, że jest nie do poznania. Miło widzieć ją zakochaną.  <rumieniec>
Wracając do 'nie spodziewałam się' - pierwsze primo, Bonnie nie żyje. Myślałam, że jednak coś pyknie i będzie żywa, ale chyba się przeliczyłam.
Klaus&Caroline - hahah jej "CO?!" mnie zwaliło, to znaczy, iż nie chce Tyler'a z powrotem?  <tancze> I buziak w policzek! Oj!  <zakochany> Liczyłam na coś więcej, bo w końcu finał, ale cóż.. cieszę się z tego.
Elena, o dziwo nie drażniła mojej osobowości, czyli ciut zrobiło się cieplej, co do niej. :D Choć i tak jest głupią pipą, bo wybrała Damon'a. :D A Stefcio biedny.. teraz to już w ogóle, na dnie wody. A jego sobowtór hasa po Mystic Falls.  <slucha>
A hit sezonu, Kaśka i jej cudne człowieczeństwo, tak marudziła, że nie ma niczego, więc teraz nadrobi to z ludzkością. To będzie nie powiem, że nie bardzooo ciekawe!
I chce Alaric'a żywego, chce Dalaric! No, ja chce!  <skacze>

I, że niby teraz do października? Are you kidding me?
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 18, 2013, 11:04:50 »
I, że niby teraz do października? Are you kidding me?
Nie wytrzymam, serio. Przecież to 5 miesięcy!

Również jestem po finale 4 sezonu. I co? Podobnie jak Szysz, jestem zszokowana! Naprawdę nie tego się spodziewałam, końcówka to już w ogóle pozostawiona bez rozwiązania, wątek urwany - nie daje mi to spokoju...
Chociaż odcinek bardzo dobry, oglądałam z zapartym tchem.

Wracając do 'nie spodziewałam się' - pierwsze primo, Bonnie nie żyje. Myślałam, że jednak coś pyknie i będzie żywa, ale chyba się przeliczyłam.
Ja byłam przekonana, że jakimś cudem uda jej się przeżyć. Wiadomo, luki w zaklęciach - myślałam, że Bonnie nie umrze. Także smutno mi. :-[

Choć po promo przeczuwałam, że Rebekah pocałuję Matt'a! To było takie słooodkie, że aż zatańczyłam na krześle!  <zauroczony> Co on pierdzieli, że im się nie uda?! Musi coś być, ona tak się zmieniła, że jest nie do poznania. Miło widzieć ją zakochaną.  <rumieniec>
To było bardzo urocze. Rebekah w tym sezonie przeszła niezwykłą przemianę, stała się bardziej "ludzka" <?>, starała się być dobra, co wcześniej jej nie wychodziło.

Choć i tak jest głupią pipą, bo wybrała Damon'a. :D
Co? W życiu!

<zauroczony> Najlepsza scena z tego odcinka! Uwielbiam!

Oraz Klaroline! <serce> Uroczo na siebie spoglądali...

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 18, 2013, 16:00:11 »
Z czymś się podzielę.. :D
Nie mogę z tego, a właśnie takie coś mi przemknęło przez głowę, że taka ewentualność może nastąpić  <smiech>
Dwóch Stefciów i dwie Elenki - HOW SWEET!  <hahaha>


A Klaroline? Wyczuwam w 5 sezonie mega krok w ich stronę. Czuję, iż ich relacja bardziej się pogłębi, bo jej "CO?!" jest bardzo wymowne..  <zauroczony>
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 19, 2013, 15:52:55 »
Nie mogę z tego, a właśnie takie coś mi przemknęło przez głowę, że taka ewentualność może nastąpić  <smiech>
Rzeczywiście, nawet o tym nie pomyślałam wczoraj! Bardziej byłam przejęta faktem, że prawdziwy Stefan znalazł się w tym sejfie i się topi...
Takie spotkanie byłoby niezwykle ciekawe!  <haha>

Co do Klaroline to mam wielką nadzieję na to, że ich relacja będzie jeszcze lepsza niż jest obecnie.

Sandi, na czym teraz jesteś?  ;)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 20, 2013, 23:43:16 »
Sandi, na czym teraz jesteś?  ;)
Ano w końcu machnęłam te dwa ostatnie odcinki ;)

I bardzo mi się podobały, jakoś tak się akcja ożywiła i wszyscy byli tacy bardziej wyraziści. Dobra końcówka sezonu, chociaż wkurzyli mnie, że zrobili z Katherine człowieka... "Zabili" mi najlepszą wampirzycę pfff :(  Bonnie mnie w ogóle nie obeszła - skomentowałam to bratu słowami "ta jak zwykle jest głupia, to teraz ma za swoje" ;D

Klaus i Caroline to wiadomo... Słodka była ta scena, mam nadzieję, że w tym 5 sezonie coś dalej się z tym podzieje. Najlepiej, żeby ta jej pierwsza miłość się ulotniła i przyszła kolej na ostatnią :D Matt z Beczką też nawet słodko, chociaż i tak nie mogę się do niej przekonać do końca.

Szysz! Czy ty coś mówiłaś, że Damon to zły wybór?! Udam, ze tego nie słyszałam :D
Fajna scena - wyrzuty, wyrzuty i LOVE <3 Jutro sobie oblukam jeszcze raz na youtube :D


A i tak największą miłością tych odcinków jest DALARIC! Jejciu, jak mi ich brakuje, cudownie było ich znowu zobaczyć. Ric mógłby częściej wpadać  <serduszko>
"wracam do mojego najlepszego przyjaciela idioty" <3


Stefcio i sobowtór... łohohoho, no zobaczymy co to będzie. Ale 5 miesięcy... really? Znowu pozapominam o co chodzi jak przyjdzie czas na 5 sezon ;D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 26, 2013, 16:17:14 »
Dobra końcówka sezonu, chociaż wkurzyli mnie, że zrobili z Katherine człowieka... "Zabili" mi najlepszą wampirzycę pfff :( 
Rzeczywiście! :o  :o  :o Dopiero teraz to do mnie doszło!
Tyle rzeczy wydarzyło się w tym ostatnim odcinku, że kompletnie nie zwróciłam uwagi na to, że z Kaśki zrobili człowieka, bo nie była to jakaś specjalnie wyróżniona scena. Kurczę, chyba muszę obejrzeć jeszcze raz, bo może okaże się, że więcej rzeczy przeoczyłam. :o

http://youtu.be/a36Pl0SxB4o
 <serce>
Delena! Przynajmniej w tej scenie Elena zachowała się tak jak powinna i nawet mi się podobała. Całkiem ładna sukienka. ;D
Ach, biedny Stefcio!

Ale 5 miesięcy... really? Znowu pozapominam o co chodzi jak przyjdzie czas na 5 sezon ;D
Ja dopiero nadrobiłam i teraz każą mi czekać do października! Serio?