Autor Wątek: Pierwsza miłość  (Przeczytany 3597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Pierwsza miłość
« dnia: Listopad 10, 2014, 19:27:35 »
Dyskusja w dziale serialu znacznie zmalała (żeby nie powiedzieć, że wręcz umarła), dlatego też zamieniamy go na temat. Nie potrzeba już wielkiej przestrzeni do rozmawiania o Pierwszej miłości, bo nikogo nie interesują tak rozległe rozmowy. Miejmy nadzieję, że tutaj będzie nam wygodniej i znajdą się osoby chętne do dyskusji. :)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.


Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2015, 17:28:34 »
Wydaje mi się, że to pierwsze zdjęcie już widziałam. Bo nie dotyczy ono chyba żadnego konkretnego odcinka, prawda? :)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2015, 13:38:31 »
Ostatnio parokrotnie włączyłam na PM, chociaż chyba tylko 2 razy z własnej woli, skacząc po kanałach. Mama mojego chłopaka ogląda ten serial, więc jak tam przychodzę, to kątem oka patrzę, co się dzieje. Nie sądziłam, że to powiem (bo nie przepadam za tego rodzaju postaciami), ale najbardziej podoba mi się Beatka. Marysia i jej nowy facet, Kinga i Artur- nuuuuuda. Za to nowe postaci potrafią przyciągnąć przed ekran. Super, że nie ma już Stefanie.

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2015, 20:19:21 »
Wydaje mi się, że to pierwsze zdjęcie już widziałam. Bo nie dotyczy ono chyba żadnego konkretnego odcinka, prawda? :)

Dotyczy  ;). To był odcinek 1588  :)
Anula :)

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2015, 22:03:24 »
Ogląda to ktoś jeszcze? Ostatnio zerknąłem i sporo się dzieje. Moim zdaniem ta sprawa z Igorem staje się męczące przynajmniej z mojej perspektywy jako widza.
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2015, 10:12:53 »
Ja czasem tylko zerknę kątem oka... widać, że po Stefani pojawiła się kolejna komediowa postać, czyli Beatka. Muszę przyznać, że to dla niej czasem włączam na Polsat o 18. Sabina, Igor czy Daga -to mnie kompletnie nie zajmuje, sądziłam zresztą, że ten wątek jest już od dawna zamknięty.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2015, 20:48:07 »
Oglądałam, przestałam, zaczęłam znowu i znowu przestałam <haha> teraz tylko zerknę czasami jak mam chwilę wolnego, ale z reguły nie mam na to czasu <haha>
Nie rozumiem po co scenarzyści wprowadzili jakąś Paulinę, po co Bartek chciał/chce odejść od Emilki, rozumiem, że serial już aż tak bardzo nie przyciąga jak kiedyś ale nie rozumiem dlaczego najlepiej zawsze jest rozwalić jakiś związek?
Jeżeli mogę powiedzieć, że coś mnie jeszcze interesuje w tym serialu to z pewnością Kinga i Artur, coś tam widziałam, że do ślubu nie doszło, że się pogodzili i mam nadzieję, że jednak znowu im się uda  <rumieniec> Uwielbiałam ich kiedyś, dla mnie od samego początku serialu powinni być razem i strasznie się ucieszyłam kiedy jakoś powoli zaczęli się ze sobą schodzić  <serduszko>
W ogóle co to za Melka przy Marysi i gdzie jest ten policjant i harcerz? Za nią to chyba nigdy się nie nadąży <haha>

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Pierwsza miłość
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2015, 15:40:25 »
Ale dziwnie zakończyli zakończyli ostatni odcinek.
Teraz trzeba czekać do 31.08 (po wakacjach) na dalszy ciąg wydarzeń.
Zerknąłem na kilka zwiastunów i podobno ma się dużo dziać.
 
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki