Autor Wątek: Lekarze  (Przeczytany 25868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Liv

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lekarze
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 13, 2014, 18:38:54 »
chociaż uważam za okropny. I na pewno nie jest dla mnie zjadliwy. Co gorsze od 1 odcinka.
W moim przypadku sprawa wygląda tak, że do sezonu czwartego broniłabym "Lekarzy" wszystkimi dostępnymi mi siłami. Naprawdę bardzo lubiłam ten serial. Może nie był na najwyższym poziomie, ale każdej niedzieli z ciekawością siadałam i oglądałam kolejny odcinek. Dlatego jest mi tak bardzo przykro, że teraz jest niestety źle.. Najciekawsze jest to, że kompletnie nie obchodził mnie wątek Alicji. Maksa nie lubiłam w ogóle i tak naprawdę wszystko mi było jedno, co się z nimi miałoby stać. Śmierć Kellera w ogóle mnie nie obeszła. Ba! Uważam, że po odejściu Małaszyńskiego serial stał się lepszy, ciekawszy. I dalej nie interesował mnie wątek Alicji. A teraz wolałabym, żeby Różczka dalej grała, zamiast niewypalonego pomysłu z Karskim i Zaniewska.

Co musi mieć w sobie Stenka, że przeszłam dla niej tyle sezonów i tyle odcinków? Sama nie wiem. Fakt jest taki, że obejrzałam dla niej i dalej oglądam dla niej. Szkoda, że jej wątek taki poboczny, taki zaniedbany... ale jak już sobie Ela jest, to jest klasa, jest miło, jest ciepło, jest cudnie.
Nie wiem, co w sobie ma, ale ewidentnie z jej powodu obejrzałam pierwszy odcinek. I będę oglądać tak długo, jak długo ona będzie grała w serialu. 
Nawet gdyby świat miał się skończyć dziś, proszę mnie nie budzić...