Autor Wątek: Mam talent  (Przeczytany 7706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2012, 12:01:50 »
Mintek ale się uśmiałam!
Humor jak humor, ale niektóre teksty naprawdę miał dobre.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2012, 12:08:28 »
Humor jak humor, ale niektóre teksty naprawdę miał dobre.
Otóż to! ;)
Dla mnie mógłby być Wojewódzki.  <ciacho>
Kozyra jak dla mnie średnio przystojny i nie moja skala, jeśli chodzi o wiek.  <haha>

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2012, 13:09:58 »
Faktycznie, zapomniałam o chłopaku z kostką Rubika! Był świetny! Uwielbiam go! Zastanawiam się tylko co pokaże w następnym odcinku  ;D

Ta cała Beaty to też mnie zniesmaczyła. Po prostu nie lubię, gdy ktoś zamiast talentu pokazuje gołą dupę i świeci cyckami  ;D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 17, 2012, 13:04:02 »
W sobotę się z kuzynką skusiłyśmy na jeden odcinek... i szybko wyłączyłyśmy. Program jest naprawdę żałosny. ::)
Prokop i Hołownia, duet, który kiedyś ubóstwiałam, spadł na samo dno. Naprawdę żenujące były ich teksty. Rozmowy jury, niby nagrane "przypadkiem", ustawione tak bardzo, że aż bolało. A wykonawcy... cóż, nic czego byśmy jeszcze nie widzieli.
Kończ waść, wstydu oszczędź...
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 17, 2012, 17:12:34 »
Trudno jest się z Tobą, Caliente, nie zgodzić. Kolejny program (zaraz obok "Must be the music", do którego w ogóle szkoda mi słów), który powinien skończyć się już jakiś czas temu. Każda kolejna edycja jest coraz bardziej żenująca, nudna i nie do zniesienia ze względu na ten tragicznie spadający poziom. Kiedyś to wszystko było fajne, trochę śmieszne, miło było poobserwować tych wszystkich utalentowanych ludzi i posłuchać co tam ciekawego mają do powiedzenia jurorzy, o żarcikach duetu Prokop&Hołownia nawet nie wspomnę, bo też ich kochałam.
Aż żal na to wszystko patrzeć, więc już nie patrzę i za Wojewódzkim tęsknić przestaję. Ale jednak oglądalność jakąś muszą mieć skoro to wszystko tak uparcie ciągną...

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2012, 15:56:11 »
Mnie też jakoś na maxa nie przyciągnął. Kozyra + Foremniak + słodka Chylińska = zdecydowane NIE!
Wolę się bawić w sobotni wieczór niż denerwować przed tv. -.- Choć jeśli mam się "nudzić", to oglądam. ;P
Szału nie ma, a szkoda. ;)

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 23, 2012, 13:04:18 »
Widzom takie programy już się chyba przejadły, a jak już ktoś to ogląda, to tylko dlatego, że nic innego, ciekawszego nie ma...no albo z przyzwyczajenia, bądź czystej ciekawości. Od czasu do czasu zjawi się interesująca osobowość, niezwykły talent, ale to rzadkość. We wczorajszym odcinku widziałam dwa występy i jeden z nich szczególnie mnie zachwycił. Mam na myśli parę, która wykonywała ćwiczenia akrobatyczne. Byli naprawdę świetni  ;D

Wśród jurorów to Chylińska jak dla mnie trzyma poziom. Foremniak mnie irytuje, a Kozyra jest mi raczej obojętny. <jezyk>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 23, 2012, 14:55:41 »
Teraz są powtórki i z nudów oglądam. Nic ciekawego, oprócz tego chłopaka w czerwonej koszulce co śpiewał piosenkę reggae. Może nie zachwycił mnie tak jego głos, jak jego energia. ;D Kupuję go w całości. Jestem na tak! :D Fajnie, że przeszedł. ;) Taki drugi Bednarek. :P Ale fajny. :D

edit:
Kozyra jednak nie jest takim sztywniakiem za jakiego go uważałam. Nieźle tańczy ;D Fajnie, że ma taki kontakt z tymi uczestnikami. Sympatyczny jest. ;)
Tylko jakoś do Chylińskiej się nie mogę przyzwyczaić. I poziom tych uczestników jest jakiś słaby, czy mi się wydaje? Nic mi się nie spodobało oprócz tego chłopaka co pisałam wyżej. Nawet Hołownia i Prokop się nie starają. :P

Offline Caro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2012, 16:44:48 »
Jak zobaczyłam tą Kulawik to moim zdaniem zrobiła się za tą kase ''pustą lalką i nic więcej'' Uroda małej dziewczynki jej minęła...


Jeśli chodzi o następny odcinek półfinalistów to trzymajcie kciuki za chłopaków jeden z  nich 3 od lewej chodzi do nas do szkoły:)

http://mamtalent.tvn.pl/uczestnicy,1896,p/jumpstyle-team,1925.html

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2012, 19:06:26 »
Jak zobaczyłam tą Kulawik to moim zdaniem zrobiła się za tą kase ''pustą lalką i nic więcej'' Uroda małej dziewczynki jej minęła...

No dziwne, żeby jej nie minęła, jak od tego czasu minęło 5 lat...
Ty zachowałaś urodę z okresu jak miałaś 10 lat? ;)
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Caro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2012, 19:26:36 »
Raczej chodziło mi o to, że gdy występowała była naturalna, delikatna, dziewczęca..

A teraz, makijaż świecący (mógł być delikatny) ubrana w święcące ciuchy jak jakaś gwiazda a ze swoim talentem nic dalej nie zrobiła;/

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2012, 15:46:50 »
Ja tam nie wiem. Gdyby ktoś z nas wygrał tyle kasy, to pewnie też by "oszalał". Jeden w większym, drugi w mniejszym stopniu. Ja jakoś nie postrzegłam Klaudii tak jak ty, Caro. Na pewno się zmieniła, wydoroślała, ale teraz to już nawet 13- letnie dziewczynki chodzą bardziej pomalowane niż ja..do tego jeszcze występ w telewizji..po 5 latach chciała się pokazać, zrobić dobre wrażenie... Moim zdaniem "sława" nie uderzyła jej do głowy. Są o wiele gorsze przypadki.

Cieszę się z wyników ostatnich, bo kibicowałam dziewczynom z Rzeszowa i tym chłopakom, którzy grali na własnoręcznie wykonanych instrumnetach, ale szkoda, że Mieszko nie dostał szansy. On najwięcej pracy wkładał w to, żeby umieć, to co zaprezentował.  :D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Mam talent
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2013, 21:38:44 »
Nie oglądam polskiego wydania, a co dopiero zagranicznego. Ale na tę dziewczynkę natknęłam się przypadkowo i osłupiałam na równi z jurorami.
I pomyśleć, że to 9-letnie dziecko!

Na dodatek okazało się, że to... samouk!!!
"Uczyła się" śpiewać oglądając filmiki na YT :o

Amira Willighagen

Aria "O Mio Babbino Caro" z opery Giacomo Pucciniego.
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski