Autor Wątek: X Factor  (Przeczytany 11802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: X Factor
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 05, 2012, 16:44:16 »
Cichosza  smilie_girl_159 Jak ja to kocham! Ta piosenka jest po prostu rewelacyjna, a wykonanie Dawida było naprawdę cuuuuuuudowne!  smilie_girl_321 Tym ten chłopak zdecydowanie skradł moje serce do reszty  smilie_girl_301

Nie ma się co śmiać, dziewczyny...  smilie_girl_253 Znam wiele osób, które mają identycznie...chodzą po kątach i tylko nucą sobie: na ulicach cichosza, na chodnikach cichosza...  :th_0girl_dance: Porywa i wpada w ucho  music_girl

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Zołza;)

  • Gość
Odp: X Factor
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 12, 2012, 11:16:11 »
I wygrał najlepszy... bez dwóch zdań!! :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2013, 20:57:59 »
Muszę, muszę. Może ktoś właśnie ogląda i też się wypowie. O co chodziło z tym wykonem Tatiany? :P Już pomijając fakt, że pod koniec wyglądało to tak, jakby wspólnymi siłami dokopali skądinąd całkiem sympatycznej uczestniczce (a Tatiana szczęśliwa, jakby to jej pierwszy występ na scenie był!), która może i nie zaśpiewała najlepiej, ale...Tatiana też nie była cudowna. Przynajmniej moim zdaniem. Skuszę się nawet i powiem, że trochę zniszczyła taką miłą piosenkę. A już na pewno nie potrafię logicznie usprawiedliwić jej obecności na scenie w tym momencie.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: X Factor
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2013, 21:45:58 »
Oglądałam. Według mnie chciała pokazać, że za mozolnie to zaśpiewała z brakiem energii, o. ;)
Ale miała rację, ta dziewczyna strasznie smęciła jak dla mnie i brak było tego czegoś.
Wykon Okupnik był znośny, ale szału też jakoś specjalnie nie było - w tym się zgodzę.

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: X Factor
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 23, 2013, 22:08:54 »
Kompaktowa ma rację. Chyba rzeczywiście o to chodziło. Wykonanie Tatiany nie było najgorsze, zresztą ja lubię jej głos... ma fajną chrypkę w momentach, w których mi to pasuje  ;D

Nie oglądałam całości, ale jakoś nikt mnie tak bardzoo nie porwał, żebym się w nim i jego wokalu zakochała od pierwszego wejrzenia. Państwo Hyży(?) byli ciekawi i naprawdę dobzi i chłopak w kręconych włosach, ale brakowało mi takiego Dawida Podsiadło, który porwał mnie od razu...od pierwszego dźwięku  ;D

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Amour

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 137
Odp: X Factor
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 24, 2013, 15:34:11 »
Oglądałam. Według mnie chciała pokazać, że za mozolnie to zaśpiewała z brakiem energii, o. ;)
Ale miała rację, ta dziewczyna strasznie smęciła jak dla mnie i brak było tego czegoś.
Wykon Okupnik był znośny, ale szału też jakoś specjalnie nie było - w tym się zgodzę.
Zgadzam się, co do tego, że za mozolnie to zaśpiewała. Oraz myślę, że chciała pokazać, że przy takim nagłośnieniu (tak profesjonalnym), jakie jest w X-factor, nie można tego zaśpiewać, jakby nie chciało się żyć :D Ale na pewno również chciała się zrekompensować za to, co się stało w Londynie i równocześnie udowodnić, że umie śpiewać, a tam zagranicą było coś z nagłośnieniem. Ja myślę, że jej wczorajsze wykonanie było normalne, takie przeciętne, żadnego szału, ale z drugiej strony, to jest trudna piosenka i myślę, że poradziła sobie całkiem okej, mimo wszystko. A poza tym, tak jak Nareli wspomniała, ta chrypka ma swój urok i również ją lubię :D Tak samo jak głos Tatiany i w ogóle Tatianę.

Jest część osób, która uważa, że wczorajszy odcinek był słabym odcinkiem, ale jest też większa część osób, która twierdzi, że był to jeden z lepszych w całej karierze programu. I ja należę do tej drugiej grupy. Baaardzo mi się podobał wczorajszy odcinek :) Taki lekki, przyjemny i owocny w talenty. Mnie w porównaniu z Nareli porwał od razu Grzesiu Kopyciński z "She's like the wind'' oraz państwo Hyży! Cała trójka genialna moim zdaniem, trzymam już za nich kciuki i mam nadzieję, że zajdą daleko daleko :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 30, 2013, 19:14:46 »
Czy jest tu ktoś kto regularnie śledzi program? Nie oglądałam w tamtym tygodniu i teraz nie wiem- czy już dziś będzie odcinek z ekspertami?

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 01, 2013, 17:21:14 »
X Factor się zakończył, a tutaj taka cisza, halo nikt nie oglądał?
Nie ukrywam, że werdykt bardzo mnie ucieszył, Klaudia ma genialny głos i mam nadzieję, że zrobi karierę bo z wielką przyjemnością mi się jej słuchało i pięknie było patrzeć jak z takiej dziewczynki przeistacza się z kobietę jak to powiedziała Tatiana w którymś odcinku. ;)
Głos Grześka również był niesamowity i również życzyłabym mu żeby mimo wszystko zrobił karierę :) Z chęcią usłyszałabym go ponownie (nie tylko w DDTVN) w duecie z Mają.  <rumieniec>
No i został Wojtek, niby głos fajny, facet skromny ale jednak nie ma takiego przebicia, jest za mało dynamiczny, przez co tarci w moich oczach.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: X Factor
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:17:27 »
Ezzat bez siły przebicia? No nie wiem, tu bym się nie zgodziła. Dla mnie facet jest rewelacyjny na scenie. Śpiewa z taką lekkością, że aż się chce słuchać. Tym bardziej, że miał już chyba nie jeden zespół.

Co do Klaudii-ona ma głos bez wątpienia. Jednak wg mnie na scenę jest trochę za skromna. Piosenki też jej leżą takie popowe (chyba sama tak stwierdziła nawet). Może i coś tam nagra, ale szału na mnie nie zrobi. Na innych może, bo ludzie z reguły lubią takie smęty popowe.

Gdybym miała wybierać to jednak płyty Klaudii bym nie kupiła, za to Ezzata na 100%. Nawet dwie od razu :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:21:09 »
Wojtek owszem ma niesamowity głos, ale jednak śpiewa tak jakoś smętnie, w jego wykonaniach nie ma takiego powera, który mogliśmy zaobserwować chociażby w wykonaniach Grześka. ;)
Klaudia w duecie z Edytą wypadła fantastycznie, niby śpiewa tak spokojnie, lekko (tak samo jak Wojtek) ale jednak jak trzeba to i mocniej zaśpiewa, że aż serducho potrafi mocniej zabić!  <serduszko>

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: X Factor
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:26:18 »
Jeśłi chodzi o duety to tak-Klaudia z Edytą były najlepsze. I głosy im się zgrały i piosenka ładna.
Gdzieś czytałam, że Wojtek był faworytem, ale pogrążył go duet z tą panią. Cóż zgodzę się. Zepsuła mu duet.
Grześka za to nie pamiętam wcale. Być może dlatego, że od początku był dla mnie neutralny.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:28:55 »
Gdzieś czytałam, że Wojtek był faworytem, ale pogrążył go duet z tą panią. Cóż zgodzę się. Zepsuła mu duet.
Jak dla mnie to obydwoje zaśpiewali kiepsko, byłam w szoku, że taką fajną i dynamiczną piosenkę można tak skiepścić, no ale trudno.
Z całej edycji na pewno najbardziej będę pamiętała właśnie Klaudię, i Grześka z Majką! :D Maja może i nie śpiewała fantastycznie, może nie każdy numer jej wychodził, ale mnie urzekła jej skromność i uroda! Oczy ma niesamowite!  <serduszko>

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: X Factor
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 02, 2013, 22:10:06 »
Ja się bardzo cieszę, że wygrała Klaudia. Polubiłam ją od pierwszego odcinka. Ma bardzo fajny i ciekawy głos. Wydaje się być osobą skromną i bardzo pozytywną, co bardzo cenię. Po za tym jest ładna i urocza i bardzo młodziutka. I jak na swój wiek to śpiewa bardzo dobrze  ;)

Wojtka też bardzo lubiłam. Tylko denerwowało mnie to, że ciągle śpiewał smęty. Po za tym też ma kawał głosu i jego barwa jest taka ciepła, bardzo miła dla ucha.

Maja Hyży najbardziej podobała mi się na kastingu i troche mnie rozczarowała w odcinkach na żywo. Podobnie jak Tatiana mialam w stosunku do niej mieszane uczucia, bo raz Maja potrafiła zaśpiewać dobrze, a raz to zastanawiałam się co ona robi w X factorze... więc jednak cieszę się, że to nie ona zdobyła główną nagrodę, a oczy ma rzeczwiście cudowne.  <zakochany>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: X Factor
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 04, 2013, 21:54:07 »
Maja Hyży najbardziej podobała mi się na kastingu i troche mnie rozczarowała w odcinkach na żywo.
Miałam to samo! :) Na castingu od razu ją pokochałam, w odcinkach na żywo moja sympatia do niej nie zmalała, jednak czasami miałam wrażenie, że te emocje, które się w niej kumulują zbierają się w niej i nie zawsze występy jej tak rewelacyjnie wychodziły. Czasem potrafiła zaśpiewać tak, że aż serducho zaczynało mocniej bić, a czasem wychodziła na scenę i miałam wrażenie, że ona sama do końca nie wie co tam robi, seeerio! ;)