Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 07, 2013, 10:00:33 »
To rzeczywiście miejsce super! ;) Trzymaj się tam! :-*

Oczywiście, po meczu, (jak już ochłoniesz i skończą się skutki zawału ;D) liczę na relację.

Co napisał Marcin Lepa na twitterze?
Bezcenny widok przy kolacji - czlonkowie sztabu USA... przegladaja nagrania kibicow wczasie meczu!!:)) to jest magia polskiej siatkowki...;)
<serduszko>

Ach, nie mogę się doczekać już tej 20:00!
Moja rodzinka już się przyzwyczaiła i w piątek zaczęli mnie pytać, dlaczego nie wspominam nic o tym, że jest mecz. <hahaha>


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 08, 2013, 18:09:57 »
O mamciu! No więc tak:

Koło 19 byłam na hali, spotkałam się jeszcze z koleżanką, której sprzedałam jeden bilet. Potem poszłam na halę, nie potrafiłam wejść w swój sektor.  <hahaha> Trzeba było wejść innymi schodami, poprosiłam o pomoc Pana ochroniarza no i trafiłam. :D Miejscówka zajebista, tak jak myślałam, wszystko widziałam bardzo dokładnie. Obok mnie siedziała Malwina, która no troszkę bardziej patrzyła na naszych siatkarzy, a nie na to co się działo na boisku, ale kibicowała. ;) Przed nami siedziały też dziewczyny, które też były zaangażowane. Ogólnie nasz cały mały sektor kibicował dość głośno.

Odnośnie meczu: w 4. secie już myślałam, że będziemy grać na przewagi, no ale po zaśpiewaniu Pieśni o Małym rycerzu w końcu zakończyliśmy mecz wynikiem 3:1. :D Co za radość na hali. ;) Nie wspomnę o śpiewaniu polska biało czerwoni, "Zawsze tam gdzie ty  <buja_w_oblokach>" czy Pieśń o małym rycerzu, a no i jeszcze hymn. Ciary jak nic! Siatkarski harlem shake też cudowny, albo jak robiliśmy jak ja to mówię "klimatyzację" na hali. :D

Pan Magiera przed rozpoczęciem meczu pouczył nas (wreszcie ktoś to zrobił!) , że mamy śpiewać "... kiedy my żyjemy", a nie "póki my żyjemy". Atmosfera na hali cudowna, tak się złożyło, że dziewczyna z naszej paczki złapała piłkę od Bartka. :D Szczęściara. Po zdjęcia nie chodziłam, jak zobaczyłam te wszystkie hotki biegające po hali to aż mi się odechciało.  :P Przeszłam sobie w koło hali, pooglądałam kibiców, kto z jakim siatkarzem gada no i potem już powoli wracaliśmy do domu. ;) A no i przypadkowo przechodząc spotkałam virtualną dobrą koleżankę, zrobiłyśmy sobie fotki (na których wyszłam okropnie!  <histeryk>)

Ej, a to prawda, że Tomek i Wojtek narzekali, że w hali za gorąco?  <hahaha> No, ale rację mieli, ja byłam cała mokra.  <flaga>

A no i jeszcze:

-chwilkę stałam koło Agi Jarosz, ciąża jej służy. ;)
-zrobiłam sobie fotkę z Panem Magierą. :D No co zawsze jakaś pamiątka, a on jest wspaniały!  <serce>

Mamy trzy punkty, teraz po awans do Bułgarii, choć lekko pewnie nie będzie. Hala będzie pełna, kecz moim zdaniem bułgarscy kibice powinni mieć zakaz wchodzenia na halę :zla:.


PS. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam! :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:58:46 »
Sylwia, dzisiaj cały dzień czaję się tutaj i sprawdzam, czy wreszcie coś napisałaś! :D I jest!

Pan Magiera przed rozpoczęciem meczu pouczył nas (wreszcie ktoś to zrobił!) , że mamy śpiewać "... kiedy my żyjemy", a nie "póki my żyjemy".
W innych relacjach z meczów czytałam, że przed każdym meczem w tym roku przestrzegali przed złym śpiewaniem hymnu. I bardzo dobrze, wszyscy śpiewają razem to musi być równo.

To teraz proszę mnie poduczyć. :D Na czym polega siatkarski harlem shake? I o co chodzi w tej zabawie, gdzie kibice wstają i siadają?
 :D Naprawdę nie mogę tego pojąć, oglądając mecze w tv, bo nie pokazują całej akcji tylko jej część.

Ej, a to prawda, że Tomek i Wojtek narzekali, że w hali za gorąco?  <hahaha>
Szczerze? Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale od kilku spotkać oni na wszystko narzekają! Jak wygrywamy to też - muszą się do czegoś przyczepić.
Jeśli chodzi o to gorąco to rzeczywiście kilka razy o tym wspomnieli, ale ogólnie można było to zauważyć - długie wycieranie boiska oraz wachlujący się kibice.  <haha> Słyszałyście, że w Warnie jest podobno jeszcze większa duchota? Winiar tak wspominał we wczorajszym wywiadzie.

Najważniejsze - wygraliśmy za 3 punkty!  <tancze> Teraz już wszystko w naszych rękach!
Mamy trzy punkty, teraz po awans do Bułgarii, choć lekko pewnie nie będzie. Hala będzie pełna, lecz moim zdaniem bułgarscy kibice powinni mieć zakaz wchodzenia na halę :zla:
Trochę się tego obawiam. A jeżeli znowu zaczną rzucać jakimiś niezidentyfikowanymi przedmiotami? A jak dojdzie do bójek? No co, naprawdę wszystkiego się spodziewam.
Kiedyś pisałam, że bilety na mecze z Polską wyprzedały się w Bułgarii w ciągu kilkunastu minut.

PS. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam! :D
Gdzie tam! :-* Dłuuuuugie relacje zawsze mile widziane.

PS Uwielbiam Kadzia za jego wywiady! <serduszko> Rozszalał się totalnie i nas rozpieszcza.
Na siatkarskiejlidze.tv publikują poważniejsze rozmowy, a na jego kanale na YT takie mniej oficjalne. Ach! ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 08, 2013, 22:27:02 »
Harlem shake to jest inaczej "meksykańska fala", ale robiona przy muzyce "Harlem shake". Zwalniamy, przyspieszamy, zwalniamy. ;) Świetnie to wygląda na żywo!  <jupi>

Ja już się pogubiłam z tymi Jego filmikami. :P Wczoraj kumpela z którą jechałam na mecz przeprowadzała z nim wywiad i chwaliła się, że nawet dał jej na siebie namiary. ;D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 09, 2013, 16:40:11 »
Harlem shake to jest inaczej "meksykańska fala", ale robiona przy muzyce "Harlem shake". Zwalniamy, przyspieszamy, zwalniamy. ;) Świetnie to wygląda na żywo!  <jupi>
Aaa, dobra.  ;) A wiesz może o co chodzi z tym wstawaniem i siadaniem? Bo to do jakiejś innej muzyki jest. Tego to tym bardziej nie ogarniam.  :D

W niedzielę patrzyłam i patrzyłam, ale Cię nie wypatrzyłam, Sylwio. :-*

Od kiedy mecze są pokazywane na otwartym Polsacie - wygrywamy. :D

Igła: Co sądzisz o wiatrach?
Piotrek: Twoje są dość zabójcze.

<hahaha>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 09, 2013, 16:57:18 »
W niedzielę patrzyłam i patrzyłam, ale Cię nie wypatrzyłam, Sylwio. :-*

Siedziałam na górze, a operatorzy pokazywali kibiców, którzy siedzieli na dole, w ogóle mało pokazywano kibiców i halę. Szkoda.

Od kiedy mecze są pokazywane na otwartym Polsacie - wygrywamy. :D

Fajnie, że wszyscy mają możliwość obejrzenia meczu, ale przesadzają z reklamami! Przerwa techniczna-reklama, a większość chciałaby zobaczyć jak się bawimy na meczu! Dużo osób mówi, że we Wrocławiu był słaby doping. Nie było nas głośno słychać, bo komentatorzy mieli za mocno podkręconą głośność w słuchawkach, ledwo było słychać Pana Magierę, więc niech się nie dziwią, że nas nie słyszeli naszego dopingu.

Igła: Co sądzisz o wiatrach?
Piotrek: Twoje są dość zabójcze.

<hahaha>

Piter coraz bardziej mnie zaskakuje! ;) Pozytywnie oczywiście, na boisku jeszcze trochę taki skromniacha, i dobrze, lubię skromnych ludzi! :D

A wiesz może o co chodzi z tym wstawaniem i siadaniem? Bo to do jakiejś innej muzyki jest. Tego to tym bardziej nie ogarniam.  :D

No leci muzyka i robimy falę od tyłu czyli stoimy i siadamy- każdy sektor tak robi. Szkoda, że nam to wyszło tragicznie.  :D Pan Maarek skwitował naszą odwrotną falę takimi słowami: "Takie rzeczy to tylko w Polsce!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 09, 2013, 17:10:14 »
Siedziałam na górze, a operatorzy pokazywali kibiców, którzy siedzieli na dole, w ogóle mało pokazywano kibiców i halę. Szkoda.
Pamiętam, że podczas meczów z Francją było jeszcze gorzej. Reprezentacja Francji bierze czas - pokazują francuskich graczy, przerwa techniczna - podobnie, reprezentacja Polski bierze czas - tak samo.

Fajnie, że wszyscy mają możliwość obejrzenia meczu, ale przesadzają z reklamami! Przerwa techniczna-reklama, a większość chciałaby zobaczyć jak się bawimy na meczu! Dużo osób mówi, że we Wrocławiu był słaby doping. Nie było nas głośno słychać, bo komentatorzy mieli za mocno podkręconą głośność w słuchawkach, ledwo było słychać Pana Magierę, więc niech się nie dziwią, że nas nie słyszeli naszego dopingu.
Mnie też to denerwuje. :-\ Przez to nie mogliśmy zobaczyć, jak trener USA przeklina. :D Bez sensu to jest...

Igła: Co sądzisz o wiatrach?
Piotrek: Twoje są dość zabójcze.

<hahaha>
Piter coraz bardziej mnie zaskakuje! ;) Pozytywnie oczywiście, na boisku jeszcze trochę taki skromniacha, i dobrze, lubię skromnych ludzi! :D
Cichy Pit już nie jest cichy! :D Dobrze, że w ostatnich meczach idzie mu coraz lepiej. W niedzielę miał prawie stuprocentową skuteczność! Wreszcie się odblokował i mam nadzieję, że w Bułgarii naprawdę odpali.

No leci muzyka i robimy falę od tyłu czyli stoimy i siadamy- każdy sektor tak robi. Szkoda, że nam to wyszło tragicznie.  :D Pan Maarek skwitował naszą odwrotną falę takimi słowami: "Takie rzeczy to tylko w Polsce!
W telewizji wygląda to tak dziwnie, że w życiu bym się nie domyśliła, że to "fala od tyłu". Dzięki. :-*

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 09, 2013, 17:26:11 »
Wczoraj na powtórce nie było reklam i cały mecz można było obejrzeć oprócz 2. seta, ale to standard, że sobie przeskakują.

Boże drogi, ileż można czytać o dziewczynie Kurka. Przecież to jego sprawa z kim się spotyka, a te hejty są nie potrzebne, bo jej na pewno jest przykro, gdy to czyta. Te wszystkie hotkarskie strony nic nie robią tylko hejtują i piszą o niej. Żałosne!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 09, 2013, 17:56:44 »
Wczoraj na powtórce nie było reklam i cały mecz można było obejrzeć oprócz 2. seta, ale to standard, że sobie przeskakują.
Tego też nie lubię. :-\ Ostatnio próbowałam obejrzeć drugi mecz z Francją i, oczywiście, pominięto według mnie najważniejsze akcje. Wiem, bo o kilku z nich czytałam w relacji, a na powtórce w ogóle nie mogłam się ich dopatrzeć. Z tego co pamiętam chodziło mi głównie o IV set. Nadal na niego poluję, może kiedyś uda mi się go obejrzeć.

Boże drogi, ileż można czytać o dziewczynie Kurka. Przecież to jego sprawa z kim się spotyka, a te hejty są nie potrzebne, bo jej na pewno jest przykro, gdy to czyta. Te wszystkie hotkarskie strony nic nie robią tylko hejtują i piszą o niej. Żałosne!
Tak to już jest z osobami publicznymi. Sportowcy, aktorzy, celebryci, piosenkarze - wszędzie jest tak samo. O tyle dobrze, że w siatkarskim świecie zdarzają się takie sytuacje w miarę rzadko i dotyczą głównie tych najpopularniejszych (Kurek, Bartman). Także najgorzej nie jest. Ludzie lubią plotkować (ja tym bardziej), ale głupio, że przy tym obrażają i naruszają ich prywatność.
Ja nie wchodzę na tego typu strony (no, odwiedzam tylko Ciacha.net, ale uważam, że jest to bardzo fajny portal :D), więc omijają mnie takie rewelacje.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 11, 2013, 13:02:47 »
Na co dzień nie czytam ciach, ale tutaj dziewczyna się pofatygowała i przygotowała dla nas artykuł, który pokazuje, jak chamscy są Bułgarzy.

http://www.ciacha.net/blogi/gregorilove/2013/07/_ich_samolot_spada_wszechswiat_bylby_szczesliwy__czyli_co_bulgarzy_wypisywali_o_nas_po_ls_2012/1


"Najbardziej nieznośny zespół Polaków!Ich samolot spada, wszechświat byłby szczęśliwy!
Jak można życzyć komuś śmierci? Jestem w szoku! Gościa powinni z samolotu do morza wyrzucić, szok!  <olaboga>

Współczuję chłopakom, że muszą tam jechać, znosić tych pastuchów.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 11, 2013, 16:41:17 »
Naprawdę... brak słów.
Nie chciałam o nich myśleć jakoś źle, negatywnie się nastawiać, czasami nawet żartowałam sobie z ich zeszłorocznego zachowania (nie jakoś bardzo złośliwie), ale... co mam innego myśleć po tych komentarzach? :ysz:

To już szczyt chamstwa. Popieranie gwizdów podczas hymnu?!
Szkoda, że nie grają u nas. Myślę, że nawet po takich komentarzach polscy kibice zachowaliby się tak jak zawsze...
Obawiam się jutrzejszego meczu.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 11, 2013, 17:09:39 »
Polscy kibice zawsze za naszymi murem! To jest takie piękne!  <haha>

Ułożyłam siatkarski wierszyk na konkurs, wiem, marny, ale nie jestem poetą, nie umiem układać fajnych wierszy. :(

Widzimy się na meczu, bo nie jestem kibicem sukcesu,
zawsze jestem z naszymi chłopakami,
nawet, gdy przegrywamy dużymi seriami.
Na meczu świetna atmosfera zawsze jest
każdy kibic może to potwierdzić, hej. (xd)
Nasi siatkarze swoich kibiców kochają,
a po meczu zawsze serdecznie im dziękują.
Tak więc na mecz chciałabym pojechać
i naszych siatkarzy bardzo mocno wspierać!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 11, 2013, 17:29:50 »
Właśnie oglądam sobie mecz Uniwersjady - Polska-Brazylia. Polacy bardzo ładnie grają, na razie jest 2:0 w setach i możliwe, że za chwilę wygrają i będą mieli pierwsze miejsce w grupie!

Polscy kibice zawsze za naszymi murem! To jest takie piękne!  <haha>
I o to chyba chodzi! <serduszko>

Ja też ułożyłam wiersz na jakiś (inny) konkurs, ale nie pokażę, bo się wstydzę.<zawstydzony>

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 11, 2013, 18:02:26 »
Sylwia Na czym polega fenomen siatkówki?
Nie rozumiem tego.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 11, 2013, 18:19:30 »
Jeśli nie jesteś kibicem albo nie grasz w siatkówkę to tego nie zrozumiesz.

Dla innych piłka nożna, dla mnie siatkówka- indywidualne upodobania.