Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 30, 2013, 16:31:40 »
Sama nie wiem jak to się dzieje.  <szczerzy_sie>

Czekamy na meczyk. :) Kuba w wyjściowej szóstce, no nareszcie!  <jupi>

Dziś będzie tylu moich znajomych w Ergo, że może kogoś zobaczę. :D
sandi, pokaż tę koszulkę LŚ.  <szczerzy_sie>

EDIT: Zaraz zaczynamy!  <jupi>
EDIT 2: Remis! Ruciak wszedł za Kurka na przyjęcie, ale nie wiem, czy na długo. :P Fiołka nie ma, nie ma kto ze mną pisać. :(

"Sole, alkohole, wodorotlenki i kwasy." - cytat koleżanki z fejsa. Padłam jak to przeczytałam! :hahaha:

EDIT 3: Mamy to! Mamy 3 punkty! Wraca nasza drużyna sprzed roku. Mamy świetnych zmienników. :) Świetni kibice. Dostałam pozdrowienia i zdjęcie prosto z ERGO! :D <jupi>

Cel osiągnięty, czekam na Wrocław!

EDIT 4: Mam 6 kapsli z OKOCIMA, tylko pomysłów brak. Pomożecie ?  <serduszko>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2013, 10:39:52 wysłana przez Sylwia »

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 01, 2013, 11:43:01 »
Po kolei...

Obecnie jestem w Warszawie i ogólnie telewizor jest tu bardzo oblegany, szczególnie wieczorami. Mali pacjenci oglądali bajki, a ja cichaczem się przysiadłam i sprawdzałam godzinę. ;D W pewnym momencie jakoś tak się rozluźniło, to rozsiadłam się wygodnie, zabrałam pilota i pozwoliłam sobie przełączyć na Polsat. :D
W międzyczasie przyszli jacyś rodzice (głównie ojcowie), usiedli dalej i w sumie to chcieli oglądać finał Pucharu Konfederacji, bo myśleli, że jest o 21. ::) Ale jak ja siedziałam i oglądałam to stwierdzili, że "skoro dziewczyna sobie ogląda, to nie będę przełączać".  <haha> Urocze.
Potem zaczęli się pytać mnie o to, czy często oglądam i komu kibicuję (uściślę, w meczu Polska - Argentyna <slucha>). Jeden z panów pytał się mnie o Kubiaka, bo on jest z Wałcza, a Kubiak stamtąd pochodzi. <hahaha> Ogólnie mogłam się wykazać wiedzą i było całkiem śmiesznie.

Przynajmniej nikt nie chciał mi zabrać pilota. :D

W przerwie między setami jeden z panów chciał sprawdzić wynik Brazylia - Hiszpania, ale na TVP był film. Dopiero po chwili się zorientowaliśmy, że ten mecz jest o 23.40. <hahaha> Jak już nie miałam nikogo na sumieniu, to mogłam sobie oglądać.

Jeszcze jedno tak na marginesie - był obraz HD, którym po prostu jestem zachwycona! <serduszko> Wszystko jest takie idealne. Wyobrażacie sobie idealnego Winiara w idealnym obrazie musiałam


Co do meczu...
Pomijając wszystko to, co opisałam wyżej - mecz niesamowity! Trzeci set świetny, a czwarty to mistrzostwo! Tak się cieszyłam.  <jupi>
Szaleństwo na trybunach w IV secie, asy serwisowe Bartka, zagrania Winiara, Kuba Jarosz w pierwszej szóstce, a potem świetnie wejście Bartmana - dawno tak dobrze nie oglądało mi się meczu Polaków. No i, najlepsze - atak z drugiej linii Marcina Możdżonka! <haha>

Forma wraca, pewność siebie wraca, wygrane wracają - kibice są zadowoleni!  :D

Cytat: Sylwia
Fiołka nie ma, nie ma kto ze mną pisać. :(
Dobrze, że mam ze sobą internet, bo tak to żadnego kontaktu by nie było. :) W sumie dzisiaj do końca dnia mam już spokój.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 02, 2013, 17:27:16 »
Nie pokażę koszulki, bo wyjechałam z domu, nie mam jej przy sobie ani jej zdjęcia, a wracam za 2 miesiące, więc nie opłaca się czekać :P Ale na pewno też ją zobaczysz na meczu we Wrocławiu ;) Taka czarna z dużą 15 na plecach w barwach "piłki" i wypisanymi meczami Polaków i wynikami (to jest jak się przyjrzysz, z daleka nie widać co to te napisy, a fajna to sprawa :) )

Na szczęście udało mi się obejrzeć w niedzielę mecz.
Super wynik, końcówka 3 seta najbardziej emocjonująca, potem już poszło! I jak tak spoglądałam na tabelę to chyba nie jest aż tak beznadziejnie, co nie? Jakieś tam szanse są... ale pierwszy warunek to wygrać teraz wszystko do końca. Ale może mecze z Argentyńczykami to były te na przełamanie i rozkręcenie, oby ;)

Fiołek - fajnie, że udało Ci się utrzymać pilota i też obejrzeć ten mecz. Kto ma pilota ten ma władzę hehe :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 02, 2013, 20:13:48 »
Fiołek - fajnie, że udało Ci się utrzymać pilota i też obejrzeć ten mecz. Kto ma pilota ten ma władzę hehe :D
Mamusia też mi tak mówiła. ;D Nawet postanowiła ze mną dłużej zostać i wczuła się w mecz. :D
Tata z kolei przez telefon mi powiedział, że jakby co mam się nie przejmować i po prostu przełączyć.  <haha> Na szczęście nie musiałam uciekać się do takiej opcji.
Naprawdę super było obejrzeć cały mecz. Jak człowiek jest w szpitalu to cieszy się z najmniejszych rzeczy. ;)

Cytat: sandi
I jak tak spoglądałam na tabelę to chyba nie jest aż tak beznadziejnie, co nie?
W moim odczuciu - jest beznadziejnie, bo żeby załapać się na finał w Argentynie musimy wygrać 4 mecze, każdy za 3 punkty. Nie możemy sobie pozwolić nawet na to, że wygramy 3:2. I to jest trudne. Nie mamy zapasu, jeśli jeden mecz nie wyjdzie, prawdopodobnie będzie koniec marzeń o finale Ligi Światowej. Głupio będzie ostatnie mecze grać o pietruszkę.
Ale od czego są Polacy, jak nie od wychodzenia z ciężkich sytuacji? Dorośli, których to spotkałam (+ moja mama) są bardzo sceptyczni i w sumie od razu powiedzieli, że im się nie uda, a ja wierzę do końca i naprawdę mam wielką nadzieję na to, że wygramy te 4 mecze.
Sylwia niedługo pójdzie na mecz, to przecież muszą wygrać. :D

Oglądałyście pierwszy odcinek tego sezonu Igłą szyte ze Stadionu Narodowego? Chciałabym zacytować jakieś fragmenty ich rozmów, ale za dużo czasu by mi to zajęło, więc wstawię emotikonkę, która idealnie obrazuje moje odczucia po obejrzeniu tego materiału -> <hahaha>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 02, 2013, 20:23:36 »
Sylwia niedługo pójdzie na mecz, to przecież muszą wygrać. :D

NO WŁAŚNIE! W Spodku, wygramy za 3 punkty, będziemy już coraz bliżej F6 i będzie jeszcze większa chęć wygranej!  <pompony>
Już nie mogę się doczekać!  <jupi>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 02, 2013, 20:26:52 »
Sylwia, to rób zdjęcia, obserwuj dokładnie i potem wszystkie smaczki, "zakulisowe" sceny, Zbychiały czy co tam jeszcze może być, dokładnie nam opiszesz. :-*
Będę Cię wypatrywać na trybunach. :D Jak Cię zobaczę to dopiero będzie radocha.
Mam nadzieję, że piątkowy mecz obejrzę już w domu.




Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 02, 2013, 20:32:01 »
No właśnie, zdjęcia. :( Brat nie da mi swojej lustrzanki, więc zostaje mi mała cyfrówka, ale coś postaram się zrobić. :D Szkoda tylko, że późno wyjeżdżamy, z tego co mówiła sandi ciekawie tam jest pod halą kilka godzin przed meczem.  <haha>

Będę Cię wypatrywać na trybunach.

Poznasz mnie? :D Jeśli będę siebie widziała to odwrócę się tyłem do kamery, bo mam koszulkę ze swoim nazwiskiem. ;D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 03, 2013, 17:02:16 »
Nie no, jest beznadziejnie od tej strony, ale z drugiej strony chyba inne wyniki tak się teraz ułożyły, ze niepotrzebne nam liczenie dodatkowo na innych oprócz naszych zwycięstw... ale, żeby tak Francja przegrałą dwa razy z Argentyną to by się przydało ;P
Tzn szczerze mówiąc nei wiem dokładnie jakie mamy szanse, bo nie mam teraz czasu na zgłębianie się w tabeli i liczenie, kalkulacje, ale po prostu jak tak spojrzałam na tabele i widziałam, że Francja kilka pkt tam z 3 pkt przed nami, my jakieś zaległe mecze jeszcze mamy (?) i w ogóle to jak wygramy wszystkie mecze, ktore nam zostały (co wiadomo, że do najłatwiejszych też nie należy, ale to inna sprawa) to chyba są szanse na awans, co nie? Ogarniał ktoś to na 100%?


Co do Zbychiała... nie wiem kto mówił, że oni są pogodzeni od nowa, ale ja ostatnio na meczu tego w ogóle nie widziałam. Jakoś zero kontaktu, Michał z Wroną i Drzyzgą tam chodzili razem uchachani, a tak to nic. Ale no nie wiem ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 04, 2013, 17:11:52 »
Słyszeliście? Igła ma grać jutro na przyjęciu.  <jupi> Ale fajnie, chcę zobaczyć na żywo jak atakuje, będzie ciekawie! :D
Już widzę jak strzela asy. :D  <tancze>

A ja mam szansę jutro pojechać na mecz, bo koledzy można powiedzieć znajomego jadą i mają wolny bilet i miejsce w aucie, ale moi rodzice nie chcą się zgodzić. :(   <placze>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 05, 2013, 12:11:45 »
Słyszeliście? Igła ma grać jutro na przyjęciu.  <jupi> Ale fajnie, chcę zobaczyć na żywo jak atakuje, będzie ciekawie! :D
Już widzę jak strzela asy. :D  <tancze>
Małe szanse na to,  żeby wyszedł jako przyjmujący, ale gdyby wszedł do wzmocnienia przyjęcia i akurat złożyłoby się, że musi zaatakować to chyba dostałby takie brawa, jakich sobie w ogóle nie wyobrażamy. :D Chciałabym, żeby właśnie tak się stało.
As serwisowy w wykonaniu Igły też byłby ciekawy. ;D

Sylwia, dzięki za informację o Superpucharze w Poznaniu. Po prostu idealnie!  <serduszko>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 06, 2013, 13:18:44 »
Boże, co to był za mecz, co za emocje! Zawał x29596859649.  <flaga> Ten as serwisowy w końcówce 4 seta, no to było coś pięknego. Szkoda tego trzeciego seta, który w naszym wykonaniu był FATALNY! Ale dobrze się skończyło i dwa punkty mamy!  <skacze>

A jutro ... no właśnie! Ale się jaram, to będzie piękny wieczór!  <serduszko> Już nie mogę się doczekać!  <skacze>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 06, 2013, 13:30:19 »
Podpisuję się pod słowami Sylwii. I myślę, że większość oglądających twierdzi podobnie. Emocje, krzyki, zawał, czasami szok.

Ale... wygrali! I to najważniejsze! <serduszko>
Z tego co już się zdążyłam zorientować to mamy jeszcze matematyczne szanse na dostanie się na finał do Argentyny. Cały czas musimy trzymać kciuki - i za Polskę, i za Brazylię.

Naprawdę nie wiem, co siedzi w głowie Wojciecha Drzyzgi, ale jego komentarze jak zwykle rządzą:
- Jedyny pozytyw w pierwszym secie to fakt, że go wygraliśmy.
- Dzieci szczęścia
- Zagraliśmy na radosnej twórczości.
Pod koniec zastanawiałam się, czy pan Drzyzga dostrzegł, że jednak Polska wygrała, bo z jego komentarzy ciężko było to wywnioskować.  ;D

Kadziu nam się z tymi filmikami rozszalał, założył nawet profil na facebooku.  :D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 06, 2013, 13:34:41 »
Taaaaaaak?  Podaj link.  <tancze> 
Najlepsze było jak hejtowali sędziego. "To jest żałosne!" i, że sędzia powinien być wywalony z sędziowania, nie wiem jak to dokładnie powiedzieli.  :hahaha:

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale kibice w ERGO byli lepsi, głośniejsi!  :P Ale my jutro będziemy najlepsi!  <tancze>

Muszę napisać do Ł. Kułagi, żeby zagrał moją piosenkę.  <pompony>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 06, 2013, 13:38:50 »
Taaaaaaak?  Podaj link.  <tancze> 
https://www.facebook.com/KadziuProjekt?fref=ts  :-*

Taa, ale i tak uwielbiam T. Swędrowskiego i W. Drzyzgę! Bez względu na wszystko najlepszy duet komentatorów.
Podczas meczu z Francją komentował tylko pan Swędrowski i tak dziwnie mi się tego słuchało... Jednak nie ma to jak uszczypliwy komentarz pana Drzyzgi. ;D

Co do dopingu to w sumie ciężko powiedzieć. I tu, i tu był niesamowity. <serduszko>

Muszę napisać do Ł. Kułagi, żeby zagrał moją piosenkę.  <pompony>
Właśnie miałam Ci o tym przypomnieć.  :-*

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 06, 2013, 19:33:44 »
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1010064_535001163214535_991150019_n.jpg

A1, rząd 7, miejsce 39!  <tak> Z tego zdjęcia wynika, że będę miała fajną miejscówę. ;D


EDIT: To już dziś! Aaaaaaaaaaaa! :) Wyjeżdżamy koło 17:10, więc koło 18:30 będziemy już pod Halą. ;) Podobno pięknie tam jest, ma być jakaś strefa kibica to sobie pochodzimy, pooglądamy. :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2013, 09:24:42 wysłana przez Sylwia »