Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 28, 2013, 21:58:36 »
Obecnie nic nie ma. Nie, jedno jest, strata 8 punktów.

O, Wronka! :D
O, Jarosz! :D

Nadzieja do końca. Byle nie przegrać.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 28, 2013, 22:15:17 »
TRAGEDIA! Jak to powiedziałaś Werka: "Najwięksi hejterzy EVER!" Jedyne co nam pozostało walczyć o tie-breaka! Wierzymy, mimo wszystko!  <pompony>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 28, 2013, 22:53:49 »
To z hejterami to odnosiło się oczywiście do naszych kochanych komentatorów. :D

Jej, punktowy blok w tie-breaku! Wreszcie.

Kurek i Jarosz świetnie sobie radzą. AA, wielbię za te zmiany.
Co tam Bartek wyprawia na zagrywce?! :D Szał.

I od razu lepiej się ogląda! <serduszko>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 28, 2013, 23:25:15 »
NARESZCIE! NARESZCIE ZWYCIĘSTWO!  <jupi>

Król Bartosz powraca na tron! Brawa również dla Kuby, który dał świetną zmianę za Zbyszka!  <lubieto> W 4 i 5 secie powróciła nasza drużyna, ta która w zeszłym roku rozwalała każdą reprezentację!

Ale się cieszę, czytam właśnie jakieś komentarze, i ludzie narzekają, że są 2 punkty. Boże co za ludzie?!


Oglądam właśnie studio i kibice (mężczyźni) wychodzący ze studia krzyczeli: "Irek Mazur, Irek!"  :hahaha: Nasi najlepsi komentatorzy ever zaczęli się śmiać a Jurek skwitował: "Irek masz swoich fanów!" KOCHANI! <serduszko>
Albo chwilę później ktoś zaczął śpiewać "Sto lat!"

Piękne rozpoczęcie wakacji, mam nadzieję,  że w niedzielę wygramy za 3 punkty, w Spodku też i we Wrocławiu będzie wspaniały mecz, który będzie nas przybliżał do Final Six.
Dziękuję, dobranoc!   <o_tak>

PS. sandi, czekamy na relację! :D
PS2. Możdżon- mistrz wypowiadania się EVER!
PS3. Włochy-Iran 1:3, to jest dla mnie szok, wielki szok! Włochy, które potrafiły wygrać i podnieść się przy 5 pkt stracie w trakcie piłki meczowej dla Rosji przegrywa z Iranem 13-stą drużyną w rankingu!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 28, 2013, 23:44:27 »
Tak! W III secie miałam kryzys, trochę panikowałam, ale na szczęście udało się wygrać. <jupi> Pierwsza wygrana w meczu o punkty od czasu spotkania z Wielką Brytanią podczas IO. :D Jest moc, a Internety szaleją. Sielanka.

Kuba Jarosz miał świetną zmianę. Jest w formie, mam nadzieję, że w niedzielę znajdzie się w pierwszej szóstce.

A o show Kurka nawet nie wiem, co do końca powiedzieć. Jestem pod wrażeniem. :)
Dobrze, że Rosjanie nam go nie zakręcili. <hahaha>

Kurczę, ze studia widziałam tylko wypowiedź Bartka. Muszę jutro nadrobić, bo jak zwykle wypowiedzi pomeczowe są bardzo interesujące. :D

Sandi, jak już skończysz świętować, to opisz wszystko dokładnie. Czekamy na pikantne szczegóły. <haha>

Wreszcie można iść spokojnie spać. :D

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 29, 2013, 11:53:23 »
sandi była na meczu? meeeeeega zazdroszczę! <3

Co za mecz.. Bartka i Kubę to trzeba ozłocić :D naprawdę odwalili kawał świetnej roboty. Nareszcie wygranaa :) Chcę już jutro :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 29, 2013, 13:00:24 »
A no była, była. :P

Ja bym chciała jutro być w Gdańsku.  <serduszko> Zazdroszczę mojej kuzynce, która mieszka tam własnie i jutro będzie w Ergo. :P Kocham tę halę!  <serce>

No, ale nie narzekam, bo za tydzień będę na meczu we Wrocławiu! Nie mogę się doczekać!  <skacze> I może uda mi się wygrać dwa bilety do Spodka. :D

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 29, 2013, 14:14:17 »
I może uda mi się wygrać dwa bilety do Spodka. :D

Gdzie można wygrać te bilety?

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 29, 2013, 15:00:42 »
Sandi poszła na mecz i Polacy wygrali.  ;D

Ale się cieszę, czytam właśnie jakieś komentarze, i ludzie narzekają, że są 2 punkty. Boże co za ludzie?!
Bo to Polska właśnie. Podobnie było, gdy Lewandowski strzelił 4 gole Realowi Madryt. Wszystkim dało to powód do radości i dumy, a nadal znalazły się jednostki, którym coś nie pasowało. Przykre.
Przecież ważne, że wygraliśmy.

Nawet nie zamierzam bawić się teraz w jakieś matematyczne wyliczenia i patrzeć, czy uda nam się dostać do Argentyny. Lepiej skupiać się już na jutrzejszym meczu. :D

W ogóle za każdym razem rozwala mnie "czelendż" i jak to wszyscy oprócz Polaków są w tym niezorientowani. <haha>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 29, 2013, 15:03:41 »
I może uda mi się wygrać dwa bilety do Spodka. :D

Gdzie można wygrać te bilety?

Na stronie plusa, w ogóle dużo jest tych konkursów z biletami na LŚ, trzeba troszkę poszukać. :P

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 29, 2013, 16:29:23 »
Sandi poszła na mecz i Polacy wygrali.  ;D
No oczywiście, że tak! :D Właśnie śmiałam się wczoraj, że jak my kibicujemy to od razu wygrywają i powinni nas wszędzie brać ze sobą, bilety dla VIPów i jazda ;D


Ojeju, jeju... super było, jak zawsze :) Zresztą wygrany mecz to od razu inaczej nastraja i jest + 10000 do fajnych wspomnień :)


Powiem Wam tak w paru punktach

PRZED MECZEM
Jak zwykle ślęczałyśmy tam grubo przed czasem, ale to już normalka. Zrobiłyśmy sobie fotki i usiadłyśmy obok tylnego wejścia, gdzie oczekiwałyśmy na przyjazd chłopaków. Tam z kolei patrzyłyśmy jak rozwijają cały sprzęt, jak przygotowuje się studio (w wozach było słychać jak sobie gadają poza wizją :D) i szczerze mówiąc mocno się zdziwiłam, że nas stamtąd nie wywalili, bo kręciły się tam same ludki z akredytacjami i gdzie my tam wśród nich ;) W międzyczasie wyczaiłam, że owe ludki z akredytacjami częściowo mają specjalne koszulki z okazji 15 edycji LŚ w Polsce i zapragnęłam ją mieć od pierwszego wejrzenia! <3  Miałam ochotę podejść do tych chłopaków i spytać się czy by mogli mi ją dać, bez kitu! Uwielbiam takie okazjonalne i przy okazji pamiątkowe koszulki z jakichś imprez. Ale dość o koszulkach ;D  Nikt nie podjeżdżał to stwierdziłyśmy, że idziemy na halę... i tak sobie idziemy i nagle "z lasu" wyłaniają się jacyś wysocy ludzie ubrani na czerwono - tak stoimy, lekkie zdziwko i jedna z nas tylko "ej, a to nie idzie Drzyzga?" hahaha. Soooł, cała kadra szła jakby wracali z jakiejś wycieczki tup tup tup sobie w stronę hali :D Ale miałam ubaw, że wszyscy czekają na autokar,a oni sobie z buta przyszli :D No to nic, wszyscy sobie przeszli obok nas i taki to był początek :D

MECZ...
... każdy widział ;D
Jak ktoś był na hali to wie jak jest - odśpiewanie hymnu cudowna sprawa :) darcie mordki, klaskanie, meksykańskie fale, zabawa w siatkarskiego harlem shake'a i te sprawy :)

Co do samego meczu to od siebie powiem tylko, że mieli ode mnie opieprz co 5 minut za blok, którego nie było! Plus złośliwości kiedy to zablokowali nas Argentyńczycy na zasadzie "no tak, przynajmniej ktoś tutaj umie stawiać blok...", bo już naprawdę bez przesady... 1 blok Bartka na zakończenie pierwszego seta, a potem nic! Dobrze, że jakiś tam blok obudził się w tie-breaku, bo te punkty były nam potrzebne. Zresztą zawsze mi się wydaje, że zablokowanie przeciwnika daje takiego fajnego kopa. I poza tym, jest fajne widowiskowo, ale to tak nawiasem ;)
Druga sprawa to oczywiście Bartek. No Kochany mój! Co on wyprawiał w tym 4 secie, no myślałam, że odlecę :D Uratował nam tyłki! Uwielbiam moment jak wszyscy samoistnie zaczęli skandować jego imię i nazwisko, tylko na to czekałam :) Brawa też dla Kuby Jarosza, bardzo ładna zmiana. I może mi ktoś powie o co chodziło w akcji z Bartmanem, kiedy  Argentyńczycy ledwo co przebili piłkę po naszej poprzedniej akcji, piłka leciała w stronę Zbyszka, a on był odwrócony do niej tyłem i po prostu tak prosta piłka spadła mu pod nogi? O co chodziło, bo ja wtedy nie ogarnęłam?  :P Czemu on w połowie akcji przestał grać i odwrócił się tyłem  :P

+ zdobyłam tę koszulkę LŚ o której pisałam w poprzednim "punkcie"! no tzn kupiłam :D wchodzę na halę, obchodzimy ją, a tam stoisko i tam ta koszulka, było tylko krótkie "przepraszam, sprzedaje pan? po ile?" :D i pan był bardzo sympatyczny, specjalnie dla mnie szukał męskiej M :D
fajne też było jak patrzy na koszulkę, którą miałam na sobie i mówi "Kadziewicz?" jakby się zdziwił, że gdzie tu Kadziu jak teraz na topie Kurki i inne Bartmany, a ja "tak, Kadziewicz. Wie pan, staaare czasy jeszcze" :D

PO MECZU
Będzie krótko. Te tłumy są trochę dzikie. Robiłam za fotografa dla koleżanek i przy zdjęciu z Żygadło jak ten tłum zaczął napierać, a ochroniarz wraz z nimi to normalnie musiałam stamtąd uciekać, naprawdę ;P  Osobiście zrobiłam sobie zdjęcie tylko z Winiarem. Sama nawet bym się tam nie pchała, bo mi tak tam głupio w te tłumy wchodzić, ale koleżanka tam mu truła tyłek, że chyba dla świętego spokoju się odwrócił i zrobił z nami grupową fotkę ;P
Było to na zasadzie
K "przepraszam, a można tylko tu zdjęcie? tak szybciutko, tylko tu tu tu tu"
W "tak? tylko tu? a tu i tu i tu i tu?"  :D
<ale nie żadne burkanie, wiecie jaki jest Winiar, tak z humorem to powiedział, miał na myśli, że każdy mówi "tylko tu" ;p

A na końce wsiedli do autokaru (już nie ciągneli ich nocami z buta do hotelu hahah :D) i nam pomachali z autokaru na pożegnanie. I tak to właśnie było, generalnie strasznie się cieszę, że udało im się w Bydzi przełamać i że mogłam być na tym meczu :)


Co do tych, którzy narzekają... Ja też mimo, że się cieszę to szkoda mi, że nie udało się wygrać za 3 punkty, bo jednak w naszej sytuacji każdy punkt jest ważny, no taka prawda ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 29, 2013, 18:33:35 »
Dziękujemy za relację! Fajnie się czyta takie opowiastki. :D

Szkoda, że ja na mecz wyjeżdżam o 18, chętnie bym się pokręciła przed halą trochę, popatrzyła, no ale cóż, nie ode mnie to zależy. :) Nie mogę się doczekać!  <szczerzy_sie>

Jutro wygramy za 3 punkty. :D sandi, pokaż zdjęcia albo daj linka do Twojego fb.  <jezyk>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 29, 2013, 20:37:49 »
Ooooo, Sandi! <serce> Dzięki za relację, świetnie się czyta.  :-*

Co do tej sytuacji z Bartmanem to niestety sobie nie przypominam, bo czasami nie byłam w stanie patrzeć na tv. ::)

Teraz musimy wszystko wygrywać za 3 punkty. Nawet jeśli już nie będzie możliwości dostać się do Argentyny, to trzeba naprawić sytuację w drużynie.  ;)

Chciałabym na mecz, no!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 29, 2013, 21:49:42 »
Kurde no! Brazylia jak miała przegrać to wygrywała, jak ma wygrywać to przegrywa! Why?:(

Koleżanka wygrała bilety na ME do Gdańska. Tak się składa, że mieszkamy blisko siebie, więc jeśli uda mi się zdobyć bilet to Egro Areno nadchodzę!  <skacze>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 29, 2013, 23:34:07 »
Eee, nie ma czego pokazywać. Ja mam tylko fotkę grupową z Winiarem jak mówiłam, a reszty i tak nie mogę udostępniać. Zresztą ja nie miałam aparatu, więc póki co jakiekolwiek fotki, nawet jakieś ogólne, są w posiadaniu moich koleżanek :)

Szkoda, że nie kojarzycie sytuacji z Bartmanem, bo naprawdę była...dziwna.


A tak w ogóle nie wiem czy ktoś z Was kojarzy Julie? (Julia, w międzyczasie Madelaine czy jakkolwiek to było xd)
Była na forum z czasów ifilmu. Wtedy nie udzielała się w temacie siatkówki, możecie ją kojarzyć z tego, że np. moderowała ze mną przed swoim odejściem dział PM, tyle, że to już parę lat temu, więc nie wiem czy kojarzyć będziecie :D Ale generalnie chodzi o to, że tak się wszystko potoczyło, że się zgadałyśmy i udało nam się wczoraj spotkać na meczu :)


Sylwia - weeź no, ciągle słyszę jak wygrywasz jakieś bilety - Ty albo ktoś od Ciebie ;D Szczęściara ;D Wiem, że kto nie gra ten nie ma szans wygrać, ale i tak... szczęściara! Ale jak już wygrwać to i skorzystać. To obyć pojechała do tego Gdańska ;)