Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 16, 2013, 16:24:40 »
Ja właśnie oglądam! <skacze> 1:59, ale mam ciary! <3 PĘKAM Z DUMY, ŻE BYŁO TYLU POLSKICH KIBICÓW!   <serduszko>


Super, że Igła nagrywa tak wspaniałe chwile z perspektywy siatkarzy, możemy sobie obejrzeć dekorację w TV, ale to nie to samo.  <jezyk>
A z komentarzy Igły podczas rozdawania nagród indywidualnych dosłownie leżę i kwiczę.  :hahaha:

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 16, 2013, 18:23:20 »
Ja też z tego nie mogę! Super! <haha> Już się nie mogę doczekać części II oraz kolejnych filmów.
To dobry pomysł, że Igła znowu zdecydował się na publikowanie jego filmów na siatkarskiejlidze.tv, ponieważ będą dłuższe, nie będą się powtarzać i też on będzie miał z tym trochę mniej pracy. Jestem jak najbardziej zadowolona!

"Mój kochany mamut"  <serce>

Wychodzi Zibi
Ziomek: Będą zegarki!
Wychodzi Możdżon
Ziomek: Będą bardzo dobre zegarki!
 <haha>
A potem jeszcze wyszedł Igła i Bartek, to już w ogóle musieli mieć super te zegarki! <haha>
I kulisy zakładu Bartka. "Co przegram? Ja nie mogę przegrać!"

Wzruszyłam się.

+ a widziałyście wywiad Kadzia z Winiarem? Ja nie mam czasu obejrzeć, a tak mnie korci! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 19:31:21 wysłana przez Fiołek »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 19, 2013, 15:45:54 »
Nie widziałam jeszcze, ale dziś wieczorem może znajdę czas! :) Chłopcy już we Francji! ;)

Troszkę z innej beczki:

Zespoły Czarnych Radom i BBTS Bielsko-Biała zostały zaproszenie do przyszłorocznych rozgrywek PlusLigi. Ten fakt spowodował, że w I lidze zostaje dziesięć zespołów (osiem, które grało w niej dotychczas i dwóch beniaminków ze Świdnika i Milicza). Jednak liczebność I ligi nie zostanie zmieniona i w tej klasie rozgrywkowej nadal ma grac 12 zespołów.

Aby uzupełnić skład I ligi mężczyzn na sezon 2013/2014 Wydział Rozgrywek PZPS wysłał zaproszenie do czterech klubów - dwóch spadkowiczów z I ligi z poprzedniego sezonu oraz dwóch finalistów II ligi, którym nie udało się wywalczyć awansu. AZS UAM Poznań, Energetyk Jaworzno, TKS Nascon Tychy i AGH 100RK AZS Kraków mają czas do 21 czerwca, by wyrazić akces do gry w I lidze. Jeśli zgłosi się więcej niż dwóch chętnych, zostanie przeprowadzone losowanie w obecności przedstawicieli klubów, które wyłoni przyszłych pierwszoligowców.


Fiołku, czy ty to widzisz! Może AZS, jeśli zechce grać w I lidze, zepnie d**ę w następnym sezonie i zobaczymy ich w PlusLidze! No coo ? Pomarzyć zawsze można.  <szczerzy_sie>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 19, 2013, 18:31:43 »
Ach, byle do piątku!  :D A niedzielnego meczu nie będę mogła niestety obejrzeć, bo wyjeżdżam.  :)

Sylwia, co za ciekawe wiadomości przynosisz! <i_love_you>

Aby uzupełnić skład I ligi mężczyzn na sezon 2013/2014 Wydział Rozgrywek PZPS wysłał zaproszenie do czterech klubów - dwóch spadkowiczów z I ligi z poprzedniego sezonu oraz dwóch finalistów II ligi, którym nie udało się wywalczyć awansu. AZS UAM Poznań, Energetyk Jaworzno, TKS Nascon Tychy i AGH 100RK AZS Kraków mają czas do 21 czerwca, by wyrazić akces do gry w I lidze. Jeśli zgłosi się więcej niż dwóch chętnych, zostanie przeprowadzone losowanie w obecności przedstawicieli klubów, które wyłoni przyszłych pierwszoligowców.
Interesująca perspektywa. Oczywiście, najbardziej liczę na AZS UAM Poznań, w końcu jak kiedyś przyjdę na ich mecz, to lepiej, żeby byli w I lidze, co nie? ;D
A tak na serio to trochę szkoda chłopaków, że spadli do tej II ligi i mam ogromną nadzieję, że uda im się dostać wyżej.

Fiołku, czy ty to widzisz! Może AZS, jeśli zechce grać w I lidze, zepnie d**ę w następnym sezonie i zobaczymy ich w PlusLidze! No coo ? Pomarzyć zawsze można.  <szczerzy_sie>
Widzę bardzo dokładnie. Spokojnie, nie wszystko od razu. Najlepiej najpierw I liga, a potem (przy okazji) jakiś awansik. :D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:14:56 »
Iiiiiiiiiiiiiiiiiii! Zaraz zaczynamy! #GoPoland !

Mam nadzieję, że na hali będą wspaniali polscy kibice!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:23:37 »
O, Sylwia, fajnie, że jesteś!  :-* Będę wpadać tutaj pomiędzy setami (o ile nie będę na tyle zestresowana :D)

Mam nadzieję, że na hali będą wspaniali polscy kibice!
Ja też! Chociaż jeden sektor, cały biało-czerwony. Byłoby świetnie! :)

Widziałyście?
http://youtu.be/cXTxpF9jzzs
Kapitan Wrona, AA jako Bond, Kurek i atomówki (niesamowicie urocze). Postaram się zdobyć ten kalendarz, premiera już we wrześniu.  ;)


 <serduszko>



EDIT: 1:0 dla żabojadów (bez obrazy). Coś mi tu nie pasuje.
EDIT2: No, tak to powinno wyglądać. 1:1 <jupi>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 21:23:26 wysłana przez Fiołek »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 21, 2013, 22:53:10 »
Później obejrzę.

Nie tak miało być. :( Prowadzić 16:11 i przegrać to jest sztuka. Oj będzie ciężko, będzie ciężko... Gdzie jest ta reprezentacja sprzed roku?
Trzeba się pozbierać, Panowie! W niedzielę musimy ich rozwalić, nie ma żartów, finał się oddala.

Kibice świetni, dobrze, że zawsze byli są i będą, ci najwierniejsi. Dziękuję, dobranoc.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 21, 2013, 23:02:53 »
Nie wierzę. Co się dzieje, Panowie?
Jak to tak łatwo można przegrać? Naprawdę wiele rozumiem, ale ten mecz to jak jakiś koszmar. Myślałam, że mnie rozniesie.
Tak smutno. :(

Nie mamy ataku. Jak to ktoś na fb napisał: "nasz atak siedzi w Bełchatowie i ogląda mecz w fotelu".

Właśnie, chociaż kibice nie zawiedli. Atmosfera na trybunach była świetna. :)

Niestety nie będę mogła obejrzeć meczu w niedzielę...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 09:02:14 wysłana przez Fiołek »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:50:25 »
Dobra, dzisiaj spinamy d**y i wygrywamy za 3 punkty, bo jak nie to wlecę do Nich do szatni i im nagadam, trenerowi też.  <haha>

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 23, 2013, 11:16:29 »
Prowadzić 16:11 i przegrać to jest sztuka.

Właśnie :( Było naprawdę dobrze...

Denerwują mnie te kiwki, które w naszym zespole są nadmierne używane i niestety nieudane.

Mam też żal do Bartmana, niby jeden z lepszych zawodników, a w najważniejszych momentach przez niego tracimy punkty...

Post Merge: Czerwiec 23, 2013, 11:18:27


 <serduszko>

Oooo, how sweet!  <serduszko>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:19:27 »
Kuuuuurde... A tak blisko było, żeby wygrać ten mecz! Formy brak? Jakoś nie możemy się rozkręcić cały czas i przerypaliśmy sobie chyba właśnie LŚ. Muszę sobie ogarnąć grupę potem :>



PS. Bartek z dziewczynką - przesłodkie! :)

PS2. Mmm, chłopaki przyjeżdżają od razu do Bydzi i będą tu aż 6 dni. Może ich przypadkiem kiedyś spotkam na mieście. Skoro będą tu prawie tydzień to szanse są dość spore  :P

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 23, 2013, 22:09:00 »
Mnie wkurzył Kubiak - 13:13 w tie breaku, szansa na piłkę meczową, a ten zagrywkę psuje, mógł szanować piłkę, zwłaszcza w tak kluczowym momencie.

Właśnie przeczytałam na jednej ze stron, że jakaś dziewczyna chce sprzedać 4 bilety do Wrocławia. Lepszego momentu na ogłoszenie wybrać sobie nie mogła. ::)
Mój tata nie jest kibicem i "doradził" mi, że mam sprzedać bilet, ja tylko odwróciłam się i odeszłam.

"Jest ogromny plus tego dwumeczu.
Odejdą kibice sukcesu, a zostaną ci, co powinni i ci, co są zawsze."


Szanse na finał w Argentynie są, marne, ale jakieś są.

PS. Nie wiem jak Wam, ale mnie brakuje Gumy... Dziwnie tak bez niego.
PS2. Robimy zrzutkę na okulary dla pana sędziego z Egiptu? Boże co on dzisiaj wyprawiał. Szyderczy uśmiech Kubiaka w jego stronę BEZCENNY! :D


http://www.polsatsport.pl/video.html?videoId=17206624&showFilm=true JEJCIU! ;(

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 24, 2013, 13:12:46 »
No nic nie mów, zepsute zagrywki w końcówkach setów i ważnych momentach mnie niesamowicie denerwują - wiem, że jak to mówią "zaryzykował", ale mi się taka taktyka nie podoba - wolę zawsze żeby zagrali trochę lżej, ale żeby weszło. Ale co ja tam mam do gadania :P

Do głowy by mi nie przyszło, żeby teraz odsprzedawać bilet. Ehhh ci ludzie.


Przeczytałam, że musimy teraz kibicować Brazylii w meczach z Bułgarią i Bułgarii w meczach z USA + oczywiście wygrać nasze pozostałe spotkania, żeby móc pojechać na finał. Więc skoro ktoś za mnie ogarnął tabelę, sytuację i wszelkie te aspekty to ja tylko muszę ogarnąć teraz kiedy oni wszyscy grają :D Ale najwięcej i tak zależy od nas... a z naszą formą to to nie wiadomo jak będzie...

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 24, 2013, 13:41:10 »
Mimo tej kalkulacji kolorowo nie jest. Myślę sobie tak, że może lepiej odpuścić sobie już tę LŚ i szykować formę na ME, bo wygrać wszystkie mecze za 3 punkty i jeszcze patrzeć na wyniki innych drużyn to lekko nie będzie, ale to już nie ode mnie zależy.
Chłopcy się tak szybko nie poddają, a jeśli nie wyjdzie nam Liga Światowa, to forma na ME z czasem przyjdzie! :) <pompony>

No to kibicujemy tak jak powiedziałaś! Boże, zejdę na zawał oglądając te mecze.  <boi_sie>

Przedpełski powiedział, że porozmawia z AA, chce się dowiedzieć "co się dzieje". Sama chętnie się dowiem. :P

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 25, 2013, 15:44:38 »
Meczu niestety nie widziałam (wiecie może, gdzie mogłabym obejrzeć? jakaś powtórka albo film w internecie?), dopiero wróciłam i nie za bardzo wiem, co się działo w niedzielę.
Wiem tylko tyle, że przegraliśmy, znowu 3:2. Po raz kolejny trudno mi w to uwierzyć.

Jednak pomimo tego wszystkiego naprawdę mam wielką nadzieję, że się uda zakwalifikować do Argentyny. Kibicujemy! :)