Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:02:34 »
No to nie tak źle, była nawet szansa na wygranie tamtych setów - chociażby 1. Ale to już za nami ;)

Widzę, że cały czas gonimy. Przydałaby jakaś dobra seria punktów, jakieś chwilowe zdekoncentrowanie Brazylijczyków, żeby chociaż ich dogonić i potem wystrzelić. No ale na razie 9:14... Coraz bardziej do tyłu jesteśmy.

EDIT
Łooo, ale pogrom teraz poszedł.
10:18...

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:15:27 »
Jak ktoś oglądał - to niech się ujawni.  :-*

O nie - ten pogrom był straszny.  :'( Pod koniec to nawet sami siatkarze stracili już w wiarę na wygraną.  :(
Nie oszukujmy się - było już 20:13, to ciężko wygrać z Kanarkami Brazylijczykami.
Oby w niedzielę było lepiej!

Teraz idę oglądać mecz o wszystko -> Polska - Mołdawia

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:26:20 »
No w 4 secie był pogrom jak nic... Jakby kompletnie bez formy byli. Szkoda.
Z Brazylijczykami zawsze jest ciężko wygrać, więc co tu mówić o 20:13 ;)


Ja też idę oglądać.
Tam już 1:0 dzięki bramce Kuby :) Niech oni dzisiaj przynajmniej wygrają przy DOBREJ grze (nie takim czymś co ostatnio)
Ale ciii, bo off. Spadam stąd :D


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:33:30 »
No i obejrzałam jeden set i połowę drugiego, więc za bardzo się nie wypowiem. Mecz inaugurujący naszą grupę, szkoda, że przegrany, ale rewanż w niedzielę!!! A ja w kościele widziałam siatkarza, naszego "Chwaliszewskiego", gra co prawda w I lidze, no ale to też siatkarz. :D
Była pieśń o Małym rycerzu? W ogóle czytam, że kibice już przed zakończeniem meczu wychodzili z Torwaru. WTF?!  :zla:

W ogóle zauważyliście, że nasz wątek jest teraz jednym z najbardziej aktywnych? :D OBY TAK DALEJ! :D

PS Mam 20 kart z Orlenu.   <o_tak>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:58:13 »
Była pieśń o Małym rycerzu? W ogóle czytam, że kibice już przed zakończeniem meczu wychodzili z Torwaru. WTF?!  :zla:
Co do pieśni o małym rycerzu to nie słyszałam, w ogóle kibice jacyś tacy niemrawi byli. Myślę, że w niedzielę publika będzie lepsza.
Jeśli chodzi o to wychodzenie w trakcie meczu to niestety nie widziałam, ale gdzieś już o tym czytałam. Dokładnie, o co chodzi? Ja marzę o bilecie na mecz!

W ogóle zauważyliście, że nasz wątek jest teraz jednym z najbardziej aktywnych? :D OBY TAK DALEJ! :D
I bardzo dobrze! :D Małe, ciasne, ale własne! <haha>
Mam nadzieję, że w związku z występami naszej reprezentacji pojawią się jakieś osoby, które będę oglądać mecze.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 07, 2013, 22:09:01 »
Warszawa to nie jest miasto dla siatkówki! NIE i koniec! Tam kibice przyszli z nadzieją, że po jednej wygranej naszych chłopaków przylepią sobie kartkę z napisem "kibic". Takim kibicom mówimy TRZY RAZY NIE, DZIĘKUJEMY! Wstyd mi za nich, mimo przegranej musimy chłopaków wspierać, a myślę, że część tych kibiców przyszła sobie tylko tak o, a prawdziwi kibice nie zdołali zdobyć biletu, mimo, że bardzo tego chcieli.


O tak, Łódź jest doświadczona w kibicowaniu, można by powiedzieć, że prawie tak jak Spodek. ;) Mnie najbardziej podoba się Ergo, taki ciepły klimat tam panuje. (nie byłam, ale widzę w TV xd)


Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 08, 2013, 08:37:41 »
Warszawa to nie jest miasto dla siatkówki! NIE i koniec! Tam kibice przyszli z nadzieją, że po jednej wygranej naszych chłopaków przylepią sobie kartkę z napisem "kibic". Takim kibicom mówimy TRZY RAZY NIE, DZIĘKUJEMY! Wstyd mi za nich, mimo przegranej musimy chłopaków wspierać, a myślę, że część tych kibiców przyszła sobie tylko tak o, a prawdziwi kibice nie zdołali zdobyć biletu, mimo, że bardzo tego chcieli.
Odnośnie tego, co mówisz i mówiłaś wcześniej - informacje z pierwszego źródła, jeśli chodzi o sytuacje na Torwarze:

Żenada.
W Łodzi na pewno będzie lepsza atmosfera.

A na poprawę humoru urocze zdjęcie jednej z moich ulubionych Pań fotograf - polecam obejrzenie reszty fotek, są niesamowite!
http://25.media.tumblr.com/36edd9258daaf9703d5147f88f162d8d/tumblr_mo1on3vUBs1rbb9x4o1_500.jpg

EDIT:
O matko z ojcem! Patrzcie, kogo nam przywiało!
http://www.siatkarskaligatv.pl/Lukasz-Kadziewicz-zaprasza-na-Lige-Swiatowa.html

Teraz codziennie odświeżamy stronę siatkarkiej ligi -> http://www.siatkarskaligatv.pl/Reprezentacja.html, bo nas tam rozpieszczają!

Kadziu! <serduszka>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 08, 2013, 12:46:02 »
Gdybym miała bilety na jutrzejszy mecz na pewno bym pojechała, bo koleżanka ma 2 bilety i transport by był, a tak to lipa. :((
O tak, jutro będzie wspaniała atmosfera.

Naprawdę żałosna sytuacja w tej Warszawie, aż mi wstyd!  <rumieniec>
Kogo miał na myśli J. Mielewski mówiąc o "vipach"? Czytając te komentarze stwierdzam, że mają absolutną rację! Prawdziwi kibice stali pod halą oglądając mecz na telebimie, a tacy sezonowcy sobie wychodzą w połowie meczu, bo stwierdzili, że szkoda czasu? To szlag mnie trafia za przeproszeniem! Mieliśmy pokazać, że jesteśmy najlepszymi kibicami, a tu co? Taki wstyd?! Brak słów.
NIGDY WIĘCEJ MECZU NA TORWARZE! Ergo, Atlas, Spodek! To są miejsca dla polskiej siatkówki!
"Gdyby to ode mnie zależało to wszystkie mecze reprezentacja grałaby w Spodku." -M. Magiera

Matko święta! Kadziuuu! Na początku myślałam, że wypowiada się M. Magiera, taki podobniutki głos. <hahaha> Idealnie nadaje się do tej roli. :D

EDIT: WCHODZĘ NA RANKING W KONKURSIE PLUSA I CO CZYTAM, ŻE JESTEM NA 5. MIEJSCU W RANKINGU NA MECZ W ŁODZI I PRAWDOPODOBNIE WYGRAŁAM 2 BILETY! MATKO ŚWIĘTA! :O Dobra, nie jaram się, poczekam na oficjalne wyniki. :D


EDIT 2: No niestety, sprawa się skomplikowała i wyszło na to, że mecz obejrzę w TV. Nie ma co rozpaczać, inni nie jadą w cale, często muszą oglądać mecz w internecie, ja go obejrzę z mamuśką w TV. ;) Za miesiąc to ja będę się szykowała i jarała tym, że niedługo będę na żywo kibicowała naszym. ;)

Mam nadzieję, że kibice dzisiaj wbiją kanarków w parkiet! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 14:15:52 wysłana przez Sylwia »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:13:35 »
Potem nadrobię.

Na razie taka luźna wzmianka odnośnie meczu...
Niech jeszcze ktoś zepsuje zagrywkę to uduszę, ile można! Już mnie wkurzają - z jednej albo drugiej strony co rusz zepsuta zagrywka w tym początku 2 seta, koszmarnie się to ogląda ;P


EDIT
Uffff jak gorąco!! Ale mamy wygranego seta! 2:1, oby do tie-breaka! :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 22:19:50 wysłana przez sandi »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 09, 2013, 23:16:14 »
Szkoda, szkoda! Ale dziękujemy za walkę, za emocje! Za dużo niepotrzebnych błędów. Jutro napiszę coś więcej. Dobranoc! :)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 09, 2013, 23:21:20 »
Kurde... Wiem, że gramy drużyną i że Zibi nie zrobił tego specjalnie, ale jestem zła na niego za te piłki w taśmę w takich momentach! Były one teraz w tie-breaku jak i w końcówce tego 2 seta co też już go można było wygrać.

Oglądałam z angielskim komentarzem, jego pożegnalne słowa: "Poland must be disappointed" - no żeby wiedział... :(

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 10, 2013, 17:56:30 »
Ja też byłam strasznie zła na Zbyszka, ale widać było, że już ledwo skacze i jeszcze z kilka akcji i by nam padł na boisku. Chłopcy mają do środy wolne, niech troszkę odpoczną, bo na tej siłowni to też mega ciężko pracują.

Kurcze, przed rozpoczęciem tie-breaka myślałam, że sprawdzi się powiedzenie: "Kto nie wygrywa... " ale jak już przegrywaliśmy 3,4 i widać było mega zmęczenie to zwątpiłam, choć ciągle oglądam powtórkę tie breaka z meczu LŚ z Argentyną, gdzie przegrywaliśmy chyba 5 punktami, a wygraliśmy. :D

Co do kibiców: WSPANIALI, KOCHANI, NAJLEPSI! Mówię z czystym sumieniem, że wczoraj kibice byli głośniejsi niż w Spodku, serio!  <serce> Dobrze, że chłopaki mieli takie wsparcie, a uśmiech Marcina Możdżonka podczas hymnu bezcenny, już wiedział co go czeka!

I tak ich kocham, mimo przegranej/przegranych!<serce>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2013, 20:32:02 wysłana przez Sylwia »

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 13, 2013, 16:03:07 »
Wróciłam! Udało mi się obejrzeć niedzielny mecz, który był o wiele lepszy od tego piątkowego, ale - no właśnie - niestety przegrany.  :( Przykro trochę, bo nasza drużyna naprawdę walczyła i doprowadziła do tie-breaka. Szczerze powiedziawszy to już w III secie myślałam, że nie uda się Polakom ugrać nawet tego jednego seta. Na szczęście się udało i to nawet dwa w miarę dobrym stylu. Jeden punkcik jest.

Kibice niesamowici, o wiele lepsi niż w Warszawie - świetnie się na nich patrzyło. ;)

Muszę nadrobić wszystkie te filmiki z Kadziem, bo widzę, że ich sporo.  ;D


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 14, 2013, 19:10:54 »
Własnie oglądam wczorajsze filmiki.

http://www.siatkarskaligatv.pl/Na-Narodowym-podoba-sie.html "Nie Wanio, tylko Danio! A nie, przepraszam - MONTE! :D Daj mi Wanio, Danio, eee - MONTE ~ IGŁA MISTRZ!

Fajne takie filmiki. :D Szkoda tylko, że mam teraz mało czasu na oglądanie. :( Dzisiejszy mecz Serbia- Rosja też przegapiony, ale czytam na fejsie, że Rosja wygrała 3:0, w drugim secie do 14. :O

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 15, 2013, 08:54:27 »
Ja też nie jestem w stanie obejrzeć tych wszystkich filmików.  :( Pewnie dopiero uda mi się to za jakiś tydzień, przed kolejnymi meczami Polski.

Tylko to obejrzałam:

BREAKING NEWS!
http://www.siatkarskaligatv.pl/IGLA-SZYTE-POWRACA.html
Ale szaleństwo! Tak się cieszę!  <jupi>

Innych meczów też nie mam jak obejrzeć - tak dużo rzeczy jest do nauczenia.  :-\ Byle do piątku.


EDIT:

Jest już pierwszy odcinek z Sofii! Lecę oglądać!  <lece>

http://www.siatkarskaligatv.pl/Igla-szyte-Sofia-zdobyta-cz.1.html

 <jupi>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2013, 14:43:46 wysłana przez Fiołek »