Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 03, 2013, 16:46:52 »
Razem z koleżanką wpadłyśmy na pomysł, aby napisać do Pana Marka Magiery i Grzegorza Kułagi, żeby na meczu we Wrocławiu puścili tę piosenkę : http://www.youtube.com/watch?v=OOCJD7Rt4UE#

Uwielbiam ją i fajnie było by zaśpiewać ją na meczu razem z kibicami, bo chyba wszyscy ją znają. ;)
Wchodzę dziś na pocztę, jest odpowiedź:

"Witam
nie ma problemu :)
pozdrawiam
Grzegorz Kułaga
PS. Proszę o przypomnienie przed Wrocławiem"


Jaki kochany!  <serduszko> Już sobie wyobrażam na meczu taką sytuację:

Marek Magiera: Czy jest na hali "kibicka Sylwia" , która poprosiła nas o zagranie piosenki Z. Szreder?
Ja: (macham rękami, skaczę, całaa hala na mnie patrzy) Jestem, jestem!  <skacze>

I zaczyna się, śpiewamy!  <buja_w_oblokach> Wiem, jestem nieźle stuknięta!


EDIT: Aminki strony Ale pamiętaj o monte organizują myślę, że fajną akcję.
Każdy kibic siatkówki zakłada morską wstążkę na rękę i w ten sposób na ulicy, gdy spotkamy osobę, która też ma wstążeczkę będziemy wiedzieli, że jest to kibic siatkówki. :) Włączacie się? :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 21:21:56 wysłana przez Sylwia »

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:52:47 »
Ach, Sylwia, świetny pomysł! Uwielbiam tę piosenkę! <muza>

"Biało-Czerwony wulkan wybucha,
Wam Polska wierzy i ufa,
Pokażmy światu pazurek,
Niech zabrzmi Polski mazurek
Kibice wasi z zachodu, północy, południa i wschodu
W jedności Razem czuwają i z dumą was oglądają.
"
 <serduszka>

Jaka stuknięta? Gdzie tam! A nawet jeśli, to bardzo pozytywnie. :-*

A do mnie doszły 3 autografy naszego El Capitano! ;D

Z tymi wstążkami to bardzo ciekawy pomysł, również widziałam na fejsie. Myślę, że się włączę, a co! Może akurat kogoś w Poznaniu spotkam... :D
tylko teraz muszę się zebrać i iść do pasmanterii  :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 06, 2013, 16:17:57 »
Ale bezsensu, że przesunęli godzinę jutrzejszego meczu...  :-\


Widziałyście ten filmik z plusligi, gdzie Wanio rozmawia z Winiarem, a drugi plan (czytaj: Andrea) robi zamieszanie? Szczególnie pod koniec  <haha> Jak coś to polecam  <haha>


Biało-Czerwoni zawsze na plus! Ojej, w sumie dawno jej nie słyszałam, a kiedyś za każdym razem miałam ciary jak jej słuchałam :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 06, 2013, 18:26:47 »
Ale bezsensu, że przesunęli godzinę jutrzejszego meczu...  :-\
Ja się w sumie cieszę, że wcześniej. Zdążę wrócić ze szkoły, a po meczu jeszcze będzie trochę czasu, żeby się pakować (byle bym tylko zdążyła wrócić na niedzielny mecz!).

Słowa Andrei: "Mój pomysł polega na tym, że choć nie mamy siedmiu czy ośmiu najlepszych graczy świata na danej pozycji to jednak jako zespół, rodzina możemy być najlepsi na świecie!" <serduszka>

Widziałyście ten filmik z plusligi, gdzie Wanio rozmawia z Winiarem, a drugi plan (czytaj: Andrea) robi zamieszanie? Szczególnie pod koniec  <haha> Jak coś to polecam  <haha>
Leję z tego już którąś godzinę, filmik przewinęłam chyba 3 razy, żeby zobaczyć TEN moment po raz kolejny... <hahaha> W ogóle tam sami mistrzowie drugiego planu na czele z AA są. Odwracają uwagę na tyle, że nie można skupić się na tym, co Winiar mówi.


A na filmiku, w którym wywiad ma AA, Giovanni Miale skradł całe show "strzelając" w głowę trenerowi. <haha>

Dziś trening na Narodowym był... W sumie - bajecznie to wygląda! Najbardziej urzekło mnie to prześwitujące światło.  :D



+ filmik od Igły!
https://www.youtube.com/watch?v=LXwY0NzxPhE
"Koko koko Euro spoko!"  <haha>

+ http://www.siatkarskaligatv.pl/Na-Narodowym-w-drodze-na-stadion.html
"Eee, panie, nie rób pan konkurencji! Kto panu tu pozwolił wejść?" <haha>

+http://www.siatkarskaligatv.pl/Na-Narodowym-wizytacja.html

TO. JUŻ. JUTRO.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:22:24 »
A ja właśnie mam teraz taki problem... Bo o tej godzinie już mam inne plany, też związane z siatkówką, ale nie w tej formie. No i zdaje się ominę ten pierwszy mecz LŚ, bo chyba nie ma szans, żebym zdążyła wrócić. Kurcze, szkoda no... oni zawsze tak pechowo to zmieniają. Już bym wolała, żeby przesunęli na 2 w nocy  :P


Słowa Andrei :)
Bardzo lubię czytać jego wypowiedzi. Bije z nich taki pozytywny wydźwięk. Uważam zresztą, ze AA ma bardzo fajne podejście do swojej pracy, do pracy ogółem i do zawodników. Wie jak to wszystko poskładać, żeby było dobrze. A już w ogóle to uwielbiam go słuchać! Naprawdę, bardzo :)


TEN moment jest po prostu epicki. Ale jak się szybko podniósł, co nie! ;D


Co do treningu na naszym "basenie" :D
Powiem tak...z tej strony fajnie to wyglada, bo oni robili tak te fotki, że jakoś to wszystko wygląda o wiele bliżej. I to tak, że aż się od nowa podjarałam  jak je zobaczyłam :D?ale potem zobaczyłam TO i no tak.... pozdrawiam górne rzędy! ;D  Co nie zmienia faktu, że poddać się tam tej siatkarskiej atmosferze i wyśpiewać hymn byłoby cudownie. Ale z oglądaniem byłoby już gorzej ;) Chociaż jak to ma być tylko mecz otwarcia na MŚ to w sumie może warto to zrobić dla samej tej atmosfery właśnie, żeby było takie BUM. tylko czy znalazłoby się chętnych na cały stadion, patrząc na te widoki z trybun to nie wiem. Chociaż... ;)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:33:41 »
Mnie też za bardzo nie pasuje godzina, ale czego się nie robi dla naszych chłopaków?!  <serce>
Co do treningu... Fajnie to wygląda, ale nadal jestem na nie! Stadion Narodowy można tak powiedzieć przynosi pecha i nasi siatkarze niech trzymają się od niego z daleka. :D

Filmiki świetne! A Igła przechodzi samego siebie ! "Eee, panie, nie rób pan konkurencji! Kto panu tu pozwolił wejść?"   :hahaha: i jeszcze to gwizdanie!

Fajnie ich tak zobaczyć razem! :)) Odliczamy godziny, minuty i do boju Orzełki!  <szczerzy_sie>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 07, 2013, 16:22:45 »
Co do treningu na naszym "basenie" :D
Powiem tak...z tej strony fajnie to wyglada, bo oni robili tak te fotki, że jakoś to wszystko wygląda o wiele bliżej. I to tak, że aż się od nowa podjarałam  jak je zobaczyłam :D?ale potem zobaczyłam TO i no tak.... pozdrawiam górne rzędy! ;D  Co nie zmienia faktu, że poddać się tam tej siatkarskiej atmosferze i wyśpiewać hymn byłoby cudownie. Ale z oglądaniem byłoby już gorzej ;) Chociaż jak to ma być tylko mecz otwarcia na MŚ to w sumie może warto to zrobić dla samej tej atmosfery właśnie, żeby było takie BUM. tylko czy znalazłoby się chętnych na cały stadion, patrząc na te widoki z trybun to nie wiem. Chociaż... ;)
Specjalnie nie pokazałam tych zdjęć, żeby sobie nie psuć humoru. Moim zdaniem zagranie jakiegoś meczu na Narodowym byłoby fajnym doświadczeniem.
Po prostu chciałabym zobaczyć tych wszystkich kibiców w jednym miejscu. To co, że górne rzędy nie będę nic widziały! Dla tej atmosfery byłabym gotowa zająć najwyższy rząd! ;D Wiadomo, że ten pomysł na dłużej raczej nie wypali, aczkolwiek jeden mecz byłby super!
 
Sylwia, w sumie dobrze mówisz z tym pechem. Ale od czego są siatkarze? Wygrali z Brazylią, to może mogliby odczarować Narodowy?  <hahaha>

Byleby dach zamknęli.  <haha>

Jeszcze ponad godzinka! Pamiętam, jak był jeszcze miesiąc. W sumie szybko zleciało... ;)
A internet szaleje, masa filmików, zdjęć, wywiadów, aż nie wiem za co się zabrać.  :D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 07, 2013, 16:26:13 »
Ja dopiero wróciłam ze szkoły, trochę się ogarnę i czekam na mecz.  <jupi> Szkoda, tylko, że o 19 muszę wyjść i całego nie obejrzę. :( Chociaż, może szybko się uwiniemy z Brazylią. :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 07, 2013, 16:57:38 »
Miałam oglądać studio przedmeczowe, ale zaczęłam patrzeć na nowe filmiki z siatkarskiejligi.tv i po prostu tak mnie wciągnęło, że nie mogę przestać. Uwielbiam ich! Wczoraj humory bardzo naszym siatkarzom dopisywały.
Także obczajcie wszystkie te filmiki - gwarancja poprawienia humoru! :D

Uroczy był ten wczorajszy sparing na Narodowym. Takie granie "piłką w piłkę". <haha>

Już mniej niż godzinka! <jupi> Co za emocje!

A czy ogląda ktoś, kto się tu nie wypowiada? :D Niech się ujawni.

EDIT: Studio już leci. :D I pierwsze wejście siatkarzy na boisko...

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 07, 2013, 17:40:14 »
ZACZYNAMY ! AAAAAA!  <skacze> Polskaaaaaaaaaaaaaaaa biało-czerwoni!  <jupi>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 07, 2013, 18:28:04 »
Zaczęliśmy! Hymn a capella - <serduszko> To jest dokładnie ta atmosfera!

No i 1:0 dla Brazylii. Nasi walczą jak lwy, czasem przegrywają, czasem wygrywają, ale w tym secie nie dali rady. Szkoda, bo myślałam, że podniosą się jeszcze w końcówce.
Mam nadzieję, że kolejny set będzie już dla biało-czerwonych.

EDIT:
I 2:0 dla Kanarków. :( Niech się pozbierają nasi chłopcy!


Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 07, 2013, 19:47:11 »
Ah, ma się to wyczucie.
Wrócić na 2:0 dla Brazylii, przy stanie 21:20 dla nas.... i zobaczyć końcówkę wygranego 3 seta :D

No to teraz jazda!

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 07, 2013, 19:50:17 »
Sandi, miło Cię widzieć! Przynajmniej jeszcze trochę sobie meczu pooglądasz. :D

Co za stresujący był ten 3 set! Serce biło mi jak szalone.
Jest jeszcze szansa dla Polaków, oby teraz poszło lepiej, bo kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3... Mam nadzieję, że się sprawdzi!

Kurczę, i 4 set znowu nerwowo. -.- Dawać!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 07, 2013, 19:52:58 »
No właśnie tak obstawiam czy jeszcze grają czy już nie ;)


No zobaczymy jak ten mecz się dalej potoczy. Ale na razie Brazylia mocno odstaje? Do ilu przegraliśmy w 1 i 2 secie?

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 07, 2013, 19:56:16 »
W pierwszym secie było 25:23, a w drugim - 25:20.

I znowu nie wychodzi, już tak duże prowadzenie Brazylijczyków... Mamy dobre pojedyncze akcje, ale nie jesteśmy w stanie realizować ich na dłuższą metę. Tracimy punkty na najłatwiejszych akcja, nie kończymy ataków. Coś kiepsko to widzę, ale cały czas mam nadzieję, że wygramy!
Do końca będę wierzyć!