Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 24, 2013, 21:18:14 »
Co to się dzieje - już na sam początek gra na przewagi!  Ale wychodzimy zwycięsko 29:27 :)
Jedziemy dalej!

Chciałabym, żeby Wrona wszedł... :) Jak nie dziś to jutro. Chociaż wolę dziś, bo jutro nie obejrzę.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 25, 2013, 11:37:41 »
I po meczu! Piękna wygrana!  <tancze>
Miło ich widzieć takich uśmiechniętych, szczególnie Bartka. W końcu w Rosji nie nagrał się za bardzo.

"Kurek staje do przyjęcia na połowie boiska, po Rosji nic mu niestraszne"  <haha> Komentatorzy jak zwykle nie zawodzą.

A Igła jest prorokiem i wstawia posta o wygranej w połowie meczu. Zabalowało się z Wronką.  ;D


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 25, 2013, 13:04:59 »
Fajne widowisko, no i mamy namiastkę tego co będzie się działo na Lidze Światowej.  <serduszko>
Igła jak zwykle coś odwali i za to Go uwielbiam! :) Po meczu jak Go zobaczyłam to stwierdziłam, że odmłodniał.  <haha>

No to czekamy do 18. ;)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 25, 2013, 13:30:34 »
Fajne widowisko, no i mamy namiastkę tego co będzie się działo na Lidze Światowej.  <serduszko>
Już sobie wczoraj nuciłam "w steeepieee szeeeroookiiim...".  <muza>
Jeszcze co do kwestii "około-sportowych" to Zibi powiedział w przerwie do Kubiaka: "Brawo Misiu". Uroczo.  <zauroczony>

Mam nadzieję, że dzisia AA wypuści na boisko trochę młodych. Podobnie jak sandi Wronkę bym chętnie zobaczyła. Włodarczyk też mógłby się chociaż na chwilkę pokazać.

W ogóle dzisiaj przez całą noc śniła mi się siatkówka. Co chwilę się budziłam, to pamiętam. Jestem trochę chora, może to dlatego. ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 25, 2013, 14:45:33 »
Marcin Możdżonek przed chwilą napisał na fb, że dziś wyjdą w nieco innym składzie, więc liczę właśnie na Wronę, Włodarczyka, Fabiana Drzyzgę. ;)

Już sobie wczoraj nuciłam "w steeepieee szeeeroookiiim...".  <muza>

Ja już od tygodnia chodzę i śpiewam "Polskaaaaaaa biało-czerwoni" albo nucę "lalalalalalalala" .  <jupi> To co będzie dzień przed wyjazdem na mecz?  <smiech>

EDIT: No i koniec sparingów. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale na miejscu AA też postawiłabym na młody skład. Ogólnie fajne widowiska, mimo małych hal jakie znajdują się w Twardogórze i Miliczu.

Hotki w żałobie! -10000 tyś. lajków na stronie Bartka na fb.  <haha> Świetny komentarz T. Swędrowskiego do wypowiedzi Bartka o dziewczynach. :D
W. Włodarczyk na wielki plus, fajnie, że AA gdzieś Go tam wynalazł. :) Czyli co? Teraz odliczamy dni do pierwszego meczu na Torwarze!  <buja_w_oblokach>
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2013, 21:08:25 wysłana przez Sylwia »

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 26, 2013, 13:03:03 »
EDIT: No i koniec sparingów. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale na miejscu AA też postawiłabym na młody skład. Ogólnie fajne widowiska, mimo małych hal jakie znajdują się w Twardogórze i Miliczu.
Włodarczyk baaardzo na plus, podobnie Wrona. Cieszę się, że mogli zagrać.

Mecz bardzo dobry, szkoda, że przegrali, ale pewnie chcieli zdążyć na finał Ligi Mistrzów w meczach towarzyskich wynik jest sprawą drugorzędną.  :D
Dobrze, że młodzi mogli się pokazać, przynajmniej cała 12 miała okazję zagrać. Jednak najbardziej cieszę się z gry M. Kubiaka i B. Kurka. W piątek po prostu wymiatali. <brawo>

W sumie dobrze. Bartek nie straci fanek, tylko hotki. Fanki pozostaną. ;)

Tomasz Swędrowski: Jak to Bartka nie interesują fajne dziewczyny?
Wojciech Drzyzga: Bartek właśnie zabił motywację połowy siatkarskiej Polski.
 <hahaha>
albo "Łyknęli nas jak Formuła 1 samochód turystyczny" <hahaha>

Najlepsi komentatorzy EVER.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 29, 2013, 14:51:49 »
No to co, za chwilę LŚ!
Jak tam nastroje?

Przypomnijmy naszą grupę A
Cytuj
Polska
Brazylia
Argentyna
Bułgaria
USA
Francja
Całkiem zacne grono :D


+ TERMINARZ, coby mieć go przy sobie ;)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 29, 2013, 14:56:53 »
Nastroje bardzo dobre, ja już w blokach startowych, nie mogę się doczekać piątku... ;D
Mam nadzieję, że uda mi się wrócić w niedzielę na czas, bo jadę na pielgrzymkę i obawiam się, że z tym powrotem może być ciężko. Trzeba być dobrej myśli...  :D

Przypomnijmy naszą grupę A
Cytuj
Polska
Brazylia
Argentyna
Bułgaria
USA
Francja
Całkiem zacne grono :D
Grono zacne, także wielkie emocje wyczuwam, Milordzie. <herbatka>

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 29, 2013, 17:36:50 »

Mam nadzieję, że uda mi się wrócić w niedzielę na czas, bo jadę na pielgrzymkę i obawiam się, że z tym powrotem może być ciężko. Trzeba być dobrej myśli...  :D

Jakby co to możesz liczyć na moją relację.  ;D

No to co, za chwilę LŚ!
Jak tam nastroje?


Nastroje świetne, cały czas śpiewam, klaszczę <jupi>. No i z niecierpliwością czekam na meczyk we Wrocławiu!  <serduszko>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 30, 2013, 11:40:47 »
Jakby nie patrzeć zostało 8 dni, szybko mija :) Fajnie, że już będą "normalne" mecze, o stawkę, bo jednak te sparingowe ogląda się zupełnie inaczej. Mnie tylko wkurza, że oczywiście wszystkie mecze będą tylko na PS... ja nie mam PS, a w necie wiadomo, że te transmisje różnie wyglądają ::)



Nastroje świetne, cały czas śpiewam, klaszczę <jupi>. No i z niecierpliwością czekam na meczyk we Wrocławiu!  <serduszko>
No ba ;) Ja czekam na Bydzie. Tym bardziej, że to prawdopodobnie będzie mój ostatni obejrzany mecz, bo potem wątpię, że uda mi się cokolwiek obejrzeć. I to jest przykre, bo później gramy z Bułgarią i USA, co chciałam zobaczyć no i jak nam się uda to potem są przecież już tylko finały, najważniejsza część :(
Ale wracając do meczu - nie mogę się już doczekać! Najchętniej już teraz wskoczyłabym w biało-czerwone ciuszki i pognała na halę :) Uwielbiam tę całą atmosferę!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 30, 2013, 13:37:35 »
Mnie tylko wkurza, że oczywiście wszystkie mecze będą tylko na PS... ja nie mam PS, a w necie wiadomo, że te transmisje różnie wyglądają ::)


Dziękuję Bogu, że mam PS.  <serce> Nienawidzę oglądać meczów w internecie, bo wtedy jest tak: " A to może sobie na fejsa wejdę, a tu jeszcze to, tu to" i nie wiem nic z meczu, a mając Polsat Sport mogę się skupić wyłącznie na meczu! <3


Ale wracając do meczu - nie mogę się już doczekać! Najchętniej już teraz wskoczyłabym w biało-czerwone ciuszki i pognała na halę :) Uwielbiam tę całą atmosferę!

O tak! Mnie już od dawna nosi, przy kolacji zawsze zaczynam temat siatkówki.  <niecierpliwy> To jest takie fajne uczucie jak cała siatkarska Polska i cały siatkarski fejsbuk się jednoczą, aby kibicować naszym chłopakom. Jak już rozpoczyna się mecz, pokazują całą halę, witają się komentatorzy to ja mam łzy w oczach i nie mogę uwierzyć, że to już.


Jestem cholernie dumna, że moje serce wybrało siatkówkę, że należę do tej siatkarskiej rodziny, że mam pasję, że walczę o swoje marzenia! Na tę chwilę nie mogłabym przeżyć bez siatkówki i oglądania meczów.  <serce>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 31, 2013, 15:08:24 »
Mnie tylko wkurza, że oczywiście wszystkie mecze będą tylko na PS... ja nie mam PS, a w necie wiadomo, że te transmisje różnie wyglądają ::)
Dziękuję Bogu, że mam PS.  <serce> Nienawidzę oglądać meczów w internecie, bo wtedy jest tak: " A to może sobie na fejsa wejdę, a tu jeszcze to, tu to" i nie wiem nic z meczu, a mając Polsat Sport mogę się skupić wyłącznie na meczu! <3
Ojejku, ja też tak się cieszę, że mam Polsat Sport. Myślę, że gdybym nie miała to nie trafiłabym na mecz i pewnie tak szybko nie wpadłabym na to, że można oglądać w internecie. :D

O tak! Mnie już od dawna nosi, przy kolacji zawsze zaczynam temat siatkówki.  <niecierpliwy> To jest takie fajne uczucie jak cała siatkarska Polska i cały siatkarski fejsbuk się jednoczą, aby kibicować naszym chłopakom. Jak już rozpoczyna się mecz, pokazują całą halę, witają się komentatorzy to ja mam łzy w oczach i nie mogę uwierzyć, że to już.
Chyba dzisiaj włączę sobie mecz Finlandia - Portugalia. Oprócz finału Igrzysk Olimpijskich nie oglądałam żadnego meczu "innych" drużyn. Spodziewam się, że wielkich emocji nie będzie, ale przynajmniej sobie popatrzę. ;)

Tak naprawdę to już nie mogę się doczekać meczu Polaków, nie wiem jak wytrzymam ten tydzień. Byle do następnego piątku.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 31, 2013, 16:20:30 »
TEAM POLAND

O mamciuuu! Jaki świetny! 0:51 <hahaha> Widziałam tą akcję w telewizji. :D
 Jeszcze tylko tydzień! Chyba nie wytrzymam! Już dziś chciałam szykować sobie biało-czerwone ubrania na mecz. <niecierpliwy>

A ten mecz Finlandia-Portugalia też raczej obejrzę, zmieniając kanał na Polsat, bo Pierwsza miłość. :D

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 01, 2013, 12:19:28 »
Ale super wiadomość! Film o polskich siatkarzach! Uwielbiam tego człowieka za ten pomysł... <i_love_you>

Już widzę siebie w kinie zajadającą popcorn i oglądającą ten dokument. <jupi>

http://www.portalfilmowy.pl/wydarzenia,31,15395,1,1,Michal-Bielawski-kreci-film-o-polskich-siatkarzach.html - bardzo ciekawy artykuł, polecam przeczytać.  ;) Michał Bielawski ma fajne podejście do tworzenia filmu, myślę, że to będzie hit!  ;D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:50:29 »
Dziękuję Bogu, że mam PS.  <serce> Nienawidzę oglądać meczów w internecie, bo wtedy jest tak: " A to może sobie na fejsa wejdę, a tu jeszcze to, tu to" i nie wiem nic z meczu, a mając Polsat Sport mogę się skupić wyłącznie na meczu! <3
No, to też prawda... Jak mecz nie jest od początku jakiś wciągający to wtedy często zanim się w niego wciągnę to latam między kartami i nie mogę się ogarnąć :P


Ooo, film o siatkarzach? Jestem na TAK :)

Cytuj
Bardzo kontaktową osobą jest Krzysztof Ignaczak - wygadany, cały czas mówi, lubi pozaczepiać innych, pożartować.
Igła rozgadany? No gdzie tam!   <szczerzy_sie>