Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 08, 2013, 09:14:02 »
Tej, sandi, ja nie widziałam! To znaczy wiedziałam, że AA był na meczu, ale zdjęcie pierwszy raz widzę.  8) Ach, ten Andrea! ::)

Wszyscy o Conte mówią, a w sumie Skra jeszcze tego nie potwierdziła. Ani sam siatkarz. Ale skoro wszyscy gadają, więc uznaję, że to prawda. :)
Cieszę się transferem Bartka Kurka. Oby tam się odnalazł i otworzył.
Bardzo miły gest z jego strony, że będzie występował z numerem 16. ;)

PS Jutro idę pograć w siatkę plażową! <jupi>

EDIT:
https://www.facebook.com/LUBEVOLLEY?fref=ts patrzcie na profil Lube. :)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 08, 2013, 11:37:47 »
AA jaki przystojniak! :D  <zakochany>

W Lube widać cieszą się, że Bartek będzie z nimi. :D Zresztą ja też, jakoś wolę włoską ligę od rosyjskiej. Rosyjska kojarzy mi się z ponurością na halach i zimą w kraju przez cały rok.  <haha>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 09, 2013, 07:56:52 »
Dla mnie liga rosyjska jest bezlitosna. Trzeba sobie umieć poradzić. A że zimno to wiadomo.  <haha>

Wczoraj przeżyłam bardzo pozytywny szok!

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/888431,ix-memorial-arkadiusza-golasia-z-udzialem-czterech-ekip,id,t.html?cookie=1

Rozumiecie? Memoriał... w Murowanej Goślinie, czyli jakieś... <soczek> 16 kilometrów ode mnie.
Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale już go uwielbiam.

 <lece>

PS Winiar ściął włosy. :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 09, 2013, 17:07:32 »
Rozwalają mnie w ogóle na tym zdjęciu... wszyscy w tych okularach, tajniacy 8)

Jak dla mnie fajnie, że Bartek idzie do Włoch, nie mam żadnego "ale" ;) Może tam będzie miał bardziej udany sezon ;)


Fiołek - zazdroszczę siatówki plażowej! Jejku, tak strasznie bym sobie pograła w siatkę na plaży... przy morzu... przy okazji łapiąc opaleniznę (:D) kocham! <3

Rozumiem, że Memoriał jest "Twój"? ;)


Wiecie, że za niecały miesiąc LŚ?

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 09, 2013, 18:40:49 »
Cytat: sandi
Fiołek - zazdroszczę siatówki plażowej! Jejku, tak strasznie bym sobie pograła w siatkę na plaży... przy morzu... przy okazji łapiąc opaleniznę (:D) kocham! <3
Wróciłam! Jeszcze bardziej opalona... i zmoczona. Ale baaaaaardzo zadowolona. :D Na początku było upalnie, a jak wracaliśmy to lunęło, nawet grad padał + popsuły się tramwaje po drodze i trzeba było iść z buta (w deszczu).
Pomimo wszystko bardzo mi się podobało, dlatego, że wreszcie mogłam pograć. Kiedyś nie lubiłam grać w siatkówkę, ale jak człowiek zaczyna się czymś interesować, to ma od razu inne nastawienie... ;D
Nauczyłam się serwować (chociaż nie zawsze wychodzi), trochę poprzyjmowałam, ataków zero, bo siatka za wysoko. <haha> Za to kiwki były. Najbardziej podobało mi się stanie pod siatką, kiedy trzeba było rozegrać. Ach, ja chcę jeszcze... :)

Cytat: sandi
Rozumiem, że Memoriał jest "Twój"? ;)
No mam nadzieję. :) Teraz tylko namówić rodziców, znaleźć towarzyszy i zamówić bilety, jak się pojawią. Normalnie jaram się od wczoraj, nie spodziewałabym się tego.

Cytat: sandi
Wiecie, że za niecały miesiąc LŚ?

:D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 12, 2013, 22:15:10 »
Pomimo wszystko bardzo mi się podobało, dlatego, że wreszcie mogłam pograć. Kiedyś nie lubiłam grać w siatkówkę, ale jak człowiek zaczyna się czymś interesować, to ma od razu inne nastawienie... ;D
No wiesz! Jak mogłaś!  <jezyk>
Fajnie, że się dobrze bawiłaś, zresztą... nie mogło być inaczej! A jak tam, która drużyna wygrała? :D


No to oby Ci się udało znaleźć towarzyszy, kasę na bilety i tak dalej, bo fajnie sobie pojechać na Memoriał, tym bardziej jak masz taką okazję ;)

A co w siatkówce piszczy... cisza teraz nastała, co nie?
Ja tak tylko czekam na jakieś delectowe transfery, bo ostatnio na pożegnalnym spotkaniu (na które nie dojechał Wrona, bo... zresztą pewnie znacie tę historię, wzmianka na FB musi być! ;D) zajmowaliśmy się głównie rozmową z naszym statystykiem (super gościu! ja to w ogóle mam jakąś słabość do statystyków :D), z której poważnie wynikało, że Kuba Jarosz wybiera między nami a Gdańskiem, który podobno nie jest jakoś super płynny finansowo i tak bym chciała, żeby wybrał naaas. My za to sprzedałyśmy mu informację, że Kuba spodziewa się dziecka czym wywołałysmy zdziwienie (oj nie czyta się Ciach... ;D) i stwierdzenie, że w takim razie nie wiadomo czy to dobrze, żeby przyszedł do nas, bo każdy zawodnik, któremu urodziło się dziecko źle potem grał w sezonie. My na to, żeby się nie martwił, bo to w sierpniu, więc do października gdyby coś to może Kuba się ogarnie heheh ;D Swoją drogą najlepsze było jak tak z nami rozmawia o Kubie i do nas "ale co, chyba dobrze będzie jak Kuba przyjdzie zamiast Konara?" jakbyśmy miały w imieniu kibiców zaakceptować te zmiany, słodko :D A na spotkaniu generalnie to Stefan był zamęczany pytaniami i odpowiadał na wszystkie po polsku :D Mistrza miało "Wrócisz jeszcze do Delecty?" "<uśmiech> ja już jestem stary..." ;D



Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 13, 2013, 15:51:36 »
Kupiłam sobie wydanie specjalne Przeglądu Sportowego pt. "Polska siatkówka" i w wolnych chwilach czytam. Jest tam po prostu WSZYSTKO! Informacje, dane, statystyki, zdjęcia, wywiady - całe 144 strony! :D

Pomimo wszystko bardzo mi się podobało, dlatego, że wreszcie mogłam pograć. Kiedyś nie lubiłam grać w siatkówkę, ale jak człowiek zaczyna się czymś interesować, to ma od razu inne nastawienie... ;D
No wiesz! Jak mogłaś!  <jezyk>
Sandi, myślę, że wiesz, jak wygląda siatkówka w szkole, a szczególnie w gimnazjum. :P Nie ma się co dziwić, że nie lubiłam, bo stanie przez całą lekcję nie było dla mnie zbyt interesujące... ::)

Kasę już mam, przynajmniej część leży ładnie odłożona. :) Resztę się w międzyczasie ogarnie.

W siatkówce cisza. Najbardziej podoba mi się transfer Bartka Kurka do Włoch, więc cały czas się z tego powodu cieszę i wyrażam swoje zadowolenie.
Cytat: sandi
Ja tak tylko czekam na jakieś delectowe transfery, bo ostatnio na pożegnalnym spotkaniu (na które nie dojechał Wrona, bo... zresztą pewnie znacie tę historię, wzmianka na FB musi być! ;D) zajmowaliśmy się głównie rozmową z naszym statystykiem (super gościu! ja to w ogóle mam jakąś słabość do statystyków :D), z której poważnie wynikało, że Kuba Jarosz wybiera między nami a Gdańskiem, który podobno nie jest jakoś super płynny finansowo i tak bym chciała, żeby wybrał naaas.
Ta historia jest tak niesamowita, że musiałam przeczytać ją 2 razy, że ogarnąć. Mieć takiego pecha!

Cytat: sandi
My za to sprzedałyśmy mu informację, że Kuba spodziewa się dziecka czym wywołałysmy zdziwienie (oj nie czyta się Ciach... ;D) i stwierdzenie, że w takim razie nie wiadomo czy to dobrze, żeby przyszedł do nas, bo każdy zawodnik, któremu urodziło się dziecko źle potem grał w sezonie. My na to, żeby się nie martwił, bo to w sierpniu, więc do października gdyby coś to może Kuba się ogarnie heheh ;D
<hahaha> Normalnie się nie przyznaję, ale czytam Ciacha.net. Fajny serwis, a przy okazji jest się na bieżąco z takimi ważnymi informacjami.  ;D


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 16, 2013, 15:36:19 »
Wróciłam ze szpitala. Jestem ciemna jeśli chodzi o siatkarskie sprawy. Ponad tydzień bez fejsa i nic nie wiem.

Jak się ogarnę to wrócę.  ;D

EDIT: Przeczytałam na fejsie ticketpro.pl, że są jakieś pojedyncze bilety na LŚ we Wrocławiu i udało mi się kupić ostatni bilet w strefie A (ta najlepsza). :D

Ale się jaarrrrram! Tamten sprzedam, a wezmę sobie ten lepszy.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 15:14:30 wysłana przez Sylwia »

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 17, 2013, 16:17:27 »
Dobrze, że z Tobą już wszystko dobrze, Sylwia. <przytul> I z tymi biletami to rzeczywiście super. I że najlepszy sektor! :) Łał.

Już się nie mogę doczekać meczów... Czuję, że czegoś mi brakuje w moim codziennym, szarym życiu.  :D Potrzebuję tych emocji z Plusligi, a może i nawet jeszcze większych, bo w końcu mecze biało-czerwonych odbiera się trochę inaczej.
Odliczam już dni.  ::)


Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 17, 2013, 21:07:09 »
Ja też nie mogę się już doczekać! <3 Jak oglądałam wczoraj filmik ze Spały, jak chłopcy szli na trening to miałam banana na ryjcu i na cały głos mówię: "Jeeeeeeeeej!" Tak fajnie ich razem było zobaczyć.
I pomyśleć, że za tydzień już Aleja Gwiazd, do której mam tak blisko...  <papa>

Dziś oglądałam powtórkę Magazynu Liga i mówili dużo o nowych przepisach między innymi o tym, że jak siatkarz będzie zagrywał, to po wykonaniu zagrywki nie może spaść w boisko. BEZ SENSU!!!!

Potem mówili o zwiększeniu boiska w celu możliwości większej obrony- no to już bardziej realne. Potem coś o tym, że jak się wpadnie w siatkę nie ważne w jaki sposób to będzie to uznawane jako błąd. No i jeszcze było coś o graniu na czas. O.o
Krzysiek Wanio tak to skomentował: "Z tym graniem na czas to chyba powariowali!" UWIELBIAM GOOO!  <serduszko>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 23, 2013, 14:31:37 »
Co taka cisza?  ;D Coraz bliżej do pierwszego meczu reprezentacji z Serbią!  <jupi>
W sumie to już jutro... Jak ten czas leci.

Kadra Polaków na mecze z Serbami:
Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Michał Kubiak, Wojciech Włodarczyk
Środkowi: Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona
Atakujący: Zbigniew Bartman, Dawid Konarski
Libero: Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski


Jak miło, że teraz wszyscy będą jedną drużyną...  <serce>

Jerzy Mielewski na tt napisał, że w Bułgarii na mecze z Polską bilety sprzedały się w ciągu kilkunastu (lub kilkudziesięciu - w każdym razie szybko :P) minut. Ciekawe dlaczego?  ::)

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 23, 2013, 15:35:25 »
Jerzy Mielewski na tt napisał, że w Bułgarii na mecze z Polską bilety sprzedały się w ciągu kilkunastu (lub kilkudziesięciu - w każdym razie szybko :P) minut. Ciekawe dlaczego?  ::)

Dlaczego? No bo przecież bułgarscy kibice nas uwielbiają, zresztą my ich też, a zwłaszcza Zbyszek Bartman :D A tak na serio to w zeszłym roku, aż odechciewało mi się oglądania tego meczu, nie tylko ze względu na tych bezczelnych kibiców, ale też ślepych sędziów. O.o  <flaga>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 23, 2013, 17:03:24 »
Lubimy ich, ale na znaczną odległość. <haha> I kiedy zachowują się w miarę poprawnie.

Coś czuję, że mecz z Bułgarią będzie bardzo emocjonujący, ale do niego jeszcze trochę czasu... ;D

Ach, jak to pięknie brzmi! Jeden dzień do meczu polskiej reprezentacji! <jupi>
Mam nadzieję, że chociaż na chwilę na boisku pojawi się W. Włodarczyk. Chciałabym zobaczyć, jak sobie poradzi na reprezentacyjnym boisku.  :)
Nie mogę się już doczekać!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 24, 2013, 17:18:32 »
No odliczamy już godzinki! :) Tata miał ochotę pojechać, ale niestety nie mógł zostawić wszystkiego (gospodarstwo). No cóż szkoda. :(
Już wszystko się zaczęło. No to dziś nasi nie odgonią się od kibiców.  <haha> Oby im pogoda dopisała, bo pochmurno jest.

PS. Kuzyn pracuje w dość dużej firmie no i chciał ze mną pogadać o tej loterii na Orlenie, dzwonię dziś do niego, a on mi mówi, że jego kumpel ma 7 KART i będzie miał więcej i ja je dostenę!  <jupi> Czyli mam szansę pojechać na finał ME do Kopenhagi.  <jezyk> xd

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 24, 2013, 20:25:40 »
To już za chwilę!  <tancze>
Kiedy skończyły się Igrzyska Olimpijskie to czułam taką... pustkę, bo miałam wrażenie, że do kolejnego meczu reprezentacji jeszcze tyle miesięcy i tak dłuuugo będę musiała czekać. A teraz? Zastanawiam się, co ja robiłam przez ten cały czas, bo naprawdę szybko minęło. O zgrozo, za szybko.  <olaboga>
Ale to dobrze, przynajmniej dzisiaj jest mecz (towarzystki, ale ważne, że jest)! POLSKA!  <pompony>