Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 22, 2013, 22:13:35 »
Ja po kilku meczach ligowych już wszystko skumałam, ale dużo czytałam w internecie. Przez pierwsze tygodnie to się tak jarałam, że aż niektórzy mieli mnie dość, teraz już inaczej trochę pochodzę do tego. ;)
Zmykam już. Siatkarskich :*

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 23, 2013, 15:28:15 »
Pewnie wiecie, ale kadeci mają srebrny medal ME! :)
A Piotr Makowski oficjalnie został trenerem reprezentacji Polski kobiet.

Przed chwilą weszłam na informacje sportowe i prawie padłam. Podobno ZAKSA złożyła protest do ostatniego meczu, co wiązałoby się z powtórzeniem finału (Tutaj). Szczerze powiedziawszy od razu zwątpiłam w to, czy słowa tam zawarte to rzeczywiście wypowiedź Pawła Zagumnego, ponieważ jako źródła podano jakże zacne brukowce SE i Fakt.  ::)
Dlatego pokażę Wam jeszcze artykuł ze strony sport.pl -> tutaj, gdzie sprawa jest trochę inaczej przedstawiona. Ach, ci dziennikarze.

EDIT Nadal nic nie jest pewne! Zarząd Resovii podjął rozmowy z Bartmanem. Kurczę, zwroty akcji lepsze niż w niejednej polskiej telenoweli! <hahaha>


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2013, 17:15:44 wysłana przez Fiołek »

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 23, 2013, 17:49:28 »
Niech już nie będzie hałasu i niech Resovia ma tego Mistrza! :D


Laseczki, mogę prosić o głos na Grzesia ? JOGOBELLA
Sorki za reklamę.  <jezyk>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 23, 2013, 18:09:16 »
Niech już nie będzie hałasu i niech Resovia ma tego Mistrza! :D
Najlepsze jest to, że największe "halo" robią media. Nawet w siatkówce tego nie unikniemy.

Karol Kłos za każdym razem mnie rozwala. Odkąd pojawił się na facebooku to zaczęło się szaleństwo. Lubię jego dowcipy, żarciki i "samojebki". :D Do tego odpowiada fanom na posty, co jest całkiem miłe, a jak walnie jakąś ripostę to jeszcze lepiej.
Aktualnie pojawiają się zdjęcia ze Spały. :D

Zagłosowane :-*

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 23, 2013, 18:23:17 »
Nigdy nie widziałam tej piosenki, ale jestem oczarowana! <zauroczony> Tekst mistrzowski, wykonanie również. Trzy razy TAK! :D
Sandi, z tego co wyczytałam to na pewno 2 z nich była na ME juniorów w zeszłym roku. :)
Fajny pomysł mieli chłopaki z przeróbką, nie? Fajnie wyszło :D Po tym wykonaniu mieli swoje 5 minut, bo potem były jeszcze jakieś wywiady z tą grupą chłopaków na treningach i tak dalej, oni sami siebie też przepytywali, fajne chłopaki :D Ta główna, śpiewająca dwójka była na ME czy ktoś inny?

Fiołku, ile osób przez siatkówkę udało Ci się poznać ? W ogóle to pytanie kieruję też do sandi. :)
Kilka osób poznałam :)
Z czego się bardzo cieszę, bo dzięki temu miałam towarzystwo już na kilka meczów reprezentacji (najmilej wspominam Memoriał H. Wagnera, gdzie było nas najwięcej), w tym przede wszystkim podróż do Pragi na ostatnich ME, które nie ma co... wspominam bardzo miło ;) Być na obcej hali w innym państwie i zdominować razem z rodakami trybuny - faaajne uczucie :D Wiadomo... mieszkamy w różnych częściach Polski (dziewczyny głównie na południu i kurde, zazdroszcze im Spodka :p), na co dzień kontaktu raczej nie mamy, ale zawsze jak przychodzi do siatkarskich imprez to jest organizowanie się pt "kto, co, na co i kiedy jedzie" i to jest fajne :) no i fajne są dziewczyny, fajnie się z nimi kibicuje, więc w ogóle zawsze jest fajnie, jak się nam uda spotkać ;)

Oj, przepraszam za moje myślenie skrótowe <rumieniec> Po prostu widok skaczącego (zwykle bardzo poważnego) prezydenta mojego rodzinnego miasta po prostu odebrał mi jasność myślenia. A potem stwierdziłam, że zawsze wujek google pomoże ;D
Pan Ferenc jest znany z wielu inwestycji i choć znajdzie się wielu, co na niego narzeka, to jednak rządzi nieprzerwanie już trzecią kadencję (niektórzy mówią, że będzie dożywotnio :D).
(...)
Tutaj się wszyscy cieszą - nie fani siatkówki też  <skacze> Mam wrażenie, że jest feta za fetą od soboty :) Fajnie, że na filmikach widać trochę Rzeszowa, bo w oczach niektórych to nadal jeden wielki las i ludzie z dzidami (dzikami też) w środku. O zacofaniu intelektualnym mieszkańców nie wspominając :)   A to takie ładne miasto  ;D I tacy przyjaźni ludzie  ;D

I już zmykam i nie przeszkadzam :)
A spoczko! Pogłówkować trochę nie zaszkodzi - jak mówisz wujek Google zawsze pomocny, a gdyby on nie dał rady to bym w końcu zapytała nieśmiało :D I fakt - ten uroczo podskakujący pan jest... uroczy ;D

Nie wiem jak inni, ja ze względu na Resovię od zawsze mam bardzo dobry obraz tego miasta i jego mieszkańców, a już Waszej hali i tego co się tam dzieje to w ogóle ;D A w ogóle to nie wiedziałam, że pochodzisz z Rzeszowa :) I nie przeszkadzasz, co Ty :)


KŁOS to w ogóle mistrz fejsbuka. Wiecznie coś tam wkleja, ku uciesze fanów ;D I jego żarciki i samojebki - oj Karol Karol ;D

Ja też zagłosuję, jak już zobaczę o co chodzi ;P


Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 23, 2013, 18:37:27 »
Fajny pomysł mieli chłopaki z przeróbką, nie? Fajnie wyszło :D Po tym wykonaniu mieli swoje 5 minut, bo potem były jeszcze jakieś wywiady z tą grupą chłopaków na treningach i tak dalej, oni sami siebie też przepytywali, fajne chłopaki :D Ta główna, śpiewająca dwójka była na ME czy ktoś inny?
Pomysł świetny! Wczoraj sobie nuciłam, a dzisiaj chyba ściągnę na telefon, bo moim zdaniem tekst jest mistrzowski. Uwielbiam takie okolicznościowe piosenki.
Na YT ktoś napisał, że jakiś Kuba i Piotrek (czyli to Ci śpiewający! Wynika to z wywiadu po ich "wykonie" - Jakub Wachnik (przyjmujący) i Piotr Orczyk (przyjmujący)) byli na ME juniorów w 2012. Chociaż ta dziewczyna napisała "między innymi", więc możliwe, że jeszcze ktoś tam się znalazł. Nie jestem w stanie ich poznać po tym filmiku. ;)
Myślę, że któryś z nich kiedyś znajdzie się w kadrze seniorów to może wtedy się zorientujemy. :D

Nie wiem jak inni, ja ze względu na Resovię od zawsze mam bardzo dobry obraz tego miasta i jego mieszkańców, a już Waszej hali i tego co się tam dzieje to w ogóle ;D A w ogóle to nie wiedziałam, że pochodzisz z Rzeszowa :) I nie przeszkadzasz, co Ty :)
Z Rzeszowem nigdy nie miałam żadnych skojarzeń, teraz jest chociaż Resovia, więc obecnie są to skojarzenia pozytywne. Chyba wypadałoby bardziej się zainteresować tym miastem. :)

Jak siatkarze coś udostępniają to jest po prostu istne szaleństwo. W sumie dopiero jakoś tak w zeszłym roku się rozkręcili, a co chwilę dochodzą do tego grona następni. Mi to w ogóle nie przeszkadza. :D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 23, 2013, 19:23:18 »
Tak sobie oglądam jeszcze raz ten filmik i stwierdzam, że chłopcy mają zaaaaaaaaaaaajebiste dresy i mega fajnie w nich wyglądają, a o tańcu nie wspomnę!  <serduszko>

Wiem, zachowuję się jak hotka, no ale w tym przypadku chyba mogę co nie ? :D Młodzi są, żon nie mają, prawie, że rówieśnicy. :D   <szczerzy_sie>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 23, 2013, 19:56:51 »
Sylwia, czasami trzeba po prostu. ;D Siatkówka siatkówką, kibicowanie kibicowaniem, ale wychodzę z założenia, że nie ma innej reakcji jak tylko zbytnia ekscytacja i tzw. jaranie się.
Przykładem jest powyższy filmik, którego nie jestem w stanie inaczej odebrać, bo jest fenomenalny.
 
A że siatkarze są przystojni to już nie nasza wina, prawda? <rumieniec> Musiałam to napisać. :D

EDIT:

Dobra, teraz na poważnie. Coś, na co nie mogę znaleźć słów bardziej niż na tą sprawę z Zaksą.
Kolejny wywiad Matteo Martino -> KLIK!
Nawet nie będę za bardzo przytaczać cytatów, bo dla mnie to jest człowiek-paradoks i jakoś na razie nie czuję do niego żadnego współczucia i wcale nie jest mi go żal.
Chciałby zostać powołany do reprezentacji, ale lubi posiedzieć w kwadracie i nie chciał pokazać swoich umiejętności na boisku.
Chciałby zostać na kolejny sezon w Jastrzębiu, ale chyba nic w tym kierunku nie robi poza obijaniem się, bo przecież nie lubi trenować. ALE z drugiej strony był nastawiony na ciężką pracę.
Powiedzcie mi, gdzie tu LOGIKA?  <olaboga>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 23, 2013, 22:56:02 »
Nie ogarniam tego człowieka. On chyba nie wie co mówi. Nic mu się tu nie podoba, nie lubi i nie chce grać z Polakami, nie dogaduje się z większością, a mówi, że chce zostać w Jastrzębiu (WTF?). Był nastawiony na ciężką pracę, ale nie lubi trenować. (WTF x2) Lubi sobie poleżeć, postać, siatkówka to tylko męcząca praca. To ja nie wiem czemu on do kadry chciałby iść... Przecież to dodatkowe zgrupowania, treningi, a jeszcze nie daj boże w pierwszej szóstce każą mu grać.  I najbardziej mi się podoba, że najpierw mówi, że Żory to fajne miasteczko, jest sporo rozrywek, dyskotek, a potem mówi, że cisza, nic się nie dzieje i generalnie bezsensu :P

Ogólnie wszystko spoko. Każdy ma prawo mówić to co chcę, ale ja bym nie chciała w swojej drużynie zawodnika, który otwarcie przyznaje się do tego, że generalnie siatkówka to dla niego tylko męczarnia i że najchętniej to by przeleżał mecz w kwadracie dla rezerwowych. I w ogóle to...
Cytuj
Twoje przyjście do Polski okrzyknięte zostało hitem. Masz znakomitą skoczność, motorykę i możliwości. Dlaczego nie pokazałeś tego wszystkiego w tym sezonie...
Z prostej przyczyny, nie chciałem.
::)
Myślałam, że w pracy też trzeba się jakoś wykazywać, coś robić... A on po prostu "nie chciał" i tyle. Denerwuje mnie swoim podejściem...

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 24, 2013, 15:51:47 »
Dziwny ten człowiek.  <flaga> Czasami jak Go widzę na boisku to wydaje mi się, że gra jakby (tutaj użyję odwrotnego stwierdzenia) mógł, a nie chce.


"Nie chciałem", to czego ON chce? Siatkarz chyba chce i marzy słynąć z jakiś osiągnięć, z tego, że pomógł drużynie. Rzeczywiście jego podejście jest dziwne i denerwujące.
Niech może lepiej pójdzie w stronę modelingu (chociaż moim zdaniem ładny nie jest).

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 24, 2013, 18:03:22 »
Myślę, że modeling też byłby dla niego zbyt trudny i męczący. Zaraz, zaraz, przecież on przyjeżdżając do Polski był nastawiony na ciężką pracę... Poddaję się.  <olaboga>
Pierwszy raz słyszę, żeby coś takiego mówił siatkarz i zastanawiam się, kiedy ogłosi w jakimś wywiadzie, kogo najbardziej z JW nie lubi, bo moim zdaniem do tego już całkiem blisko.



EDIT: Co tu taka cisza? :D Emocje po finale opadły?
Ja Was opuszczam na tydzień. <buziak>
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2013, 17:33:03 wysłana przez Fiołek »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 28, 2013, 11:07:25 »
Nie znam się na twitterze, więc zapytam, może Wy wiecie... Czy te czaty na twitterze się zapisują? Można je odtworzyć później?
Chciałabym sobie z Fontelesem obejrzeć, bo nie mogłam jak leciał na żywo. Ale nikt nie podaje linku, więc zaczynam się obawiać, że to niemożliwe... :(   EDIT: okej, już nieaktualne zapytanie :D


PS. Emocje wrócą na reprezentację ;)  Pa Fiołku, wracaj szybko!

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 01, 2013, 14:11:37 »
Miałam problemy z komputerem, dlatego nic nie pisałam. ;)

No to może nowinki transferowe:

-Sebastian Świderski trenerem ZAKSY, statystyk Oskar Kaczmarczyk został II trenerem.
-Miquel Falasca trenerem Skry.
-Andrzej Wrona w Bełchatowie
-Dawid Konarski, Fabian Dryzyga w Resovii.
-Nicolas Uriarte w Skrze.
-Antiga w Skrze.
-Russel Holmes odchodzi z JW, bo za mało mu płacą.

Sądziłam, że sezon 2012/2013 będzie baaaaaaaardzo ciekawy, ale przyszły zapowiada się mega interesująco, z młodymi trenerami. ;)

Lista 22. zawodników na Ligę Światową 2013:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Paweł Woicki, Łukasz Żygadło.
Środkowi: Grzegorz Kosok, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona.
Atakujący: Zbigniew Bartman, Jakub Jarosz, Dawid Konarski.
Przyjmujący: Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Michał Ruciak, Wojciech Ferens, Wojciech Włodarczyk, Krzysztof Wierzbowski.
Libero: Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek.

Jakoś mnie ten skład nie zaskoczył. ;) Ciekawa jestem Wojtka Włodarczyka.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 05, 2013, 15:56:26 »
Wróciłam!  <o_tak>
Tydzień w innym kraju i nic nie ogarniam. Przed chwilą próbowałam sobie poukładać te wszystkie pewne transfery, ale tego jest tak dużo, że pewnie dopiero jak się zacznie sezon to będę wiedziała kto, gdzie i jak.

Delecta totalnie rozbita, Skra się zbroi. Chyba najmniej drastyczne zmiany ma Resovia, która utrzymuje poziom z zeszłego sezonu.  ;)

EDIT:
Łołołoł. Ale się porobiło. Winiar gdzieś w Rosji, Kurek do Maceraty (ale to lepiej dla niego :))... Same zmiany.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 10:31:12 wysłana przez Fiołek »

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 07, 2013, 22:41:38 »
Żygadło też zmienia klub, do nas przychodzi Conte... coraz więcej tych wiadomości się robi.

PS. Pewnie widziałyście, ale to nic!

8) 8) 8)