Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 21, 2013, 18:02:57 »
Będzie mecz na ipli? ;> Zdecydowanie lepiej mi się tam ogląda, a jeśli nie no to będę śledziła relację punktową.
Młodych? Nie, na laoli na szczęście <3

Karuzela transferowa strefy to jest zawsze to, co ratuje mi życie jak te transferowe plotki zaczynają mnie przytłaczać :D Tam jest wszystko czarne na białym wytłuszczone co, kto, jak i gdzie :D


Dzięki za wywiady, filmiki etc... Mnie rozwalił wywiad z Igłą  jeszcze (http://www.siatkarskaligatv.pl/Zloto-dla-Resovii-2857.html) - jaki SŁOWOTOK! ;D On w ogóle wziął jakiś oddech w międzyczasie? ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2013, 18:09:21 »
Boże IGŁA! Jak ty szybko gadasz?! :O I nawet się nie zająknie! :D MISTRZ!
Gdy on zakończy karierę (na razie ja chce go na boisku widzieć!:D ) to fajnie by było, gdyby był expertem Polsatu Sport. :D Tylko, czy on by wtedy Panu Swędrowskiemu dał dojść do słowa? :D

Ale Igła pewnie będzie chciał dalej pracować w siatkarskim świecie. :D

WARIATY :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:41:19 »
Ooo, słodkie wariaty :D!


Mam jeszcze jeden filmik Asseco Resovia Mistrzem - feta na Rynku w Rzeszowie
Kto nie skacze z Kędzierzyna hej hej!  ;D
Meeega, chciałabym być na takiej fecie! To musi być cudowne przeżycie <3  nie pamiętam czy na tym filmiku to się załapało, ale uwielbiam jeszcze jak te tłumy śpiewają "Mistrzem Polski jest Sovia, Sovia najlepsza jest (...) " ;) Zresztą na hali też to ładnie zawsze wychodzi ;)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:16:04 »
Mega to jest skaczący Ferenc. To jest dopiero boski widok :-) Ale co miał zrobić, przecież jest w Rzeszowa ;D I tak szok, że feta nie na kładce była   ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:18:24 »
Dziś chłopcy zaczynają zgrupowanie w Spale. Jak na razie jest tylko 18-stu. :D Soviacy pewnie trzeźwieją. Jak już tak huczą na fejsie o reprezentacji to dociera do mnie, że to już nie długo!  <jupi>


HEJ SPAŁA, HEJ SPAŁA!  <jupi>

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2013, 17:04:18 »
Obejrzałam właśnie wszystkie filmiki. Trochę tego było. :D
Filmy zaraz po finale:
- Igle się buzia nie zamyka, wróżę przyszłość w telewizji :)
- "Paaaanoooowieee, przecież my tu nie gramy o paczkę śliwek" ZB9  <haha>
-"To spiesz się, bo tam szampany wszystkie wypiją i może jeszcze jakieś inne napoje" "-Spokojnie, jeszcze dokupimy jak coś"  <haha>
Cytat: Sylwia
EDIT: Coś dla Fiołka :D:P
Fajnie ich widzieć takich cieszących się. <serce>

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.495922330454872.1073741837.168351056545336&ENGINE=3 - bardzo podobają mi się te zdjęcia. Ta ich radość jest niesamowita.
Za to feta na rynku to dla mnie wisienka to torcie. Jest super! ;)

Dziś chłopcy zaczynają zgrupowanie w Spale. Jak na razie jest tylko 18-stu. :D
A już zwątpiłyśmy w to, nie?  ::) Przecież to tak szybko się wydaje.

O, jak dobrze! W Sovii zostaje Nowakowski, Lotman i Achrem.

+ wyjątkowy filmik od Igły!
http://youtu.be/D_n7-dMSlb8

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2013, 17:56:18 »
Ale Ich kochają w tym Rzeszowie!  :D

Zdjęcia z hotelu

Trochę zdjęć z imprezy. ;) Siatkarze mają bardzo ładne żony/dziewczyny, aż miło się na nich patrzy! :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2013, 18:54:58 »
Ja chcę do Rzeszowa!

Siatkarze mają bardzo ładne żony/dziewczyny, aż miło się na nich patrzy! :)
O taaaak. A Pit ma fajną koszulę.  ;D
Naprawdę cieszę się, że Piotrek zostaje w Rzeszowie. Trochę się przestraszyłam po tych plotkach i spekulacjach transferowych, ale na szczęście to nieprawda i Pit nadal będzie Resoviakiem.
Cały czas zastanawiam się, co zrobią z Delectą. I Skrą, bo tam moim zdaniem powinny zajść jakieś zmiany, szczególnie jeśli chodzi o posadę trenera.

Jak macie słabe nerwy, nie czytajcie - artykuł prosto z Gazety Wyborczej napisany tak, jakby wszystko było już przesądzone. Dlatego za bardzo się na nim nie skupiam, normalnie nie czytam GW. ::)

Sylwia - tekst Pawła Zagumnego dla Ciebie:
"Znowu nie udało mi się zdobyć złotego medalu mistrzostw Polski. Jestem bardzo rozczarowany, ale co mam zrobić? Przecież się nie powieszę, żebyście mieli sensację na pierwsze strony." :D

 :-*

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:29:38 »
Czytałam i bardzo fajnie, że prawdopodobnie Bartek wraca, zmarnował się w tej Rosji, jeszcze go oskarżają o słabe wyniki!  >:( Bezczelność, to co Kurek miał sam wygrać mistrzostwo? A reszta gdzie była?! Tym bardziej, że Bartek miał kontuzję!


Ja tam lubię bardzo Pawła Zagumnego, taki inny siatkarz, mózg drużyny. :D

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:33:09 »
Mega to jest skaczący Ferenc. To jest dopiero boski widok :-) Ale co miał zrobić, przecież jest w Rzeszowa ;D I tak szok, że feta nie na kładce była   ;D
Musiałam sprawdzić o kim mówisz, bo mimo nazwiska nie wiedziałam o kogo chodzi (te polityczne osoby to nie moja działka) :D Teraz już jestem doedukowana - pan poseł i prezydent Rzeszowa ;D Nie dziwne, że skakał - głowa miasta miałaby nie skakać hehe ;D A jakiej kładce? :D


O BOŻE, Sylwia jak to znalazłaś! Myślałam, że ten filmik ze Spały zginął już dawno w czeluściach internetu! Idę sobie przypomnieć ich cudny wykon! Swoją drogą ciekawe co się z tymi chłopakami dzieje, czy ktoś się wybił czy co tam u nich słychać ;)


Zdjęcia mega, filmiki mega - mogłabym całe dnie to oglądać. Wszyscy tacy szczęśliwi, świętujący <3


Guma odpowiedział w swoim stylu. No prawda... co ma zrobić. Ale też mi szkoda z drugiej strony. Tyle lat gra, jest naprawdę dobry, z reprezentacją dużo zdobył, a z klubem nie może wywalczyć tego medalu.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:53:40 »
Też nie skojarzyłam kim jest pan Ferenc, ale podejrzewałam, że to ktoś z władz Rzeszowa. :D
Wiadomo, mistrzostwo Polski to trzeba się cieszyć! "Kto nie skacze z Kędzierzyna, hej hej!"

Nigdy nie widziałam tej piosenki, ale jestem oczarowana! <zauroczony> Tekst mistrzowski, wykonanie również. Trzy razy TAK! :D
Sandi, z tego co wyczytałam to na pewno 2 z nich była na ME juniorów w zeszłym roku. :)

Czytałam i bardzo fajnie, że prawdopodobnie Bartek wraca, zmarnował się w tej Rosji, jeszcze go oskarżają o słabe wyniki!  >:( Bezczelność, to co Kurek miał sam wygrać mistrzostwo? A reszta gdzie była?! Tym bardziej, że Bartek miał kontuzję!
Kiedy nie wychodzi to trzeba na kogoś zwalić winę. Moim zdaniem to okropne, że kiedy miał kontuzję, musiał przyjechać specjalnie do Polski po to, żeby się leczyć.
Z tego co wiem to Bartek podpisał kontrakt z Dynamo na 2 lata, ale dobrze, gdyby udało mu się wrócić wcześniej.

Guma rzadko udziela wywiadów, ale kiedy ich udziela - są dobre. ;D

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 22, 2013, 20:29:32 »
Mega to jest skaczący Ferenc. To jest dopiero boski widok :-) Ale co miał zrobić, przecież jest w Rzeszowa ;D I tak szok, że feta nie na kładce była   ;D
Musiałam sprawdzić o kim mówisz, bo mimo nazwiska nie wiedziałam o kogo chodzi (te polityczne osoby to nie moja działka) :D Teraz już jestem doedukowana - pan poseł i prezydent Rzeszowa ;D Nie dziwne, że skakał - głowa miasta miałaby nie skakać hehe ;D A jakiej kładce? :D

Oj, przepraszam za moje myślenie skrótowe <rumieniec> Po prostu widok skaczącego (zwykle bardzo poważnego) prezydenta mojego rodzinnego miasta po prostu odebrał mi jasność myślenia. A potem stwierdziłam, że zawsze wujek google pomoże ;D
Pan Ferenc jest znany z wielu inwestycji i choć znajdzie się wielu, co na niego narzeka, to jednak rządzi nieprzerwanie już trzecią kadencję (niektórzy mówią, że będzie dożywotnio :D).
Ostatnio jest znany z zażalenia skierowanego do TVP w związku z serialem o Annie German i z ...kładki, która jest w ogóle jego dumą - ładna jest i okrągła. Ponoć pomysł wypatrzył w jakimś azjatyckim mieście. O potrzebie tejże nie ma co dyskutować, ale jest czymś unikatowym w Polsce (podobnie zresztą jak Pomnik Walk Rewolucyjnych - z uwagi na miejsce nie podam nazwy potocznej :)) i aż dziwi, że feta jakoś tam się nie odbyła :D

Tutaj się wszyscy cieszą - nie fani siatkówki też  <skacze> Mam wrażenie, że jest feta za fetą od soboty :) Fajnie, że na filmikach widać trochę Rzeszowa, bo w oczach niektórych to nadal jeden wielki las i ludzie z dzidami (dzikami też) w środku. O zacofaniu intelektualnym mieszkańców nie wspominając :)   A to takie ładne miasto  ;D I tacy przyjaźni ludzie  ;D

I już zmykam i nie przeszkadzam :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 22, 2013, 20:39:58 »
Gdzie tam, Jean, nie przeszkadzasz.  :-* Zawsze miło jak ktoś wpadnie.
Teraz przynajmniej wiemy, który to Pan Prezydent i jak się cieszy z wygrania przez Resovię mistrzostwa Polski. ;) Emocje wzięły górę.

Tutaj się wszyscy cieszą - nie fani siatkówki też  <skacze> Mam wrażenie, że jest feta za fetą od soboty :)
Chciałabym to zobaczyć.  :)
Pewnie podobną fetę, ale nie siatkarską tylko piłkarską, widziałam, kiedy Lech Poznań miał mistrzostwo. Wtedy również wszyscy Poznaniacy i nie-Poznaniacy wiedzieli.

Mnie dobry humor nie opuszcza od soboty, a widząc te wszystkie zdjęcia i filmiki czuję się jeszcze lepiej.

PS Sylwia, 39 dni do LŚ! :-*

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 22, 2013, 21:46:35 »
PS Sylwia, 39 dni do LŚ! :-*
Jarrrrrrram się tym jak Japonki Wniarskim.  <skacze>
Do Milicza mam 30 km, ale nie jadę na Aleję, chociaż chciałabym. :) Może skoczę rowerkiem na ryneczek zobaczyć co tam będzie. :D
Jej, jak ten rok przeleciał, nie dawno się jarałam tym, że będą mecze w nocy, że byłam na meczu, a tutaj już kolejny sezon!  <serduszko>
Fiołku, ile osób przez siatkówkę udało Ci się poznać ? W ogóle to pytanie kieruję też do sandi. :)

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 22, 2013, 22:07:17 »
Ty jak Japonki Winiarskim, a ja jak Kurek Nowakowskim. <haha>
Zobaczysz, minie szybciej niż myślimy. Odliczanie cały czas trwa. :)

W zeszłym roku oglądałam mecze reprezentacji z prawie zerową wiedzą na temat siatkówki, a teraz, kiedy już wprawiłam się przez okres Plusligi, myślę, że inaczej odczuję to wszystko. Zastanawiam się, czy będę w stanie oglądać w nocy. :D Obudzę się na pewno, ale kto wie czy nie będę za bardzo przysypiać. :P

Ja nikogo nie miałam jeszcze okazji poznać przez siatkówkę. Nie udzielałam się na żadnym forum, w moim otoczeniu też nie ma jakiś wielkich miłośników siatkówki...

Ale jesteście Wy! <serce>