Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 43347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 20, 2014, 23:53:03 »
No to trochę wina naszych władz, że nie dofinansowały.
Jak TVP kupiło nogę to dofinansowanie dostali a Polsat nie... No to trochę im się nie dziwię, że tak zrobili, ale oczyiwiście to ze szkodą dla kibiców.
Grunt, że mecz otwarcia i ten finałowy z nami były/będą dla wszystkich.

Wiesz Maleńka niby tak, niby w necie darmowe..., ale niektórzy mimo złości na polsat itp., jednak woleli obejrzeć w dobrej jakości, bez strachu że przerwie połączenie, no jakoś komfortowiej, więc nie dziwię się ludziom że kupowali.
Bandytyzm, bo bandytyzm, zmuszanie ludzi do szukania po kątach...
 ale ja sama jakbym pasjonowała się siatką też bym kupiła. Jednak wolałabym mieć komfort odbioru. Jakoś tak no pewniej się człek czuje jak wie, że mu nic nie przerwie.

Ale że fanką nie jestem to transmisje onetowe mi wystarczają. :D

Dokładnie, to głównie wina państwa, brak dofinansowania, generalnie wypięli się na siatkówkę. No a nikt nie będzie przecież wykładał ze swoich i robić akcje charytatywne.

Co do ipli, to od 3 fazy strasznie ciężko momentami szła, było chyba zbyt duże przeciążenie i momentami się zawieszała, ale plusem jest to, że można sobie cofnąć akcję więc luz :)


Tak, Sandi, zgadzam się z Tobą co do Wlazłego. Jej, jak on się cieszy po każdej akcji, jak motywuje chłopaków, jak nie pozwala na chwilę zwątpienia, serio on się cieszy jak taki młody chłopiec :)
http://poland2014.fivb.org/pl/results_and_statistics nie wiem czy śledzicie, ale ktoś mi tutaj wyrasta na MVP :))
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 21, 2014, 12:25:45 »
Rany, cóż to był za mecz! W ogóle całe te Mistrzostwa są niesamowite :)
Ale wczoraj to już nie wiedziałam co ze sobą zrobić z tych nerwów. Na szczęście jest do przodu :)

No a dziś - niby też nerwówka, ale myślę że mniejsza, bo w najgorszym wypadku srebro to jest też świetna sprawa :)

Post Merge: Wrzesień 21, 2014, 12:29:57
Co do ipli, to od 3 fazy strasznie ciężko momentami szła, było chyba zbyt duże przeciążenie i momentami się zawieszała, ale plusem jest to, że można sobie cofnąć akcję więc luz :)

Podobno na ipli trzeba było 100zł zapłacić? Przesada.. :P

Po co przepłacać.. mi się udało oglądać za darmo, a jak już wkurzało zacinaniem się to się wykupiło kod na 3dni za 4zł.

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 21, 2014, 13:47:47 »
tak, 100 zł. Wiesz, nie miałam pewności, że będzie można za darmo gdzieś tam oglądać, więc zapłaciłam i tyle. ;)
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 21, 2014, 16:24:08 »
http://poland2014.fivb.org/pl/results_and_statistics nie wiem czy śledzicie, ale ktoś mi tutaj wyrasta na MVP :))
Statystyk nie śledzę, ale właśnie tak wyczuwam to MVP dla Mariusza :)


100 zł? To rzeczywiście przesada.... :P


Wiecie co? Mecz za 4h! Już mam stresa trochę :P


PS. Ślędze trochę Kubę Bednaruka na twitterze i nigdy nie przypuszczałam, że on taki "głośny" jest w wyrażaniu własnych myśli :P i że w ogóle taki aktywny jest na twitterze :D Rozwalają mnie jego dosadne komentarze - na przykład wczoraj podczas meczu "Nie podoba mi się brak instynktu kilera. K**wa, nie dobijamy ich. Wprowadzamy ich do gry" :P  Ale miał w tym dużo racji  ;) albo z innej beczki "Winiar. Jak Twój syn będzie szukał żony to oddam Ci moją córkę" :D

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 21, 2014, 16:31:52 »
Hahahah :D
Oj tak, dzieciak Winiara jest cudny, to samo mały Arek Wlazły :) Fajnie grał z tatą w siatkówkę po meczu z Rosją, jak już się chłopaki tam rozciągali :D
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 21, 2014, 16:43:02 »
Widziałam ten filmik co krążył na necie potem. Ten mały jest niezły, ale jak wyrósł w ogóle! Pamiętam jak taki mały brzdąc zupełnie się tam krzątał po boisku, a teraz już gra z tatą w siatkówkę! :D


http://www.polsatsport.pl/Film/Drzyzga-Wielkie-Brawa-Dla-Mariusza,6001385/index.html
Widać, że Fabian jest szczerze wzruszony i przejęty tym, co się właśnie wydarzyło :) A ten moment jak po meczu wpada w objęcia ojca - piękny ;)

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 21, 2014, 22:58:10 »
Polska mistrzami świata. Brawo chłopaki, jesteście wielcy. :)
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:14:54 »
Strasznie tu cicho jak na takie wydarzenie <mysli>
Gratulacje! Niezwykłe przeżycie i radość fanów.
Czy to prawda, że wcześniej "jeździli" po Wlazłym?

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:27:16 »
Oglądałam pierwszy set. Jak przegrali, przerzuciłam się na Czas honoru, powróciłam pod koniec czwartego ;) I dobrze, bo miło było popatrzeć na tę wszechobecną radość :)
I fajnie było popatrzeć na Niemców jak się cieszą z III miejsca. Brazylia wyglądała, jakby miała kołki w tyłkach, rozumiem, że przegrali mecz o mistrzostwo, ale mają jednak srebro. Poza tym, po tym co robili po meczu ćwierćfinałowym, wcale nie jest mi ich żal.
Szkoda tylko, że Mariusz Wlazły kończy karierę. Zagrał fenomenalnie, o czym świadczy MVP mistrzostw ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:40:56 »
Niemcy naprawdę daleko zaszli, najdalej od kilkunastu czy kilkudziesięciu lat stąd się nie dziwię tej radości. Do tego pokonali Francję (a to niespodzianka). Natomiast Brazylia...no po fali tylu zwycięstw nie potrafią już przegrywać. To dotyczy wielu krajów, wielu narodowości, w wielu dyscyplinach. Zazwyczaj potem następuje oczernianie. Klasyczny przykład to opowiastki  Holendrów po złocie Bródki.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:04:33 »
Cytuj
Klasyczny przykład to opowiastki  Holendrów po złocie Bródki.
A tu za głośni kibice  <smiech>

Ja już wczoraj nie miałam sił wpadać i pisać, ale bardzo cieszę się z wygranej. <jupi>
Należało się im.

Tak samo fantastycznie, że Mariusza uhonorowali dodatkowymi nagrodami. :) Spisał się chłopak.
Szkoda, że już on i kilku innych odchodzi z kadry, ale w sumie ugrali co chcieli, pora na młodszych.


Niemcy mega przystojni  <serce> i wspaniale się cieszyli. Miło na nich było patrzeć. A już Polacy to wiadomo.  <serduszko>

Ja oczywiście relacja online, bo dostałam zakaz oglądania, by nie przegrali.  <smiech>
ale dekorację medalową już z przyjemnością przejrzałam.

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:31:29 »
Czy to prawda, że wcześniej "jeździli" po Wlazłym?
Tak, była taka sytuacja. Nie został powołany do kadry narodowej przez Andreę Anastasiego. Generalnie z tego co dobrze pamiętam prezes PZPS Przedpełski zrzucił całą winę na Mariusza, że gwazdorzy i w ogóle (pamiętna historia o skarpetkach..), a później Wlazły się wypowiadał na ten temat to chodziło coś o to, że PZPS nie pomaga mu w czasie kontuzji, tzn. musi sobie sam z nimi radzić i jedynie może liczyć na klub. Generalnie nie wiadomo jak było do końca (sandi, popraw mnie jak było inaczej :D ) dlatego fajnie, że teraz wrócił, odbudował swój wizerunek i tak ładnie zakończył karierę.

Ale szkoda, że Igła odchodzi, Zagumny, Winiarski.. Ale myślę, że młodych chłopaków nie brakuje, także na Rio będziemy zwarci i gotowi :)

O i mam nadzieję, że teraz do kadry wróci Kurek, z którym jest chyba trochę podobna sytuacja jak z Wlazłym, w tamtym czasie. :)

Taaa, Brazylijczycy się tłumaczyli pierwszą porażką z Polską, że hala im nie pasowała, bo wszystkie mecze grali w Spodku, a ten musieli w Łodzi grać. No to wczorajszy był w Spodku, jak chcieli, ale cóż, też nie pykło, haha :D
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 23, 2014, 13:44:23 »
Jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA! :D :D :D

Jej, oglądałam finał w strefie kibica - ale super było, kocham taką atmosfere!
Piękny finał, piękny sukces naszych siatkarzy! Uwielbiam patrzeć jak się cieszą i na Niemców jak cudownie było patrzeć, tacy szczęśliwi jakby też co najmniej finał wygrali :D

Szkoda tylko, że teraz nagle tylu zawodników odchodzi... i mi tak dodatkowo smutno, bo odchodzi końcówka gwardii, która była jak zaczynałam interesować się siatkówką. Patrzę sobie na plakat z 2007 roku, z 2008 roku jak zakwalifikowali się do Pekinu na Igrzyska i stamtąd już nie będzie teraz nikogo.... Szkoda, mam do nich wszystkich taki sentyment :(

Ale trudno, kiedyś zmiana pokoleniowa musiała przyjść, taka kolej rzeczy. Ale czasem aż mi się wierzyć nie chce, że jak zaczynałam oglądać siatkówkę to taki Winiar miał z 23 - 24 lata :)


A Spridonov podobno znowu coś tam skarży się w mediach i nazywa nas "zgniłym narodem".... Jestem ciekawa co z tego co tam się działo na hali jest prawdą. Apropo jego zachowań i tego co kibice wykrzykiwali do niego itp....