Autor Wątek: EURO 2012  (Przeczytany 48452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stella

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwiec 14, 2012, 01:33:42 »
Faworytem była, zgadzam się, ale jeszcze nie musimy im machać - wystarczy, że Niemcy wygrają z Danią, a Holandia co najmniej 2-0 z Portugalią i to Oranje przechodzą dalej. A przynajmniej tak mi się wydaje. :D
A widzisz, zagalopowałam się i nie przemyślałam dokładnie. Niemcy z Danią wygrają, a szkoda. A Holandia z Portugalią... no nie wiem... coś cienko to widzę, ale przecież wszystko się może zdarzyć smilie_girl_253 ... a głowa pełna marzeń smilie_girl_231 gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz o. ooo... :th_0girlchant:

Zołza;)

  • Gość
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwiec 14, 2012, 07:27:10 »
I ta Portugalia... i ten Ronaldo... Co on w ogóle robił na tym boisku !? :th_girl_hideface: Czasem się zastanawiam czy on naprawdę jest wart aż tyle pieniędzy.

Otóż od dawna twierdzę, że... NIE JEST!

Wprawdzie porównywany do niego Messi w drużynie narodowej też nie pokazuje nic ciekawego czy wielkiego, ale w klubie bezsprzecznie jest lepszy. Pomijam już fakt, że Iniesta przewyższa CR i żałuję, że jeszcze nie dostał złotej piłk, ale to chyba "urok" bycia graczem środka pola, a nie napastnikiem.

A faul był już ostrą przesadą. I oczywiście, że czerwona kartka mu się należała.


Zuzu, wydaje mi się, że Szczęsny wiedział, co robi, bo gdyby nie ten faul to Grecy wpakowaliby nam kolejny raz piłkę do bramki.
Co nie zmienia faktu, że wolę Tytonia niż Szczęsnego. Ale cóż, w sobotę mecz z Czechami, zobaczymy jak to wyjdzie...

Doskonale wiedział co robi i postąpił jak najbardziej właściwie! Bramka na 100% by wpadła a w ten sposób dał nam jeszcze szansę, którą Tytoń wykorzystał i uważam, że Szczęsnemu należą się brawa za tak odważną decyzję- przecież dla dobra sprawy sam siebie wykluczył.
Myślę, że Smuda da szansę Szeczęsnemu się zrehabilitować w oczach tych, którzy krytykują go za powyższą akcję. Tytoń grał półtora meczu, Szczęsny tylko pół a jest naszym pierwszym bramkarzem. Myślę, że nie ma wątpliwości, że to na niego postawi Smuda. :th_0girl_curtsey:

Luluś

  • Gość
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 14, 2012, 07:57:49 »
Tytoń grał półtora meczu, Szczęsny tylko pół a jest naszym pierwszym bramkarzem. Myślę, że nie ma wątpliwości, że to na niego postawi Smuda. :th_0girl_curtsey:

Tylko, że Tytoń zagrał wspaniałe półtora meczu.
I pewnie Smuda zrobi jak mówisz...
Ale dla mnie będzie wtedy kogoś brakować na boisku...

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:44:08 »
Nie wiem jak Wy, ale ja już się stresuję na samą myśl o sobotnim meczu. :P
Mam zamiar iść na rynek, gdyż u mnie w mieście jest Święto Trzech Braci, to nic, że graniczymy z Czechami - najwyżej nas zjedzą.  :th_0girlcupcake:
Liczę, że ogórdki będą wolne bądź miasto zaopatrzy się w jakiś duży telebim w centrum. ;D
Kurczę, ciekawa jestem tego meczu... nanana.
Jeśli będzie remis Czechy wychodzą z grupy, dobrze mówię? ;)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:50:55 »
Tak :)
Wtedy chyba Czesi i Rosjanie wyjdą z grupy.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:55:36 »
Tak :)
Wtedy chyba Czesi i Rosjanie wyjdą z grupy.
Dziękuję, to z naszej grupy. A ile jest jeszcze grup? :P
I kto z tamtych wychodzi? Bom ciekawa. Polska choćby wyszła, to co później... hoho!  smilie_girl_122

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:57:11 »
Później obiło mi się o uszy, że mogą trafić na Niemców ;)
A grup mamy łącznie - cztery ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:59:45 »
O, dziękuję! ;)
Z Niemcami? To też ostro. Kurczę... boję się. smilie_girl_305

A grup mamy łącznie - cztery ;)
Cztery? Jeeej, myślałam, że są dwie, może max. trzy! smilie_girl_099
W takim razie będzie zacięta walka, uhu. :D

Zołza;)

  • Gość
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 14, 2012, 13:01:17 »
Jeśli wyjdą z grupy z drugiego miejsca to zagrają z Niemcami, jeśli z pierwszego to Portugalia, Dania albo Holandia (która nota bene ma jeszcze pewne szanse).

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 14, 2012, 13:20:27 »
A jest w ogóle jakaś szansa, że my wyjdziemy z pierwszego miejsca? Grecja wtedy musiałaby pokonać Rosję, a my musielibyśmy wygrać co najmniej 3-0, tak? ;)

Luluś

  • Gość
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 14, 2012, 13:46:00 »
A jest w ogóle jakaś szansa, że my wyjdziemy z pierwszego miejsca? Grecja wtedy musiałaby pokonać Rosję, a my musielibyśmy wygrać co najmniej 3-0, tak? ;)

Wystarczy przegrana Rosji i nasze zwycięstwo, wtedy będzie przewaga punktów - bramki będa niepotrzebne.

Jeśli my wygramy, a Rosja zremisuje - wtedy bramki będą istotne.

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 14, 2012, 14:05:52 »
Nie wiem jak Wy, ale ja już się stresuję na samą myśl o sobotnim meczu. :P
Mam zamiar iść na rynek, gdyż u mnie w mieście jest Święto Trzech Braci, to nic, że graniczymy z Czechami - najwyżej nas zjedzą.  :th_0girlcupcake:
Liczę, że ogórdki będą wolne bądź miasto zaopatrzy się w jakiś duży telebim w centrum. ;D

Nie chcę Cię rozczarować, ale dokładnie w czasie meczu na rynku są dwa koncerty więc jeśli w ogóle będzie telebim, to tylko wizja, bez fonii ;)
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 14, 2012, 15:03:39 »
Nie chcę Cię rozczarować, ale dokładnie w czasie meczu na rynku są dwa koncerty więc jeśli w ogóle będzie telebim, to tylko wizja, bez fonii ;)
Spoko loko, mnie tam dźwięku do szczęścia nie trzeba! ;)
Grunt to bez deszczu, wygodnie, piwo w ręku i dobre towarzystwo! :D

Liczę generalnie bardziej na ogródek niż knajpy. :P
A Ty się wybierasz? :>

Będzie się działo u nas coś czuję. ;D
Jeszcze jak wygrany, to hoho.  smilie_girl_30

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:09:58 »
Wybieram ;) I rzeczywiście, ejsteśmy w kipeskim polsko-czeskim położeniu jeśli chodzi akurat o TEN mecz... ale czuję nosem dobrą imprezę:D
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:29:59 »
To ja jeszcze nawiążę do meczu Polska - Rosja. Wtedy byłam na wycieczce szkolnej i razem z dziewczynami siedziałyśmy sobie w stołówce i patrzymy, przychodzą nasze 4 nauczycielki, koledzy (jeden z nich w stroju biało-czerwonym :)) i włączają taki malutki telewizor wiszący przy ścianie. To my też - szybko przyniosłyśmy jedzenie, ustawiłyśmy krzesła... Normalnie Strefa Kibica!

W życiu się tak nie emocjonowałam i nie wczuwałam na meczu. Komentowaliśmy, denerwowaliśmy się, cieszyliśmy się razem. Szczerze polecam, kompletnie inna atmosfera niż oglądając samemu w domu.

Kiedy był ten nieszczęsny spalony to najpierw zaczęliśmy się cieszyć, choć z lekkim zawahaniem, a jak się okazało, że gola nie ma, to po prostu szkoda gadać. Wszystkie nieudane akcje komentowaliśmy z zacięciem, kiedy tylko nasi przejmowali piłkę to kibicowaliśmy im jak najmocniej umieliśmy.
I gol dla Rosjan - to nie przeszło.
Potem gol dla Polaków i ryk radości! :th_0girl_dance: Bardzo miło to wspominam.
Kiedy pokazali naszego prezydenta cieszącego się z bramki -  :th_girl_haha:

Nigdy tak nie przeżywałam meczu...  :D

Teraz liczę na wygraną z Czechami. Oby się udało.