Autor Wątek: Pozostali bohaterowie  (Przeczytany 5969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Pozostali bohaterowie
« dnia: Sierpień 29, 2012, 15:42:26 »
...czyli wszyscy ci, dla których nie wystarczyło miejsca na liście osobnych wątków. Na razie będziemy tutaj dyskutować na temat większości postaci, dopóki nie zorientujemy się kto z kim i dlaczego powinien odłączyć się z "pozostałych bohaterów" :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2012, 17:52:15 »
Z całej reszty polubiłam na wstępie siostrę Sylwię  <haha> przesympatyczna postać, która już znalazła wspólny język z Alicją. Mam nadzieję, że pomiędzy paniami narodzi się jakaś przyjaźń!
Dodatkowo polubiłam tego ginekologa - Piotra! Od razu widać było, że Alicja wpadła mu w oko. Może nie był aż tak nachalny jak jego kolega Maks ale jednak coś mi się wydaje, że również będzie startował do jej serca.
Ogólnie Bujakiewicz i Bobrowski - to jest to!  <zauroczony>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2012, 18:11:45 »
Klaudia, zgadzam się z Tobą w 100% :)
Postacie grane przez Bujakiewicz i Bobrowskiego od razu zyskały moją sympatię ;) A ta scena jak Szymon, znaczy ginekolog Piotr trzyma to dziecko, aj! <zakochany>

Myślę, że wart uwagi jest również Krzysztof. Po pierwszym odcinku jego postać ma za sobą jakąś tajemnicę związaną z nową szefową Alicji. Na pewno będzie chciał odzyskać Alę. Będzie się działo!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 18:17:37 wysłana przez Klaudia »

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2012, 18:31:20 »
Tak Klaudia, siostra Sylwia od razu taka sympatyczna się wydała. No to Am i Klaudia możemy sobie przybić piątkę, bo obu panów polubiłam jak Wy.
Do pozostałych bohaterów również możemy zaliczyć "okropną" Edytę.  <haha> W sumie to dobrze, że ona dostała ten staż, bo Alicja może się przenieść do Torunia.
A wracając do Edyty może bym ją tak nawet lubiła gdyby nie ta aktora. Już jej nie lubiłam w Mjm.

O tak Krzysiek na pewno łatwo się nie podda, więc będziemy mieli ciekawe widoki.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2012, 18:36:31 »
Postacie Bujakiewicz i Bobrowskiego - zgadzam się w stu procentach - ale Krzysztof? Hmm...

Okazał się bardzo zaborczy, w końcu to jemu Ala może "podziękować" za to, że nie dostała się na wymarzoną nadspecjalizację z transplantologii. Zanim zorientowałam się, że on jest z Szymańską, miałam już piękną wizję jak to odbudują z Elą coś, co w młodości na własne życzenie zepsuli. I taki wariant zdecydowanie bardziej by mi odpowiadał. Rozczarowała mnie jego postawa, na wstępie pozostawiła rysę na postaci, która wydawała się być całkiem sympatyczna. Abstrahując oczywiście od "zdrady", którą poniekąd widziała Alicja, a co kompletnie nie było jego winą. Nie przypadła mi do gustu para ze sporą różnicą wieku, tym bardziej, że na wstępie już wiadomo kto będzie idealnym partnerem dla Szymańskiej (i że w żadnym razie nie będzie to Florczyk).Tak jak już powiedziałam, wyobrażam go sobie jedynie z Elą, pod warunkiem, że wydarzy się coś, dzięki czemu Krzysztof będzie mógł odpokutować za tę nieszczęsną informację o ślubie i sugestię o ciąży Alicji w nieodpowiednim momencie. Domyślam się, że przed wyjazdem Eli do Austrii (a później do Belgii) byli oni parą, jednak wszystko spektakularnie zepsuli. Niech się teraz starają jakoś to odbudować, a co!

Co do Edyty... Czarne charakterki (choć nie wydaje mi się, by ona była taka w stu procentach "czarna") też być muszą! Jakoś mi nie przeszkadza jej osoba.
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2012, 19:09:22 »
Myślę, że wart uwagi jest również Krzysztof. Po pierwszym odcinku jego postać ma za sobą jakąś tajemnicę związaną z nową szefową Alicji. Na pewno będzie chciał odzyskać Alę. Będzie się działo!
Oczywiście, że Krzysztof jest wart uwagi! Muszę przyznać, że co do jego postaci to mam mieszane uczucia, bo wydawało mi się, że kocha Alicję, że jej kariera również jest dla niego ważna, ale później ten obraz stopniowo zaczął się zamazywać. Nie wiem czy chciał usidlić Alicję w domu, czy chciał ją mieć na własność... ale wiem, że ją kocha! A przynajmniej takie stwarza pozory. Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek go łączyło z tą pożal się Boże Edytką, po prostu dziewczynka źle ulokowała swoje uczucia, próbowała swoich sił, ale nie wyszło... Na nieszczęście, albo na szczęście, zależy, z której strony się spojrzy wszystko w nieodpowiednim momencie zobaczyła Alicja... Wiadomo było, że i tak wyjedzie do Torunia, że i tak będzie pracowała u Elżbiety, ale jednak jak ją zobaczyłam z Krzysztofem to podobali mi się jako para. Oczywiście wiem, że dla niej jest przeznaczony Maks, ale mimo wszystko Krzysiek gdyby nie ta informacja o jej rzekomym stanie błogosławionym był fajny!  <haha>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2012, 19:34:18 »
Zanim zorientowałam się, że on jest z Szymańską, miałam już piękną wizję jak to odbudują z Elą coś, co w młodości na własne życzenie zepsuli. I taki wariant zdecydowanie bardziej by mi odpowiadał.
O to, to! Ja już wręcz byłam pewna, że będziemy obserwowali między nimi jakiś ogromny wybuch namiętności ;)

Po pierwszym odcinku raczej trudno stwierdzić czy Krzysztof jest pozytywną postacią, czy też wręcz przeciwnie.
Przez niego Ala nie dostała się na staż, o którym tak marzyła, zachował się niefajnie, ale weźmy pod uwagę, że robił to z miłości, chciał założyć z nią rodzinę.

Ja jestem za takim układem
- Alicja i Maks
- Krzysztof i Elżbieta ;)

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2012, 19:38:25 »
Ja jestem za takim układem
- Alicja i Maks
- Krzysztof i Elżbieta ;)
Co to, to nie!
Mnie jakoś Krzysztof nie przypadł do gustu do tego nie będzie fajnie jeśli będzie blisko Alicji...
Jego czas się skończył. ;D

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2012, 19:40:01 »
Nie jest taki zły ;D Ja go polubiłam ;)
A po reakcji Eli i Krzyśka widać, że było między nimi coś poważnego ;)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2012, 19:45:23 »
Nie przekreślajmy go już tak na początku. Owszem zrobił źle, ale no chciał niby dla niej dobrze(oczywiście w jego wersji tak było dobrze).
Ale nie wiem czy bym chciała zobaczyć Krzysztofa i Ele razem, Może jak on mnie już bardziej do siebie przekona. Bo jak na razie nie pałam do niego entuzjazmem.
A może znajdzie się ktoś lepszy dla naszej kochanej Eli?  :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:08:56 »
Ja jestem za takim układem
- Alicja i Maks
- Krzysztof i Elżbieta ;)
Ja też! Alicja tak czy tak będzie z Maksem, więc no...  <zauroczony> Ale Krzysiek i Ela mogliby stworzyć fajną par, widać, że między nimi coś było, teraz może to coś odżyje, może będą się starać odbudować to co kiedyś ich łączyło, a co z pewnością rozpadło się z winy Krzyśka! Bardzo bym sobie tego życzyła, żeby ta dwójka była jednak razem!
Myślałam jeszcze o Leonie... ale nie! On jest wspaniałym przyjacielem dla Eli i jednak nie, nie chciałabym żeby byli razem.  <usmiech>

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:15:58 »
Co do Krzyśka to raczej zgadzam się z Kompaktową. Jakoś od samego początku go nie polubiłam. Nawet w momencie, kiedy wydawało się, że chce dla Alicji jak najlepiej. Coś mi się z nim nie pasuje, o. :P I to jego kochanie Alicji wydaje mi się trochę dziwne. Sama Ala powiedziała, że wcześniej nie chciał zakładać rodziny. Dopiero wpadł na taki pomysł, kiedy miała zacząć nadspecjalizację.. Pewnie jak zwykle doszukuję się we wszystkim drugiego dna  <haha>
W każdym bądź razie na pewno jest ciekawą postacią.


Mi tak jak Wam od razu do gustu przypadła Sylwia i Piotr(?). Sylwia jest przesympatyczną, zabawną postacią. Na pewno będzie fajnym elementem całości! Ogólnie bardzo dobrze wspominam Bujakiewicz z MM.
Jak zobaczyłam Piotra w tej scenie z dzieckiem nie mogłam go nie polubić, o!  <zauroczony>  Bobrowski trochę mniej miło mi się kojarzy z innym ról, ale jakoś zawsze darzyłam go sympatią  :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:19:57 »
Jak zobaczyłam Piotra w tej scenie z dzieckiem nie mogłam go nie polubić, o!  <zauroczony> 
Rozczulił mnie ten widok! Ogólnie mam słabość do facetów, którzy potrafią tak czule zajmować się dziećmi!  <serduszko> Wydaje mi się (chyba już gdzieś o tym pisałam  <haha>), że Piotr będzie konkurentem Maksa... Widać było, że Jemu również spodobała się Alicja. Myślę, że spokojnie znajdzie z nim wspólny język, bo przecież Jemu tak samo jak i Jej zależy na dobru pacjenta (chyba bardziej niż pozostałym) lekarz kierujący się sercem, a nie suchą medyczną wiedzą!
I Bobrowski, wieeeeeeeeeelki ach!  <rumieniec>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:25:39 »
Ja jestem za takim układem
- Alicja i Maks
- Krzysztof i Elżbieta ;)
Ja też!
Piąteczka! ;)
Już myślałam, że jestem odosobniona jeśli chodzi o ten temat, a tu proszę, ktoś się ze mną jednak zgadza :D

Oj Bobrowski jest genialny sam w sobie, a ta scena z dzieckiem to już w ogóle utwierdziła mnie w przekonaniu, że go uwielbiam! ;D
Też mogliby znaleźć mu jakąś fajną partnerkę, nie chcę patrzeć jak Ala wybiera Maksa, a on taki niepocieszony.  <haha>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:28:17 »
Ja jestem za takim układem
- Alicja i Maks
- Krzysztof i Elżbieta ;)
Ja też!
Piąteczka! ;)
Już myślałam, że jestem odosobniona jeśli chodzi o ten temat, a tu proszę, ktoś się ze mną jednak zgadza :D
My + Kiki zapewne  <haha>

Też mogliby znaleźć mu jakąś fajną partnerkę, nie chcę patrzeć jak Ala wybiera Maksa, a on taki niepocieszony.  <haha>
Ja tam sobie już go sparowałam z Sylwią! Mimo, iż nie wiem czy się przyjaźnią, czy coś, ale wizualnie bardzo fajnie by razem wyglądali! Ona taka troszkę lekko pozytywnie postrzelona, on wydaje być się taki odpowiedzialny i opiekuńczy!  <serce> Z pewnością Sylwia nie zginęłaby z takim partnerem!  <rumieniec>