Autor Wątek: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)  (Przeczytany 14778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 21, 2013, 19:38:36 »
O widzisz, dzięki Justek! ;) Ja zawsze z tą sprawą miałam problem, ale fakt przypominam sobie scenę, w której Teresa mówi, że poszła do pokoju hotelowego tego gościa i do niczego nie doszło.

Mi sam moment spotkania Magdy z ojcem bardzo się podobał i to jak pokazał, że nosi jej zdjęcie w portfelu - mnie ta scena wzruszyła.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 21, 2013, 19:49:14 »
Wiecie co? Może i tak, może po usłyszeniu takich słów mógł być wściekły, ale... Kurczę no, co dzieciak jest winny? Zostawił Magdę, którą przez 8 lat uważał za córkę.
Ech dobra no. Nieważne. Wracam do oglądania ;)

No w końcu!  <zakochany> W końcu! Ten pocałunek był przepiękny (aż się podnieciłam :P ).
I te spojrzenia w ciągu całego odcinka, takie niewinne, urocze ;)
Ale i tak wygrało - "chcesz sobie klepnąć?"  <hahaha>
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 21, 2013, 21:27:03 »
Cytuj
Ale i tak wygrało - "chcesz sobie klepnąć?
<smiech> Oj tak. Zdecydowanie numer 1.

A scena pocałunku jest piękna, urocza, wspaniala  <serduszko>
I to jak przebiegają przez przejście dla pieszych i docierają na Plac Trzech Krzyży... i potem jeżdżąca wokół nich kamera ... Uwielbiam.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2013, 15:32:10 »
Pocałunek był magiczny!  <serce> Przez cały sezon wyczekiwałam kiedy w końcu się pocałują, kiedy w końcu Magda pozwoli na to Piotrowi i nareszcie do tego doszło. Sezon zakończył się bardzo fajnie, znacznie lepiej niżeli III czy IV sezon. ;)

I to jak przebiegają przez przejście dla pieszych
I jak Piotr złapał Magdę za rękę, którą potem zabrała <haha> to też było urocze!  <serduszka>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:01:28 »
Wow!

Już seks był! Myślałam, że teraz minie znowu z 10 odcinków, a tu tak szybko poszło ;)
Dobrze, że siostry się w końcu pogodziły i będą mieszkać razem.

I coraz bardziej lubię Mariolkę! Ma dziewczyna charakter. Oby tylko nie wróciła do tego całego Jacusia. On na nią nie zasługuje. Z Wojtkiem to jest to!
Kiedy się Wojtek rozstanie z Agatą w końcu :P ?
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:08:32 »
Wow!

Już seks był! Myślałam, że teraz minie znowu z 10 odcinków, a tu tak szybko poszło ;)
Jak oglądałam po raz pierwszy MM to też byłam w szoku, że to wszystko tak szybko się stało <haha> ale za to jakie to były piękne sceny!  <rumieniec> I to: Maniek zmruż oczy no uwielbiam te momenty  <serduszka>

I coraz bardziej lubię Mariolkę! Ma dziewczyna charakter. Oby tylko nie wróciła do tego całego Jacusia. On na nią nie zasługuje. Z Wojtkiem to jest to!
Kiedy się Wojtek rozstanie z Agatą w końcu :P ?
Nie wróci ;) jeszcze troszkę minie zanim Marioka będzie z Wojtkiem, ale spokojnie zejdą się ;) swoją drogą mi się bardziej podobali jak jeszcze nie byli razem, te ich wspinaczki, przekomarzanie się, zazdrosne spojrzenia Wojtka o Jacka, zazdrosna Mariolka o Agatę - świetne sceny. ;D

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:33:37 »
Cytuj
I to: Maniek zmruż oczy no uwielbiam te momenty  <serduszka>
I Maniuś jaki posłuszny. Zmrużył.  <serce> <serce>

Przyspieszyli tempa, ale sceny były bardzo ładne i w ogóle początek 2 sezonu jest och i ach :D A potem się musi znów pokomplikować... :>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2013, 18:44:22 »
W ogóle końcówka I sezonu (od 10 odcinka) i początek II sezonu obfituje w piękne sceny!  <serduszka> I to w roli głównej z Magdą i Piotrem.

I w II sezonie jest więcej Waligórów.  <serduszko>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2013, 20:14:03 »
Ha ha ha! Jaki nieudany fotomontaż! Chodzi mi o zdjęcia ten pary, którą Magda z Piotrem pogodzili. ;)

Poza tym - zaczyna drażnić mnie Agatka. Ona taka lekko głupawa jest ;) Niech się już rozstaną i niech Agatka pozna Bartka :P

Sceny z Magdą i Piotrem oczywiście, że przeurocze...

Szkoda tylko, że wraca Dorota.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 22, 2013, 20:26:19 »
Bardzo lubię Waligórów :D
Kaśka Herman w tej roli jest genialna!A ta kultowa scena z transparentami "Waligóra do domu!"wzrusza do dziś  :)
Z siostrą któregoś roku oglądaliśmy w ferie powtórki na TVN7(kiedy to było?)ona była za Agatą a ja za Mariolą-kocham tę postać,prawdziwy scene-stealer i te jej teksty  <smiech>
Agatę lubię tylko w połączeniu z Bartkiem,spoko facet z futrem na klacie.
Słodka bajeczka w której adwokaci jedzą posiłki w stołówce w togach,i inne zakłamanki sądowe też tam są,ale są tacy co kochają ten serial.
Ukochany odcinek:Sylwestrowy
Pierwszy też ma coś w sobie,wprowadza do całej historii a Magda z tą jej dietą i nieogarnianiem życia jest urzekająca.
Wojtka też bardzo lubię,taka ciapa z zasadami.
A no i Sebastian,przyjaciel gej,świetna postać.Kiedyś nawet nie pamiętam w którym sezonie widać że Agata jest bardzo blisko Seby.
Ogólnie idzie oglądać ale teraz to nie dla mnie.
Wspominana scena seksu-bardzo ładna.
Małach jak tam zagrał,tak kochać kobietę  <zauroczony> i ta jego napakowana klata :D
Pamiętam jak leciała pierwsza seria i ja jako 6-7 chłopiec nie do końca rozumiałem o co chodzi w relacji na linii Magda-Sebastian.
Niby zwykły babski serial a mam z nim tyle fajnych wspomnień,to były czasy!
Mariolka rules!Mądra,seksowna,kochająca,przebija nawet Waligórową.
I jak określiła Marzenka Rogalska świetny to pretekst do babskich wieczorów.
PS:Justek gdzie mogę zobaczyć to "M K" z Nosowską?



Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 22, 2013, 20:49:36 »
Dla mnie w pierwszym odcinku drugiego sezonu i tak najlepsza była rozmowa Piotra i Wojtka podczas biegania :D spotkanie Piotra z Magdą oczywiście piękne, urocze, dziewczynom też Magda fajnie oznajmiła, że spiknęła się z Korzeckim. Ale ten dialog panów...

Wojtek: Co teraz będzie?
Piotr: Co?
Wojtek: Pytałem co teraz będzie?
Piotr: Gdzie Ty się wychowałeś?
Wojtek: Ja? Na Żoliborzu, a co?
Piotr: Na Żoliborzu? A co Wy tam robicie z dziewczynami po pierwszym pocałunku?
Wojtek: Dajemy na mszę, wiesz.
Piotr: No widzisz...a ja jestem z Mokotowa, tam dajemy dziewczynom trochę czasu, dajemy im odpocząć, bo później to już wiesz tylko seks, seks, seks, seks, seks


 <haha>

Dorota to małpa, z perspektywy czasu nawet ją lubię, ale doskonale Cię rozumiem, bo jak oglądałam pierwszy raz to...grrr. Jakby można było to wskoczyłabym do ekranu komputera i udusiła ją na miejscu :P Samo jej pojawienie się jest nieszkodliwe, bo Piotr kocha Magdę i nie ma co do tego wątpliwości, ale jak się spojrzy na niestabilność emocjonalną Magdy - tu jest gorzej. Ciężko jej uwierzyć, że jest dla kogoś najważniejsza, a Piotr początkowo wcale jej tego nie ułatwia.

PS:Justek gdzie mogę zobaczyć to "M K" z Nosowską?
To dosyć stary odcinek, więc wątpię czy jest gdzieś dostępny. Ja mam go w swoich prywatnych zbiorach :)

Offline Xr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 22, 2013, 20:59:10 »
Mogłabyś mi go jakoś wysłać?

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 22, 2013, 21:14:15 »
i
Wojtek: Co teraz będzie?
Piotr: Co?
Wojtek: Pytałem co teraz będzie?
Piotr: Gdzie Ty się wychowałeś?
Wojtek: Ja? Na Żoliborzu, a co?
Piotr: Na Żoliborzu? A co Wy tam robicie z dziewczynami po pierwszym pocałunku?
Wojtek: Dajemy na mszę, wiesz.
Piotr: No widzisz...a ja jestem z Mokotowa, tam dajemy dziewczynom trochę czasu, dajemy im odpocząć, bo później to już wiesz tylko seks, seks, seks, seks, seks

O tak świetny dialog <haha> później do tego mina Wojtka - no genialny moment! ;D Swoją drogą strasznie podobały mi się momenty, w których zarówno przyjaciele Magdy dowiadują się o tym co zaszło i przyjaciele Piotra, wszystko, że tak powiem zostaje w rodzinie <haha>

Dorota to małpa, z perspektywy czasu nawet ją lubię, ale doskonale Cię rozumiem, bo jak oglądałam pierwszy raz to...grrr. Jakby można było to wskoczyłabym do ekranu komputera i udusiła ją na miejscu :P
Jak oglądałam po raz pierwszy MM to aż miałam ochotę wydrapać jej oczy za każdym razem kiedy się pojawiała, ale później jak się tak nad tym zastanawiałam to stwierdziłam, że gdyby jej nie było to byłoby za kolorowo, a tak pojawiła się i trochę namieszała. Nie była fair w stosunku do Piotra ani do Magdy, ale ja tam na swój sposób starałam się ją zrozumieć, przekreśliła miłość Piotra na własne życzenie, potem tego żałowała i chciała go odzyskać, chciała aby on nadal po tym wszystkim ją tak szalenie kochał. Człowiek uczy się na błędach a i ona na swoich się uczyła, więc nie można jej mieć za złe tego, że ponownie chciała być z Piotrem, że po tym wszystkim zrozumiała, że ten romans nie miał dla niej żadnego znaczenia, po czasie, no ale zrozumiała.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 22, 2013, 21:16:40 »
Marta Żmuda-Trzebiatowska... No ucieszyłam się, że ją zobaczyłam w serialu, tylko szkoda, że gra taką idiotkę. Może się jeszcze zmieni ale póki co to zalatuje pustą główką ;)

Za to scena tańca Marioli - bardzo zmysłowa. I trzeba przyznać, że pięknie piersi ma ta aktorka :P

No ładnie porozmawiał z Dorotą. Mam jednak nadzieję, że ta postać nie zniknie z serialu. Lubię Magdalenę Cielecką :)
Ależ ja jestem zmienna ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 22, 2013, 21:20:16 »
Jagoda nie zmieni się ;) nadal będzie pustą dziewczynką, która troszkę namiesza w życiu Waligórów.

Dorota tak szybko nie zniknie, będzie się pojawiać, będzie troszkę mieszać a resztę sama zobaczysz. <szczerzy_sie>

oooo tak! Scena tańca Mariolki była bardzo zmysłowa, szkoda tylko że był to tylko jednorazowy moment  <rumieniec>