Autor Wątek: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)  (Przeczytany 14777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:01:42 »
A czy ja dobrze myślę, że Mariola i Wojtek potem stworzą parę? :P
Tak, tak dobrze myślisz ;D dużo uroczych scen przed Tobą  <serce>

PS Ucieszył mnie spoiler o Agacie i Bartku! Fakt, wybuchowa mieszanka.
A przy okazji - ja Bartka lubię. Taki palant, ale diabelnie inteligentny ;) I te ich przekomarzania z Magdą - ona jest w tym świetna, ale i on nie pozostaje jej dłużny ;)
Te przekomarzania są na swój sposób urocze, czasami to ja nawet się zastanawiałam czy oni w ogóle się lubią <haha> ale w którymś sezonie jest ładna scena u Magdy w mieszkaniu właśnie z Bartkiem, gdyby tylko nie powiedział o jedno zdanie za dużo... (cała sprawa dotyczyć będzie Agaty ;) )

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2013, 13:51:19 »
Dobrze że Wojtusia połączą w Mariolą, jakoś nie lubiłam jego związku z Agatą i wcale się nie zdziwiłam, że w końcu się rozstali :P szczególnie momenty, gdy ta owijała go sobie wokół palca były nieznośne. Wiem że to taki typ kobiety, lubi dominować, ale Wojtek jest zbyt kochany, aby być tak traktowany :) A Mariola z Wojtkiem...pasują do siebie, co tu dużo mówić.

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2013, 16:37:35 »
Wojtus z agata ma jedna fajna scene jak musi tygrysa do telefonu udawac i to przy kliencie <smiech> niektore kobity sa glupie ze... agatka najlepszy przyklad <smiech>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:36:44 »
BlackTiger o tak ;) to była świetna scena i późniejsza mina tego klienta <haha> biedny uciekał szybciej niżeli przyszedł. Na dodatek potem Wojtuś musiał się tłumaczyć Mariolce dlaczego wystraszył klienta.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:45:26 »
W końcu zaczyna się coś dziać w tym serialu - pozytywnego.
Ojciec wrócił... OK. Może i trochę zaczynam rozumieć Magdę, ale i tak nie mogę znieść tego jak czasem chamsko się zachowuje wobec Piotra.
A Piotra podziwiam za anielską wręcz cierpliwość.
No i pojechali do Olsztyna, a ja ciąg dalszy obejrzę sobie jutro ;)

Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:48:31 »
I słynne Piotrowe "No to się z Tobą przespałem" czy jakość tak, gdy magda mu zasnęła w drodze do Olsztyna.   <smiech>

Odcinki Olsztynowe i po Olsztynowe są mega. <serce> Full romantic :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:33:18 »
I słynne Piotrowe "No to się z Tobą przespałem"
Super!  <rumieniec> I jeszcze ten Magdy bunt w lesie, jak wysiadła z auta i płakała, krzyczała i w ogóle. Ogólnie jak dla mnie to każdy odciek MM miał w sobie coś ciekawego, coś takiego co przyciąga! A pierwsze dwa sezony były genialne!  <serduszko>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 21, 2013, 07:57:21 »
No tak. Tekst padł ;) Tylko nie całkiem w 100% pasował do sytuacji bo przecież Piotr nie spał tylko prowadził, więc dosłownie - nie przespał się z nią :P
Ale nieważne.

Inna rzecz - ten serial mnie chyba zmienia. Bo ona (poza mankamentami) jest taka spokojna, miła, kulturalna i zauważyłam, że siłą rzeczy przelewa się to na mnie. Jestem taka jakaś bardziej optymistycznie nastawiona do codzienności :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2013, 08:50:48 »
Cytuj
No tak. Tekst padł ;) Tylko nie całkiem w 100% pasował do sytuacji bo przecież Piotr nie spał tylko prowadził, więc dosłownie - nie przespał się z nią :P
No bo o to chodziło. Ten tekst nie miał być dosłowny, to był żart ze strony Piotra. Bo oni przecież wcześniej flirtowali, przekomarzali się, ona uciekała, więc skoro ją już porwał i mu zasnęła w aucie, to stwierdził, że wyszło jednak na jego i się z nim przespała zasypiając obok niego w samochodzie. :D

Ja mam chyba dziwne poczucie humoru, że bawi mnie ten tekst. Plus jeszcze piękny Piotrowy uśmiech. :D

BTW. Maleńka piękny avek :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:05:52 »
Mnie ten tekst się również podoba, do tego uwielbiam takie niedosłowne tekściki Piotra a w połączeniu z jego uśmiechem to po prostu magia <serduszko>

I niezapomniana rozmowa w 10 odcinku  <serce>
P: Tańczymy?
M: Wychodzimy
M: Powiedziała ci coś
P: Właściwie to nie, nie zdążyła
M: Co za ulga
P: Dlaczego?
M: Moja mama bardzo się o mnie troszczy, wiesz, czasami nawet za bardzo
P: Nie rozumiem
M: No, bo nie jesteś samotną, trzydziestoletnią kobietą, a dla mojej mamy coś jakby wybryk natury
P: A dla ciebie?
M: A dla mnie niekończący się temat do rozmów
P: Chciałabyś to zmienić
M: Ale tak ogólnie
P: Yhy
M: Tak ogólnie, to? wiesz diabeł tkwi w szczegółach
P: A dokładniej
M: Nie rozumiesz
P: Myślę, że przez jednego faceta, nie trzeba przekreślać całej reszty
M: Jakiego faceta?
P: Przypuszczam, że był kiedyś taki jeden, który nie potrafił docenić tego co ma
M: Mniejsza o to, mama chce mi na swój sposób pomóc i obawiam się, że złożyła ci jakąś ofertę
P: Złożyła? ale niestety droga Magdo nie stać mnie na taką kobietę jak Ty
M: Co?
P: Skąd ja ci wezmę dwa wielbłądy?
M: Jakie wielbłądy?
P: A czym się płaci za dobrą żonę
M: Piotr musimy sobie coś wyjaśnić
P: Czy ty wszystkim facetom mówisz, żeby się w tobie nie zakochiwali
M: Mama działa bez porozumienia ze mną
P: Magda popatrz na mnie? czy ze mną jest coś nie tak
M: Nie jesteś okey, nie tylko moja mama tak sądzi
P: Nie tylko mama? a kto jeszcze?
M: Wiesz co wróćmy zanim pomyśli, że się zaręczyliśmy albo coś takiego
P: Nigdzie nie wracam dopóki mi czegoś nie obiecasz
M: Niczego ci nie będę obiecywać
P: Okey
M: Dobra mów
P: Obiecaj mi, że mimo wszystko, bez względu na okoliczności, nawet wbrew sobie
M: Co?
P: Zatańczysz ze mną


Uwielbiam tą anielską cierpliwość Piotra i to w jaki sposób postępuje z Magdą.

Maleńka, który odcinek? ;)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:14:05 »
Cały czas I seria. Dziś obejrzę 14 ;) I może 15.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 21, 2013, 13:19:57 »
Oglądaj 15 oglądaj! Bardzo mi się podobał ten odcinek, zwłaszcza jakieś ostatnie 5 minut!  <serduszko>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:23:02 »
Obejrzałam 14 :D I bardzo mi się podobał. Wzruszyłam się jak Magda przytuliła się z ojcem i mu wybaczyła.
Ucieszyłam się jak Mariolka wygarnęła Jasielskiemu co o nim myśli, a Wojtek jej jeszcze przytaknął. I te buziaki ich były urocze.
Tak samo urocze jak buziaki Magdy ze słowami dziękuję :)

Ale to jak to w końcu jest - matka Magdy wykrzyczała wtedy, że on nie jest Magdy ojcem. Zrobiła to w złości, ale to się okazało prawdą? To on w końcu jest jej ojcem czy nie? Bo się w tym pogubiłam :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:27:43 »
Ale to jak to w końcu jest - matka Magdy wykrzyczała wtedy, że on nie jest Magdy ojcem. Zrobiła to w złości, ale to się okazało prawdą? To on w końcu jest jej ojcem czy nie? Bo się w tym pogubiłam :P
A wiesz, że ja sama tego nie wiem. Później o ile mnie pamięć nie myli nie ma o tym wzmianki, ale wydaje mi się, że Magda nie jest jego córką, chociaż głowy nie daję uciąć. Jednak mimo wszystko, czy jest czy nie jest to bardzo podobają mi się ich relacje późniejsze.

Ucieszyłam się jak Mariolka wygarnęła Jasielskiemu co o nim myśli, a Wojtek jej jeszcze przytaknął. I te buziaki ich były urocze.
Oczywiście niezastąpiona Mariolka musiała przejąć pałeczkę i sama powiedzieć Jasielskiemu co o nim myśli, bo przecież Wojtusiowi zabrakło odwagi. W ogóle podobało mi się to kopanie pod stołem Wojtka przez Mariolkę. <haha>

Maleńka oglądaj teraz 15 ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2013, 19:27:53 »
No co Wy...oczywiście, że Jerzy jest ojcem Magdy! :) Matka Teresa kiedyś wykrzyczała mu to w złości, a on pomyślał, że to może być prawdą, bo skoro spotykała się wtedy z innym...skąd mógł wiedzieć jak długo trwał ten romans (choć w rzeczywistości, zdaniem Teresy, do niczego nie doszło) lub czy kogoś nie było przed nim? Każdy mężczyzna, gdy dowiedziałby się, że nie jest w rzeczywistości ojcem swojego dziecka- wyjechałby. Także to wina Teresy, że Jerzy je opuścił, bo po pierwsze- spotykała się z innym, a po drugie- kazała mu wyjechać i skłamała, że wcale nie jest ojcem Magdy. Dlatego tak bardzo nie chciała, aby prawda wyszła na jaw, bo bała się, że Magda ją znienawidzi za to, że przez te wszystkie lata ją okłamywała i sprawiła, że Magda cierpiała z myślą, że ojciec jej nie chciał. Że ich nie chciał. Że o nich zapomniał.