Autor Wątek: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)  (Przeczytany 14776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« dnia: Sierpień 17, 2013, 09:08:08 »
Bohaterowie "Magdy M." są prawnikami i z racji wykonywanego zawodu spotykają się z bardzo różnymi ludźmi. Serial pokazuje szeroką panoramę spraw, postaci i problemów społecznych, czasem śmiesznych, czasem poważnych, ale zawsze opowiadanych z sympatią i zrozumieniem. Na pierwszy plan wybijają się jednak losy dwojga głównych bohaterów - Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego.

Oboje są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi raz po raz się przecinają. Historia Magdy i Piotra to opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się "zejść", dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. W dodatku dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora i potrzeba stawiania na swoim. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale jako ludzie ambitni i niezależni nie chcą mu się poddać.

Przepraszam, że utworzyłam temat i ja zaczynam, ale niebawem wybywam z domu na część soboty, a teraz mam wenę twórczą do opisania czegokolwiek ;)

Otóż... Jestem po ośmiu odcinkach pierwszej serii i nie mogąc doczekać się na chociażby jeden pocałunek (głównych bohaterów oczywiście) poddałam się bo zaczęła mnie strasznie irytować Magda. Początkowo wydała mi się osobą idealną. Taka delikatna kobieta, a jednocześnie stanowcza w stosunkach służbowych. Ładnie się wypowiadająca, ładnie ubierająca, kochana koleżanka, kochana córka... Ale to jej niezdecydowanie, to odpychanie Piotra - "nie możesz się we mnie zakochać". Zaczęło mnie razić. Jak to ma się jeszcze ciągnąć przez kolejne serie, zanim będzie ślub (widziałam w miniaturce odcinków) to ja podziękuję. Tak, rozumiem. Zostawił ją ojciec, ale czy musi teraz oceniać wszystkich jedną skalą? Piotra zostawiła żona, zdradziła go i nie zamyka się totalnie, przynajmniej na razie, a ta...

Ale od początku.

Agata! O matko! W życiu nie widziałam tak zdesperowanej kobiety. To aż było niesmaczne. Dobrze, że w końcu trafiła na Wojtka, może sobie ulokuje już uczucia na stałe i się trochę zmieni.

Ich wspólna koleżanka, żona Waligóry. Nijak nie mogę sobie imienia przypomnieć. Anna? No nie pamiętam. Cudowna kobieta. Widać, że z mężem łączy ich dojrzała, piękna miłość. W tej kobiecie czuć spokój i niesłychaną pewność.

Mąż. Waligóra. Taki dobry ojciec. Mam wrażenie, że właśnie takie uczucia czuje do Magdy. Stara się ją chronić, doradzać. Fajny facet.

Wracamy do Magdy bo tego pojąć nie mogę. Jak ona się mogła umawiać z tym całym Maurycym? Dobra, nie był do końca winien bo Bartek mu doradzał, ale na litość boską! Własny rozum ma, wystarczyło parę bukietów, filharmonia a ta już wszystko wybaczyła i z nim z miłą chęcią by się dalej spotykała. A jak Wiktor kazał uciąć kontakty, to wielka obraza majestatu i zaszycie się we własnym domku. No żałość. Ta babka ma ewidentnie coś z główką.

Sebastian - przyjaciel - uroczy facet, ale chyba gej, tak?

No i Mariolka i ta ich przyjaźń z Piotrem od pierwszego wejrzenia. Takie mi się to jakieś dziwne wydało. I co z tym jej facetem? Istnieje jakiś w ogóle czy może jest lesbijką?

No to na tyle na początek. Może mnie ktoś zachęci bym oglądała nadal bo póki co się zablokowałam.

Jednak się skusiłam na jeszcze jeden odcinek i wymiękłam. Jestem po tym, w którym do Magdy przyjechała mama. I scena, w której Magda siedzi na łóżku i płacze, bo myślała, że kogoś ma, ale nie wyszło... Ja cały czas myślałam, że chodziło jej o Piotra i się zastanawiałam - co nie wyszło jak się jeszcze nie zaczęło? A ta mówiła o Maurycym! No ręce mi opadły? Co ona widziała w tym dziadzie? Szukała w nim ojca czy jak? Litości! Obrzydzenie mnie bierze, jak sobie myślę, że można było oglądać słodkie sceny z nimi - nie ujmując nic granemu przez niego aktorowi - to w zestawieniu z Piotrem wypada blado, albo nie wypada w ogóle.
A Małaszyński? Matko, jakie ciacho. Wyjątkowo korzystnie wygląda w tym serialu. A jeszcze w skórzanej kurteczce i na motorze... Uch.  <zakochany>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2013, 20:11:36 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2013, 20:07:49 »
Basia...czyżbyś dopiero rozpoczynała swoją przygodę z "Magdą M."? Nie wierzę, że ktoś taki się jeszcze uchował, myślałam że ja byłam ostatnim gatunkiem człowieka, który dopiero po latach zainteresował się tym serialem :D I jeśli chodzi o zachęcanie: oglądaj, oglądaj! Magda owszem, czasem wkurza, ale...to taki typ serialu. Taka współczesna bajka trochę, ale jeśli przestaniesz się tak irytować na każdym kroku to zobaczysz, że oglądanie "Magdy M." jest idealnym sposobem na relaks, na chwilę uśmiechu, wzruszenia. Ja pokochałam ten serial, choć widziałam wiele seriali o ciekawszej, bardziej nieprzewidywalnej fabule, ale do tego nadal wracam z sentymentem. Dlaczego? Bo przywiązałam się. Do bohaterów, do aktorów, do fabuły. Nawet do Madzi, która ma problemy z zaangażowaniem się...ale wkrótce zobaczysz, że to też ma swój - dość banalny, ale jednak - powód.

Cytuj
Ich wspólna koleżanka, żona Waligóry. Nijak nie mogę sobie imienia przypomnieć. Anna? No nie pamiętam. Cudowna kobieta. Widać, że z mężem łączy ich dojrzała, piękna miłość. W tej kobiecie czuć spokój i niesłychaną pewność.
Karolina! :) Moja ukochana bohaterka. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że Magdę M. trzeba kochać za Magdę i Piotra - ja kocham za Karolinę. I za Waligórę. I za Kasię Herman, która jest wspaniała w tej roli, lecz nie tylko w tej. Magdę i Piotra lubię, ale oni są...słodcy. Mają lepsze i gorsze momenty. Magda mnie też czasem wkurza, a Piotr to moja platoniczna miłość  <haha> a Waligórowie zawsze są. Zawsze wspaniali, choć i ich kryzysy nie ominą, więc oglądaj dalej, a zobaczysz.

Cytuj
Sebastian - przyjaciel - uroczy facet, ale chyba gej, tak?
Tak :) i dzięki Bogu! Dzięki temu, że woli mężczyzn potrafi jakoś ujarzmić Magdę, radzi sobie z jej humorkami. Przez wzgląd na jego niespotykaną wręcz wrażliwość i empatię...kocham, kocham, kocham :) A i wątek gejowski w tym serialu jest naprawdę dobrze przedstawiony. W końcu gej jest postacią pozytywną i lubianą przez fanów, a nie tak jak zwykle.

Cytuj
No i Mariolka i ta ich przyjaźń z Piotrem od pierwszego wejrzenia. Takie mi się to jakieś dziwne wydało. I co z tym jej facetem? Istnieje jakiś w ogóle czy może jest lesbijką?
Oj...istnieje, istnieje. Tylko na Mariolkę nie zasługuje, ale to wkrótce przekonasz się dlaczego. Na szczęście Mariola to zaradna babeczka, świetnie dogaduje się z facetami i nie wykorzystuje swoich wdzięków, aby ich uwieść. Jest "konkretna" i to jej największa zaleta, szczególnie w zestawieniu z wiecznie niezdecydowaną Magdą.


A jak Ci się podoba Matka Teresa z Olsztyna? :D Jedna z najjaśniejszych postaci tego serialu! :D

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2013, 20:14:58 »
Dopiero co wpadła w odwiedziny ;) Fajna, taka kochana mama ;)

No ok. Skoro zachęcasz to może jeszcze przysiądę i sobie obejrzę ;) Ale to jutro! :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2013, 20:20:53 »
Nie Mariolka nie jest lesbijką :D

Faktycznie miłe zaskoczenie, że ktoś nie oglądał Magdy M. :D

Nadrabiaj Maleńka, pierwszy sezon jest bardzo fajny... Kolejne też ale juz trochę przekombinowane. :D Niemniej ja Magdę uwielbiam :D

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2013, 20:24:20 »
Kochana mama, w dodatku: kochana mama dla wszystkich, bo jej odwiedziny= spotkanie przyjaciół przy jedzonku od matki Teresy  <haha> uwielbiam jej relacje z Magdą, ale też z Sebastianem, z resztą przyjaciół. Potem nawet dostanie swój własny wątek, dowiesz się dlaczego Magdy relacje z facetami są takie dziwne.

A na którym odcinku jesteś? Może w przerwie od "Czasu honoru" zerknę sobie na Magdę, bo mam akurat dwa sezony na płytach :) A że serial ten oglądam już praktycznie z pamięci, szczególnie dwa pierwsze sezony, to akurat się przy nim pouczę :D



O, 3M, właśnie myślałam o Tobie jak spojrzałam na książkę "Świat Magdy M." :D

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:14:58 »
Chyba jutro zajrzę do 10 odcinka ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Shanti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • restless soul enjoy your youth.
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:52:09 »
Tak, zachowanie Magdy w pierwszym sezonie mnie również irytuje. A w zasadzie nie całkowicie jej zachowanie, tylko podejście do Piotra. Ale to i tak jest nic w porównaniu z jego właśnie pewnym idiotycznym podejściem do pewnej sprawy z sezonu trzeciego.
Zresztą dla mnie ten serial mógłby się skończyć na dwóch sezonach, bo pozostałe...

Spoiler
Do dzisiaj nie jest w stanie ogarnąć tego pomysłu z chorobą. Na prawdę scenarzyści mogli zrobić tyle rzeczy z tą parą, wymyślić milion innych wydarzeń żeby ten serial "pociągnął" jeszcze ze dwa sezony. Eh... Do tego magiczne wyzdrowienie z choroby, z której wcale się tak łatwo nie wychodzi... I Filip, chyba najmniej lubiana przeze mnie rola Przemka Sadowskiego. I naciągane kłótnie panów Korzeckich. I kilka innych rzeczy.
Chciałabym pamiętać tylko pierwsze dwa sezony, ale niestety, nie da się. :P

Co nie zmienia faktu, że to jeden z moich ulubionych, zakończonych seriali i do dzisiaj pamiętam, jak oglądałam premierowe odcinki, a w przerwach na reklamy dzwoniłam do koleżanki, zeby obgadać, co się właśnie wydarzyło. :D

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2013, 09:06:22 »
Cytuj
O, 3M, właśnie myślałam o Tobie jak spojrzałam na książkę "Świat Magdy M." :D
Jak jeszcze żyje to fajnie :D


Cytuj
Kochana mama, w dodatku: kochana mama dla wszystkich, bo jej odwiedziny= spotkanie przyjaciół przy jedzonku od matki Teresy
I pierogi od matki Teresy.  <serce>
Nie no wspaniała rola, taka oddana kochająca matka, ale i przyjaciółka. :D

Mnie pierwszy sezon ani trochę nie irytuje... za to 3 i 4 owszem. W ogóle 4 to dla mnie nie wypał... Zwłaszcza odcinek finałowy. Zrobiony wg mnie na odwal się.

Ale pierwszy sezon, drugi... no to uwielbiam...

Spoiler
Cytuj
Do dzisiaj nie jest w stanie ogarnąć tego pomysłu z chorobą. Na prawdę scenarzyści mogli zrobić tyle rzeczy z tą parą, wymyślić milion innych wydarzeń żeby ten serial "pociągnął" jeszcze ze dwa sezony. Eh... Do tego magiczne wyzdrowienie z choroby, z której wcale się tak łatwo nie wychodzi... I Filip, chyba najmniej lubiana przeze mnie rola Przemka Sadowskiego. I naciągane kłótnie panów Korzeckich. I kilka innych rzeczy.
Chciałabym pamiętać tylko pierwsze dwa sezony, ale niestety, nie da się. :P
Piotr musiał zachorować, bo Paweł chyba wtedy gdzieś grał i nie mógł być ciągle na planie. ale fakt tak dziwnie to porozwiązywali.... Filip dl mnie to też niewypał. No i nieszczęsny finał... 40 minut rozterek i 5 olśnienie i pogodzenie... Fuj... No ale dobra i tak bardzo lubię ten serial. :D

Cytuj
Co nie zmienia faktu, że to jeden z moich ulubionych, zakończonych seriali i do dzisiaj pamiętam, jak oglądałam premierowe odcinki, a w przerwach na reklamy dzwoniłam do koleżanki, zeby obgadać, co się właśnie wydarzyło. :D
Dokładnie, ja czasem oglądałam grupowo. :D
No i dzięki serialowi smak popcornu z lodami poznałam. Mniam :D


Cytuj
Karolina! :) Moja ukochana bohaterka. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że Magdę M. trzeba kochać za Magdę i Piotra - ja kocham za Karolinę. I za Waligórę. I za Kasię Herman, która jest wspaniała w tej roli, lecz nie tylko w tej.
Też uwielbiam Karolinę. :D I całą rodzinkę Waligórów. Wg mnie cały pierwszy plan był bardzo fajnie, idealnie obsadzony i dobrze wykreowany.
Zresztą kancelaria też fajna była Bobrowski, Braciak... Kasia sekretarka ;D
Bardzo lubiłam też Mariolkę czyli Kasię Bujakiewicz. Kaśka to zdolna bestia jest. Zawsze fajną postać stworzy.
Byłam fanką kota Mariana. <serce> <smiech> A słoneczniki, Casablanca, wielbłądy czy wspomniany popcorn z lodami to mi się tylko z tym serialem kojarzy i są to niewątpliwie miłe wspomnienia. :D


Serial typowa bajeczka, momentami przekombinowana, ale mam ogromny sentyment.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2013, 10:07:59 »
Cytuj
Cytuj

O, 3M, właśnie myślałam o Tobie jak spojrzałam na książkę "Świat Magdy M." :D
Jak jeszcze żyje to fajnie :D
No jak ma nie żyć :D Stoi sobie w pięknym towarzystwie :D klik

Cytuj
Mnie pierwszy sezon ani trochę nie irytuje... za to 3 i 4 owszem. W ogóle 4 to dla mnie nie wypał... Zwłaszcza odcinek finałowy. Zrobiony wg mnie na odwal się.
Finał jest fatalny. FA-TAL-NY. Nie spotkałam się jeszcze z serialem, który zostałby tak głupio zakończony, naprawdę. Zresztą Magda na tym etapie już mnie tak wkurzała, że o jezu...

Spoiler
Oglądając stare "Miasto kobiet" z Nosowską, gdy razem z Marzeną Rogalską rozmawiały właśnie na temat tego serialu, tego momentu...Kasia idealnie wyraziła moje myśli :P Powiedziała, że Magda ją wkurza, bo ile można babę prosić i że jak Magda się nie zdecyduje to ona pojedzie do tego Zakopca :D i ma 100% racji, panna Miłowicz doprowadzała wręcz do szału swoim niezdecydowaniem, swoimi wątpliwościami. Komplikowała niepotrzebnie sprawę przez caluśki sezon.

(ale nie zniechęcaj się Maleńka, oglądaj, naprawdę :D)

Cytuj
A słoneczniki, Casablanca, wielbłądy czy wspomniany popcorn z lodami to mi się tylko z tym serialem kojarzy i są to niewątpliwie miłe wspomnienia. :D
Dodałabym do tego kapcie na baczność, grochy i popierdółkę - i mamy komplet rzeczy, które pomimo upływu czasu nadal kojarzą się tylko z "Magdą M." :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2013, 11:27:03 wysłana przez Justek »

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2013, 10:56:33 »
Cytuj
No jak ma nie żyć :D Stoi sobie w pięknym towarzystwie :D klik
Ojej faktycznie piękne towarzystwo ma i wygląda wyśmienicie. :D Widzę, że dobrze jej u Ciebie.
Cześć książeczko. Pozdrawiam Cię.   :-* <smiech>

Spoiler
Cytuj
Powiedziała, że Magda ją wkurza, bo ile można babę prosić i że jak Magda się nie zdecyduje to ona pojedzie do tego Zakopca :D i ma 100% racji, panna Miłowicz doprowadzała wręcz do szału swoim niezdecydowaniem, swoimi wątpliwościami. Komplikowała niepotrzebnie sprawę przez caluśki miesiąc.
I miała 100% racji... ten 4 sezon i final były porażką... Bo to tak jest jak robi się coś na siłę, dla kasy, bo niby fani chcieli. Naprawdę wolałabym porządnie zrobiony i zakończony pięknym finałem sezon 3 a nie... popierdółka Magda, helikoptery i inne bajery...

Cytuj
Dodałabym do tego kapcie na baczność, grochy i popierdółkę - i mamy komplet rzeczy, które pomimo upływu czasu nadal kojarzą się tylko z "Magdą M." :)
Dokładnie. :D
A moje apaszki w groszki do dziś wiszą w szafie w R...  <smiech> Chyba je jednak muszę przywieźć i wykorzystywać, bo są po prostu ładne. :D

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:02:50 »
Powiem Wam, że mnie te wszystkie rzeczy w groszki też urzekły ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 19, 2013, 13:20:32 »
Weźcie dziewczyny mi nie przypominajcie o tych wszystkich groszkach, lodach z popcornem, kapciach, popierdółce i innych rzeczach charakterystycznych dla Magdy, bo zaraz zabiorę się za oglądanie <haha> Niestety w tym tygodniu mam bardzo mało czasu na oglądanie, ale chyba od początku września zrobię sobie maraton :D
 
Swoją przygodę z "Magdą M." zaczęłam również dość późno. W telewizji oglądałam chyba dopiero od 2 serii, ale też bez większego przywiązania. Dopiero na studiach zaczęłyśmy ze współlokatorką oglądać i stało się! Wciągnęłam się w ten świat i do tej pory chętnie do niego wracam. Wtedy na studiach zobaczyłyśmy wszystkie odcinki a później wracałyśmy sobie do niektórych na wyrywki. I tak "Magda M." umilała nam przerwy od nauki :D

Trudno się z Wami nie zgodzić. Uwielbiam pierwszy i drugi sezon, a dalej jest już troszkę gorzej. Nie masz się jednak czym zrażać Maleńka, bo jak zobaczysz te dwa sezony, to potem będziesz oglądała z przywiązania. Nawet kaprysy Magdy jakoś można znieść.

Waligórowie <serduszko> Rewelacyjna rodzina! Chyba najbardziej jestem do nich przywiązana. Co nie zmienia faktu, że lubię tak samo Sebastiana, Agatę, Wojtka, Mariolkę, Kaśkę i Łukasza oraz całą resztę <haha> A już Matka Teresa :D to dopiero fantastyczna postać. Taki dobry duch całego serialu. I jej późniejsze przygody z... wiadomo kim. Nie chcę mówić wprost, bo to jeszcze przed Maleńką. Uwielbiam   rozmowę Magdy z matką w Olsztynie przy papierosie ;D Wzruszająca scena!  <serduszko>

Swoją drogą matkę Piotra również bardzo lubiłam :D

A finałowy odcinek to tragedia. "Lepiej" zakończyć się nie dało...  <slucha>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 19, 2013, 16:41:49 »
No i się skusiłam. I zaskoczenie. Lecz nie do końca ;)
Prawie przez cały odcinek byłam zdziwiona zachowaniem Magdy. Pozytywnie rzecz jasna, bo prawie w ogóle nie odtrącała Piotra! Nawet zatańczyli, poszli na spacer, ale oczywiście musiała wszystko zepsuć odmową wieczornego spotkania.

A i zapomniałam o postaci granej przez Grażynę Szapołowską. Tak narzucającej się kobiety już dawno nie widziałam. Chyba jest lepsza od Agaty! :D

Ach no i oczywiście! Jak ona już, już stwierdziła, że jednak warto to rzecz jasna musiała zobaczyć Piotra z tą całą Julią Szulc, a wredne babsko oczywiście wtedy zaczęło Piotra głaskać.

I weź się tu człowieku nie irytuj.  <histeryk>
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2013, 17:42:22 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 19, 2013, 21:57:52 »
Ja swoją przygodę z serialem zaczęłam również dosyć późno, bo długo po zakończeniu emisji w TV ;) serial pokochałam, niektóre odcinki oglądałam po kilkanaście razy. Ale pokochałam też Joasię Brodzik w roli Magdy, takiej niezdecydowanej, mającej swoje dziwactwa ale w ty wszystkim była naprawdę urocza!  <rumieniec> Później zostaną wyjaśnione jej obawy przed związkiem i ja tam ją rozumiem, chociaż i mnie w IV sezonie lekko irytowała, uważam, że serial było stać na lepsze zakończenie, ale na razie nie będę zdradzać, niech Maleńka w spokoju ogląda. ;)

Jeżeli chodzi o Magdę i Piotra to mi się podobali jako para, nawet chyba bardziej mi się podobali jak jeszcze nie byli razem niżeli jak już byli <haha> co prawda oglądając odcinek po odcinku czekałam kiedy w końcu się pocałują, kiedy powiedzą sobie co do siebie czują, ale jednak lubię takie podchody i w I sezonie lubiłam to niezdecydowanie Magdy. Piotr nieustannie dzwonił, starał się, czekał na nią no i w końcu się doczekał  <rumieniec>

Waligórów uwielbiam! W I sezonie nie ma ich za wiele, są jedynie tłem ale w kolejnych sezonach będzie o nich więcej (co mnie bardzo kiedyś ucieszyło) lubiłam na nich patrzeć. To taka typowa rodzina z problemami, matka Polka, trójka dzieci, co tego mąż można nawet powiedzieć, że pracoholik <haha> ale mimo różnicy wieku ładnie się razem prezentowali, jak widać, wiek nie stoi na przeszkodzie stworzenia naprawdę dobrej i kochającej się rodziny!  <serduszko>

Postrzelona Agata <haha> ta to dopiero miała parcie na facetów, z każdym chciała iść do łóżka. Z Wojtkiem mi się podobała, ale
Spoiler
z Bartkiem później to było to!  <serduszko> To był dopiero burzliwy związek, kłótnie, seks, kłótnie i znowu seks <haha>


Mariola również jest ciekawą postacią  <rumieniec> ta jej przyjaźń z Piotrem bardzo mi się podobała, może w I sezonie aż tak tego nie widać, ale później to naprawdę wszystko rozwinie się w bardzo dobrym kierunku. Jak to dobrze, że taki Piotruś miał taką Mariolę, co on biedaczek (<haha>) by bez niej zrobił.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Magda M. (od 17 do 23 sierpnia)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2013, 07:09:07 »
A czy ja dobrze myślę, że Mariola i Wojtek potem stworzą parę? :P

PS Ucieszył mnie spoiler o Agacie i Bartku! Fakt, wybuchowa mieszanka.
A przy okazji - ja Bartka lubię. Taki palant, ale diabelnie inteligentny ;) I te ich przekomarzania z Magdą - ona jest w tym świetna, ale i on nie pozostaje jej dłużny ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>