Autor Wątek: W poprzednim odcinku  (Przeczytany 38644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 19, 2015, 13:59:22 »
Mam pytanie, gdzie mogę obejrzeć odcinek w którym pojawia się Hana po raz pierwszy i poród Leny? Przeszukałam już cały internet i nic, na ipli nie ma, na stronie serialu też nie ma, na yt też nie :( pomocy!  <tak>

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 28, 2016, 17:30:04 »
Obejrzałem parę ostatnich odcinków i cóż - scenarzyści mają nas za idiotów:
Po pierwsze - akcja z biologicznym ojcem Julki, córki Kuby Burskiego - cóż, dla tych co nie pamiętają - rodzice Julki zginęli w wypadku, wówczas to Julką zajęła się ciocia, a później została adoptowana przez Kubę i Zosię;
Po drugie - biologicznego ojca Julki gra ten sam aktor co Srokę - cóż Sroka przeszedł przemianę z groźnego gangstera w chorego alkoholika.
Sama fabuła - cóż, nie powiem w tym temacie, bo nie oglądałem wszystkiego i nie jestem na bieżąco; to co wychwyciłem to na podstawie kilku innych odcinków i własnej pamięci :)
Z pozytywów - pojawienie się Kasi Bujakiewicz :)

Offline Aniaaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 06, 2016, 16:34:46 »
Mam pytanie, gdzie mogę obejrzeć odcinek w którym pojawia się Hana po raz pierwszy i poród Leny? Przeszukałam już cały internet i nic, na ipli nie ma, na stronie serialu też nie ma, na yt też nie :( pomocy!  <tak>

http://alltube.tv/serial/na-dobre-i-na-zle/215

Kliknij rozwiń i masz wszystkie odcinki od 1 do ostatniego :)

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 15, 2017, 21:35:20 »
Hmm, cóż dawno mnie nie było bo i sporą miałem przerwę w oglądaniu NDiNZ, jednak pozwolę sobie nieco skrobnąć....
Przemek jako ordynator - widać, że sobie nie radzi, często jest impulsywny co dyskwalifikuje go już jako lekarza, a co dopiero ordynatora.
Cieszy mnie też fakt, że w końcu Stanisławski nie jest dyrektorem, dziwię się tylko czemu zrobili nim Van Graffa, a nie Trettera