Autor Wątek: Newsy, wywiady i ciekawostki  (Przeczytany 35786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2013, 19:38:47 »
A racja, zmyliła mnie data z boku tych zdjęć. Lecę oglądać.  :)

Edit:
Wywiad świetny, a Kamilla jak zwykle urocza. Poza tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jest naprawdę inteligentną osobą. Jako dowód polecam ten właśnie wywiad + 'Mój gust filmowy'.  ;)

Edit 2:
Borys i Laura według jednej z serialowych stron będą ze sobą kręcić. Nie wiem, czy mnie to cieszy czy nie, w sumie nie obchodzi.  ;) Mam tylko nadzieję, że nie zajmą nimi pół odcinka.
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-509-nowy-romans-w-lesnej-gorze-borys-i-pacjentka-laura-zdjecia_302773.html

Edit 3:
Tak jak się spodziewałam, niedługo pojawią się Nina i Sambor.  Szkoda, że scenarzyści pokazują nam ich tylko, jak coś się w ich związku chrzani.  ::)

Nina (Agnieszka Judycka) i Michał (Radosław Krzyżowski) wybierają się na sympozjum profesor Anny Schulz (Kaja Bień), wybitnej ekspertki w dziedzinie rekonstrukcji twarzy. Na tym samym bankiecie są również Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Falkowicz (Michał Żebrowski). Widok znajomych ze szpitala nie jest miłym spotkaniem dla Rudnickiej i Sambora. Oboje są zdegustowani zachowaniem profesora i Consalidy. To jednak nie koniec niespodzianek tego wieczoru.
NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu

W tłumie gości Nina zauważa mężczyznę, który powoduje, że ta od razu drętwieje, traci humor i chce wracać do domu. Tajemniczy pan podchodzi do niej, a ona udaje, iż go nie pamięta.
Kim jest BOGDANOWICZ z NA DOBRE i NA ZŁE?

Bogdanowicz (Piotr Bąk) to mężczyzna z przeszłości. Znęcał się nad Niną fizycznie i psychicznie. Nie wiadomo jeszcze, jak bliski był dla Rudnickiej i co ich łączyło. Być może oprawca to jej kolejny kochanek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2013, 13:51:01 wysłana przez china doll »

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:40:34 »
Jestem ciekawa czy na serio Nina wtedy pójdzie do domu jak zobaczy tego gościa. A co na to Michał? Oj wtedy będzie się działo :D A Wiki i Falkowicz to oni są razem czy jeszcze nie? Bo w streszczeniu na to wygląda że są razem. A teraz czekam na nowy odcinek żeby się dowiedzieć.


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 24, 2013, 18:35:12 »
Aga, dodałam link do kolejnego odcinka w 'W następnym odcinku'.  ;)
Według newsów Wiki i Falkowicz będą ze sobą kręcić, flirtować. Zwłaszcza na tym bankiecie, będzie jakiś taniec itp.  ;) No, zobaczymy, mnie to ani ziębi, ani grzeje, ale w sumie byłaby ciekawa mieszanka wybuchowa, gdyby ich ze sobą połączyli.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 25, 2013, 17:03:29 »
Dereszowska Gwiazdą Dobroczynności
 

Już po raz czwarty rozstrzygnięty został plebiscyt Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce "Gwiazdy Dobroczynności". Nominowani do nagród w pięciu kategoriach spotkali się w sobotni wieczór na dorocznym Balu Gwiazd Dobroczynności, podczas którego ogłoszone zostały nazwiska laureatów.

Anna Dereszowska to jedyna aktorka w gronie tegorocznych zwycięzców. Statuetkę i tytuł "Gwiazdy Dobroczynności" dostała za swoje zaangażowanie w kampanie społeczne i wspieranie wielu akcji charytatywnych. Podczas balu Ania wzięła też udział w niezwykłej aukcji - stanęła do licytacji... roli w serialu "Czas honoru"! O epizod w jednym z odcinków nowej serii "Czasu honoru" Anna Dereszowska walczyła z szefem programowym TVN Edwardem Miszczakiem i prezesem Fundacji Integracja Piotrem Pawłowkim. W pewnym momencie cała trójka postanowiła połączyć swoje siły oraz pieniądze i licytować wspólnie. Licytacja zakończyła się na kwocie 7 tysięcy złotych (cena wywoławcza wynosiła 300 złotych).

- Skoro Robert Kozyra może grać hitlerowca w "Czasie honoru", to my nie możemy być gorsi! - powiedział Edward Miszczak tuż po tym, jak okazało się, że wystąpi w serialu u boku Anny Dereszowskiej i Piotra Pawłowskiego.

Oprócz Anny Dereszowskiej na Balu Gwiazd Dobroczynności pojawili się także Jan Nowicki, czyli Remigiusz Pawłow z "Układu warszawskiego", Małgorzata Lewińska, czyli redaktor naczelna z "M jak miłość", Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia Piórecka z kultowych "Zmienników", Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, czyli Anna Gruszyńska  z "M jak miłość" i wikary Robert z "Rancza", oraz Natalia Kukulska, Agnieszka Cegielska, Martyna Wojciechowska, Anna Popek i Dorota Gardias.

Źródło:http://www.swiatseriali.pl/

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 25, 2013, 17:54:28 »
Gratulacje dla Anny Dereszowskiej :) A nawet ona fajnie gra w serialu ale, tak jakoś ona w nim nie pasuje. Ciekawe co będzie dalej z jej wątkiem.


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 25, 2013, 18:05:02 »
A nawet ona fajnie gra w serialu ale, tak jakoś ona w nim nie pasuje. Ciekawe co będzie dalej z jej wątkiem.
A mnie jakoś strasznie denerwuje w serialu i to już nawet nie chodzi o to, że przez nią poniekąd Piotr nie jest z Haną, tylko po prostu jej postać jakoś mi nie leży, wcale mi się nie podoba i mam nadzieję, że niedługo zniknie. Najpierw robi wszystko, żeby Piotr się  nie spotykał z Tosią, mówi mu, że to nie jest Jego dziecko, a po śmierci tego Soszyńskiego od razu do niego leci i pozwala, żeby się nimi zaopiekował. Nie ogarniam tej kobiety.  <olaboga>

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 26, 2013, 10:08:39 »
Ja ją ogarniam tak pół na pół. Ale to dziwne tak jak napisałaś że najpierw nie pozwala się spotykać jemu z Tosią a  potem pozwala. Dziwna ta kobieta ::) Ciekawe ile jeszcze w nim będzie bo raczej ona nie będzie z Piotrem.


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 28, 2013, 16:36:32 »
Problemy małżeńskie Latoszków, desperacko szukająca miłości Agata i spragniony czułości Witek - w najbliższych odcinkach NA DOBRE i NA ZŁE  w życiu lekarzy z Leśnej Góry kolejne miłosne zawirowania ze zdradą małżeńską w tle. Jak podaje "Świat Seriali" w 513 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE tym razem porywy namiętności dopadną Agatę i Latoszka![/b]

A wszystko zaczyna się od tego, że małżeństwo Leny i Witka zaczyna przechodzić kryzys. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 512 (emisja w środę, 20.02.2013) Lena prosi męża, by na kilka dni wyprowadził się z domu do Rafała Konicy (Robert Koszucki). Starska podejrzewa bowiem, że ich syn Felek (Oliwier Górka) zachorował na ospę. Witek nie przechodził ospy, więc dla własnego bezpieczeństwa powinien trzymać się z dala od Felka.

Po przeprowadzce do Konicy, Latoszek zwierza się przyjacielowi, że czuje się zaniedbywany przez żonę. Lena cały czas jest zajęta pracą i opieką nad Felkiem, więc odstawiła męża na boczny tor. Pod wpływem szczerej rozmowy z Rafałem postanawia jednak walczyć o swoje małżeństwo i zabrać Lenę na romantyczną kolację.

Pech chce, że gdy wychodzi ze szpitala spotyka załamaną Agatę. Woźnicka dostała kosza od Marka Rogalskiego, który wrócił do żony. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 513 troskliwy Witek odwozi lekarkę do hotelu rezydentów, a ta w ramach podziękowania zaczyna go namiętnie całować. Latoszek nie protestuje...

Czy Witek zdradzi Lenę z Agatą, z którą kiedyś łączyła go bliska przyjaźń pełna podtekstów? Woźnicka rozbije małżeństwo Latoszków?


Co to ma być?   <wsciekly>
Kiedyś kibicowałam Agacie i Latoszkowi, ale to już dawno mi minęło i obecnie jestem fanką Lil... nie mogę uwierzyć w to, co tu widzę.
Aż brak mi słów, jak durny to pomysł. Nie dość już problemów Hany? Komuś mogłoby się dobrze powodzić,a zwłaszcza takiej parze jak Lil.
Po prostu brak mi słów na głupotę scenarzystów.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 28, 2013, 18:20:11 »
Żałuję, że to przeczytałam. No i po co oni znowu wszystko psują... i to jeszcze romansem Latoszka z Agatą. Ona niech powalczy w ten sposób o Marka, skoro i tak czy siak ma zamiar niszczyć małżeństwa.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2013, 16:42:16 »
Właśnie się dowiedziałam, że prawdopodobnie od marca Marek Bukowski będzie grał w nowym serialu 'Na krawędzi'. Z tego co wyczytałam, będzie to serial kryminalny, a M.Bukowski będzie tam grał jedną z głównych ról. Poza tym, zobaczymy u jego boku również Urszulę Grabowską, niegdyś Patrycję Sambor z NDiNZ.  <serce> Jeju, już się nie mogę doczekać. Skoro tak mało go w ndinz pokazują, to może chociaż tam będzie można się na niego napatrzeć. No i Grabowska do tego. Coś czuję, że to będzie hit.  ;)

I jeszcze jeśli ktoś za nim tęskni... o 15:20 na jedynce będzie 'Przystań' z jego udziałem. Od przyszłego tygodnia.

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 29, 2013, 17:38:55 »
Co oni znowu kombinują? Lena i Witek mają być razem a nie jakiś kryzys... Co z tego że Felek ma ospę i że Witek chce się od niego trzymać z daleka? Zdaża się że dziecko jest chore. A przecież on jest ojcem i musi się też nim zająć! Wrr!


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 29, 2013, 18:21:13 »
To chyba Lena nie będzie chciała, żeby zbliżał się do Felka. Mógłby się zarazić, bo wcześniej nie chorował. Zgodzę się z Tobą, Aga, to trochę dziwna sytuacja. Ale już samo to da się przełknąć, natomiast romans z Agatą ... nie.  <histeryk>

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2013, 14:52:54 »
Chcieliśmy LiL, to mamy, ale nie no proszę nie w takiej postaci.....Co to za pomysły w ogóle? Witek sobie pomyśli, że za Agatkę się weźmie, bo ona taka bidulka, nikt jej nie chce, tak samo jak on, bo teraz go w domu nie chcą?? Eeeee nie kupuję.....

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2013, 17:40:35 »
Nadal jestem dobrej myśli. Może ŚS przesadza.   <usmiech>  Często się zdarzało, że wyolbrzymiali. Nawet nie tyle pisali nieprawdę, ile dopisywali coś sobie, dodawali od siebie, przeistaczali. Podejdźmy do sprawy optymistycznie. Nareszcie zobaczymy LiL, mimo że w niefajnych sytuacjach. Ale wierzę, że ich nic nie ruszy. Jedna z głównych par i w dodatku tak lubiana, przecież tyle razem przeszli. Jakaś Agata nie może przewrócić Latoszkowi w głowie.    <nie_slucha>

~
Coś więcej o fabule 'Na krawędzi':

Gwiazdorska obsada i niebanalna historia ma zagwarantować sukces nowego sensacyjnego kryminału "Na krawędzi" w reżyserii Macieja Dutkiewicza.

Niezależna i z pozoru szczęśliwa Marta (Urszula Grabowska) boryka się z okrutną przeszłością. W młodości została zgwałcona. Teraz nadszedł czas zemsty. Premiera na wiosnę w Polsacie!


Ajajaj, nie mogę się doczekać!  <tancze>  Bukowski z bronią w ręku będzie jeszcze bardziej seksowny niż ze skalpelem. Chyba zemdleję przed tym tv.  ;D

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2013, 17:46:52 »
Oo w końcu coś nowego z zkaotorami z "NDINZ".
Może będę oglądać ;)

Cytuj
Zgodzę się z Tobą, Aga, to trochę dziwna sytuacja.

Ciesze się że się zgadzasz.


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!