Autor Wątek: Newsy, wywiady i ciekawostki  (Przeczytany 35787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:40:57 »
Co ja mam za myśli, że mi się ta krew wpakowała w zdanie?
Oczywiście, że chodziło o chleb ;)

A Wiki i Adam... On mi się ostatnio strasznie spodobał. Taki jakiś dojrzalszy się wydaje, troskliwy, fajny facet się z niego zrobił.
Sto razy fajniejszy od Falkowicza, który smalił cholewki do Wiktorii.
Kiedyś mi się pomysł z połączeniem Wiki i Andrzeja podobał. Miałam chyba zaćmienie :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 04, 2014, 12:50:16 »
Uwaga! Nadchodzi kolejna postać, która ma namieszać  <smiech>
Tym razem wyrzucają Wójcika, którego i tak mało było widać, żeby sprawić Hanie nowego szefa - młodszego od niej :P
No, to teraz będą z Rogalskim razem mieszać :)
http://www.swiatseriali.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-384/news-na-dobre-i-na-zle-mateusz-damiecki-w-lesnej-gorze,nId,1099739

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 04, 2014, 17:03:37 »
Dobra. Fajnie. Mnie się akurat podoba to, że Damięcki pojawi się w serialu bo lubię tego aktora a i jest na co popatrzeć ;) ale...
Czemu niby "niewykluczone" że zajmie miejsce dra Gawryły? Co się stanie z Piotrem?

PS Jak już to wg mnie Krzysztof i Agatka stworzyliby piękną parę :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 04, 2014, 17:50:00 »
Zajmie miejsce u boku Hany. Pismaki jak zwykle wszędzie węszą romanse  ::) Nowy, młody przełożony Hany = zazdrosny Piotr =problemy = romans. I już afera :P
Czytałam gdzieś nawet, że Wiki ma spędzić noc  z Falkowiczem - tak mniej więcej w tym samym czasie co z Adasiem. Hmmm  <slucha>

Ja też lubię Damięckiego...ale lubię też Bukowskiego, Wieczorkowskiego i za każdym razem, gdy słyszałam, że się pojawią to się cieszyłam - zwłaszcza, że miało się tyyyllee dziać  ;D Ale ok, nie czepiam się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 11, 2014, 11:55:28 »
Hany z Piotrem dawno nie pokazywali razem, więc według scenarzystów wprowadzenie nowej postaci jest idealnym rozwiązaniem. Z pewnością Hana mu się spodoba, Piotr będzie zły, zazdrosny i w ogóle... żeby tylko nie zrobili tak jak z Leną i Witkiem, bo uduszę!  <wsciekly>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:30:42 »
http://www.swiatseriali.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-384/news-na-dobre-i-na-zle-niespodziewany-powrot,nId,1490944
Nic z tego nie rozumiem. Przez tyle tygodni karmili nas jakimś rozwodem, a tu nagle happy end...
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 02, 2014, 08:28:37 »
Na hasło "zdrada" czy "rozwód"zawsze robi się zamieszanie. To był celowy zabieg portalowych szmatławców. Ale mimo tego, że będzie happy end ten związek mnie już nie interesuje. Za dużo w nim dziecinady, głównie z jej strony :P
Kolejny watek to Latoszki - mogli by się w końcu zejść albo rozejść. Zamiast tego będzie wydrapywanie oczu Agacie ::)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>