Autor Wątek: Newsy, wywiady i ciekawostki  (Przeczytany 35785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Newsy, wywiady i ciekawostki
« dnia: Sierpień 27, 2012, 00:49:03 »
Falkowicz wraca do gry!

Finał sezonu był dramatyczny: w Leśnej Górze pojawił się szaleniec z bronią. Były strzały i polała się krew. Falkowicz - czarny charakter "Na dobre i na złe" - padł nieprzytomny na ziemię? A co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu? Wredny ordynator powróci - i to w całkiem niezłej formie!

Po finałowym odcinku w mediach pojawiły się doniesienia, że Michał Żebrowski odchodzi z serialu. Jednak aktor rzuca krótko:

- To tylko pogłoski! Cieszę się, że scenarzyści i producenci ?Na dobre i na złe? tak jak ja polubili doktora Falkowicza. W kolejnym sezonie ponownie umożliwią mojemu bohaterowi prezentowanie "barwnej" osobowości. Znowu da się we znaki lekarzom i reszcie personelu szpitala w Leśnej Górze? Najnowsze odcinki zapowiedzą, że będzie miał kolejną ofiarę!

- Mój bohater zaskoczy wszystkich. To w jego stylu, ale nie mogę zdradzać szczegółów - dodaje Michał Żebrowski. - Bardzo lubię w nim to, że jest spełnieniem ciemnych instynktów ludzkich? Każdy człowiek od czasu do czasu ma ochotę być dla kogoś naprawdę wredny, na kimś się odegrać albo powiedzieć coś błyskotliwego i złośliwego, ale nie pozwala nam na to kultura osobista i wychowanie. Falkowicz nie przejmuje się konwenansami i często daje temu upust na ekranie. Przez to jest ciekawy, barwny i chętnie oglądany. Fani ?Na dobre i na złe?, z którymi spotykam się na ulicy, często mówią: "Niech pan się tylko nie zmienia!". Pozostaje mi nie zawieść oczekiwań widzów?


Od jesieni TVP 2 będzie nadawać premierowe odcinki "Na dobre i na złe" we środy o godz. 20.40. Jako pierwszy zobaczymy odcinek numer 489 - 5 września. I już w nim dowiemy się, jak profesor Falkowicz czuje się po postrzale... Zapraszamy przed telewizory!

źródło: oficjalna strona serialu

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2012, 20:47:39 »
Wielkim zaskoczeniem była informacja o przeżyciu Falkowicza. Po zakończeniu sezonu wszystkie źródła podawały, że Falkowicz umrze, a ty bach nagle news, że przeżyje strzelaninę. Potrafią zaskoczyć widza ;D


Mam coś dla fanów Małgosi Foremniak.

Aktorstwo jest jak.. narkotyk.

Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", twierdzi, że popularność bywa bardzo sympatyczna, ale o kimś, kto jest popularny, nie wolno bezwarunkowo mówić, że zrobił... karierę!

- Trzeba umieć odróżnić popularność od kariery. Ta pierwsza występuje już wtedy, gdy się o kimś mówi i pisze. A ta druga? Myślę, że to komfort związany z faktem, że można pracować z ludźmi, z którymi chciałoby się pracować. Gdy aktor ma ten komfort, jest w stanie tworzyć wspaniałe rzeczy - mówi Małgorzata Foremniak.

Gwiazda "Na dobre i na złe" przyznaje, że - choć od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów i popularnością, o jakiej nawet nie śmiała kiedyś marzyć - wciąż nie może się pochwalić zbyt wieloma naprawdę wielkimi rolami. Żartuje, że jako aktorka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wciąż czeka na rolę swojego życia.
- Ciągle wydaje mi się, że pod względem zawodowym zrobiłam jeszcze zbyt mało, ciągle czuję niedosyt. Jeszcze wiele przede mną, a to, że jestem popularna, wcale nie znaczy, że czuję się spełniona w zawodzie, który uprawiam. Popularność jest miła, ale przecież nie trwa wiecznie! - powiedziała w wywiadzie.
Dla Małgorzaty Foremniak aktorstwo jest jak... narkotyk.
- Trudno się z nim rozstać - śmieje się serialowa Zosia Stankiewicz-Burska, dodając, że już wiele lat temu zrozumiała, iż ktoś, kto chce się spełnić w aktorstwie, musi być delikatny jak kwiat i jednocześnie twardy jak kamień.
- W moim zawodzie niezbędna jest wrażliwość, bo na niej właśnie bazują aktorzy, ale trzeba też mieć twardą pupę, bo przeciwności losu atakują czasem z wielu stron - twierdzi.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2012, 21:28:27 »
Wielkim zaskoczeniem była informacja o przeżyciu Falkowicza. Po zakończeniu sezonu wszystkie źródła podawały, że Falkowicz umrze, a ty bach nagle news, że przeżyje strzelaninę. Potrafią zaskoczyć widza ;D
I to jeszcze jak zaskoczyć! Po obejrzeniu tego ostatniego odcinka, przez ponad miesiąc żyłam w błogiej świadomości, że ta postać na dobre zniknęła z serialu, że już go nie zobaczę i już mnie nie będzie denerwował, a tu nagle okazuje się, że jednak przeżyje... nosz kurde dlaczego, ja się pytam?

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.

Offline Marciocha

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 146
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:29:32 »
Oj głupia Wiki. :( To sobie sposób na zapomnienie znalazła! Mam nadzieje, że w takim razie Tomasz też będzie tę znajomość tak luźno traktował. Wątpię żeby ich miłość połączyła. Może Tomasz się zaangażuje, a Wiki będzie taką "dziewczyną z drewna"? Oj wykorzystując Tomasza zemści się na Przemku i poniekąd odbije sobie związek z Piotrem. Niedobrze.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:39:33 »
Niefajnie się Wiki zachowa. Ciekawe co z tego wyjdzie.. bo Przemek raczej z Ludmiły nie zrezygnuje, a tylko zmieni zdanie o Wiki. Na gorsze oczywiście.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2012, 15:07:38 »
Skany ze ŚS:

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2012, 11:26:38 »
Najnowsza okładka ŚS:

Czyli jednak nasze przypuszczenia się sprawdzą odnośnie żyjącego męża Hany, cudownie wręcz!

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2012, 11:14:14 »

Przepraszam, że CO? Magda i Piotr, feee! Wcale mi się to nie podoba i jeśli okaże się to prawdą to kurka obiecuję, że przestaję oglądać Ndinz...

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2012, 15:19:17 »
Kolejna katastrofa! Fakt, chciałam żeby byli razem, kiedy Magda była obecna w serialu, ale wtedy jeszcze nie było Hany. Dziwnie będzie się oglądać Magdę z Piotrem, a za chwilę w innej scenie Hanę i Jamesa. Może jeszcze staną się największymy przyjaciółmi i wzajemnie będą zapraszać się na kolacyjki  :hahaha:

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2012, 15:23:18 »
Ja rozumiem, scenarzyści muszą czasem wprowadzać w serialu jakieś zawirowania, rozczarowywać widza, aby pokazać mu, że nie zawsze jest kolorowo, ale do jasnej Anielki, czy w tym serialu ZAWSZE musi być odwrotnie niż chcą ludzie? :P Bez sensu. Jak połączą Piotra z Magdą to się na nich definitywnie obrażam.

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2012, 15:03:59 »
No tak...wybuchy bomb, strzelaniny, bijatyki to tylko możliwe w LG.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2012, 15:27:36 »
No tak...wybuchy bomb, strzelaniny, bijatyki to tylko możliwe w LG.
No coś Ty, nie tylko! W Seattle Grace Hospital w "Chirurgach" też był przecież motyw zarówno bomby, jak i strzelaniny, wywołanej przez cierpiącego pacjenta (chociaż w tamtym przypadku to akurat mąż zmarłej pacjentki, ale to drobna różnica). Scenarzyści NDiNZ inspirują się zagranicznymi produkcjami, zapominając że u nas inne realia są i to, co tam jest wzruszające, dramatyczne, u nas zapewne będzie śmieszne bądź żałosne.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Newsy, wywiady i ciekawostki
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2013, 19:57:05 »
Odkurzam temat artykułem z Życia na Gorąco: