Autor Wątek: Hana i Piotr  (Przeczytany 48704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 07, 2012, 14:53:23 »
Właśnie na stronie nadobre.pl wyczytałem, że ze swoich dylematów dt. Jamesa i Piotra Hana zwierzy się... Tretterowi. Następny do brydża...

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 08, 2012, 22:08:11 »
Pomijając cały ten dziwny fakt z nagłym "zmartwychwstaniem" Jamesa to to jest naprawdę strasznie trudna sytuacja. Ta cała sprawa dla Hany... James to jej mąż, nie może teraz udawać, że go nie ma. Pojawił się tak nieoczekiwanie, kiedy ona właśnie obdarzyła uczuciem innego mężczyznę i zamierzała ułożyć sobie z nim życie. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki ona musi mieć teraz mętlik w głowie, jak te wszystkie swoje uczucia musi sobie ułożyć w głowie i podjąć tak strasznie trudną decyzję. Ale Hana Haną... chyba najbardziej szkoda mi Piotra. I tylko podziwiam go, że nie pcha się w to wszystko na siłę. Pewnie czuje, że to wszystko już nie ma sensu, a na pewno też mu bardzo ciężko. Tak samo jak dla Hany, wszystko się nagle mu zawaliło jeśli chodzi o życie prywatne... W ogóle mi się to nie podoba :( Ale podoba mi się jak mimo całej tej sytuacji profesjonalnie się zachowuje jako lekarz.

PLUS - ale mi się podoba, co tam piszecie ;)  Szczególnie to o tym agresywnym mężu Hany i tym, że nadal między Hanem i Piotrem jednak nie wszystko stracone. Tak bym chciała, żeby byli razem...

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2012, 06:16:19 »
A ja obejrzałam ten odcinek co będzie teraz w środę i...

Spoiler
Uwielbiam Piotra i ogromnie mu współczuję. Dopiero w scenie z Przemkiem tak naprawdę widać, jak bardzo mu na Hanie zależało. "To wiesz już jak to jest stracić kobietę swojego życia"- mówi Przemek, a Piotr ma wtedy taki smutny wzrok, widać jak cierpi i że wcześniej w związki z kobietami nie angażował się aż tak bardzo jak w ten, przynajmniej moim zdaniem. Cieszę się, że w końcu wyjawił swoje uczucia Hanie, scena pod koniec odcinka, w samochodzie- piękna, choć Hana...mam nadzieję, że się ogarnie i zacznie myśleć trochę o Piotrze, o jego uczuciach. Palnęła trochę z tym "bo go kocham"...szkoda, że Piotr nie powiedział jej tego co było napisane w streszczeniu: że da jej spokój dopiero jak powie, że go nie kocha. Niemniej jednak mam nadzieję, że następne odcinki przyniosą nam takie właśnie sceny...

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2012, 19:09:18 »
To wszystko pasuje do "Trudnych Spraw"

Justku, gdzie obejrzałaś ten odcinek? Bo ja w środę o 20:40 będę raczej mecz oglądał, a chciałbym być na biężąco.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 09, 2012, 19:15:42 »
Alden - na ipli można oglądać. Jakiś czas temu NDiNZ dołączyło do grona seriali, które można tam obejrzeć ;)

I ja też chyba obejrzę sobie wcześniej. W środę też mi wypadnie, a skoro będą sceny z Haną i Piotrem to z przyjemnością obejrzę sobie przed premierą w tv.


Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 11, 2012, 16:06:46 »
Premierowego odcinka jeszcze nie oglądałam, ale ten poprzedni i owszem. Ta cała sytuacja z Jamesem jest bardzo dziwna i zdecydowanie pojawił się w nieodpowiednim momencie. Współczuję Hanie, bo dziewczyna naprawdę non stop ma pod górkę, ale szkoda mi również Piotra, nie widziałam go tak zaangażowanego w związek chociażby z Wiki, raczej traktował ją jak znajomą na klika randek, a tu proszę, zaangażował się, pokochał, planował wspólną przyszłość, a teraz co? Co prawda zachował się jak profesjonalista, robiąc ten zabieg, mimo iż wiedział, że Hana stoi i patrzy i miałaby do niego pretensje gdyby coś poszło nie tak... Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie końcowa scena i 'Nas już nie ma, Hana' była wzruszająca, naprawdę! Mam nadzieję, że jednak Hana zrozumie, że z Jamesem łączą ją tylko wspomnienia, coś co było piękne, ale to wszystko, a że to właśnie teraz Piotra kocha...

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 16, 2012, 16:19:04 »
Co za żart?! Odpowiedź Hany "Bo go kocham" na pytanie Piotra dlaczego to nie on ma z nią być, tylko z Jamsem to jak cios poniżej pasa. Jak można mówić facetowi najpierw, że się chce z nim mieć dziecko, a potem, że się kocha innego. O losie! Co za pomysły na scenariusz?....Już lepiej jakby powiedziała, dlatego, że jest jej mężem, bo po takich przejściach możnaby było formalnie ten związek zakończyć.

EDIT:

Co za przewidywalność....Nie tak dawno pisałam, że pewnie Hana będzie w ciąży z Piotrem i prosze  klik

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2012, 09:56:07 »
Dla mnie zachowanie Hany jest jednym wielkim nieporozumieniem. Następny odcinek, który obejrzałam mnie w tym utwierdził. Myślałam jednak, że zachowa się fair w stosunku do Piotra i że powie Jamesowi o tym, że kiedy się cudownie odnalazł to była z kimś w związku i że teraz trudno jest jej się w tym odnaleźć. Zresztą nawet w jednej z rozmów powiedziała mu, że "nie mówiłam JESZCZE Jamesowi o nas...", więc jasne by się wydawało, że jeszcze nie, ale kiedyś zamierza, bo tak po prostu wypada. A ona jednym słowem przekreśliła cały swój związek z Piotrem i jeszcze tak się obnosi z tym swoim mężem...
Ciekawa jestem jak się zachowa, gdy wyjdzie na jaw ta ciąża. Czy powie Piotrowi. Mam nadzieję, że mimo wszystko tak i że jeszcze będą w stanie to odbudować. Szkoda mi Piotra...

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2012, 13:41:18 »
Oby powiedziała o tej ciąży. Chociaż po tym co Piotr zaproponuje Magdzie, może się z tym wahać. Może pomyśli, że ma już nową 'rodzinę'. Mimo sympatii do tej postaci to z jednej strony trochę dobrze. W końcu to ona skończyła z Piotrem. Niech popatrzy co straciła, ale jednocześnie szkoda będzie patrzyć na tą trudną sytuację.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2012, 14:52:55 »
Ale przecież na tamtym zwiastunie James mówi do Piotra, że Hana jest już teraz jego, w sensie Piotra. Chociaż nie wydaje mi się, aby odpuścił. Nie ma teraz nikogo, dlatego na pewno będzie się kurczowo Hany trzymał. A ona? Coś mi się wydaje, że może być nie tak z tym dzieckiem, skoro zemdleje. W "Świecie Seriali" chyba ostatnio było o jakimś wypadku w NDiNZ, tylko nie kupiłam, więc nie wiem o co chodziło...

Offline alladynka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 16, 2012, 23:03:10 »
dzisiaj pojawiła się informacja na superseriale.pl ,że Hana traci dziecko...

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 17, 2012, 10:49:22 »
dzisiaj pojawiła się informacja na superseriale.pl ,że Hana traci dziecko...
No a jakże by miało być inaczej.... chylę czoła przed panią Kondracką-Cośtam, za mistrzowskie i nieprzewidywalne poprowadzenie fabuły!
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline alladynka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 17, 2012, 16:03:37 »
Jak dla mnie to już żenada -  i na dodatek oczywiście Hana sie nie załamie tylko dzielnie odda się pracy - toż to cyborg nic ja nie złamie - każde nieszczęście przetrwa...i na dodatek po wybuchu kiedy to oczywiście James ja ochroni Piotr bedzie się chciał z nią skontaktować i ona mu powie, żeby ją zostawił w spokoju wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 17, 2012, 17:27:14 »
Pani scenarzystka chyba ma za dużo pracy, bo tworzy dziwne pomysły z natłoku obowiązków.
Naprawdę bez przesady. Piotr się pewnie dowie w czasie jakiejś kłótni czy coś jak to zwykle w serialach bywa. I wcele nie zdziwie się, że dowie się nie od Hany.
A to, że Hana to ,jak alladynka określiłaś 'cyborg', to mi się akurat podoba. Twarda i silna kobitka, a nie rozmemłane kluchy jak np. Marysia z MjM.

Offline alladynka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 17, 2012, 17:44:17 »
Zgodzę się, ale akurat po takiej tragedii - powrót od razu do pracy, gdzie wszystko jej o tym przypomina to chyba nie byłoby łatwe dla nikogo...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 15:30:48 wysłana przez Justek »