Autor Wątek: Hana i Piotr  (Przeczytany 48706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Hana i Piotr
« dnia: Sierpień 26, 2012, 23:54:43 »
Hana i Piotr

Hana Goldberg-  Ginekolog i neonatolog w Leśnej Górze; bezpośrednia, zaradna i nowoczesna kobieta. Przyjechała z Izraela do Polski, by poznać swojego ojca i brata, których nigdy nie widziała. Widząc, że Przemek ma kłopoty, postanawia zostać w Leśnej Górze na jakiś czas.

Piotr Gawryło-  Chirurg, ratownik LPR - Latającego Pogotowia Ratunkowego w Leśnej Górze; wszechstronnie wykształcony, pewny siebie i bezkompromisowy chirurg. Lubi ryzyko i autorytarne decyzje, przez które często popada w konflikt ze współpracownikami.

źródło: oficjalna strona serialu


Wydaje mi się, że to jest para, która zdecydowanie już na początku zasługuje na odrębny wątek, bowiem zainteresowanie nimi jest obecnie największe. Ja sama zresztą należę do grona osób, które czekają na nowy sezon, aby przekonać się, czy scenarzyści zdecydują się połączyć Hanę z Piotrem i czy Gawryło w rzeczywistości okaże się w końcu na tyle dojrzały, aby zaangażować się w poważny związek z jakąś kobietą i czy będzie to prawdziwe, poważne i długotrwałe uczucie. W końcu dotychczas nie był z tego znany, ale kto wie...może Hana i to co do niej czuje jakoś go zmieni ;) I Hana będzie tą kobietą, z którą będzie szczęśliwy.

Zapraszam do dyskusji :)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:29:09 »
Oczywiście, że para zasługuje na swój własny temat! :D
Myślę, że aktywność tutaj będzie dużo, bo para cieszy się w wśród widzów ogromną popularnością.

Moje odczucia co do tej pary są jak najbardziej pozytywne. To głównie dzięki nim oglądam ten serial.
Mam nadzieję, że po jakimś czasie Hana zdecyduje się na poważny związek z Piotrem ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2012, 00:03:00 »
Oczywiście, że para zasługuje na swój własny temat! :D
Bez dwóch zdań!  <haha> Jeżeli o mnie chodzi to można powiedzieć, że to właśnie dzięki nim powracam pomału do oglądania serialu, co mogłam to nadrobiłam, teraz z niecierpliwością czekam na nowe odcinki!
Hana została skrzywdzona przez los, niewątpliwie jest jej trudno zaangażować się w nowy związek. To normalne, że boi się zranienia, porzucenia, ale mam nadzieję, że Piotr sukcesywnie będzie rozwiewał wszystkie jej wątpliwości i że pokaże, iż naprawdę mu na niej zależy. W sumie to już pokazał, pomógł jej w sprawie z Ewą, wyciągnął z więzienia, przyjeżdżał kiedy tylko potrzebowała wsparcia i co najważniejsze gotów był stracić życie, byle by tylko jej się nic nie stało... Myślę, że po tej całej strzelaninie jaka miała miejsce w końcówce sezonu oboje coś zrozumieją... Piotr pod jej wpływem się zmieniał, zaczęło mu zależeć na niej, na tym, żeby być blisko niej, co wcześniej mu się nie zdarzało. Także myślę, że jednak prędzej czy później ta dwójka będzie razem!  <zauroczony>

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2012, 11:13:01 »
Taak, oni zasługują na ten wątek! I w serialu nawet do siebie pasują  :) Może kiedyś coś z tego wyjdzie? A Piotr bardzo pomaga Hanie, wyciągnął ją z więzienia i w ogóle on i ona w tym serialu są the best! :) Taka moja opinia hehe :D


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:47:10 »
Oj tak, chciałbym by w końcu byli razem, poza tym mogliby stać się po Burskich i LiL szczęśliwą parą.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2012, 21:25:39 »
mogliby stać się po Burskich i LiL szczęśliwą parą.
Otóż to! Należy im się to szczęście jak mało komu! Przeszli już bardzo wiele, Hana została doświadczona przez los, w ostatnich dniach dostała sporo w kość, dlatego teraz powinna się unormować, dojść do siebie właśnie przy boku Piotra.  <serduszko>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:23:30 »
Piotr jest opiekuńczym mężczyzną, więc Hana na pewno przy nim odzyskałaby spokój. Tworzyliby ładną zgraną parę. Miło byłoby popatrzeć na nich, jako szczęśliwą parę zakochanych. ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:58:43 »
Króciutka informacja ze ŚS:
Spoiler
Po traumatycznych przejściach Hana postanowi zakończyć romans z Piotrem. Na szczęście swojego postanowienia nie wcieli w życie! A Piotr znów usłyszy z jej ust słowa: "Chcę z Tobą być!"
  <zauroczony>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2012, 11:31:18 »
Klaudia, nawet nie wiesz jak ucieszył mnie Twój news!  <serduszko>
Jest szansa, że będziemy oglądać szczęśliwą parę zakochanych  <zauroczony>

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2012, 14:57:45 »
Zasmuciałam się czytając pierwsze zdanie. Na szczęście nie będzie to prawdą. Tyle par w serialu ma za sobą różne dziwne przejścia, dlatego chociaż ta jedna powinna być szczęśliwa bez przeszkód.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:28:29 »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!  <serduszko>
Spoiler
Hana zamieszka z Piotrem!
Po traumatycznych przejściach Hana Goldberg (Kamila Baar) postanowi zakończyć swój romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski). Pragniemy jednak uspokoić wszystkich, którzy kibicują temu związkowi: oni będą razem!
Zdradzamy, że w 489. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 5 września) Piotr przyjdzie do mieszkania Hany i wyzna jej, że jest dla niego bardzo ważna. Ona jednak nie zrewanżuje mu się deklaracją uczuć. Stwierdzi, że jest rozdarta. Z jednej strony zależy jej na nim, ale z drugiej - boi się angażować w nowy związek. Gawryło obieca, że będzie czekać...Jego cierpliwość zostanie sowicie wynagrodzona. Dowód? Już w 490. odcinku Piotr usłyszy z ust Hany znamienne słowa: "Chcę z tobą być"! A w odcinku 493. przyjmie jego propozycję zamieszkania pod wspólnym dachem! Stwierdzi, że chce zapomnieć o przeszłości i wprowadzi się do Gawryły.

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 30, 2012, 10:56:36 »
Spoiler
Jee jak się cieszę!  <skacze>
Na to czekaliśmy!  <skacze>


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline Little Anne

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 121
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:02:13 »
Spoiler
Klaudia, dzięki za news :)
Cieszę się z takiego obrotu sprawy. Ale jestem również ciekawa jak scenarzyści będą kontynuować losy tej pary. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu.
Ogólnie to bardzo podoba mi się zdjęcie (a w szczególności kawałaek mieszkania na nim uwieczniony ::))

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:24:08 »
Spoiler
Kobieta zmienną jest <haha> Ale w tym przypadku to bardzo dobrze ;D Ależ się cieszę ;)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 30, 2012, 12:30:48 »
Spoiler
Już się nie mogę doczekać!  <rumieniec> Ale cieszy mnie fakt, że Piotr nie będzie naciskał, tylko będzie czekał aż Hana w końcu odważy się pójść o krok do przodu!  <zauroczony>