Autor Wątek: Ogólnie o serialu  (Przeczytany 38854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Little Anne

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 121
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2012, 18:57:05 »
Jak na początku Żebrowski mnie wkurzał to teraz Falkowicz mnie bawi i trzeba przyznać że teksty ma rewelacyjne.
Dokładnie. Też tak sądzę. Serial bez niego byłby nudny. Chyba 3 tygodnie temu był odcinek bez Falkowicza. Tak jakoś nudno było. Nic się nie działo.

Ale przed ostatni odcinek rewelacyjny. Naćpana Wiki :hahaha: Nie mogłam z tych scen.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2012, 19:57:27 »
Fiołek-zgadzam się. Też uważam, że Hana to dobra postać. Ciekawi mnie to, w co ją wpakują, gdy zakończą sprawę z nękaczem(bo kiedyś muszą). Mam nadzieję, że nie ograniczą jej roli do takiej jak ma teraz Wójcik, który pojawia się raz na jakiś czas odebrać poród.

Falkowicz-irytujący dziad, ale dzięki tej postaci serial nabrał trochę ożywienia. :D

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2012, 23:32:47 »
W ogóle nie wiedziałem,że Hana ma przenośny aparat USG...
Odcinek jak zwykle pełen błędów (ale do tego można się przyzwyczaić) - zastanowiło mnie tylko czemu tej dziewczyny nie zobaczył chirurg naczyniowy...

W zasadzie po odejściu Walickich przyszli LiL i to oni są teraz głównym wątkiem w serialu - choć podziwiam nieco scenarzystów, że mimo 8 lat od pojawienia się Leny i Witka mają jakiś pomysł na ich postacie (nawet jeśli z lekka kuleją, bo wątek raka ciągnie się chyba 2 sezon)

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2012, 18:35:52 »
Hanę uwielbiam, fajnie, że pojawiła się nowa, dobra (!) postać w serialu. I oby scenarzyści jej nie zepsuli.
 ;D

Ja też!  :th_0girl_dance: Moja druga, ulubiona bohaterka, zaraz po Lenie  smilie_girl_301
Hana jest niesamowita. I jak ktoś już tutaj wspomniał - z jednej strony silna, nigdy się nie poddaje, zawsze staje w obronie słabszych i nigdy nie idzie 'na łatwiznę', zawsze robi wszystko, co może. A z drugiej strony krucha, bezbronna, potrzebująca pomocy. I mam nadzieję, że Gawryło zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. I nie tylko na chwilę...
Chciałabym, żeby im się ułożyło.  smilie_girl_301

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 27, 2012, 18:42:32 »
Hana jest niesamowita. I jak ktoś już tutaj wspomniał - z jednej strony silna, nigdy się nie poddaje, zawsze staje w obronie słabszych i nigdy nie idzie 'na łatwiznę', zawsze robi wszystko, co może. A z drugiej strony krucha, bezbronna, potrzebująca pomocy. I mam nadzieję, że Gawryło zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. I nie tylko na chwilę...
Chciałabym, żeby im się ułożyło.  smilie_girl_301
Dokładnie tak! Chociaż na początku nie za bardzo wiedziałam czego się po niej spodziewać teraz bardzo ją lubię. I zdecydowanie jestem za parą H&P. Lubię ich razem i wydaje mi się, że mogliby stworzyć coś na prawdę fajnego! Nie na chwile tak jak z Wiki, ale zdecydowanie na dłużej.  smilie_girl_301

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2012, 21:05:22 »
Na ifilmie sam byłem autorem ankiety "Hana i Piotr co dalej"...

W zasadzie Hana o wiele lepiej do Gawryły mi pasuje niż Wiki czy Zosia...

Ponadto jest pewna analogia w perypetiach życiowych tych bohaterów - Gawryło nie miał żony (tylko kochankę - żonę Soszyńskiego, którą de facto stracił), Hana zaś straciła męża...
Gawryło był lekarzem w LPR, Hana wojennym (o ile dobrze pamiętam z odc. 466 "Misjonarz")...

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 28, 2012, 08:38:30 »
Cytat: Skorpionica
Falkowicz-irytujący dziad, ale dzięki tej postaci serial nabrał trochę ożywienia.  :D
Dokładnie. Na początku nikt mnie tak nie denerwował jak Falkowicz. Ale o to chodzi. Serial nabrał nowego smaczku. Najbardziej mnie ciekawi ciąg dalszy wątku z Ludmiłą, bo w ostatnim odcinku sama zainteresowana dowiedziała się o tym, że ma guza.

A ten przenośny aparat USG - to już w ogóle było śmieszne.

Pamiętam te odcinki z Gawryło i Zosią. Oni kompletnie do siebie nie pasowali. Dosłownie jakieś nieporozumienie.  Cieszę się, że to się szybko zakończyło, bo raczej na dłuższą metę bym tego nie wytrzymała.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 30, 2012, 13:57:43 »
Ze zdjęć na stronie nadobre.pl wynika iż w ten piątek Falkowicz wspólnie z Gawryłą stając w obronie Hany zostaną postrzeleni. Przy czym co wywnioskowałem też z tych zdjęć - Gawryle raczej się poważniejszego nic nie stanie (na zdj. ma otwarte oczy więc jest przytomny) natomiast Falkowicz dostanie troszkę mocniej. Czyżby Andrzej Falkowicz odejdzie z Leśnej Góry przez... śmierć?

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 30, 2012, 14:04:38 »
Aż z ciekawości obejrzałam i zastanawia mnie jeden podpis pod zdjęciem: " Za to Hana, przerażona, od razu podbiegnie do ukochanego"
Hymm.... czy mnie coś ominęło? Bo nie pamiętam, żeby sobie miłość wyznawali...

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 30, 2012, 14:08:21 »
Jak zwykle autora poniosła wyobraźnia...albo strzelił sobie nadinterpretację smilie_girl_30 Norma...
To chyba przez te klucze, co Hana Dała Gawryle  smilie_girl_356
Odcinek zapowiada się ciekawie, trzeba by orzeszki kupić i pół litra...jak spierniczą akcję, to nic nie zostanie tylko walnąć setę, ech smilie_girl_349

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 30, 2012, 14:13:18 »
Jak zwykle autora poniosła wyobraźnia...albo strzelił sobie nadinterpretację smilie_girl_30 Norma...
Pewnie tak, ale robią nadzieję ;)

Jean, jak walniesz setę to gdzie pozostała ilość? Rozdzielisz na nas??   :drunk:
Tak- odcinek ciekawy się zapowiada, zwiastun moim zdaniem przyciąga. Miejmy nadzieję, że zachowasz te pół litra na inne czasy ;)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 30, 2012, 14:21:01 »
Jean, jak walniesz setę to gdzie pozostała ilość? Rozdzielisz na nas??   :drunk:
Tak- odcinek ciekawy się zapowiada, zwiastun moim zdaniem przyciąga. Miejmy nadzieję, że zachowasz te pół litra na inne czasy ;)

Taaa...a finały Emki czy Barw?
Akurat pójdzie. Na cuda nie liczę, choć ciągle w scenarzystach pokładam nadzieję :D
A tak notabene to w piątek finał jest u medyków, tak?
Ludmiła to chyba na pewno kolejnego sezonu nie dożyje, no ale cud się zdarzyć może zawsze :P
A wszyscy tak stawiali na Lenkę...

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2012, 14:26:48 »
Co do Barw nie jestem w temacie już jakieś 1,5 roku :) Do Emki-ostatnio po długiej przerwie obejrzałam wczorajszy odcinek, już nie wiem specjalnie co się tam dzieję, więc siedzę cicho ;)
No z tego co na stronie napisane to ostatni odcinek właśnie w piątek.
Ludmiła dożyje raczej kolejnego sezonu, bo za dużo rzeczy by się w jednym odcinku wydarzyło.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 30, 2012, 15:01:36 »
Zostawcie tu "MjM" czy "BŚ" tj. NDiNZ :P

Czy to ostatni odc. przed wakacjami? Z zapowiedzi nic nie wiadomo, a zawsze pisali jak był ostatni odc. przed wakacjami. Choć wikipedia już podaje, że zakończenie emisji planowane jest na 01.06.2012... Więc nie wiem...

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Na dobre i na złe
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2012, 17:02:36 »
Jak ostatni odcinek w sezonie to trochę smutno, ponieważ ostatnio nawet się wciągnęłam. Głównie ze względu na Hanę.
Pewnie sezon zakończą, oczywiście, w "najlepszym" w możliwym momencie, jak zawsze.  smilie_girl_120

Coś mi się wydaje, że Ludmiłę uśmiercą gdzieś w pierwszej połowie kolejnego sezonu.

Cytat: Alden
Czyżby Andrzej Falkowicz odejdzie z Leśnej Góry przez... śmierć?
Nieee... Nie ma takiej możliwości. Wolałabym, żeby został. Strasznie denerwuje mnie jego charakter, no ale taka to jest już postać i przynajmniej coś się dzieje w naszym kochanym serialu.

Cytat: Jean
Jak zwykle autora poniosła wyobraźnia...albo strzelił sobie nadinterpretację  smilie_girl_30 Norma...
Ile to już tego było...  smilie_girl_349

Następny odcinek zapowiada się ciekawie i liczę na to, że nie będziemy się nudzić podczas oglądania i nie wyłączymy przed zakończeniem.  smilie_girl_120