Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 266467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 43
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1020 dnia: Luty 10, 2019, 17:01:14 »
Czesc forumiwiczki, nie wiem czy nie prosze o zbyt wiele ale czy bylaby mozliwosc aby ktoras z Was podeslala mi powyzsze, wstawione przez Meg, filmiki na e mail? Niestety M mieszkam za granica I nie moge ich sobie sama pobrac, ograniczenia strony.   :ysz: pozdrawiam Was serdecznie  <mruga>

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1021 dnia: Luty 10, 2019, 20:05:32 »
Meg dziękuję za scenki! Jak najbardziej aktualne! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna!  <przytul> <serduszko>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1022 dnia: Luty 10, 2019, 21:39:25 »
Dziękuję, Meg za scenki.

Masz rację, Gosia poszła na studia czysto pragmatycznie, jest inteligentna, widzi jak nasze polskie kino traktuje aktorów w pewnym wieku, co, według mnie świadczy o tym, że mamy słabych piszących, a nie kiepskich aktorów. Bo pokolenie Pani Małgosi musiało się ukształtować aktorsko w pełni, zaczynając od dykcji, na pokazywaniu emocji skończywszy. Słuchanie ich "nie boli", tak jak niektórych gwiazdek obecnej dekady, do tego większość z tych aktorów naprawdę się stara.

Ładne cycki i młoda buzia to jeszcze nie jest powód, aby kogoś angażować do filmu/serialu. Jednak twórcy Emki traktują widza jak idiotę,co też ostatnio Pani Łepkowska pokazała w Misz Masz...tragedia, nie film! A Pani Ilona puszy się, jakby drugą Iliadę stworzyła. Klucz do sukcesu w tej ich branży to chyba brak samokrytycyzmu.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1023 dnia: Luty 11, 2019, 12:32:46 »
Jakie czasy -tacy aktorzy.

Popyt tworzy podaż.

Jest coraz mniej wymagający widz,więc mamy to co mamy i tyle.
Po co się produkować aktorsko jeżeli wystarczy ładny ryjek,wąska dup..a i cyc na wierzchu. To wystarczy yntelygentnemu widzowi.

Offline adusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 43
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1024 dnia: Luty 11, 2019, 19:44:02 »
Widzialyscie? Rozpieszczaja nas.
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-namietne-sam-na-sam,nId,2830583 <lubieto>

Oby tylko te scenki pojawily sie w odcinku.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1025 dnia: Luty 11, 2019, 22:31:43 »
Meg, dziękuje za scenki. <serce> Również się "poczęstowałam".

O mój Boże, Państwo Rogowscy szaleją jak nigdy dotąd! <hahaha> Średnio w co drugim odcinku z ich udziałem raczą nas mocną sugestią, że sprawy łóżkowe młodych małżonków mają się zacnie.... Ależ my na to długo czekaliśmy, co? <haha> W końcu pokazują w serialu, że spontaniczna namiętność i życie erotyczne ludzi 50+ to nie tylko abstrakcja i coś co należy skrywać szczelnie za drzwiami sypialni.  A zresztą w przypadku naszych Rogowskich, z Kisielową za ścianą pewnie i tak niewiele dałoby się ukryć. <hahaha> Dlatego biedni tak harcują w tej przychodni. :hahaha:
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1026 dnia: Luty 12, 2019, 10:50:17 »
Dokładnie, Patrycjo, coś w tym jest: Rogowscy na dyskrecję nie mogą liczyć, dlatego najczęściej wybierają miejsca z dala od Kisielowej, żeby sobie pogruchać w spokoju na przystało na nowo zaślubionych <wstydnis>.

Nie wiem cóż się Gośce stało, ale dobrze, że się w końcu tak wyluzowała z scenach z Robertem. Czasem nawet mam wrażenie (ale to moje subiektywne, nie wiem jak wy to odbieracie), że teraz to on się bardziej krępuje w tych ich scenach <bezradny>.

Zastanawia mnie tylko jedno...pamiętam jak ten policjant Robert odprowadzał do domu siostrzenicę Kisielowej. Chata jak Berlin...i nie ma tam miejsca dla Zośki, tylko się staruszka musi rozbijać po obcych kątach? Ale może coś mi z tej historii umknęło, jak wiecie coś więcej, to mnie poprawcie.

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1027 dnia: Luty 13, 2019, 13:43:04 »
Meg skoro znow Nas tu odwiedzilas może mogłabym Cię prosic o scenki z odc 1381? Jakbyś mogla, miała, chciała byłoby super  <serduszko> bylabym baaaardzo wdzięczna  <zakochany>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1029 dnia: Luty 13, 2019, 21:07:21 »
No to już można się domyśleć, co będzie robił ten nowy policaj w towarzystwie małej Basi...
Jeśli Macie czas, to rzućcie okiem na instastory P.Kasi Kwiatkowskiej. Kręcą w eMce właśnie Sylwestra w Siedlisku, oczywiście Kisielowa pewnie znowu będzie w tym odcinku brylowała, ale "nasi" tam też są. Tzn na bank P.Małgosia i mała Basia, no ale chyba serialowego doktorka scenobajarki nie zostawiły w taki dzień do pilnowania domu... <hahaha> Chociaż w eMce wszystko jest możliwe, skoro na chrzcinach wnucząt Mańki będzie ten Gruzin, a jakoś nie było widać na fotkach z planu, ani jej córki, ani też prawowitego małżonka... <cwaniak>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1030 dnia: Luty 16, 2019, 00:40:40 »
Spoiler
Spoiler
Jak mam być szczera, odcinek.mi się nie podobał. Postać Marysi sprawiała wrażenie, jakby w 1/4 siebie odleciała na Marsa: zamyślona, apatyczna, ze wzrokiem wpatrzonym w głębie, którą tylko ona może dostrzec. Niby starała siè być ciepła, ale ta jej dobroć zupełnie jak ten kaloryfer na zimę: lekko się zapowietrzyła. Zdecydowanie wolę Gosię w zabawnych scenach albo szczęśliwą u boku małżonka. A propos tego ostatniego: nikt mu zdrady nie wypomniał. To chyba jakiś cud....albo błąd w montaż  <haha>. Uśmiałam się tylko jak Marysia powiedziała do Natalki, żen nie słowa świadczą o człowieku, lecz czyny...szkoda, że taka mądra nie była jak Artur za nią latał niemal na kolanach. Jednym słowem, do naszego wątku nic to nie wnosi. A Marysia była tam tylko jako dekoracja
<krzykacz>.

Grandt1, we wcześniejszych Instastory Robert Moskwa występował, wiec nie zrobią z niego stróża. A co do Chrzcin bliźniaczek....myślę, że nieobecność Basi i Artura może mieć związek z wątkiem pedofila, tak by podpowiadała logika, ale wiadomo jak to jest...Emka ma swoje odlotowe pomysły.


Co do Gruzina...może to efekt tej próżności, o która pewnie niesłusznie posądzam Gosię...albo brak krytycyzmu scenarzystek. Jedna kobieta przecież nie może mieć tylu fanów. Nie wypominając wieku Marysi, powinna się już ustabilizować uczuciowo.


Poza tym, Gruzin to potwarz dla.postaci Julki: były teść na imprezie rodzinnej jej obecnego faceta: jak jedna, wielka komuna. Może to i modne, te patchworkowe rodziny, ale sposób ich przedstawienia w Emce, jak dla mnie jakiś nie do przyjęcia.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2019, 16:46:18 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2019, 14:23:47 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1032 dnia: Luty 18, 2019, 21:08:33 »
Chyba coś tu się zanosi, na nawiązanie przez Mańkę jeszcze bliższych kontaktów z zakochanym w niej kuzynkiem w USA...<cwaniak>
 Cyt.""Zdradzamy, że wkrótce Marysia wpadnie na pomysł, by pojechać do Stanów Zjednoczonych, odnaleźć Małgosię i przekonać ją do powrotu do Grabiny. Czy Rogowski pozwoli żonie na samotną wyprawę za ocean? ...".
No cóż, byłby idiotą, gdyby na to się zgodził... <hahaha> Ale to jest eMka i kolejne wymysły scenobajarek, więc pojechać to raczej Mańka nie pojedzie, ale Starskiego zawsze mogą reaktywować.. <hahaha>
Jak nie podchody i umizgi do Maryśki namolnego, super "atrakcyjnego" Gruzina, to jeszcze może "dorzucą do pieca" Starskiego...Ciekawe, kiedy doktorek w końcu wnerwi się na małżonkę..? <hahaha>


Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1033 dnia: Luty 18, 2019, 21:29:29 »
Jak nie podchody i umizgi do Maryśki namolnego, super "atrakcyjnego" Gruzina, to jeszcze może "dorzucą do pieca" Starskiego...Ciekawe, kiedy doktorek w końcu wnerwi się na małżonkę..? <hahaha>
Ooo tak! Marysia teraz wygląda naprawdę dobrze, to zdecydowanie jej najlepszy czas w eMce na przestrzeni tych wszystkich lat, a tu taki Otar... Litości, w ogóle to niewiarygodne. I jeszcze te jego poglądy na temat rodziny, tak totalnie różne od tych Marysinych. Wg mnie to taki Andrzejsąsiad, pamiętacie tego pana z brzuszkiem i wąsem, co to miał niby dom przy tym budowanym przez Krzyśka..? Ta postać miała na celu chyba tylko podniesienie ciśnienia Doktorkowi, i teraz pewnie będzie podobnie. Tylko Andrzej nie miał zatargów z szemranym towarzystwem, wiec tu możne być pod tym względem ciekawiej. <hahaha>
Coś niebezpiecznie zaczyna się pojawiać temat tego wyjazdu i Małgosi w ogóle.. Coś knują scenarzystki. Już przed ślubem pamiętacie, jak Marysia obiecała Basi, że gdyby jechała na pewno z nią pojedzie...? To wszystko nie jest ot tak, coś kombinują na pewno. <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 535
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1034 dnia: Luty 18, 2019, 21:37:02 »
1421- https://fileshark.pl/pobierz/28186149/ca4ae/odc-1421-wmv

Meg skoro znow Nas tu odwiedzilas może mogłabym Cię prosic o scenki z odc 1381? Jakbyś mogla, miała, chciała byłoby super  <serduszko> bylabym baaaardzo wdzięczna  <zakochany>

1381- https://fileshark.pl/pobierz/28186412/09fd9/odc-1381-wmv

Post Merge: Luty 18, 2019, 21:39:00
Jak nie podchody i umizgi do Maryśki namolnego, super "atrakcyjnego" Gruzina, to jeszcze może "dorzucą do pieca" Starskiego...Ciekawe, kiedy doktorek w końcu wnerwi się na małżonkę..? <hahaha>
Ooo tak! Marysia teraz wygląda naprawdę dobrze, to zdecydowanie jej najlepszy czas w eMce na przestrzeni tych wszystkich lat, a tu taki Otar... Litości, w ogóle to niewiarygodne. I jeszcze te jego poglądy na temat rodziny, tak totalnie różne od tych Marysinych. Wg mnie to taki Andrzejsąsiad, pamiętacie tego pana z brzuszkiem i wąsem, co to miał niby dom przy tym budowanym przez Krzyśka..? Ta postać miała na celu chyba tylko podniesienie ciśnienia Doktorkowi, i teraz pewnie będzie podobnie. Tylko Andrzej nie miał zatargów z szemranym towarzystwem, wiec tu możne być pod tym względem ciekawiej. <hahaha>
Coś niebezpiecznie zaczyna się pojawiać temat tego wyjazdu i Małgosi w ogóle.. Coś knują scenarzystki. Już przed ślubem pamiętacie, jak Marysia obiecała Basi, że gdyby jechała na pewno z nią pojedzie...? To wszystko nie jest ot tak, coś kombinują na pewno. <mysli>
Jeszcze istnieje  Radosz  <hahaha>