Autor Wątek: Czas honoru  (Przeczytany 55847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zorina13

  • Bonanzica
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
    • https://bonnaza.fora.pl/
Czas honoru
« dnia: Maj 25, 2012, 12:21:39 »
Są tu jacyś fani tego serialu ?
"Lepiej być nietypowym i nielubianym niż takim jak wszyscy i otoczonym tak zwanymi przyjaciółmi '
https://bonnaza.fora.pl/

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2012, 12:26:59 »
No oczywiście, że są! Nie mogę doczekać się już V serii ;) Ale kurcze takie przerwy są między sezonami, że już nie pamiętam co się działo i na czym się skończyło :/ muszę chyba sobie przypomnieć.. ;)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2012, 12:29:03 »
Pewnie! Genialny serial. Zdecydowanie ostatnio jeden z lepszych polskich, jak nie najlepszy... ;)
Też nie mogę się doczekać kolejnej serii, ale zgadzam się z Edyszią - takie długie przerwy, że już zapomniałam jak się IV sezon skończył... :(


Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2012, 23:32:00 »
W maju dopiero zaczęły się zdjęcia do V serii, a na premierę trzeba czekać aż do jesieni. Jak wiemy ta transza będzie opowiadała o czasach tuż po zakończeniu wojny i jak w każdej poprzedniej pojawią się nowe postaci. Przede wszystkim Magdalena Cielecka, która zagra dyrektorkę Departamentu MBP (Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego), niezwykle zagorzałą komunistkę, ścigającą naszych bohaterów. Wcale mnie nie dziwi zaangażowanie aktorki do tej roli. Pani Cielecka już nam niejednokrotnie udowodniła, że fenomenalnie sprawdza się w rolach zimnych, nieprzystępnych, despotycznych kobiet smilie_girl_269
Jan Frycz wcieli się w rolę Kazimierza Korytowskiego, męża Heleny i ojca Wandy. Okaże się, że on również sympatyzuje z nowym systemem, co więcej jest wysoko postawionym funkcjonariuszem aparatu bezpieczeństwa. Oj będą niezłe zawirowania na linii mąż, ojciec - żona, córka, bo jak wszyscy wiemy w rodzinie tej mamy jeszcze akowca Bronka smilie_girl_305. Po Fryczu również spodziewam się znakomitej kreacji. Pasuje mi do tej roli jak mało kto smilie_girl_253
A Adam Woronowicz, znany widzom z roli księdza Popiełuszki, tym razem pojawi się w roli przedstawiciela drugiej strony barykady, czyli kolejny komunista - pułkownik Wasilewski, który nieźle namiesza w życiu Janka, Władka, Michała i Bronka.

Ponownie zobaczymy Piotra Adamczyka. "Jego" Lars Rainer nie zdołała uciec przed nową władzą - zostanie więźniem wojennym. Pomimo tego, coś mi się wydaje, że Lars znów spadnie na cztery łapy smilie_girl_253
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2012, 00:27:43 »
O, dzięki El za nowe informacje.
Bardzo mi się podobają postacie, które mają zostać wprowadzone w V sezonie. Szczególnie jestem ciekawa Jana Frycza, bo widzę go oczami wyobraźni i też mi idealnie tam pasuje :) No i fajnie, że Rainer nadal będzie z nami. Co jak co, ale lubię Adamczyka w roli Larsa :)

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2012, 00:40:13 »
A proszę bardzo smilie_girl_269

I jeszcze jedna wiadomość. W tej serii chyba także będzie jakaś zagadka kryminalna. Grzegorz Damięcki będzie grał kogoś, kto przybędzie ze wschodu w ramach tajnej misji. Akowców będzie ścigać MBP, więc podejrzewam, że jego bohater będzie miał inne zadanie smilie_girl_027
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Mysza_99

  • Gość
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:22:57 »
Przede wszystkim Magdalena Cielecka, która zagra dyrektorkę Departamentu MBP (Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego), niezwykle zagorzałą komunistkę, ścigającą naszych bohaterów. Wcale mnie nie dziwi zaangażowanie aktorki do tej roli. Pani Cielecka już nam niejednokrotnie udowodniła, że fenomenalnie sprawdza się w rolach zimnych, nieprzystępnych, despotycznych kobiet smilie_girl_269
Ale mnie to cieszy! :) Mam co prawda.. troszkę zaległości - tak... 12 odcinków, więc właściwie całą serię... Ale wakacje i końcówka macierzyńskiego posłużą mi nadrobieniu, bo serial bardzo lubię i za nim tęsknię :) I to wspaniała wiadomość, że Magda pojawi się w "Czasie honoru". Zwłaszcza, że szykuje się dla niej niesamowicie ciekawa rola. :)

Cytuj
Jan Frycz wcieli się w rolę Kazimierza Korytowskiego, męża Heleny i ojca Wandy. Okaże się, że on również sympatyzuje z nowym systemem, co więcej jest wysoko postawionym funkcjonariuszem aparatu bezpieczeństwa.

A to jeden z moich ulubionych aktorów, którego role mnie przeważnie rozbrajają... :) Nie musi mieć dużej roli, wystarczy drugoplanowa, a i tak często robi ogromne wrażenie i zapada w pamięć. :) Też liczę na ciekawą postać i dobrze rozwinięty wątek. :)

I cieszę się, że weszłam w ten wątek, przynajmniej przypomniałam sobie... co muszę nadrobić. :)

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2012, 17:01:50 »
Ja najbardziej czekałam na wiadomości z planu na temat dalszych losów doktor Marii  smilie_girl_321 Dla ciekawych przesyłam link do wypowiedzi p. Kasi Gniewkowskiej o losach jej bohaterki w V serii  smilie_girl_124

http://superseriale.se.pl/multimedia/video/show/3880/katarzyna-gniewkowska-o-serialu-czas-honoru-5-maria-wciaz-pamieta-o-swoim-mezu/

http://superseriale.se.pl/seriale/gwiazda-czasu-honoru-katarzyna-gnoewkowska-moj-dziadek-walczyl-w-ak-wideo_262190.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 14:48:57 wysłana przez KONICZYNKA »

Offline Tabusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • kociomaniaczka :)
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2012, 07:41:28 »
Ja też jestem ciekawa losów dr Marii. bo tak się skończyło tą ucieczką. Szkoda tylko, że przeskok w czasie taki robią i że to ostatnia seria.
Prawdziwe pocieszenie jest wtedy, gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki, jaki jesteś. Phil Bosmans

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2012, 08:34:54 »
A ja dopiero jestem po pierwszej serii. Bardzo mnie wciągnął ten serial i przez wakacje zamierzam nadrobić wszystkie odcinki, by móc ruszyć z piątą serią normalnym trybem ;)

Jak mnie wkurzała ta cała Wandzia... Po pierwsze te ciągłe mówienie do dorosłej kobiety zdrobniale było irytujące, po drugie - jej ufność w stosunku do byłego męża (jak można ufać byłemu mężowi  :th_0girl_impossible: ), tego całego Ryszkowskiego najchętniej bym rozstrzelała. Kolejna naiwna istotka ufająca Niemcom, przecież to jasne było, że jego siostra nie żyje...
No i miłość Leny i Janka - zachwycała mnie od początku  smilie_girl_301 - w końcu mogłam obejrzeć Agnieszkę w ambitnej roli ;)

PS No zabijcie, ale mi ani jedna z aktorek grających Wandę, nie pasowała do Zakościelnego... Jakoś tak nie mogłam patrzeć na zakochaną parę w ich wykonaniu.  smilie_girl_289
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 17:12:13 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:16:17 »
Spotkanie z gwiazdami serialu "Czas honoru"

Jakoś nie bardzo podoba mi się zmiana wizerunku Antoniego Pawlickiego, w pierwszych seriach to był taki miły i sympatyczny chłopak, a teraz zmienił się zupełnie.. jak dla mnie wtedy wyglądał o wiele lepiej.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 15, 2012, 22:32:39 »
2 września rusza nowa seria  smilie_girl_299 smilie_girl_299 smilie_girl_299

Ale faktycznie - Antoni Pawlicki wygląda słabo  :zla:
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:33:54 »
Ooo, już 2 września? No to cudowna wiadomość! Byłam przekonana, że dopiero w połowie jakoś, nie wiem czemu... A jak drugiego to zleci raz dwa :D

I zgadzam się z Wami co do zmiany wizerunku Antoniego Pawlickiego. Gorzej gorzej...

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 27, 2012, 13:46:55 »
Ejka! Chyba nikt z Was nie wiedział, że wczoraj można było oglądnąć przedpremierowo I odcinek V serii na stronie tvp.pl. Niestety nie miałam okazji Was o tym poinformować :( no ale ja zaczęłam oglądać, ale ciągle się nam zacinało, więc daliśmy pauzę żeby się naładowało no i.. zasnęło się nam :D A dziś jak sprawdzam, to już chyba nie można obejrzeć :( ale jak ktoś z Was jednak oglądał to może się podzielić wrażeniami :D

Ehh, do niedzieli jeszcze taaak daleeeko..

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Czas honoru
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2012, 22:01:21 »
Cóż... Pierwszy odcinek nowej serii - taki miszmasz. Nie zachwycił mnie zbytnio. Ryszkowski nadal jest obrzydliwą łajzą, nic się nie zmienił.
Dobrze było zobaczyć Janka, zarósł trochę.
Fajnie, że Ruda i Władek są razem.
Czekam na rozkręcenie serialu.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>