Autor Wątek: Dom nad rozlewiskiem i kontynuacje  (Przeczytany 6607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Dom nad rozlewiskiem i kontynuacje
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 06, 2013, 20:46:09 »
Natknęłam się przypadkiem na smutną wiadomość.

Małgorzata Braunek nie wróci nad rozlewisko!


Małgorzata Braunek, czyli Basia Jabłonowska z "Życia nad rozlewiskiem", nie zagra w 5. serii mazurskiej sagi, do której zdjęcia ruszają lada moment w okolicach Ostródy. Aktorka przeszła niedawno poważną operację...


Nie jest tajemnicą, że uwielbiana przez widzów Małgorzata Braunek boryka się od pewnego czasu z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktorka sporo czasu spędziła ostatnio w szpitalu, gdzie przeszła mnóstwo badań i poddała się operacji, do której przekonał ją mistrz buddyzmu Dennis Genpo Roshi...
- Odwiedził mnie mój nauczyciel... Długie rozmowy, wspólna modlitwa i wsparcie, którego teraz potrzebuję... - tak Małgorzata Braunek podpisała swoje zdjęcie z Dennisem Genpo Roshim, jakie zamieściła na początku czerwca na swym profilu na jednym z portali społecznościowych.
Kilkanaście dni później na oficjalnej stronie aktorki pojawiła się informacja, że niezapomniana Izabela Łęcka z serialu "Lalka" i Oleńka Billewiczówna z "Potopu" wyszła już ze szpitala i rozpoczęła rekonwalescencję po przebytej operacji.
Dowiedzieliśmy się, że stan zdrowia Małgorzaty Braunek uniemożliwia jej przeprowadzkę na Mazury, gdzie już lada moment spotkają się gwiazdy serialu "Nad rozlewiskiem", by wziąć udział w zdjęciach do kolejnych odcinków mazurskiej sagi. Producenci serialu nie chcą na razie oficjalnie potwierdzić, że widzowie nie zobaczą Małgorzaty Braunek w 5. serii "Rozlewiska" ani zdradzić, co stanie się z graną przez aktorkę Basią Jabłonowską, będącą przecież jedną z najważniejszych postaci w serialu...


Źródło: Świat Seriali

Szkoda. Wielka szkoda. Darzę tę aktorkę ogromną sympatią i nie wyobrażam sobie rozlewiska bez Basi... :(