Autor Wątek: Gotowe na wszystko  (Przeczytany 1938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Weronika

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Gotowe na wszystko
« dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:51:30 »
Gotowe na wszystko (ang. Desperate Housewives, dosł. "zdesperowane gospodynie domowe") to amerykański serial telewizyjny, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 3 października 2004 do 13 maja 2012 roku. W Polsce pojawił się rok później, 8 września 2005. Akcja toczy się w luksusowym lecz typowym przedmieściu fikcyjnego miasta Fairview, przy ulicy Wisteria Lane. Sąsiadki, pozornie idealne amerykańskie "panie domu", nie tylko zmagają się z szarą rzeczywistością, ale próbują też odkryć mroczną tajemnicę ich zmarłej przyjaciółki oraz każdego następnego sąsiada jaki się tu sprowadza. Serial jest mieszanką różnych gatunków telewizyjnych jak komedii, dramatu, kryminału i klasycznej opery mydlanej.

Dopiero zaczęłam oglądać, jestem przy 8 odcinku pierwszej serii i jestem zafascynowana. Są tu jacys fani? :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Gotowe na wszystko
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2012, 14:17:24 »
Z racji tego, iż wątek leży odłogiem, nikt nie podjął się dyskusji trzeba go przenieść do archiwum. Oczywiście gdyby kiedyś znaleźli się jeszcze jacyś chętni do rozmowy wówczas wątek zostanie przywrócony.
Póki co zamykam. ;)