Autor Wątek: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?  (Przeczytany 13641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« dnia: Sierpień 27, 2012, 00:06:28 »
Bardziej ogólny wątek, dotyczący par w "Na dobre i na złe". Mowa tu nie tylko o parach obecnych, ale również tych starszych, a nawet tych wymarzonych przez nas ;) Kim są Wasi ulubieńcy?

Ja już wielokrotnie wspominałam o tym, że bardzo lubię połączenie Sambora z Niną. Głównie z powodu tej pary powróciłam (w pewnym sensie, bo jednak nadal sporo odcinków opuszczam) do oglądania serialu, zainteresowałam się nim na nowo. Nie wiem dlaczego tyle negatywnych opinii o nich krąży. Czy naprawdę tylko ja im kibicowałam? :D Bardzo się cieszę, że pomimo wielu konfliktów potrafili dojść do porozumienia, porozmawiać ze sobą. Skoro sytuacja z Falkowiczem wyszła na jaw, to teraz wydaje mi się, że będą mogli stworzyć razem z synem Michała szczęśliwą rodzinę.

Poza tym- pomimo mojej sympatii do Hany i Piotra- bardzo kibicowałam Piotrowi i Zosi. Cóż poradzę na to, że taka chemia była między nimi? :D Kuba to dla mnie przeszłość (Artur Żmijewski chyba już definitywnie pożegnał się z serialem, tak?), a bardzo bym chciała, aby Zosia powróciła serialu na dłużej i odnalazła szczęście przy boku jakiegoś mężczyzny. A Piotr był taki opiekuńczy, czuły...  <zauroczony> Idealny kandydat!

Zresztą Piotra to w ogóle lubiłam z innymi kobietami niż Hana. Nie pamiętam co prawda dokładnie jego związku z Wiktorią, wiem tylko, że to było coś niezobowiązującego, choć dziewczyna się w to zaangażowała (nawet piosenkę śpiewała- "Chłopiec z drewna"  <serduszko> to o nim, prawda?), a on ją zranił. Jednak oglądam czasem na YT jakieś scenki z nimi i baardzo mi się podobają.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Hana i Piotr
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:53:32 »
Żadna para nie jest w stanie zastąpić Zosi i Kuby i "starych" Latoszków, dlatego nie należę do zwolenników żadnej z par, zwłaszcza iż zaliczam się do widzów starszych, którzy pamiętają doskonałą rękę Łepkowskiej.

Przeniosłam wiadomość, bowiem bardziej pasuje do tego wątku.

EDIT.

"Chłopak z drewna" to była taka bardziej ogólna piosenka dt. relacji Wiki z innymi facetami.

Mi jakoś tam Piotr do Zosi nie pasował, może dlatego, że Zosia była już wówczas kompletnie zepsutą osobą.

A i dzięki za utworzenie działu :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2012, 15:13:32 wysłana przez Justek »

Offline Marciocha

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 146
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2012, 23:37:57 »
Mnie się wydaję, że "Chłopak z drewna" to było odniesienie do jej relacji z Piotrem...i tylko Piotrem. Co do par to chciałabym żeby Wiki się w kimś zakochała szczęśliwie, ale z tego, co wnioskuję to będzie się spotykała z Tomaszem raczej z braku laku, jedynie dla namiętności, a szkoda. Ostatnio nawet pomyślałam, że po tych zawirowaniach prawdziwe uczucie mogłoby połączyć ją i...Falkowicza. Ale z drugiej strony...kolejna para wśród lekarzy? Z obecnych par lubię Przemka z Ludmiłą oraz Hanę i Piotra.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2013, 15:11:25 »
Szkoda, że temat stoi.  :( Jako że nie bardzo mam co innego do roboty poza zanudzaniem innych swoimi przemyśleniami, też dorzucę swoje trzy grosze.  ;D
Moja para nr 1 to oczywiście Piotr&Hana... Gawryło jest już dłużej w serialu i zawsze uważałam go za przystojnego, ale jakoś nie porywał mnie ani jego związek z Zosią, ani tym bardziej z Wiktorią. Baaardzo kibicuję jemu i Hanie, mimo kłopotów mam miłe wrażenie, że im się powiedzie. :)

Ja już wielokrotnie wspominałam o tym, że bardzo lubię połączenie Sambora z Niną. Głównie z powodu tej pary powróciłam (w pewnym sensie, bo jednak nadal sporo odcinków opuszczam) do oglądania serialu, zainteresowałam się nim na nowo. Nie wiem dlaczego tyle negatywnych opinii o nich krąży. Czy naprawdę tylko ja im kibicowałam? :D
Ojj, ja również bardzo ich lubię i cieszyłam się, kiedy im się udało. Strasznie szkoda, że zostali odsunięci na drugi plan. Myślałam, że będzie ich więcej...jakieś sceny Sambor&Nina&Krzyś, może nawet drugi dzidziuś?  ;D Ale znając życie, kiedy skończy się to całe zamieszanie wokół Hany, Piotra, Jamesa i Magdy i znów zaczną się odcinki nie tylko o tej czwórce, to Ninę i Sambora skłócą albo wplączą w jakieś problemy, żeby czasem nie było nudno.  ::)

Coraz więcej pojawia się pogłosek o rzekomym związku Falkowicza i Wiktorii? Nie bardzo mogę sobie wyobrazić ich dwoje... np. całujących się, chociaż z drugiej strony mogłoby być interesująco. Dwa takie charaktery i temperamenty połączone w jeden związek :o Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że polegało by to na pyskówkach, ciągłych dyskusjach i jakichś przewrotnych gierkach. ;D
Jak dla mnie to mogliby z kimś połączyć Agatę. Taka jakaś smutna chodzi, a Marek zupełnie do mnie nie przemawia, mam nadzieję że się go w miarę szybko pozbędą.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2013, 17:23:00 »
A co się stało z tym, z którym kręciła ostatnio Wiktoria? Nie pamiętam imienia, ale tworzyli dosyć ładną parę, fajnie pokazywał, jak bardzo mu na Wiki zależy. Ona jednak wtedy była chyba w tym Przemku nadal zakochana, więc czyżby się rozstali? Szkoda, bo wolałabym Wiktorię z nim, niż z Falkowiczem. Co prawda takie mieszkanki wybuchowe mogą być ciekawe, ale...jakoś nie mogę się przekonać do tego, aby Falkowicza łączyć z jakąkolwiek kobietą, a już z Wiki szczególnie, bo jej to by się odrobina szczęścia i spełnienia przydała, a nie taki gbur jak nasz doktorek.

Też żałuję, że tak rzadko pokazują Ninę z Samborem, chociaż zawsze jak się pojawiają to się cieszę, bo naprawdę ładna z nich para i taka...normalna. Chciałabym żeby chociaż im nie komplikowali za dużo :P Obawiam się tylko, że w tym serialu to nierealne.

Agata z Markiem...jak dla mnie pasują, choć wkurzało mnie, że od samego początku wyglądało to tak, jakby postać Marka została wprowadzona tylko po to, aby znaleźć kogoś dla Agaty. Wolałabym jednak, aby po jakimś czasie zostali połączeni, tylko ten się teraz wygłupia i chce wrócić do żony, więc kolejny dramat.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2013, 17:31:58 »
Też nie pamiętam jak się nazywał, zresztą dlaczego już nie są razem również przez mgłę. Wydaje mi się że ona wystawiła go/spóźniła się na spotkanie, więc pojechał do niej i zastał ją z Przemkiem. Uznał, że Wiki nie potrafi o dawnym chłopaku zapomnieć i odszedł.
Ja za nim nie przepadałam, w porównaniu do Wiktorii był taki...nijaki.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:35:52 »
To był dr Tomasz Rzepecki, pojawił się już w ubiegłym sezonie, był ortopedą dziecięcym, u którego Wiki odbywała staż. A rozeszli się bo Tomasz złapał Wiktorię na tym jak się przytulała z Przemkiem gdy świętowali znalezienie haka na Falkowicza.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2013, 12:42:06 »
Też żałuję, że tak rzadko pokazują Ninę z Samborem, chociaż zawsze jak się pojawiają to się cieszę, bo naprawdę ładna z nich para i taka...normalna.

Podpisuje się. Szkoda, że ograniczyli starych bohaterów. Lena z Latoszkiem tak samo. Nie wiem czy celem jest głównie połączenie postaci i ich odsuwane potem??

Wiki i Falkowicz to dopiero pioruny by powstały i cały szpital mógłby wylecieć w powietrze. Absolutnie nie jeśli chodzi o ich połączenie. Wiki z Przemkiem tak samo mi do siebie nie pasują. Fajni z nich kumple, ale tylko kumple.

Poza Agatą zostaje jeszcze samotny Konica, chociaż po ostatnich słowach do matki Marty, chyba szybko się na pozbiera.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2013, 13:50:57 »
Moja para numer jeden to także Piotr i Hana. Co prawda Hana nieraz mnie denerwuje swoim sposobem bycia, ale naprawdę lubię ją z Piotrem i jestem zła, że to przerwali i na dodatek ostatnio w ogóle ograniczyli postać Piotra. Ale po streszczeniach przyszłych odcinków widać, że może jeszcze połączą ich razem. Oby ;)

Agatę może być z Markiem, w zasadzie jest mi to obojętne. Ona jest mi obojętna, a za Markiem nie przepadam, więc niech robią z nimi co chcą.

Najbardziej ciekawi mnie opcja Wiki i Falkowicz. Niby to coś, co trudno sobie wyobrazić, ale naprawdę mogłoby być ciekawie. Nie wiem tylko czy chcę się o tym przekonać i zobaczyć jak ten związek by wyglądał czy jednak wolę, żeby pozostali w takich kontaktach, w jakich są teraz. Ale naprawdę lubię ich wspólne sceny, nawet jak polegają na dyskusjach i drażnieniu się  :P

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2013, 14:16:31 »
Nie wiem tylko czy chcę się o tym przekonać i zobaczyć jak ten związek by wyglądał czy jednak wolę, żeby pozostali w takich kontaktach, w jakich są teraz. Ale naprawdę lubię ich wspólne sceny, nawet jak polegają na dyskusjach i drażnieniu się  :P

Ja również lubię te kłótnie, wprowadzają sporo śmiechu do serialu. ;D Jak dla mnie mogliby je pokazywać częściej.
Myślę że rzeczywiście ich połączą, ale pewnie na krótko. Zwyczajnie ze sobą nie wytrzymają. Pojawi się walka o dominację w związku i każde będzie zbyt dumne, żeby odpuścić. I Falkowicz i Wiktoria 'nie dadzą sobie w kaszę dmuchać' i w konsekwencji żadne nie ulegnie drugiemu.

Offline Skorpionica

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 774
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2013, 14:13:10 »
Jakoś tak mnie naszło po streszczeniach, że Przemek i ta blondyna z laboratorium mogliby fajnie wyglądać. W końcu podobna trochę do Ludmiły, a sama aktorka wydaje się być sympatyczna, a ma tak okrojoną rolę.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2013, 19:38:09 »
A ja jej nie lubię, jakaś taka naiwna i głupiutka. Zresztą, Przemek to się pewnie długo nie otrząśnie po Ludmile.
Ciekawa jestem, kiedy nareszcie nasza Agatka sobie kogoś znajdzie.  ::) Bo sprawa z Markiem wydaje się być zakończona...

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2013, 21:10:03 »
Najpierw Agata niech do małżeństwa dorośnie, bo z Pawłem to się niezbyt ładnie obchodziła...

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2013, 11:04:26 »
A jak, bo nie pamiętam?  ;)
Zresztą Paweł też aniołkiem nie był w końcu i normalnie się nie zachował. Cokolwiek by Agata nie zrobiła, nie porywa się byłych żon.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2013, 14:18:16 »
Po prostu nigdy nie miała dla niego czasu, praca była zawsze na pierwszym miejscu, na szkoleniu dla niego nie miała czasu (za to dla kolegi już tak...),a już w ogóle dziecinadą było jak po pierwszej kłótni małżeńskiej strzeliła focha i uciekła z domu.

Żeby nie było wątpliwości iż Paweł jest zły wciśnięto nam jego byłą żonę i porwanie Agaty. Typowy manipulacyjny zabieg scenarzystek by zamydlić widzom oczy i pokazać, że to Agata jest ta "dobra". Teraz Agata też się miota z kąta w kąt i nie wie co z sobą zrobić po tym jak okazało się, że Marek ma żonę.