Autor Wątek: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?  (Przeczytany 12486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline china doll

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 535
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 16, 2013, 22:09:17 »
Spoiler
A na dodatek, ktoś wspominał, że Lena sama przyznaje się, że Witek już jej tak nie pociąga jak dawniej. No to jak się rozwali, to i Leny w tym wina będzie. Być może Agata stanie się kozłem ofiarnym. Latoszki od siebie się oddalają, ale to Agata będzie obarczona winą za kłopoty w ich rodzinie

Spoiler
Dokładnie.  ;) LiL przechodzi kryzys i akurat w takim momencie wmiesza się w to Agata. Za ten kryzys i ewentualny rozpad ich związku będzie można zrzucić winę na Agatę. Zresztą, w tym przypadku naprawdę jestem raczej za Agatą. Jest w trudnym momencie, dodatkowo alko zrobi swoje.. Witek też będzie miał swoje za uszami, wydaje mi się, że to z jego inicjatywy będzie ten pocałunek. Nie jestem tego pewna, ale tak to wygląda na zdjęciu. 

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 17, 2013, 08:48:54 »
Spoiler
A na dodatek, ktoś wspominał, że Lena sama przyznaje się, że Witek już jej tak nie pociąga jak dawniej. No to jak się rozwali, to i Leny w tym wina będzie. Być może Agata stanie się kozłem ofiarnym. Latoszki od siebie się oddalają, ale to Agata będzie obarczona winą za kłopoty w ich rodzinie

Spoiler
Dokładnie.  ;) LiL przechodzi kryzys i akurat w takim momencie wmiesza się w to Agata. Za ten kryzys i ewentualny rozpad ich związku będzie można zrzucić winę na Agatę. Zresztą, w tym przypadku naprawdę jestem raczej za Agatą. Jest w trudnym momencie, dodatkowo alko zrobi swoje.. Witek też będzie miał swoje za uszami, wydaje mi się, że to z jego inicjatywy będzie ten pocałunek. Nie jestem tego pewna, ale tak to wygląda na zdjęciu. 

Spoiler
W spoilerach natomiast napisali, ze to Agata pierwsza go pocałuje. Latoszek też nie będzie święty bo go odwzajemni i okej może macie rację, że osoby po alkoholu nie zawsze myślą racjonalnie i z tej dwójki to właśnie Witek był przy zdrowych zmysłach. Więc ja osobiście całej winy nie zganiam na Agatę (chociaż będzie miała w tym swój udział) bo i Latoszek też jest winny. ;) Ale jednak mam nadzieję, ze scenarzyści nie rozdzielą LiL bo normalnie uduszę!  <nie_slucha>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 02, 2014, 12:42:10 »
Halo?! Jest tu kto?  <lornetka>
Tak sobie myślę kogo bym chciała razem zobaczyć i niewątpliwie jest to Wiki i Adam  <rumieniec> trochę się u nich wydarzyło i tych dobrych i tych złych rzeczy, Wiki wie, że może na nim polegać, a i Adam kiedy miał problemy po tym jak dowiedział się prawdy o swoich rodzicach mógł na niej polegać. Potem byli razem, później się rozstali ale widać w każdym odcinku, że ich do siebie ciągnie. Zwłaszcza Adam dosyć często pokazuje Wiki, że mu na niej zależy, chociażby udowodnił to pocałunkiem w basenie. A ona głupia leci do Tomasza i każe mu, żeby się jej oświadczył  <olaboga> kiedy ona w końcu przejrzy na oczy i zobaczy, że to Adam ją tak naprawdę kocha i że to jemu zależy najbardziej na jej szczęściu.  <rumieniec> Swoją drogą te ich przekomarzania, niby kłótnie też są urocze  <serduszko>

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 02, 2014, 16:03:56 »
A ona głupia leci do Tomasza i każe mu, żeby się jej oświadczył  <olaboga> kiedy ona w końcu przejrzy na oczy i zobaczy, że to Adam ją tak naprawdę kocha i że to jemu zależy najbardziej na jej szczęściu.  <rumieniec>

Jest głupia... i samolubna. Wykorzystuje Tomasza. I to on ją naprawdę kocha.
No ale przecież to taki zwyczajny, nieciekawy facet. Świetnie sprawujący rolę "tańszego zamiennika". A laski wolą tych przebojowych, co to jeszcze za uszami coś mają ::) I jeszcze potem fochy panny stroją, że taki ktoś miał parę innych przed nimi. A jak już przylepią się do takiego, to ofiary z siebie robią, że pan pozwolił sobie na flirt z sąsiadką.
Obrażona Wiki po tym jak zobaczyła dobrze bawiących się Agatę i Adama w samochodzie (o ile sobie przypominam para wygłupiała się przy muzyce), kiedy parę minut wcześniej obściskiwała się na ich oczach z kochankiem to szczyt hipokryzji.

Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Serialowe pary...czyli kto, z kim i dlaczego?
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 06, 2014, 20:21:40 »
Post El w temacie Wiki jest tak wyczerpujący, że właściwie można się jedynie podpisać.  :)
Randki z Tomaszem to zemsta na Adamie (nie wiem za co, ale mniejsza). Kobieta, która mówi do potencjalnego kochanka, że zadowoli się tylko numerkiem w schowku na szczotki ( czy coś tam innego), nie sadzę by miała problemy z wyrażaniem uczuć. Ale tutaj to mogę się jednak mylić.