Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 37477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 02, 2012, 19:50:30 »
Cysia, takiego wyniku to się chyba nikt nie spodziewał, chyba nawet najwięksi optymiści. :D 4-0 i to w finale... Jak już mówiłaś, miodzio! ;D

Co sądzicie o wybraniu przez UEFA najlepszego zawodnika turnieju, którym został Andres Iniesta? Zgadzacie się z tym czy mieliście innego kandydata? ;)

PS. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na Cyfrze+, na kanale 385 jest pokazywana na żywo fiesta w Madrycie. Co prawda tylko po hiszpańsku, ale lepszy rydz niż nic. :D

Offline EdySziA

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 02, 2012, 19:58:45 »
Kurcze, szkoda mi Włochów. Tak po prawdzie to nikomu bardzo nie kibicowałam, ale Włosi mogliby chociaż 1, honorową bramkę strzelić. Przykro mi się na nich patrzyło po meczu, po prostu płakali.. no ale trudno, ktoś musiał wygrać a ktoś przegrać.. No ale nie ma co czarować, Hiszpania wczoraj dominowała i należało się im zwycięstwo :) no ale taki wynik to rzeczywiście szok! :D jak było 3-0, poszłam do łazienki.. wracam - jest 4-0 :D

Ej no, ale jest mi smutno.. przez ten miesiąc oglądaliśmy sobie z moim K. prawie wszystkie mecze, emocje niesamowite i to nie tylko gdy nasi grali.. no i po ptokach, skończyło się..:(

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:10:24 »
Ja we wczorajszym meczu kibicowałam Włochom i co prawda zgodzę się z Wami, Hiszpanie grali o wiele lepiej, ale w pierwszej połowie posiadanie piłki mieli wyrównane- 50:50 było. Tylko potem coś poszłooo...i strasznie szkoda mi się Włochów zrobiło, bo wynik 4:0 jest totalną porażką dla reprezentacji, a to, co działo się pod koniec- trudno to opisać. Hiszpanie dokopali im tak, że nie było co zbierać. Włosi miotali się po boisku, a Hiszpanie dostali nagle takiego powera, że strzał za strzałem, bramka za bramką leciały.

A samo zakończenie mistrzostw- choć nie oglądałam każdego meczu- też sprawiło, że trochę mi smutno. Jakoś przyzwyczaiłam się do tych rozmów o piłce nożnej ze znajomymi, komentowanie wyników spotkań, a przede wszystkim- przyzwyczaiłam się do tego, że co rusz jakiś gość z zagranicy wypowiadał się o naszym państwie w samych superlatywach ;) To cudowne uczucie móc być dumnym, że choć tylu wątpiło, że nam się uda- daliśmy radę. Przede wszystkim jako naród. Pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć nie tylko w chwilach smutku, ale także w chwilach radości :) Rozpiera mnie najzwyczajniejsza duma narodowa!

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 02, 2012, 20:25:25 »
Mam nadzieję, że te dwa lata do MŚ 2014 zlecą równie szybko jak ten miesiąc. :D

Hola, hola! Mistrzostwa mistrzostwami, ale bez przesady, niech nic nie leci, czas i tak zwariował i ucieka zbyt szybko. Za dwa lata będę już strasznie stara. :D

A samo zakończenie mistrzostw- choć nie oglądałam każdego meczu- też sprawiło, że trochę mi smutno. Jakoś przyzwyczaiłam się do tych rozmów o piłce nożnej ze znajomymi, komentowanie wyników spotkań, a przede wszystkim- przyzwyczaiłam się do tego, że co rusz jakiś gość z zagranicy wypowiadał się o naszym państwie w samych superlatywach ;) To cudowne uczucie móc być dumnym, że choć tylu wątpiło, że nam się uda- daliśmy radę. Przede wszystkim jako naród. Pokazaliśmy, że potrafimy się jednoczyć nie tylko w chwilach smutku, ale także w chwilach radości :) Rozpiera mnie najzwyczajniejsza duma narodowa!

Dokładnie, Justek! A poza tym, przez EURO w ogóle zainteresowałam się piłką, nigdy nie oglądałam meczy, a teraz odkryłam, że to naprawdę fajna zabawa i rozrywka. :)
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 02, 2012, 22:48:27 »
W skrócie:
Hiszpania wygrała - fajnie, super. Na koniec przynajmniej coś pokazali, na półfinałowym meczu mi się przysnęło :P Tiki taka czy jakoś tam podobnie.
Najbardziej szkoda mi było chyba Niemców.
Impreza fajna, emocje super, wszystko się udało i to jest najważniejsze :)

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 02, 2012, 22:49:18 »
Najlepszy zawodnik - trudno ocenić, za duży wybór :) Nie widziałem meczów Hiszpanii wszystkich....

Najlepszy bramkarz - Iker Casillas i to zdecydowanie ! :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:11:36 »
Euro 2012 definitywnie zakończone, więc wątek zamykam i przenoszę do archiwum.