Autor Wątek: Ploteczki z show-biznesu  (Przeczytany 8849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2012, 11:47:50 »
No ja nie oglądałem Euro więc prosiłbym o przybliżenie tematu. JAK zaistniała? W piłę chyba nie grała, co nie?
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2012, 11:53:50 »
W piłkę nie - ale jako wierny kibic - fotoreporterzy ją uwielbiali ;)
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38123
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2012, 11:56:58 »
"Przypadkowe zdjęcie".... uwaga bo ktoś w to uwierzy :D :D :D
I teraz mnie zastanawia - skąd laska miała bilety na tyle meczy, i kto podszepnął operatorom kamery kogo pokazywać.... Czyli nasuwa się wniosek jeden - a ściślej pytanie - Komu ta babeczka musi..... no właśnie...khm..khm.... że zaprowadziło ją to na tak zwane "salony"?

Kolejny jak widzę dowód na to, że w Polsce karierę robi nie ten kto ma talent i ciężko nad sobą pracuje - ale ten kto ma kasę i/lub "mocne plecy".
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2012, 11:57:30 »
Oczywiście, że nie...Siedziała na trybunie podczas, któregoś z meczów polskiej reprezentacji i prezentowała swoje wdzięki i "atrybuty" w skąpej koszulce z wielkim orłem, podobno była to "ustawka" z jakimś znanym fotografem, mającym dojścia do zagranicznych agencji prasowych, który te jej foty spylił zagranicznym i polskim mediom. Portale internetowe to opublikowały i lawina zainteresowania jej osobą ruszyła.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 26, 2012, 12:35:59 »
Zacznijmy od tego, że obecnie polskich młodych gwiazd jako takich nie ma jak zauważył Mintek. Obecnie są to raczej osoby, które chcą wywołać wielki szum medialny wokół siebie kolejnymi małżonkami czy skandalami tak jak np. ostatnio Kayah za posiadanie narkotyków. Na polskiej scenie medialnej króluje przekonanie, że do sławy i uznania nie dochodzi się ciężką pracą a właśnie kontrowersyjnością i skandalami. Jak chcecie rozmawiać o gwiazdach w prawdziwym tego słowa znaczeniu to zamiast osób pokroju Dody czy Szulim porozmawiajcie np. o Czesławie Niemenie, Adamie Mickiewiczu, Fryderyku Szopenie, o Kaziku Staszewskim, Wilkach, Rodowicz, Rynkowskim itd. Smutne, że TV, internet, gazety zamiast pokazywać to z czego możemy być naprawdę dumni pokazują młodzieży właśnie wzorce pokroju kobiet, które pozują bez stanika zwyczajnie nago do magazynów typu CKM.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 26, 2012, 13:04:45 »
Ale o Mickiewiczu, Niemenie, Szopenie, Kaziku i innych przecież też można porozmawiać na tym forum. Mało jest tematów do których pasuje dyskusja o tych właśnie osobach?
Jeżeli ktoś nie chce się wypowiadać na temat gwiazdek i gwiazdeczek to przecież nikt go nie zmusza.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 26, 2012, 13:17:49 »
Alden - ale Staszewski, Niemen czy Rynkowski nie zmieniają partnerek co miesiąc, nie pokazują gołych cycków czy co tam mają, nie występują ani nie "żyrują" w "Ju ken dens" czy inym szambie i tak dalej.
Wszystko psieje, jakieś Grycanki, Siwiec, Rozenek, Doda, ta zabójczyni Waśniewska (heh.... Mintek zajrzał na Pudelka i udaje, że się zna :) ).... kiedyś była jeszcze Rutowicz - no tyle, że Rutowicz się wyróżniała, bo taką pustą być to faktycznie talent od Boga niezbędny :)

Wcześniej pamiętam, że trochę szumu narobiła jakaś Krupa, niby "Polka" z importu, naładowana plastikiem jak kasza słoniną, była jakaś "Frytka" co to się w jacuzzi puściła i do dziś się to za nią ciągnie jak ogon, no ale z każdym rokiem te gwiazdy bardziej żenujące. Ba, żenujące...

Najfajniejszym przeglądem obecnych "gwiazd" i "gwiezdnych" tendencji był "TzG". To dopiero była ciekawa rzecz! Okazywało się, że gwiazdami są np. siostra owej Krupy, o której nikt poza nią samą nie słyszał, brat wokalisty jakiegoś zespołu, córki byłych preziów, finaliści jakichś szemranych "talent show" - dopieroż przekładaniec :D

http://www.pudelek.pl/artykul/44183/gwarantuje_bezpieczenstwo_pani_katarzynie/ - tak się podśmiewałem, że pewnie ten potwór zatańczy w TzG... jak widać za wiele się nie pomyliłem.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 26, 2012, 13:25:28 »
Alden - ale Staszewski, Niemen czy Rynkowski nie zmieniają partnerek co miesiąc, nie pokazują gołych cycków czy co tam mają, nie występują ani nie "żyrują" w "Ju ken dens" czy inym szambie i tak dalej.

Ale kilka płyt nagrali, podobnie jak parę utworów skomponował Mozart czy Woody nakręcił parę filmów..ale o ich pracy twórczej też nie chce nikt rozmawiać a ja nie lubię wymieniać postów z samą :p Tak więc tym bardziej oburzenia kolegi Aldena nie rozumiem. zacznij pisać coś o Rynkowskim a natychmiast tam przybędę :-*

Czy tylko jakaś Siwiec jest czy Grycanki? W tym show biznesie chyba się znajdzie jeszcze ktoś, kto nie zrobił furory jedynie w internecie. O Kwaśniewskiej nic nie piszą? To nasza księżniczka, podobnie jak Katherine w Anglii. Tymczasem kiedy ta pierwsza brała ślub, nie tak dawno nikt nie mówił niczego (czy dobrego czy złego). Natomiast ja pamiętam poruszenie na forum jakie wywarł ślub angielskiej pary królewskiej...Więc jak to jest?

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2012, 13:28:12 »
Jakie tam poruszenie? Większe chyba było jak świeżo upieczona księżniczka pokazała.... no przecież wiadomo co spragniona rozgłosu i sławy kobieta może pokazywać..... i wielkie święte oburzenie bo paparaci ją "zdjęli" :D
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2012, 13:31:36 »
Napisałam, że poruszenie było pod postacią dyskusji na forum. Ślub był szeroko omawiany.  Co teraz książęca para robi to zupełnie co innego - na ślubie był ubrana przyzwoicie.
Pytałam, dlaczego podobnego poruszenia nie wywarł ślub Kwaśniewskiej (wiadomo, że portale określonego typu się tym zajęły)

Offline Katakumba

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2012, 13:32:33 »
Rutowicz - no tyle, że Rutowicz się wyróżniała, bo taką pustą być to faktycznie talent od Boga niezbędny :)

Siwiec też do zaoferowania nie zbyt wiele, udowodniła że w naszym kraju wystarczy pokazać cycki na stadionie żeby zostać gwiazdą...  Jak obejrzałam Wojewódzkiego z jej udziałem, to myślałam że umrę z zażenowania. Jak przyszło by mi z nią pogadać to nie miała bym pojęcia na jaki temat. Chyba tylko dowiedziała bym się o modnym kolorze wibratora w tym sezonie, jak skutecznie lansować się przy każdej byle okazji i do którego chirurga plastycznego najlepiej się udać żeby mieć "glonojada (usta)" na twarzy <smiech>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 26, 2012, 13:37:47 »
Chory kraj Mintku - nasze stadionowe gwiazdy, które wbiegły na murawę i rozweseliły widzów - zostały skazane, a taka zabójczyni stała się celebrytką...
Kpina jakaś...
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 26, 2012, 13:40:25 »
do którego chirurga plastycznego najlepiej się udać żeby mieć "glonojada (usta)" na twarzy <smiech>
Ja nazywam to "pontonem" :)   <smiech>
Swoją drogą dziwi mnie fenomen tegoż "pontonu" - bo coraz więcej celebrytek sobie taką atrakcję funduje - czy nie widzą, że to wygląda odrażająco?

Kwaśniewska i jej ślub? Cóż, kolejny raz próżność i rozpasanie wzięły górę nad roztropnością. Najpierw na lewo i prawo gada o tym ślubie gdzie i komu się da - gdzie, kiedy, jakie obrączki, jaka suknia - a potem święte oburzenie bo się nalazło paparaci i przypadkowych ludzi i jej szanowni goście musieli stać przed bramą. Chyba te "mgr" przed nazwiskiem to jej tatuś-socjalista kupił, co tam stać go.

Chory kraj Mintku - nasze stadionowe gwiazdy, które wbiegły na murawę i rozweseliły widzów - zostały skazane, a taka zabójczyni stała się celebrytką...
Kpina jakaś...
Kpina? Nie sądzę. Myślę, że Waśniewska ma kogoś z bardzo mocnymi "plecami". Innego wyjaśnienia nie widzę. Może nawet dziecko, które zabiła było tego "kogoś" (a nie jej męża) i z jakichś powodów musiało zginąć? To może być mroczniejsze niż myślimy.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2012, 13:52:46 »
Jesli chodzi o Wasniewska to naprawde nie rozumiem dlaczego media ja na sile lansuja... Ona powinna w wiezieniu siedziec, a nie pokazywac w gazecie sesje w bikini na koniu... Porazka ::)

+oczywiscie Grycanki... Sama do zbyt chudych nie naleze, ale one sa naprawde przesada. Pojawily sie znikad, szumu narobily, a media bez przerwy o nich pisza, chociaz oprocz tego, ze wyrozniaja sie tym, ze sa najzwyczajniej w swiecie grube, nic innego do zaoferowania nie maja ::)

Offline kazia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Ja to proszę Pana mam bardzo dobre połączenie.
Odp: Porozmawiajmy o Gwiazdach
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2012, 14:04:03 »
Hej, ta nazwa forum to jakaś ściema!
Myślałam, że to dyskusja o astronomii!
A tak poważnie, to sprawa Waśniewskiej pokazuje, że nic się od tysięcy lat nie zmieniło. Jak w Rzymie, tak i teraz ludzie żądają dwóch rzeczy - chleba i igrzysk. Pytanie jedynie powinno brzmieć - czy media kształtują odbiorcę, czy odwrotnie. Czyli - czy piszą o niej, bo chcą być czytani, czy ludzie czytają, co im się poda. Raczej skłaniam się niestety ku pierwszemu, bo tak naprawdę - kto u licha kupowałby "Fakt"!
A wracając do Waśniewskiej - cisza organów ścigania jest znacząca. Nie wszystko w tej sprawie zostało powiedziane, i ostateczna wersja zdarzeń na pewno nas zaskoczy. Ja nie kupuję bajki o złej matce i szlachetnym tatusiu z równie szlachetną babcią. Po prostu nie. A sama Waśniewska to niezbyt lotna, walcząca o akceptację dziewczyna ze złego domu, takie za małą podpowiedzią zrobią wszystko.