Autor Wątek: Ulubione programy z dzieciństwa. Kto ma ochotę na powrót do przeszłości?  (Przeczytany 66 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Moim ukochanym programem, gdy byłam dzieckiem było "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek". Ubolewam, że nigdzie nie ma powtórek programów ww., bo chętnie bym obejrzała.

Z bajek, rodzinnie, oglądaliśmy Gumisie i Brygadę RR  <smiech>

Offline Cukierek

• Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • Wyróżnienia:
Moim ukochanym programem, gdy byłam dzieckiem było "Było sobie życie" i "Był sobie człowiek". Ubolewam, że nigdzie nie ma powtórek programów ww., bo chętnie bym obejrzała.
Są gdzieś powtórki! Teraz, nie pamiętam gdzie,  ale są,  bo trafiłam już kilka razy (siedząc w domu podczas pracy zdalnej ;D)

Co do programów z dzieciństwa... uwielbiałam "Strażnika Teksasu ". Z bajek smerfy.
A teraz moja ulubioną postacią jest wiewiór z epoki lodowcowej

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Są gdzieś powtórki! Teraz, nie pamiętam gdzie,  ale są,  bo trafiłam już kilka razy (siedząc w domu podczas pracy zdalnej ;D)

Co do programów z dzieciństwa... uwielbiałam "Strażnika Teksasu ". Z bajek smerfy.
A teraz moja ulubioną postacią jest wiewiór z epoki lodowcowej
Ja jeszcze lubiłam McGaiwera, Drużynę A i Nieustraszonego (gadające auto i jego właściciel  <buja_w_oblokach>). Później jak byłam starsza, to chętnie zagłębiałam się w losach "Siódmego Nieba". Za dzieciaka oglądałam Dr Quinn i Żar Tropików   <hahaha>, no i "Miasteczko Tween Peaks" (do teraz nie ogarniam kto zabił Laurę  <olaboga>. Czasem, ale jak mama poszła spać, to obejrzałam Archiwum X (◕ᴗ◕✿).
Uff, sporo tego.  <zawstydzony>
Aż by się chciało do niektórych seriali wrócić

Hosting zapewnia KYLOS