Autor Wątek: Big Brother - Czy to ma w ogóle ręce i nogi?  (Przeczytany 165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marysia_Kacz

• Nowy użytkownik
  • *
  • Cześć wszystkim :)
    • https://strialys.pl/
Big Brother - Czy to ma w ogóle ręce i nogi?
« dnia: Czerwiec 19, 2019, 08:54:51 »
Część, zastanawiam się czy ktoś w ogóle ogląda big brothera??? Myślałam, ze to będzie całkiem fajne do oglądania, ale jak dla mnie to jest po prostu jakiś syf telewizyjny. Przecież tam wszystko wygląda na tak zagrane, co chwile jakieś spadki no i teraz ta sprawa z kurą, która zdechła, bo ekipa ją schowała do kurnika na cały dzień.. To jest jakaś tragedia.

Offline Łukasz

• Forumowy Informatyk
  • Wyróżnienia:
Odp: Big Brother - Czy to ma w ogóle ręce i nogi?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2019, 13:41:16 »
Oglądać, oglądają. Natomiast poziom jest bardzo niski takiej "rozrywki" O sprawie z kurami nie słyszałem, zerknąłem i faktycznie słabo to wygląda. Osobiście ani razu nie oglądałem w TV tego programu, ani na platformie tvn. Tylko jakieś skróty na youtube widziałem. Gdzieś na Facebooku wyświetliła mi się reklama, że szukają ludzi do następnej edycji. Więc raczej oglądalność musi się zgadzać.
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki

Offline frankos02

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2019, 14:29:54 »
Ten nowy bigbrother to już nie jest to samo, wszystkie scenki ustawione, szkoda gadać. Nawet zamiast amatorów dali jakichś cholera influencerów z instadupy  ::)

Offline Gabinek

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2019, 13:02:24 »
BigBrother mial sens w epoce przed internetem, kiedy podgladanie prywatnosci innych ludzi bylo szokujace i niecodzienne. Dzisiaj to jest bardzo slaba reanimacja trupa.

Hosting zapewnia KYLOS