Autor Wątek: Top Model. Zostań modelką  (Przeczytany 11423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 06, 2013, 17:27:13 »
Tak, wygrała :) Pierw odpadła Renia, potem Klaudia, na końcu została Zuza z Marcelą. I szczerze? Z jednej strony jestem zadowolona, dziewczyna zrobiła świetne postępy, bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, dobrze pracuje z fotografem. Nie zmienia to jednak faktu, że w mojej opinii na wygraną bardziej zasłużyła Marcela. Jest przepiękna, uroda modelki po prostu. Poza tym na finale widać było, że jest perfekcjonistką, bardzo opanowaną, pewną siebie. Zna swoje zalety i potrafi je wykorzystywać. Ponadto wszyscy specjaliści z branży stawiali na nią, a to też o czymś świadczy. Szkoda mi było patrzeć na to jak odchodzi bez niczego. Mam nadzieję, że drugie miejsce i tak ją zmobilizuje do dalszego działania, no i że jeszcze nieraz o niej usłyszmy ;)

A Zuzie oczywiście życzę wszystkiego najlepszego, nie mogę się doczekać efektów jej pracy. No i na wczorajszym finale oczarowała mnie jej siostra...IDENTYCZNA :D ja wiem, że bliźniaczka, ale tak czy siak, widząc osobę o tak samo uroczym uśmiechu jak Zuza nie sposób jest się nie uśmiechnąć :D Piękne, razem podbiłyby świat.

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 06, 2013, 18:32:55 »
Tak się cieszę, że wygrała Zuzka!  :D
Wczoraj nie mogłam oglądać, ale dzisiaj szybko nadrobiłam i muszę przyznać, że bardzo podobał mi się ten finał. Szczególnie kręcenie reklamy Samsunga oraz szybka, jednominutowa sesja zdjęciowa.

No i na wczorajszym finale oczarowała mnie jej siostra...IDENTYCZNA :D ja wiem, że bliźniaczka, ale tak czy siak, widząc osobę o tak samo uroczym uśmiechu jak Zuza nie sposób jest się nie uśmiechnąć :D Piękne, razem podbiłyby świat.
Dokładnie. Obie są urocze, a na wspólnych zdjęciach na pierwszy rzut oka bardzo trudno je rozróżnić. I wypowiadają się w podobny sposób. :D Również jestem oczarowana.

To była najlepsza edycja z dotychczasowych, zdecydowanie. :) Najwyższy poziom, dziewczyny robiły największe postępy. Miło się oglądało.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 06, 2013, 20:40:28 »
W końcu udało mi się obejrzeć i niezmiernie się cieszę, ze wygrała Zuza!  <serduszko> Jeeej, normalnie byłam taka uradowana, że chocho <haha> kibicowałam jej od samego początku, od samego początku trzymałam za nią kciuki i wierzyłam, że bardzo dużo potrafi i że jeszcze zostanie doceniona. I udało się! :) Mimo, iż jury było bardziej za Marcelą, to jednak sama Ania Rubik była za Zuzą, a to jednak też o czymś świadczy, no i sam Michał był za Zuzą, co było widać non stop.  <rumieniec>

Ucieszyłam się jak na samym początku odpadła Renata, serio! Nie podobała mi się i normalnie trzymałam kciuki, żeby tylko odpadła. <haha>

Reklama samsunga była genialna, oczywiście najbardziej urzekła mnie Zuza, ale i Klaudia całkiem sympatycznie wyszła. ;)
No i sesja jednominutowa również była okej, dziewczyny wyszły naprawdę dobrze i pokazały, że potrafią zrobić dobre (może nie najlepsze, ale dobre!) zdjęcie w minutę. ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2013, 11:11:41 »
Mimo, iż jury było bardziej za Marcelą, to jednak sama Ania Rubik była za Zuzą, a to jednak też o czymś świadczy, no i sam Michał był za Zuzą, co było widać non stop.  <rumieniec>
Koścista Anja? :D Z całym szacunkiem, ale ta kobieta, mimo tego że jest naprawdę fotogeniczna i pięknie prezentuje się na pokazach, ale dla mnie powinna być antywzorem modelki. Kiedy patrzę na niektóre jej zdjęcia to myślę sobie: ludzie, dajcie jej jeść! Są kobiety szczupłe, chude wręcz, ale Anja wygląda jakby była chora. Taka jest prawda. I nikt mi nie powie, że aby zrobić karierę tak trzeba wyglądać :P Każda Top Modelka z finału tej edycji...dla mnie są tysiąckrotnie od niej ładniejsze, wyglądają zdrowiej, mają w sobie mnóstwo energii. I jakoś nikt ze spotkanych przez nie fotografów czy projektatnów nie kazał im schudnąć, nie powiedział że są za grube- jak to było w poprzednich edycjach.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 09, 2013, 14:23:48 »
Zuzie powiedzieli, że ma za szerokie pośladki i ogólnie w udach jest grubsza od pozostałych dziewczyn ;) ale wzięła się za siebie i na koniec wyglądała lepiej niżeli na samym początku tej edycji ;)
Rubik jest chuda i to bardzo, ale jednak zrobiła sporą karierę więc jednak musi mieć coś w sobie ;) jeżeli chodzi o figurę to mi zdecydowanie bardziej podoba się figura Joasi Krupy.  <haha>

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 09, 2013, 18:00:04 »
Szkoda mi było patrzeć na to jak odchodzi bez niczego. Mam nadzieję, że drugie miejsce i tak ją zmobilizuje do dalszego działania, no i że jeszcze nieraz o niej usłyszmy ;)
Też mam taką nadzieję  :) Nie ma klasycznej urody ani wzrostem nie grzeszy, ale ma coś w sobie, że chce się ją oglądać.

Co do siostry Zuzy - ona nawet mimikę ma taką samą!  :D Jedna fotografka, druga modelka - fajny duet  ;)
I co do Anji Rubik też się zgodzę. Trafiam na jej zdjęcia w gazetach i na każdym wygląda dla mnie tak samo.
A reklama Samsunga dziewczyn z Top model podoba mi się bardziej od jej reklamy Apartu, zdecydowanie  ;D

Hey, little rich girl!

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:01:09 »
Zuza i jej siostra Tamara są identyczne, ten sam uśmiech, te same oczy i ten sam głos, łaaaał  <szczerzy_sie> I te same cudowne i urocze dołeczki, w których u Zuzy zakochałam się podczas castingu!  <rumieniec>

Reklama Samsunga była genialna! Dziewczyny wyglądały super, a i pomysł na reklamę był całkiem fajny.  <usmiech>

W tej edycji strasznie denerwowała mnie Ania Piechowiak. Zupełnie nie mogłam zrozumieć co ona robi w tym programie, ładna jakoś specjalnie nie była porównując do dziewczyn, które znalazły się w Domu Modelek, czy też porównując ją do dziewczyn, które przychodziły na casting, jej głos strasznie mnie denerwował, jej mimika, przewracanie oczami, no dosłownie wszystko mnie w niej denerwowało. Zawsze miała jakieś pretensje, stroiła jakieś fochy, o matko! Jaka ja byłam uradowana kiedy w końcu odpadła!  <szczerzy_sie>

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Top Model. Zostań modelką
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 05, 2013, 22:26:13 »
To Marcela ma już po karierze modelki... Słyszałyście o Miłości na bogato, największym kiczu tego sezonu? Serialik o Warszawce, w kazdym odcinku odtwórczynie, które same sobie piszą dialogi (dlatego są takie denne) piją szampana i balują do białego rana.  <piwo>

Kibicuję Zuzce. Strasznie sympatyczna dziewczyna. No i ostatnio u Renaty widziałam bardzo ciekawą sesję zdjęciową.