Autor Wątek: X Factor  (Przeczytany 3681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klaudia

• Moderator Globalny
  • Wyróżnienia:
X Factor
« dnia: Maj 27, 2012, 01:45:44 »
Program pomału zbliża się ku końcowi, ale liczę, że powstanie kolejna edycja!  :th_0girl_dance:
Ogląda ktoś? Kogo najbardziej lubicie z Jury i dlaczego? No i najważniejsze jak myślicie kto wygra II edycję?
Zapraszam!

Offline Nareli

• Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: X Factor
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2012, 12:09:56 »
Mam nadzieję, że wygra Dawid Podsiadło! Uwielbiam tego chłopaka! Jest taki....normalny? Tak, właśnie! Normalny, naturalny, skromny i cuudownie śpiewa!  smilie_girl_301 Tak szczerze nie wiem, co w nim takiego jest, ale to jest nadzwyczajne. Jego po prostu chce się słuchać, chce się go oglądać i chce się na niego patrzeć. Młody, skromny, przystojny i dobry chłopak....boję się tylko, że show bisnes jest dla niego zbyt okrutnym światem. Mimo wszystko trzymam za niego kciuki, bo jest naprawdę niesamowity!  smilie_girl_020

Schrupałabym go!  smilie_girl_241

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Klaudia

• Moderator Globalny
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2012, 14:24:19 »
Schrupałabym go!  smilie_girl_241
Ja też, ja też! Chłopak jest genialny, nie robi z siebie nie wiadomo kogo, po prostu jest skromny i śpiewa z serca! A to teraz bardzo rzadko się zdarza, bo jednak większość wokalistów woli zaistnieć w świecie skandalami, niżeli wokalem, przykre ale taka właśnie jest prawda! Chociaż mam nadzieję, że jeżeli Dawid by wygrał to nie uderzy mu do głowy i pozostanie tym skromnym chłopakiem do końca!  :th_0girl_dance:

Offline Inka

• Art's Souls
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2012, 14:38:19 »
Widzę, że nie tylko ja uwielbiam Dawida.  smilie_girl_299
Nie dość, że świetnie śpiewa, to, pomimo swojej skromności, ma taki urok i charyzmę, że chce się na niego patrzeć i słuchać.  smilie_girl_120
Na początku kibicowałam Asi Kwaśnik, bo ma głos soulowy, a takie piosenki lubię najbardziej.  A kiedy odpadła, 'moja miłośc' przelała się na Dawida.  ;D
Nie rozumiem tylko fenomenu The Chance. Wiem, że są to 3 mocne głosy, ale czasem wydaje się, że Monika i Agnieszka są dodatkiem do głosu Magdy. A ona mnie już trochę zaczęła drażnić.

Zołza;)

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2012, 07:36:28 »
Bardzo zdziwiły mnie komentarze po odpadnięciu Eweliny Lisowskiej, że była ona faworytką do zwycięstwa w tym programie. Dla mnie od początku jest takim Dawid i moim skromnym zdaniem jedynym zagrożeniem może być dla niego Marcin Spenner- głównie ze względu na swoją aparycję bo umiejętnościami na pewno Dawida nie przewyższa. Tak czy siak Dawida pamiętam już z poprzednich edycji "X Factora" i "Mam talent"- pamiętam, że nie potrafiłam wtedy zrozumieć dlaczego Jury nie dało mu szansy. Teraz już wiem dlaczego- facet ma swój czas właśnie TERAZ! :)

A jeśli chodzi o jury... niezmiennie Czesio! :) Bawi mnie niesamowicie! :)

Offline Kompaktowa

• Art's Souls
    • Artistic Souls
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2012, 12:49:37 »
Ulubiony juror? Bez dwóch zdań Wojewódzki! Kocham go po prostu za jego żarty na poziomie i sposób bycia. Ohh!
Ostatni odcinek był dla mnie przewidywalny, a raczej prawie pewne było, iż odpadnie Lisowska.
Osobiście jakoś specjalnie mnie nie urzekła swoim głosem, które na pewno ma. Czego Jej ujmować nie mogę.
Strasznie było mi szkoda Josi Kwaśnik, to był kawał ŚWIETNEGO wokalu! Była jedną z moich faworytek, byłam totalnie zdziwiona kiedy odpadła. Szkoda, straszna szkoda.
Jestem pewna, że tą edycję "skosi" Dawid Podsiadło, czego z całego serca mu życzę, bo ma chłopak fenomenalny głos, jest majstersztykiem w tym co robi. Każdy jego utwór urzeka na swój sposób, ma magię! :th_0girlchant:
Do tego ta jego "nad skromność" robi z niego takiego słodziaka do potęgi. Wygrana mu się bezdyskusyjnie należy, ot co.

Offline EdySziA

• Art's Souls
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2012, 13:04:56 »
Nie śledzę specjalnie programu, ale tak samo jak Kompaktowa, byłam totalnie zaskoczona odpadnięciem Asi Kwaśnik. Jak dla mnie była najlepsza i może nie wróżyłam jej zwycięstwa, bo wszystko mogło się zmienić, ale pewna byłam że znajdzie się w pierwszej trójce... no a teraz, jest baaardzo prawdopodobne że wygraną zgarnie Dawid. W jego występach jest pewna tajemniczość, która się ludziom podoba. Będę mu mocno kibicować, bo przekonał mnie do siebie poprzez udział w programie Kuby Wojewódzkiego. "Cicha woda brzegi rwie", tak właśnie jest z nim.. zawsze wydaje się cichy i spokojny, a tam po prostu rozbawiał mnie do łez chwilami ;) Bardzo fajny chłopak i należy mu się wygrana.

Jeśli chodzi o jury, to ja nie mogę zrozumieć fascynacji dziewczyn osobą Czesława. Strasznie jest irytujący, i zawsze się cieszę jak Kuba mu coś dogada  ;D No ale za to bardzo podoba mi się pojawienie Tatiany ;)

Offline Kompaktowa

• Art's Souls
    • Artistic Souls
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2012, 13:14:28 »
Jeśli chodzi o jury, to ja nie mogę zrozumieć fascynacji dziewczyn osobą Czesława. Strasznie jest irytujący, i zawsze się cieszę jak Kuba mu coś dogada  ;D
Momentami irytujący, ale kurczę jak mówi i nie może się wypowiedzieć, tzn. powiedzieć tego co ma na w danym momencie na myśli, to jest takie słodko - smutne.
Ja go bardzo lubię, ale nie słuchać na dłuższą metę. :P Racja, komentarze Kuby są niezastąpione. Słynne "Czesiu, mów wolniej, bo naród Cię nie zrozumie!" czy jakoś tak - przejdzie do historii programu. :th_girl_haha:

Marcin Spenner, też niezły gość, ale z o wiele mniejszym warsztatem niż Dawid. Co zresztą widać gołym okiem na scenie.
Chłopak się uczy, jest bez warsztatu. W sumie mimo to doszedł bardzo daleko.
Sympatyczny, przystojny gość mam nadzieję, że wybije się po programie, być może nagra płytę. Moim zdaniem nie jest, to głos na rangę wygranego, nie jest to ten szukany X. ;)

Zołza;)

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2012, 13:15:41 »
Tatiana jest dużo bardziej profesjonalna w odcinkach na żywo. Na castingach zachowywała się czasem jak "słodka idiotka".

A co do Wojewódzkiego- nie zgodzę się z tym, że zawsze ma żarty na poziomie. Jak kiedyś strasznie go lubiłam tak teraz jego górnolotne wypowiedzi mieszają się czasem z takimi, że wstyd bierze... a może ja mam takie "zboczenie" związane z moim wykształceniem? Ale kultura i estetyka wypowiedzi (nawet ironicznej) jest dla mnie bardzo istotna.
A Czesio- uwielbiam kiedy się zaplątuje :) No i te jego miny :D

Offline eM

• Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2012, 21:31:35 »
Szkoda mi Eweliny ;> Pamiętam ją jeszcze z występu w Mam talent, gdzie zaśpiewała "E.T". Nie da się jej nie zauważyć  smilie_girl_253 Jest bardzo sceniczna. Ale zdziwiłam się, że już studiuje, mniej jej dawałam...Mam nadzieję, że jeszcze o niej usłyszę. Pocieszam się tym, że naprawdę miała problemy z gardłem i może lepiej, że odpadła smilie_girl_349
The Change i Spenner są mi obojętni. Nie zwracają jakoś szczególnie mojej uwagi. A Podsiadło mnie bawi  ;D W pozytywnym znaczeniu tego słowa. O śpiewie się wypowiadać nie będę, bo się nie znam.

Co do jurorów: Kubę lubię od zawsze, jego riposty są genialne  ;D. Czasem przesadza, ale tylko czasem  ;)
Do Tatiany się przekonuję jeszcze. Jest sympatyczna, tyle mogę napisać  :)
A Czesio... ;D Lubię jak śpiewa (W sam raz  music_girl), a dzięki temu programowi dowiedziałam się, że dobry z niego mówca  ;D

Hey, little rich girl!

Offline EdySziA

• Art's Souls
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 28, 2012, 21:46:13 »
A Czesio... ;D [...] dzięki temu programowi dowiedziałam się, że dobry z niego mówca  ;D

smilie_girl_101 przepraszam, ale rozbawiłaś mnie tym zdaniem :D

No Ewelina na FB napisała, że ma jakieś guzki i tak naprawdę nie powinna śpiewać, żeby to wyleczyć, a ona i tak walczyła;) Tez pamiętam ją z Mam Talent, ten jej występ i to, jak Agnieszka była nią zachwycona. Tam jej się nie udało, ale fajnie ze w X Factorze dostała szansę zaistnienia. Można o niej usłyszeć bo przecież śpiewa w zespole Nurth czy jakoś tak;)

Zołza;)

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2012, 21:55:28 »
Dla mnie ta dziewczyna miała mega wkurzającą manierę w śpiewaniu- taki śpiew przez zaciśnięte gardło- zwłaszcza na "dołach". Okropne! Jakby kupy nie umiała zrobić! :P

I w ogóle nie pamiętam jej z MT więc musiała nie być rewelacyjna bo czterech literek mi nie urwało ;)

Offline EdySziA

• Art's Souls
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2012, 22:04:41 »
Dla mnie ta dziewczyna miała mega wkurzającą manierę w śpiewaniu- taki śpiew przez zaciśnięte gardło- zwłaszcza na "dołach". Okropne! Jakby kupy nie umiała zrobić! :P

smilie_girl_101

Ale masz racje - wielu osobom się to nie podobało. I za pośrednictwem FB wiem że chodziła na jakieś nauki, żeby "odcisnąć" to gardło :P trochę poprawa była, ale ona chyba po prostu już tak ma..

Offline Kompaktowa

• Art's Souls
    • Artistic Souls
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2012, 09:14:35 »
Racja, Dodi. Mnie też coś nie pasowało w Jej głosie, choć śpiewała nieźle.
Wolałam by odpadła Lisowska niż dziewczyny z The Chence, gdyż zespół z odcinka na odcinek oraz bardziej mnie do siebie przekonuje, o.
Ciekawa jestem następnego odcinka, pewnie dziewczyny odpadną i wielki finał będzie godny, a zarazem bardzo ciężki.

Zołza;)

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2012, 09:25:38 »
Jeśli dziewczyny odpadną to będzie przede wszystkim MĘSKI! :) Oj, kibicuję Dawidkowi bardzo...  smilie_girl_159

Hosting zapewnia KYLOS