Autor Wątek: Druga szansa  (Przeczytany 2113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Druga szansa
« dnia: Luty 23, 2016, 13:05:59 »
Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu "Druga szansa" w TVN wciela się w postać agentki gwiazd, Moniki Boreckiej, której życie jednego dnia zamienia się koszmar! W 1 odcinku "Drugiej szansy" Monika zostaje zatrzymana za handel narkotykami. Główna bohaterka "Drugiej szansy" wrobiona przez kogoś z bliskiego otoczenia spędza noc w więzieniu. Po wyjściu na wolność staje się celem paparazzi, którzy polują na "skandalistkę"."

Kolejny serial TVN, który wydaje się dość ciekawy. Fajna obsada, fabuła też niczego sobie, po drugim odcinku chcę się więcej. Korzuchowska idealnie pasuję do tej roli. Kiedyś za nią nie przepadałam, a teraz zaczęłam oglądać serial właśnie ze względu na nią. Serial świetnie pokazuje co się dzieje jak nagle, z dnia na dzień, poślizgnie Ci się noga, zostajesz zdany sam na siebie.. Przyjaciół poznaje się w biedzie..
Najbardziej interesuje mnie relacja między Moniką a panem doktorem. Na razie nie jest różowo, ale jak wiadomo, kto się czubi ten się lubi  :)

Offline lumi73

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
    • zabiegi dla pań
Odp: Druga szansa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2018, 10:30:30 »
Czekam na ten dodatkowy odcinek, co ma byc na vod w niedzielę <3
Per aspera ad astra!

Offline Entinera

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Druga szansa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2018, 15:59:37 »
Ja też czekałam i się doczekałam :D

Offline Whoun

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Druga szansa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2018, 12:17:36 »
Ja też kiedyś nie przepadałam za Kożuchowską, ale ostatnio przekonałam się do niej i rola w Drugiej Szansie świetnie do niej pasuje :)

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Druga szansa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2018, 19:49:55 »
Jak dla mnie, aktorką jest przeciętną, ale to tylko moje skromna zdanie.

Offline Margarita

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Druga szansa
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2019, 14:48:20 »
Czy przeciętną, nie wiem.
Z biegiem czasu dostaje mam wrażenie dość podobne role, zresztą widać ją ostatnio tylko w serialowych produkcjach. Za to w roli dziennikarki z Kilera jak dla mnie była super, zresztą w Rodzince też fajnie wypada, chociaż serial trochę odrealniony (matka dzieciom w szpilkach w domu).
"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać"