Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 264001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 140
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1695 dnia: Czerwiec 19, 2020, 10:42:07 »
Ale mi właśnie chodziło o "nowe" odc a nie wspominkowe i to mógł być 1400 odc  :)

Offline Miłka20

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 97
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1696 dnia: Czerwiec 19, 2020, 11:02:17 »
Dziękuję
Tez tak właśnie zrozumiałam ze chodzi o nowe odcinki ❤️❤️😘😉😉

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1697 dnia: Czerwiec 19, 2020, 13:55:15 »
Kompletnie nie zapisałam faktu kiecek w nowszych odcinkach  <smiech> <smiech>

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 140
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1698 dnia: Czerwiec 20, 2020, 11:05:06 »
Meg, czy mogłabym liczyć na ten odc 1400? Proooosze  <serduszko>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1699 dnia: Czerwiec 21, 2020, 16:15:19 »

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 140

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2020, 18:59:43 wysłana przez Meg »

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 140
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1702 dnia: Czerwiec 22, 2020, 20:48:51 »
Dziękuję Meg  <serduszko>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1703 dnia: Czerwiec 23, 2020, 22:53:08 »
Zwróćcie uwagę na sposób grania Pieńkowskiej w odcinkach kiedy już zdała sobie sprawę że Marysia kocha Artura- scena z Renią przed przychodnią, kiedy Dorota robi podchody do Artura,specer z Arturem kiedy przyjechał do Marysi na wieś- fajne,naturalne sceny- nie wiem jak Wy ale ja oglądam je z niekłamaną przyjemnością,są takie fajne ciepłe  <buja_w_oblokach> <buja_w_oblokach>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1704 dnia: Czerwiec 24, 2020, 14:13:06 »
W pełni się z Tobą Meg zgadzam. Bardzo lubię oglądać te odcinki, tam wiele jest takich ciepłych, fajnie napisanych, ale i zagranych scen z M&Ar. I to zagranych przez oboje, nie tylko przez M.Pieńkowską. No i jeszcze te dwie "zołzy" w przychodni, jak zwykle złośliwa Renia i intrygantka Dorota, dybiąca cały czas na doktorka. Szkoda, że postać doktor Reni wykreślili ze scenariusza, bo chociaż była zołzowata, ale taka, którą czasami dało się lubić, pomimo jej dość paskudnego wścibstwa i złośliwości. W ogóle przychodnię w Gródku też przyjemnie się oglądało.
Ps Oczywiście dzięki Meg za kolejną porcję miłych do oglądania wspomnień "eMkowych".   :buziak:

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1705 dnia: Czerwiec 25, 2020, 22:03:52 »
Renia była kapitalna-świetnie zagrane sceny kobiety,której zaczyna brakować czasu. Aktorsko idealnie zagrane, pokazała wszystkie niuanse dojrzałej samotnej kobiety-śmiem twierdzić że jeden z lepszych wątków emki.Masz rację grant1 szkoda że jej już nie ma.
Ale patrząc teraz obiektywnie- nie miałaby racji bytu teraz- za dużo rozmycia i bełkotu jest teraz.

Chociaż dla mnie to bezapelacyjnie Simona wymiatała- kobitka z ikrą i cieknącym sex-appeal.
Perepeczko jak K.Jędrusik- wiedziała po co się urodziła  <smiech> <smiech> szkoda że ją Łepkowska wyrzuciła-wnosiła do serialu dawkę zdrowego humoru a sceny z Luckiem były jedyne i niepowtarzalne.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1706 dnia: Czerwiec 25, 2020, 22:56:58 »
I znowu Meg zgadzam się z tym, co Napisałaś. 100/100 <lubieto>
Simona była jak to powiedziała serialowa Luckowa, w którymś z ostatnich odcinków z udziałem Perpeczko: "jedyna w swoim rodzaju".  <hahaha>
A że z P.Pyrkoszem nie cierpieli się wzajemnie, to może dlatego też tak świetnie im to granie wychodziło w eMce. Przede wszystkim bardzo autentycznie.
A i zabawnie. Ech, szkoda i Reni, Simony, przychodni w Gródku. A teraz to takie popłuczyny, coraz bardziej kiepskie i marne. No cóż, rzadko angażują dobrych aktorów (z niewielkimi wyjątkami vide P.Tyniec), no może teraz coś pokaże H.Śleszyńska...Widocznie krucho musi być u niej z kasą, że zgodziła się na dołączenie do obsady eMki..Ostatnio raczej ci bardziej znani aktorzy, chętniej angażują się do grania w serialach konkurencji, szczególnie Polsatu Myślę, że nie chcą być kojarzeni z TVPiS. Co prawda kasa kasą, ale znowu wracają czasy, kiedy występowanie w rządowej telewizji nie jest powodem do wielkiej chwały. Stąd też m.in to zatrudnianie w eMce tylu naturszczyków. Nie dość, że nie muszą im dużo płacić, to i wymagania mają pewnie też żadne. Wyrobią sobie rozpoznawalność, zarobią na reklamowaniu byle czego na swoich profilach w social mediach, no i z czasem zasilą liczne szeregi pustakow-celebrytów.
A to, że umiejętności aktorskie mają nikłe i marne, to nic nie szkodzi. Grunt, żeby prezentowali się ładnie w telewizorze...tzn w serialu.. <smiech>


Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 140
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1707 dnia: Lipiec 01, 2020, 22:11:58 »
Coś tu cicho się zrobiło  :( czyżby każdy już na wakacjach i urlopach?  <mysli>

A mi tęskno do naszych wspominkowych składanek ... do dobrego szybko się człowiek przyzwyczaja  <buja_w_oblokach> Czy możemy Meg liczyć na coś w najblzszym czasie?  <serduszko>

Pozdrawiam letnio i wakacyjnie  <serce>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1708 dnia: Lipiec 03, 2020, 18:10:54 »
Meg, również zwracam się z pewną nieśmiałością o coś wspomnieniowego...  :zawstydzony1:
Popieram prośbę Niebieskookiej!!! <tak>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1709 dnia: Lipiec 05, 2020, 14:58:32 »


Zgodnie z prośbami  <smiech> <smiech>

https://fileshark.pl/pobierz/49313186/18be0/odc-541-553avi

Sprawdzcie ten drugi plik, co mi się dziwnie zapisał.Może być błąd w odtwarzaniu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2020, 18:46:02 wysłana przez Meg »