Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1290 dnia: Styczeń 22, 2020, 17:06:26 »
grant1 myślę że wystarczy jak będziemy tylko psioczyć na cudny serial  <smiech> <smiech>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1291 dnia: Styczeń 22, 2020, 22:36:16 »
Meg, Trafiłaś 100/100. Masz rację, na to samo wyjdzie <hahaha>.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1292 dnia: Styczeń 23, 2020, 05:19:40 »
Święte słowa, wojenki polsko-polskiej mam serdecznie dość w innych miejscach. Poglądy polityczne i sympatie partyjne tudzież antypatie proponuje zostaw ić za drzwiami wątku Marii i Artura.
Takie jest moje zdanie w tym temacie.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1293 dnia: Styczeń 31, 2020, 15:02:13 »
Hm...Z zamieszczonych w necie opisów streszczeń następnych odc., zanosi się na dłuuuuga przerwę z wątkiem M&Ar.. <mysli>
Chyba do czasu, kiedy dotrą w eMce do okresu przedświątecznego..Teraz są chyba na etapie pokazywania "akcji" wcześną jesienią.. <bezradny>
Żeby nie było wątpliwości, to doprecyzuję, nie chodzi mi oczywiście o pojedyncze odc. z samą M.Pieńkowską. Z opisów wynika, że będzie w odc.1494.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2020, 20:13:57 wysłana przez grant1 »

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1294 dnia: Styczeń 31, 2020, 21:00:06 »
Fakt, nie rozpieszczają nas ostatnio...  <papa> Skończyła się passa i pomysły <hahaha>
Marysia pojawia się też w 1491, ale nic to dla nas nie wnosi- rozmawia z mamą Lilki w przychodni. Może później w związku ze sprawą Agaty coś się pojawią...
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/m-jak-milosc-odcinek-1495-marzenia-wernera-legna-w-gruzach-agata-nie-urodzi-jego-dziecka-co-sie-wydarzy-79066.html

Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1295 dnia: Luty 02, 2020, 10:56:37 »
Może właśnie pojawi się remaik historii Marii i Artura, ona przecież też zaszła w ciążę mając 48 lat w serialu.  <serduszko>.
Chociaż z drugiej strony, pokazanie tragedii bezpłodności może być ciekawe w tym świecie Emki, w którym wszystko, wszystkim się udaje, bezrobocie znika po jednym dniu, a pieniądze zawsze są na kontach tych postaci.
Agata jest lubiana jako postać, co potwierdzają komentarze. Sama aktorka nie ma kija w wiadomej części ciała i da się lubić.
Gosia Pieńkowska znów pokazuje w scenach swoje znudzenie, przynajmniej ja mam takie odczucie. W scenach z całą rodziną na werandzie w Grabinie miałam wrażenie, że ona jedna nie jest z tej familii.
Nigdy nie zrozumiem świata aktorów, przynajmniej niektórych. Bo Małgosi czasem naprawdę brak pokory. Jej koleżanki po fachu nadal grają, w jej wieku, więc to nie kwestia braku pomysłów, tylko tego, że nie chcą jej zapraszać do współpracy. Kto ma siłę na humory diwy, kiedy utalentowanych aktorów nie brakuje.
Kiedyś lubiłam ją jako aktorkę, dziś straciłam do niej sympatię. Wątek Marii i Artura nadal bardzo lubię, mam nadzieję, że mimo wszystko na coś wpadną scenarzyści i nasza parka będzie miała swoje pięć minut? Ciągle mam nadzieję.


https://www.telemagazyn.pl/artykuly/m-jak-milosc-odcinek-1494-wojtek-dowie-sie-ze-asia-dostala-list-od-malgosi-bedzie-chcial-wrocic-do-matki-co-sie-wydarzy-79053.html

Jeszcze tutaj pojawi się Maria, znów w roli ekspertki -moralistki.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1296 dnia: Luty 03, 2020, 19:15:26 »
A jednak!

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/m-jak-milosc-odcinek-1496-maciej-kalicki-jednak-jest-synem-starskiego-jak-zareaguje-na-to-marysia-co-sie-wydarzy-79110.html

Dziwi mnie tylko trochę dobór aktora, błagam on nawet odrobinę nie przypomina Starskiego. Mogli chociaż wybrać jakiegoś szatyna...
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2020, 20:17:17 wysłana przez Patrycjaa »
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1297 dnia: Luty 03, 2020, 21:17:13 »
Patrycjaa..Sorki, chyba Masz zbyt wygórowane oczekiwania wobec serialowych decydentów, odpowiadających za dobór obsady.. <szczerzy_sie> Nie mniej jednak, podzielam Twoje opinię. <slucha> No cóż, wątpię że większości oglądaczy będzie to przeszkadzało. Zapewne "tfórcy" tej szmiry wyszli z założenia, że przecież Starszczak mógł te włosy utlenić/przefarbować..<smiech>A drobiazki typu, że ten Maciek w ogóle nie jest podobny do swojego tatki-nieboszczyka, to zawsze można powiedzieć, że urodę odziedziczył po mamusi, też nieboszczki chyba.. <smiech> Ale najważniejsze, że Mańka go rozpozna. <mruga> A skoro P.Rogowska uzna, że to poszukiwany syn jej kuzyna, to tak ma być i już..<smiech> W realu ludzie myślący/rozumni, a już szczególnie prawnicy i medycy, poprosiliby taką osobę o przeprowadzenie testów genetycznych, stwierdzających, że Starski był jego tatuśkiem..<tak> Tym bardziej, że chodzi o nabycie praw do spadku raczej ogromnego majątku.. <haha> No chyba, że scenobajarki wykombinowały sobie, że ten Maciek to wyjątkowo przebiegły oszust, który podstępem chce ten majątek przejąć..<hahaha> A za ileś tam odcinków okaże się, że to nie tylko fałszywy lekarz, ale i żaden z niego syn Starskiego.. <smiech>
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2020, 00:58:40 wysłana przez grant1 »

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1298 dnia: Luty 03, 2020, 23:24:55 »
Trochę nie rozumiem tego, że Artur i Maria razem wezwą na dywanik Starskiego Juniora...to rola dyrektora, a nie pielęgniarki. Ale..w sumie, oni jako para zawsze działali wspólnie, i się wspierali.
Coś mi się widzi, że przez tę marysiną dobroć najbardziej stłuczony tyłek będzie miał Rogowski  <skacze>

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1299 dnia: Luty 04, 2020, 00:40:36 »
Na to się zanosi, że jak zwykle Arti oberwie za całokształt. A w ogóle, co to za cyrk z tymi podszywaniem się tego gostka za lekarza..<hahaha> Nie spełnione marzenia zostanie lekarzem..<smiech> Błędnie wypisywane recepty, a ci go wezwą na dywanik..<cwaniak>Ten się pokaja, przeprosi i po sprawie..<smiech> Pewnie oboje dojdą do wniosku, że to nic takiego. Widocznie Maciuś nie uważał zbytnio na "lekcjach"z diagnostyki medycznej, bo było to za trudne. Chłoptaś pod ich okiem trochę jeszcze powypisuje tych recept, z czasem się w końcu nauczy..<hahaha> A jak Maryś uzna, że to syn Starskiego, to postanowi, że młodzianowi trzeba okazać serce i pomóc.. <hahaha> Aż wszystko walnie z przytupem, jak się w końcu wyda, że żaden z niego lekarz. Za coś takiego, to nie tylko ambitny młodzian trafi do anzla..Zdaje się, że Artiemu za jego zatrudnienie może grozić zawieszenie prawa do wykonywania zawodu, nie wspominając o dyscyplinarce z lipnickiej przychodni..No cóż, będzie mógł zająć się sadownictwem..<smiech>Mateusz, albo pan Robercik chętnie mu pomogą..<smiech>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1300 dnia: Luty 13, 2020, 19:26:32 »
https://fileshark.pl/pobierz/41677594/7da1f/odc-1494-wmv

Takie w sumie nic.Maryś widzi że z Mateuszkiem coś nie halo ale nie wie jak z nim porozmawiać.
Do tego scena w kuchni-goście przyjechali jedzą obiad a Maryś się upłynniła.
Była a właściwie jakby jej nie było w tym odcinku.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1301 dnia: Luty 14, 2020, 17:52:03 »
Meg! Jak zwykle trafiony -zatopiony!!! Bardzo dobre to podsumowanie "a Maryś się upłynniła". <lubieto> <hahaha>
Ale jednak "zaistniała" w tym odcinku. <haha> W przeciwieństwie do swojej serialowej córki-widma i znikającego męża..Wygląda na to, że w Grabinie więcej jest przybyszów, niż miejscowych...<smiech> Goście w domu, a domownicy biorą nogi za pas.. <smiech> <hahaha>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1302 dnia: Luty 14, 2020, 19:13:35 »
Gosia dzisiaj na Instagramie naraziła się fanom. Chyba nie przemyślała postu.

Odcinek był dziwny, a postać tej przybłędy Joanny niewymownie mnie irytuje.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1303 dnia: Luty 14, 2020, 22:01:41 »
Naraziła się fanom, naprawdę...<mysli> A czym takim, że wyraziła dezaprobatę takim gestom? Nie wolno jej? To cenzura już obowiązuje w PL..No sorry, Sylwio. <bezradny> Uważam, że u ludzi przyzwoitych, obojętnie z której strony barykady, takie zachowania i tłumaczenia się pewnej posłanki, entuzjazmu nie wzbudziły, delikatnie rzecz ujmując. Na pewno nie we mnie, a wyrażać się dosadnie, co o tym myślę, to tu nie będę.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1304 dnia: Luty 14, 2020, 22:19:50 »
Ja nie wyraziłam swojego zdania, tylko przekazałam Wam opinię, jaką ludzie głoszą pod postem Małgorzaty. Pisząc ten post nie wiedziałam,
co było kanwą jej filmiku i zdjęcia.
Muszę się natomiast zgodzić z tym, że jej zachowanie w socjal mediach jest nazbyt swobodne. Ma o sobie wysokie mnienanie, a jednocześnie wszystkie jej posty są płytkie. Chyba siy wypaliła aktorsko.
Pieńkowska jest już w wieku nobliwym.
Kiedyś bardzo ją lubiłam, dziś niestety moja sympatia jest na wyczerpaniu. Choć myślę, że to typ aktorki, co to liczy pieniądze, nie publikę.
Mój post nie ma.charakteru politycznego, bo nie to było mojá intencją.