Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 78022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Słowa: ranią lub koją. Wybór należy do Nas.
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1275 dnia: Grudzień 22, 2019, 05:20:00 »
Tak, Meg, postać Marii ma urodziny 24. grudnia.

Offline Patrycjaa

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 08, 2020, 16:42:13 »
Basia się odnalazła!! <hahaha>

I to już nie jest mała, urocza dziewczynka... Szczerze mówiąc tak wiwatowali jej przyjazd, jakby z pół roku siedziała na tym obozie i w pewnej chwili na myśl mi przyszło, czy aby nie podmienią Majki. Ale nie, jest - odmieniona, doroślejsza i chyba gotowa przysporzyć, jako Basia swoim serialowym rodzicom niejednego problemu.  <soczek>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 09, 2020, 17:30:42 »
https://fileshark.pl/pobierz/39575838/9ce4e/odc-1485-wmv

https://fileshark.pl/pobierz/39575837/c78c2/odc-1484-avi

Zaginiona Basia  <hahaha> Patrycja w kontekście gwałtu na dziewczynie Mateusza,to nie dziwi mnie określenie "nastolatka" którym epatowali bez przerwy.W dodatku dość wyrośnięta, do patyczaków nie należy.
Pijany Arturek świetnie zagrany.Moskwa się popisał nieżle <smiech> <smiech> Kisielowa 80 latka z zazdrością goniąca męża zaczyna mnie śmieszyć i złościć. 60 letnia Maryś z modnymi gołymi kostkami jest też mało śmieszna i na pewno nie modna.
Jakoś nie widzę na ulicach żeby panie w tym wieku spacerowały z gołymi nogami.
Ja wiem że to moda,koszmarnie głupia ale moda. Ale od pielęgniarki z dużymmm stażem wymaga się myślenia <hahaha>
Kupno pidżamki z jednorożcem w dodatku w torebeczce z misiem jak dla 6 latki głupie to mało napisane.
Wysłali na obóz z założenia 14 dniowy i od razu prezenty z okazji powrotu.
 <hahaha> <hahaha>
Ogółem da się obejrzeć.

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 17, 2020, 22:36:49 »
Wątek zamarł czy padł całkowicie ??

https://fileshark.pl/pobierz/40102057/9e4eb/odc-1487-wmv

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 17, 2020, 23:31:16 »
Chyba jeszcze nie...
Sorki Meg...i oczywiście wielkie dzięki za to, co dla nas Robisz. <serduszka> < <tak>

Offline Niebieskooka

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 18, 2020, 13:06:01 »
Dziękuję Meg  <serduszko>

Ja ten wątek śledzę nadal i czekam na coś spektakularnego w nim... pytanie czy się doczekam ...  <bezradny>

Pozdrawiam  :buzki:

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 18, 2020, 14:42:44 »
Coś spektakularnego...? Tzn chyba nie chodzi Ci o kolejny skok w bok Artiego albo Mańki?  <hahaha>
Szczerze wątpię, żeby scenobajarki coś ciekawego wykombinowały dla M&Ar. Oni są teraz postaciami trzeciorzędnymi, tłem dla innych "fascynujących" wątków grabińskich. Właściwie dość marginalnymi w tym natłoku innych i dziwacznych historyjek serwowanych przez "tfórcóf" tego tasiemca..
Oczywiście postać Mańki aż tak zmarginalizowana nie jest w porównaniu do serialowego Artiego, nie wspominając o ich córce...Co prawda Basia w końcu wróciła do "żywych" mieszkańców Grabiny, no ale i tak jest, jakby jej tam nie było..No ale doceńmy, że w końcu scenobajarki przypomniały sobie, że serialowi Rogowscy mają nieletnią córkę na stanie... <hahaha>

Pewnie dalej też będą pokazywać w akcji szurniętą Zochę i tego jej podstrzałego lipnicko-grabińskiego "Casanovy", Robercika. Bo ten ich komediowy  wątek podoba się oglądaczom eMki. Swoją drogą Tyniec to bardzo dobry aktor, chociaż do roli "przystojniaka" mającego podbijać serca kolejnych kobiet ciężko go zaliczyć... <hahaha>
Z opisów dalszych odcinków i z medialnych przecieków wynika, że teraz będą grzać temat Lilki Banach i Mateusza, czyli jej niechciana ciąża w wyniku gwałtu, plus szlachetna postawa wnuka Mostowiaków zakończona ich ślubem...Taka lekko zmodyfikowana powtóreczka z historii małżeństwa Lucka i Barbary. Na marginesie, ta młodziutka odtwórczyni roli Lilki jest utalentowana i ma zadatki na zostanie w przyszłości dobra aktorką. No ale jak się patrzy ma K.Domagałę, to aż zęby bolą..Chłopak jest od małego na planie eMki, a z wiekiem jest coraz gorszy, tak sztywny i sztuczny, a jego dykcja to kompletna klapa..Ok, nikt nie rodzi się aktorem, może on nie wiążę swojej przyszłości z tą branżą, ale jakieś lekcji z dykcji mógłby sobie zafundować.. <bezradny>
Pokażą też ciąg dalszy perypetii "miłosnych" szurniętej rudej Ulki i tego jej męża, przeplatane historyjkami narwanej Marzenki i tego napakowanego sterydami osiłka Andrzejka. <cwaniak> No i tej trójki lipnickich policjantów.
Wracając do M&Ar to scenobajarki coś tam pewnie wykombinowały z tym przyczajonym potomkiem i chyba spadkobiercą Łagodów, fałszywym lekarzem-stażystą..<mysli> Co prawda jego występy w eMce właściwie ograniczają się do chodzenia na lipnicki cmentarz i grób Łagodów..Ale po coś go do eMki zatrudnili. Gra to co każą, przenęczać się nie musi, a kasa jakaś tan wpadnie do kieszeni <hahaha>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2020, 18:17:59 wysłana przez grant1 »

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 18, 2020, 18:16:37 »
Ślubów jako takich w emce nie będą już pokazywali- za duże koszty generują  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> kasa potrzebna na otępianie ludu głosującego <nielubie> <nielubie> nie czytałam zwiastunów więc nie wiem co dalej ale patrząc na smętne miny pijaka Pawełka i rozżalony wzrok bratowej plus Mateusz z ukochaną-żle wróżę wątkowi M&A no chyba że cudownie wydoroślała latorośl będzie miała styczność z gwałcicielem- co by mnie osobiście nie zdziwiło, nie na darmo lecą z tekstem że to już nastolatka.
Jest tyle wątków zaczętych a nie skończonych że 10 najbliższych lat mamy z głowy.
Swoją drogą wymyśleć kradzież jabłek z ogrodu przez męża przyjaciółki plus do tego sołtysowej i do tego zatajenie przestępstwa przez adwokata- to tylko w emce zdarzyć się może.
Sorry ukradł jabłka- sprzedał?? gdzie?? samochód do kradzieży? skąd? ile tych jabłek biedny staruszek mógł ukraść przez noc? i  za ile je sprzedał? że starczyło na 5 gwiazdkowy hotel w Krakowie? no i ostatnia perełka- jak on w nocy skakał po drabinie żeby jabłka zerwać?? <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>
Cudna ta emka   :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 18, 2020, 19:14:44 »
Śluby będą i to niejeden. Oprócz Lilki i Mateusza, jeszcze wcześniej ochajtają Marcina z tą jego smętną Izą. Pewnie nie będą tu jakieś huczne weseliska, ale kameralnie w Grabinie i w Siedlisku.. <smiech>
No cóż, jabłonie są niskopienne w tym sadzie, więc do zrywania jabłek wystarczy dwu, trzystopniowy przenośny podeścik... <smiech>
Te jabłka widocznie musiały być drogocenne, że stykło na wypasiony nocleg w 5-cio gwiazdkowym hotelu.. <hahaha> A poza tym inflacje teraz mamy dość dużą, to i ceny wysokie wszystkiego, w tym i jabłek..Bardziej opłacalna cenowo byłaby pietruszka... <hahaha> No, ale tego to chyba za wiele w grabińskim przydomowym ogródku nie mieli.. <hahaha>

Swoją drogą, pani sołtys tak mądra, przebiegła i cwana, mocna tylko w gębie, a daje się temu Robercikowi cały czas oszukiwać.  <smiech> Poza tym, jak ktoś traci cały dorobek życia, czyli własny dom, to na bank po czymś takim wyjdzie za maż, akurat za tego oszusta. <hahaha>.Gdzie w tym wszystkim jest jakikolwiek sens, czy logika. Absurd. <hahaha>
Kłopoty wychowacze z Basią Rogowscy na bank będą mieli. Łatwo to przewidzieć, to taki temat samograj dla scenobajarek. Oczywiście dojrzewanie nastolatek, pierwsze miłostki, zawsze można władować dzieciaka w nieodpowiednie towarzystwo koleżanek i kolegów, w tle dorzucić alkohol, poprawić dopalaczami, czy narkotykami. Wysilać się wielce przy scenariuszu nie muszą, przykładów mają multum w realu.

Wręcz "odkrywczy" jest też ten pomysł z zarywaniem bratowej przez Pawełka... <smiech> Tu scenobajarki przebiły już dno głupoty i żenady. <hahaha>
Owszem, w realu i takie sytuacje się zdarzają, ale żeby po tylu latach facet z "braku laku", nagle zaczynał startować do bratowej z czworgiem dzieci na karku, w tym dwojgiem niemowlaków, to u mnie budzi niesmak, a wręcz jest żenujące. Chyba, że scenobajarki mają zamiar pozbyć się R.Mroczka z obsady, a może jemu znudziło się granie w kółko tego samego..A w ogóle, ileż lat można grać tak durną rolę.. <haha> Ten eMkowy Don Juan ma już tyle zaliczonych panienek na koncie, że następny w kolejce, serialowy łamacz serc kobiecych Marcin Chodakowski ma niewielkie szanse, by mu w tym dorównać, czy nawet przegonić... <hahaha> No może jeszcze Adaśko Werner da radę..<smiech>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2020, 02:30:30 wysłana przez grant1 »

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Słowa: ranią lub koją. Wybór należy do Nas.
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 18, 2020, 19:47:19 »
Dziękuję, Meg, za scenki. Dzięki Tobie nie muszę czekać na emisję.

Offline Niebieskooka

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 18, 2020, 20:09:27 »
Ach wiem, że pewnie nic sie u nich fajnego już nie zadzieje. Skoki w bok kompletnie do nich nie pasują i wcale mi nie teskno do takich akcji. Ale mogliby jakos watek przychodni rozkręcić, choć to juz nie to co kiedyś, bo jak piszecie powyżej teraz nie sa głównymi bohaterami... ja ubolewam nad tym, ze bardzo szybko po ich powrocie do siebie byly zaręczyny i ślub, a po slubie ledwie dwie, trzy cieple scenki...

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 20, 2020, 18:38:59 »
Skoki w bok już mieliśmy i wystarczy.Drugi raz byłoby i śmieszno i straszno.Śluby będą ale chyba tylko"omówione" bo na imprezki kaski brakuje. ::)
Swoją drogą z Maryśki expertka jakich mało- kilkadziesiąt lat praktyki a łykneła kłótnie z koleżankami.Dziewczyna prawie zielona na twarzy ze strachu i bólu a ta wierzy w kłótnie,szczególnie że ukochana Mateusza słynie ze spokojnego charakteru i braku bojowej natury.
A przez życie raczej przemyka się opłotkami a nie baluje na scenie.

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 20, 2020, 22:39:13 »
Meg, jak zwykle trafne i celne spostrzeżenia.  <tak>
Z tym brakiem kasy to trochę dziwne, było nie było, tv Kurskiego dostała przecież 2 mld złociszy z naszych podatków...<bezradny>A może oni produkcji zaczęli mniej płacić za tego tasiemca.. <mysli> W sumie trudno się dziwić, realizacja Sylwestra Marzeń, promocja i film o Zenku, oraz innych bzdetów sporo kosztuje.. <smiech> Swoją drogą odnoszę takie wrażenie, albo się mylę, że aktorzy i ci udający aktorów, zaczynaja "grać" w eMce we własnych ciuchach.. <mysli> No i cichaczem znika coraz więcej serialowych postaci, albo ich role są ograniczane na rzecz "występów" naturszczyków, którym pewnie nie muszą tyle płacić, co zawodowym aktorom..
Skoro scenobajarki wpadły na "genialny" pomysł romansu Kinii ze szwagrem, nigdy nie można być pewnym, co im jeszcze odwali..A skok w bok od zawsze był przez nie preferowany. Można wręcz stwierdzić, że to ulubiony i do perfekcji opanowany schemacik trójkącika, taki wręcz ich konik.. <hahaha>
Faktycznie, Mania doświadczona przez życie kobitka, na dodatek długoletnia pielęgniarka, a zadziwiająco łatwo łyknęła ściemę, którą Lilka i Mateusz jej zaserwowali. <bezradny>

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 21, 2020, 20:36:54 »
Kurski dostał kasę na ogłupianie polityczne narodu <nielubie> <nielubie> a nie na szmirowaty tasiemiec  <smiech>

Tym bardziej że w Grabinie co kilka lat pojawia się jakiś zboczeniec.
Vide Natalcia i jej cudny Romuś nie wspominając uwięzienia Basieńki.
Że nie wspomnę nadobnej Maryś i jej porwania przez Radosza  <smiech> <smiech>

Offline grant1

• M&Ar-forever!
  • Carpe diem
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 22, 2020, 00:06:11 »
Meg, oczywiście, że nie chodziło mi tylko i wyłącznie o produkcję szmirowatych bzdetów przez tych propagandzistów tv Kurskiego. Napisane to było z sarkazmem i ironią. <tak>
Ale ze względu na wojnę plemienną w PL, staram się unikać w tym naszym kąciku M&Ar bezpośrednich odniesień do sytuacji w kraju, czy czegokolwiek związanego z tym cyrkiem, który nam zafundowali i mamy go na codzień wszędzie. Bo obawiam się, że jak zaczniemy pisać tu o polityce, czy o swoich poglądach, to zaczniemy się też kłócić... <bezradny>

Hosting zapewnia KYLOS