Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259919 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1245 dnia: Listopad 26, 2019, 21:28:35 »
 <o_tak> ...do tego dojdzie synek Starskiego...i Rogowscy otworzą domowe przedszkole dla społecznych sierot...

Może im się wtedy prawdziwa córa znajdzie  <zez>.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1246 dnia: Listopad 26, 2019, 21:33:19 »
Hm... I nieślubny syn Artiego też poszedłby zapalić znicz na grobie obu Łagodów...A skąd miałby aż taką wiedzę, kim oni byli dla ewentualnej/potencjalnej jego macochy.....Poza tym, co by to go wtedy obchodziło <smiech> Coś jednak ten młodzian musi wiedzieć o Łagodach, skoro poszedł na ten ich grób. <mysli>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1247 dnia: Listopad 26, 2019, 21:41:08 »
Na syna Michała za młody, od czasu jego gejowskiej przygody w Stanach minęło zdecydowanie mniej lat, niż ma ten gostek.  <mysli>

To musi być syn Starskiego... <mysli> Tym bardziej, że młody ma niezbyt dobre zamiary, ta sama krew!  <okularnik>

<o_tak> ...do tego dojdzie synek Starskiego...i Rogowscy otworzą domowe przedszkole dla społecznych sierot...

Może im się wtedy prawdziwa córa znajdzie  <zez>.
I pozamiatane. Jednym zdaniem.  <o_tak> <hahaha>
Obawiam się jednak, że to wszystko po to, by raczej odwrócić uwagę od jej zaginięcia. Aleee! Ostatnio widziałam chyba na IG Majki, ze wróciła na plan, o ile zdjęcia były aktualne.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1248 dnia: Listopad 28, 2019, 21:29:09 »

Meg, Masz rację, że ten nowy stażysta to nie będzie ten "poszukiwany" nieślubny syn nieboszczyka Starszczaka. Można domniemywać, że to być może objawi się za to potomek Michała Łagody, również nieślubny..Swoją drogą scenobajarki mają jakąś słabość do wprowadzania w tym tasiemcu, nowych postaci, oczywiście jako pojawiające się znikąd nieślubne dzieci różnych "bohaterów". O których nikt nigdy nie miał pojęcia, że mogą w ogóle istnieć.. <smiech>
Nie mam racji   <hahaha> <hahaha> wygląda jednak na to że to jednak synalek.
Detektywi siem pomylili  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>

https://fileshark.pl/pobierz/37412222/62d76/odc-1474-wmv

Maryś ma przeczucia nie wiadomo skąd że go już kiedyś  widziała  <smiech> <smiech>
Świeżynka podreptała na cmentarz i lampionik zapaliła.
Swoją drogą skąd on wiedział kto jest i gdzie pochowany.
Przecież Starski nabył się do Grabiny jak już kontaktów z nim nie utrzymywał  <mysli> <mysli>
Cudni detektywi  znależli nie tę co potrzeba i nie tego co szukali.  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1249 dnia: Listopad 28, 2019, 21:30:57 »
Dziękuję za scenki, Meg.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1250 dnia: Listopad 28, 2019, 22:05:05 »
Swoją drogą skąd on wiedział kto jest i gdzie pochowany.
Może młody też wynajął detektywa <hahaha>

Ciekawa jestem czy w ogóle jest lekarzem... Rożne cuda były już  w tym serialu, pamiętacie tę mafijną koleżankę Grażyny, która się podawała za pielęgniarkę? <hahaha>


A wracając do odc. 1474 - jezu czy tylko ja mam wrażenie, że podczas niektórych scen tenteges między Rogowskimi Marysia zachowuje się, jak dziecko przed rozpakowaniem cukierka? <niecierpliwy> Te zaciśnięte z ekscytacji zęby i pięści...  :o :hahaha:
Żeby nie było, że się czepiam! Fajnie, że takie sceny w ogóle są, no aleee...  <gafa>

Meg, dzięki!  <o_tak>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1251 dnia: Listopad 28, 2019, 23:07:20 »


A wracając do odc. 1474 - jezu czy tylko ja mam wrażenie, że podczas niektórych scen tenteges między Rogowskimi Marysia zachowuje się, jak dziecko przed rozpakowaniem cukierka? <niecierpliwy> Te zaciśnięte z ekscytacji zęby i pięści...  :o :hahaha:
Żeby nie było, że się czepiam! Fajnie, że takie sceny w ogóle są, no aleee...  <gafa>

Meg, dzięki!  <o_tak>
Pati pamiętasz  sławetny szczękościsk  kiedy Arturo zbliżył swe usta do świeżych ust korali nadobnej Maryś.
Myślałam że sobie zęby połamie tak je zacisnęła. <hahaha> <hahaha>
No i patrz- nie minęło jej  <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>

Pieńkowska ma problem ze scenami miłosnymi z Moskwą i to  ewidentny   <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1252 dnia: Listopad 28, 2019, 23:34:04 »
A rzecz miała miejsce na tej ich odziedziczonej po Januszu skórzanej sofie? <hahaha> Jeśli  o tę scenę chodzi to tam z dialogu między nimi ona miała być mega  rozmarzona, a wyszło...   <hahaha>
W niektórych  scenach widać, że Moskwa musi na nią działać totalnie aseksualnie. <olaboga>  Tyle, że nie powinno być tego w ogóle widać.  <soczek>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1253 dnia: Listopad 29, 2019, 00:41:50 »
A rzecz miała miejsce na tej ich odziedziczonej po Januszu skórzanej sofie? <hahaha> Jeśli  o tę scenę chodzi to tam z dialogu między nimi ona miała być mega  rozmarzona, a wyszło...   <hahaha>
W niektórych  scenach widać, że Moskwa musi na nią działać totalnie aseksualnie. <olaboga>  Tyle, że nie powinno być tego w ogóle widać.  <soczek>
Wiesz, Patrycjo, w tych scenach to Gosia wygląda totalnie asekeualnie w moim odczuciu. Kto by chciał całować taki nadęty kij? Współczuję aktorowi takiej partnerki. Ta jej mina to sama w sobie antyreklama amorów. Chociaż jak na nich, ta scena akurat była całkiem spoko. Kiedyś było dużo bardziej sztucznie między nimi.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1254 dnia: Listopad 29, 2019, 23:01:46 »
Faktycznie Macie rację, że Moskwa działa na Pieńkowską aseksualnie i to od samego początku, od kiedy zatrudnili go w eMce. On może się
i starał, żeby to okazywanie uczuć do serialowej Maryś przez Artiego wyglądało w miarę przekonująco. Tyle tylko, że tych scen to było tyle, że ho ho... <hahaha>
A Pieńkowska właściwie prawie zawsze grała i gra z nim sztucznie te w zamierzeniu "miłosne" sceny. Gdyby nie wątki w scenariuszu, a przede wszystkim dialogi pomiędzy doktorkiem a Mańką, to doprawdy trudno byłoby się dopatrzeć w tym tasiemcu, że oni coś do siebie czują, no może poza przyjaźnią, a nie jakąś tam wielką miłość..  <hahaha>
Ona grać takie "momenty" też potrafi, zupełnie inaczej (lepiej )"wychodziło" jej to w takich scenkach ze Z.Stryjem, jak z R.Krzyżowskim. Co prawda z tym ostatnim, to była chyba tylko jedna scenka "ognistego pocałunku", na sam koniec jego bytności w tym serialu.. Może to było takie czułe pożegnanie kolegi <smiech>
No cóż, na coś "więcej" od Pieńkowskiej i tak nie ma co liczyć, a przez tyle lat, to można było już do tego przywyknąć.. <hahaha> Standardowe przytulanko a la miś, cmok w policzek, smyranko po policzku, przejechanie końcem paluszków po czuprynie Artego i to widzom wystarczy.. <hahaha>


 








Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1255 dnia: Grudzień 02, 2019, 11:48:13 »
Pieńkowska ściągnęła Moskwę z Wrocławia.To jej zawdzięcza rolę Artusia.

O wiele lepiej i przekonująco wyglądała wtedy kiedy Artuś koło niej chodził.
Wtedy były piękne sceny i ładnie grane. Kiedy
musi być z nim w scenach miłosnych jest tragiczna.
Ona ma blokadę psychiczną na niego  <hahaha> <hahaha>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1256 dnia: Grudzień 02, 2019, 17:08:10 »
 <bezradny> To ciekawe co jej zrobiła Majka, że z nią wypada jak daleka krewna, nie matka. Myślę, że Pieńkowska ogólnie jest wnerwiona, że musi grać w Emce, bo brak jej innych propozycji.
Takie mam swoje osobiste przekonania. Ona nawet w reklamie positivum wypada wiarygodniej. Wiem wtedy, że gra.
Ja ich jako parę lubię, ale odczuwam jej niechęć do samej roli.
Nic z tym się nie zrobi. Zarozumiałość to taka wada, której człowiek łatwo się nie pozbędzie. A gwiazdy tak mają. Weź zwrócić im uwagę, to i tak wyjdziesz na najgorszą szuję. Pieniądze zawsze mają pierwszenstwo przed rozumem.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1257 dnia: Grudzień 02, 2019, 20:34:00 »
Nie radzę "gwiazdom" zwracać uwagi-zablokują  <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1258 dnia: Grudzień 02, 2019, 20:50:52 »
Oho, Meg widzę jakieś doświadczenia w tym temacie. <hahaha>

Niektórym cholernie brakuje dystansu, a szkoda... Bo zazwyczaj najmniej mają go Ci, którzy doskonale wiedzą, że mają sporo słabych punktów.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1259 dnia: Grudzień 05, 2019, 22:59:13 »
Oho, Meg widzę jakieś doświadczenia w tym temacie. <hahaha>

Niektórym cholernie brakuje dystansu, a szkoda... Bo zazwyczaj najmniej mają go Ci, którzy doskonale wiedzą, że mają sporo słabych punktów.
<hahaha> <hahaha> <hahaha> <smiech> <smiech> <smiech> <smiech> Patrycja, niektórzy też mają bardzo wysokie mniemanie o sobie.Tylko rzeczywistość strasznie skrzeczy gdy dochodzi do faktów.  ;D

https://fileshark.pl/pobierz/37821578/409e0/odc-1477-avi

Nadal brak córci, kompletnie nikt o niej nie wspomina  <hahaha> <hahaha>  cudny serial.

Bardzo lubię Katarzynę Kwiatkowską jej wątek z Wernerem zaczyna być ciekawy. <skacze> <skacze>