Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 263004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1215 dnia: Listopad 14, 2019, 21:57:28 »
Meg, dziękuję za scenki  <buja_w_oblokach>

Faktycznie bardzo miło się ich oglądało, fajnie naturalnie im to wszystko wyszło.  I ładnie poszaleli nam Państwo Rogowscy w tym 1471...Żeby tak w łazience przy otwartych drzwiach, z Kisielową niemalże za ścianą! Odważnie! <hahaha>

Obstawiam, że nieobecność Majki to kwestia kontraktu a nie scenariusza. Może ze względów prywatnych małej produkcja musiała ograniczyć jej udział. O ile dobrze pamiętam to osobisty brat Majki grał Miśka? Jego już zmienili, może i z naszą Basią coś kombinują. <bezradny>

Makijaż Zosieńki oczywiście pierwsza klasa, jak i zamiłowanie doktorka do "technokolorów". <hahaha> Po wpadce z kiecką ślubną biedaczysko już całkiem stracił w oczach żony w kwestii gustu. A nie wie przecież o pierścionku, jaki to jej zakupił co by się oświadczyć. Całe szczęście, że z tą sukienką w kropki trafił. A bardziej Pieńkowska, bo z tego co kojarzę z jej IG to jej prywatna sukienka. Wygląda to tak, jakby te cięcia budżetu na garderobę dotyczyły nie tylko Klanu, ale i eMki. Choć akurat Pieńkowska od lat gra czasem w swoich rzeczach, albo "pożycza" na prywatne wyjścia rzeczy z eMkowej garderoby.  <haha>

Informuję że według  kalendarza emki Maryś ma 60 dych na karku jej mamcia 80 więc Zosieńka takowo też tyle wiosenek posiada i to najbidniej  <smiech> <smiech> <smiech>
  :hahaha: To jest fakt, który zawsze poprawia mi humor! :hahaha: Chyba kiedy szukali aktorki nie sądzili, że eMka pociągnie tak długo i z czasem ciężko będzie im to tuszować... A teraz pewnie liczą już na to, że mało kto Marysi wiek w ogóle jest w stanie ogarnąć. O ile sami jeszcze o tym pamiętają. <hahaha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1216 dnia: Listopad 15, 2019, 12:29:17 »
Meg, dziękuję za scenki  <buja_w_oblokach>

Obstawiam, że nieobecność Majki to kwestia kontraktu a nie scenariusza. Może ze względów prywatnych małej produkcja musiała ograniczyć jej udział. O ile dobrze pamiętam to osobisty brat Majki grał Miśka? Jego już zmienili, może i z naszą Basią coś kombinują. <bezradny>
To się kupy nie trzyma. Jak można się pozbyć kilkuletniego dzieciaka? do tego bez kompletnie żadnego wyjaśnienia.Żeby jeszcze coś mówili ewentualnie pisali to można jakoś zrozumieć. A tak ? dzieciaka wymiotło z chałupy i jest super  <hahaha> <hahaha>  jak  był wątek z esemesami,porwaniem to maglowali bez przerwy w każdym odcinku.Teraz cisza  idealna.
Bez sensu to wszystko.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1217 dnia: Listopad 15, 2019, 13:42:11 »
Aż mam ochotę wrzucić na profil eMki grafikę z małą Basią i napisem KTOKOLWIEK WIDZIAŁ,  KTOKOLWIEK WIE  <hahaha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1218 dnia: Listopad 15, 2019, 14:08:59 »
Aż mam ochotę wrzucić na profil eMki grafikę z małą Basią i napisem KTOKOLWIEK WIDZIAŁ,  KTOKOLWIEK WIE  <hahaha>

Zrób mema jak umiesz i wrzuć   <smiech> <smiech> <smiech> <smiech>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1219 dnia: Listopad 15, 2019, 15:22:13 »
[ quote author=Patrycjaa link=topic=823.msg38351#msg38351 date=1573821731]
Aż mam ochotę wrzucić na profil eMki grafikę z małą Basią i napisem KTOKOLWIEK WIDZIAŁ,  KTOKOLWIEK WIE  <hahaha>
[/quote]

Wrzuć, chętnie to zalajkuje.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1220 dnia: Listopad 15, 2019, 21:44:18 »
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-tajemniczy-stazysta,nId,3336704
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-tajemniczy-stazysta,nId,3336704

Ja mam tylko nadzieję, że te potomek Grabińskiego hrabiego nie będzie kolejnym adoratorem Marysi, bo chyba padnę ze śmiechu  <hahaha>. Ciekawe kogo mu wykombinują do związku, przecież takie blond ciasteczko nie może się uchować nietknięte  <hahaha>.

Niezły prezent na 1. rocznicę ślubu kościelnego dla Artiego - synuś niedoszłego kochanka małżonki.

W Emce to oni nie mogą jak ludzie tworzyć par - zawsze jest o jednego/jedną, co najmniej za dużo  <cwaniak>.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1221 dnia: Listopad 15, 2019, 22:47:19 »
Zrobię to dla Was, obiecuję! <hahaha> Dajcie mi dwa dni  <naukowiec>

Stażysta to na bank synalek. Ciekawe co wykombinuje,  bo że będą kłopoty to pewne. Młody nie pojawił się ot tak, bez powodu i pewnie ma już zacny plan. <naukowiec>  Ciekawe czy np. Starski nie zostawił jakiejś wiadomości dla niego, w której napisał,  że  Marysia była miłością jego życia, ale Artur stanął na drodze do ich szczęścia, a ten utraconemu/odzyskanemu tatusiów zrobi ostatnią  przysługę "eliminując" nam Doktorka <slucha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1222 dnia: Listopad 16, 2019, 11:23:40 »
Maryś w rozpaczy jest niezwykle urocza 💝, więc o ile go nie zabije ten gówniak od Starskiego, to może być całkiem ciekawy wątek.
Zatroskaną Maryś miło się ogląda. I to byłaby szansa dla Majki na ciekawe sceny. Ona naprawdę fajnie gra i jest śliczną dziewczynką, ale w Emce wiecznie promują tylko dwoje dzieci: Szymka od Marcina i Wojtka od Gośki.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1223 dnia: Listopad 17, 2019, 12:55:06 »
To, że coś scenobajarki muszą wykombinować i namieszać w wątku M&Ar to jest zrozumiałe. Ileż można ciągnąć odc z "perypetiami" Rogosiów z tą parą cudaków, Kisielową i jej oszustem. Ale ci ewentualnie kolejni absztyfikanci, tej było nie było 60-latki, to jest komiczne. <smiech> Owszem, pani doktorowa jest atrakcyjną kobietą, jak na swoje lata, ale z za dużym przebiegiem.  <hahaha>
Też tak myślę, że ten młody stażysta to zaginiony potomek milionów nieboszczyka Starskiego i jego grabińskiej ziemi. Pewnie sporo ten młodziak namiesza w życiu M&Ar. Ale żeby on miał dybać na Artiego jako mściciel swojego tatki...No nie przesadzajmy. <smiech> Chociaż z drugiej strony, to co wydaje się absurdalne, to wg "genialnych" scenonobajarek wcale takie być nie musi..Im większa bzdura tym lepiej. <hahaha> Czego one nie wykombinują, żeby tylko oglądalność tego gniota była większa. Ale wychodzi im to z roku na rok coraz gorzej, bo eMka ma duże spadki.
A tu taki cytacik ze strony Telemagazynu:
"Ale Werner niespodziewanie postanowi wyznać swoje uczucia... Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! W 1476. odcinku "M jak miłość" Rogowska usłyszy od niego, że zależy mu tylko na niej i to ona robi na nim największe wrażenie! Co ona na to? To tylko flirt czy prawdziwe uczucie?"... <haha
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2019, 14:18:54 wysłana przez grant1 »

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1224 dnia: Listopad 17, 2019, 13:56:44 »
Werner chyba się jednak szybko odkocha, bo nagrywa sceny z Agatą 😁😁😁. Artuś będzie mógł śmiało powiedzieć, i od serca: szwagier to nie rodzina 😁😁😁😁😁.
Masz rację Grandt1, Małgosia to piękna kobiet a właśnie wtedy, kiedy się śmieje. I mówię to całkowicie obiektywnie, abstrahując czasem od jej nastawienia do pracy. Po prostu jest ładba, i pewnie podoba się wielu mężczyznom, ale bynajmniej nie 30-latkom bo w to nie uwierzę.

Offline adusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 42
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1225 dnia: Listopad 17, 2019, 16:04:00 »
A ja myślę, że Werner bedzie ćwiczył po prosty jakiieś swoje przemowienie, potraktuje Marysie jako starszą koleżankę I poprosi o radę. Tak sobie tylko tlumaczę tą informację, bo w przeciwnym wypadku to strach się bać co jeszcze wymyślą.  <lornetka>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1226 dnia: Listopad 17, 2019, 21:23:08 »
 Ja to tu tylko zostawię.  <papa>
Zgodnie z obietnicą... <hahaha>
Oczywiście mogłam pomylić info, kiedy to po raz ostatni była widziana.  <haha>

Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1227 dnia: Listopad 17, 2019, 21:43:39 »
 <skacze> Super, dla mnie bomba. Nic nie pomyliłaś. Basia po raz ostatni była widziana pod kościołem w Grabinie. Pózniej do kolacji już nie zasiadła z resztą rodziny.

Mem jest świetny. Dobra robota, Patrycjo.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1228 dnia: Listopad 19, 2019, 00:56:58 »
Taka ciekawostka z opisu odc 1474:
"W przychodni w Lipnicy zjawia się nowy stażysta Maciej Kalicki. Artur nie wie, że skrywa on wiele tajemnic. Jedna z nich może odmienić życie Marii".... <boi_sie> <cwaniak> Strach się bać, co znowu te scenobajarki wykombinowały... <smiech>

https://swiatseriali.interia.pl/odcinki/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc,nId,3341670,eId,131923

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1229 dnia: Listopad 19, 2019, 10:02:55 »
Ja tam stawiam na wielki spadek jako przyczynę wielkich zmian u Maryś  <jupi>. A co tam, trzeba myśleć pozytywnie, a sceny już i tak nakręcone, więc czas pokaże, kto miał rację.