Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259756 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1185 dnia: Wrzesień 20, 2019, 10:14:16 »
 <soczek> witaj wśród nas, Rex. W naszym wątku poruszamy głów nie wątek Marii i Artura. Chętnie poznam Twoją opinię nt. Rogowskich.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1186 dnia: Wrzesień 28, 2019, 09:16:14 »
Super, Rex, więc jak już będziesz miał wyrobione zdanie, to chętnie go poznam.
Miłego dnia.

PS. Widziałam już odcinki - 1457 był uroczy, zazdrość Artura o ducha Starskiego - słodka i taka ludzka, naprawdę przyjemnie się ich oglądało, natomiast odcinek 1458 nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Maria była u syna, przeprowadziła z nim rozmowę nt. jego postępowania względem Julii i, jak zwykle zresztą, usprawiedliwiała go, podczas gdy prawda jest taka, że Paweł to skończony egoista i w realnym życiu kobieta pokroju Julki w ogóle by na niego nie spojrzała, nie mówiąc o związku. Był też Otar, co zapewne spodoba się Meg - jak dla mnie ta postać przestała być zabawna jakieś kilkadziesiąt odcinków temu, ale kto co lubi.

PS2 Opowiadanie będzie w niedzielę, buziaki  <przytul>.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1187 dnia: Wrzesień 28, 2019, 21:24:09 »
Lubię Otara jest fajny,czekam kiedy jemu przypasują jakaś panią  :hahaha: bo platoniczna miłość do Marysi raczej mu nie wystarczy na długo  <smiech>

1457.

https://fileshark.pl/pobierz/34389798/14737/odc-1457-wmv

1458

https://fileshark.pl/pobierz/34389795/dcf70/odc-1458-wmv

Zazdrość Artura o nieboszczyka jest śmieszna,facet umarł a ten szopki odstawia.
Poszukiwania zaginionego syna łącznie z zaginioną mamusią ::)  tego jeszcze w emce nie było,rozciągają do granic niemożliwości wątki poboczne.
Zagnieżdżenie Kisielowej i jej niedorobionego narzeczonego przestaje być śmieszne.Ta propozycja żeby właścicielka domu przeniosła się do klitki po ich ślubie  ::)  .
Od kiedy to sernik chowa się w cieple na póżniej? Marysia taka super gospodyni a ciasto w cieple trzymała  <smiech>
Ogółem ich watek jakoś  trwa,w dalszym ciągu nie widać latorośli, co oni z nią zrobili? <smiech> <smiech> tyle czasu a jedynaczka po za widokiem,nawet o niej nie wspominają a podobno miała nadal problemy po porwaniu.Dziwna sytuacja.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1188 dnia: Wrzesień 28, 2019, 22:07:53 »
Otar by musiał się spiknąć z Kisielową, ale ona już chyba zajęta będzie, bo już jakieś fotki z przygotowania do ślubu wyciekły do mediów.

Obie postaci mają żywiołowy temperament - w takim duecie talerze latałyby na przemian z wyznaniami miłości. Scenarzyści nie mają za grosz finezji :P.

Co do wątku namolnych sublokatorów - odnoszę wrażenie, że piszący scenariusz mają dość Mostowiaków i te sceny są złośliwie napisane, aby tylko upokorzyć trzon serialu, ale mogę się mylić.

Co do małej Basi, zgadzam się, Meg - dziecko niewidzialne. Pewnie tak jak na weselu i na Chrzinach bliźniaczek - gdzieś jest, tylko my jej nie widzimy  <smiech>.

Dzięki za scenki, Meg.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM

Offline SpiretDoom

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1190 dnia: Październik 03, 2019, 21:10:42 »
Haha, nie wierze... Wręcz idealna osoba do tej roli  <haha>
Coraz bardziej jestem ciekawa tego odcinka, naprawę.

I tak wróciłam! Po trochę dłuższej wakacyjnej przerwie jestem  ;D

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1191 dnia: Październik 03, 2019, 22:27:54 »
Marysia co najwyżej mogłaby jej poradzić jak wziąć faceta na wstrzymanie! W tym jest doskonała! <hahaha> Ale swoją drogą zobaczcie jakiej pewności Zośka nabrała przed tym ślubem, bo przecież do tej pory Marysia była na jej liście potencjalnych kochanek Roberta, a tu takie zwierzenie... <hahaha>
Maria SeksMasterka Rogowska <haha>

SpiretDoom, witaj! <krzykacz>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1192 dnia: Październik 03, 2019, 22:40:58 »
Patrycjo, o tym samym pomyślałam..Rogowska może uczyć jak długo można podgrzewać temperaturę uczuć na samej nadziei na co$ więcej  <smiech>.

Tekst o Seksmasterce: Patrycjo, jestes wielka😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀.

Witaj po przerwie Spiretdom.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1193 dnia: Październik 05, 2019, 19:36:49 »
https://fileshark.pl/pobierz/34680263/05806/odc-1459-wmv

Na razie Marysia w roli  bufora <smiech> <smiech> Otar  z nadzieją na coś więcej jest kapitalny,przynajmniej pośmiać się można  <hahaha>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1194 dnia: Październik 06, 2019, 07:27:40 »
Niestety, nie podzielam Twojej opinii Meg. Dla mnie "zaloty" Otara są nachalne i niesmaczne. Sama kiedyś podobne przeżyłam jako kobieta i nie wspominam tego najlepiej: delikatniej rzecz ujmując. To jego obcałowywanie rąk i lubieżny wzrok sprawia, że bierze mnie na wymioty. To najgorszy  najbardziej prostacki adorator Mańki. Nie widzę w tych scenach nic śmiesznego. Niech mu znajdą jakąś babę, bo takie śnienie do Rogowskiej to brak konsekwencji postaci: podobno dla niego rodzina to rzecz święta, to po się do takiej rodziny wpycha? Artur powinien mu dać w pysk. Raz by wystarczył: wielki, brzuchaty nerwus mocny w pysku kontra wysportowany, umięśniony karateka.
Umizgi Roberta mają więcej klasy niż Otara. Dla mnie ta postać to nieokrzesany prostak. Nadal obstaję, że byłby doskonałym partnerem Kisielowej.
Każdy jednak ma prawo mieć własne zdanie. Fajnie, że masz frajdę w oglądaniu. Ja ten odcinek widziałam raz. I starczy. Podobała mi się w nim najbardziej Katia i jej rozmowa z Marią w Bistro. Bardzo przyjemna postać, charakterystyczna i nietuzinkowa.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1195 dnia: Październik 06, 2019, 21:00:57 »
'Frajda" to za duże słowo,w tej chwili emka bawi mnie setnie.Ciągną na silę i dzięki temu aktorzy kasę mają. Teraz jeszcze watek z morderstwem,szantażem ..ciekawe co jeszcze wymyślą bo lekarz morderca zakopujący ciało ciemno w nocy mnie rozwalił. Tak jakby nie mógł zadzwonić po policję.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1196 dnia: Październik 06, 2019, 22:18:05 »
Mnie w tej scenie bardziej zszokował ten, co nagrywał filmik. Tak na gorąco wpadł na pomysł szantażu? Nie obchodzi go, że nie żyje człowiek...i ktoś pod osłoną nocy zakopuje go jak bezpańskiego psiaka? Sam fakt, że przypadkowy morderca zachowuje się dziwnie jakoś mogę sobie wyłumaczyć szokiem, strachem, że nawet jak to była samoobrona, to może trafic do wiezienia lub stracic prawo do wykonywania zawodu z uwagi na karalność (choć do konca nie wiem nak o tym stanowi prawo), ale tego operatora kamery telefonu to juz nie....sama pisze, ale nie  wpadłabym na taki wątek....tego na trzeźwo nie da się wymyslic. Nawet w horrorach i kryminałach znają granice.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1197 dnia: Październik 10, 2019, 20:49:30 »
Wątek z morderstwem jest bardzo mocno naciągany i nierealny z kilku powodów.

Pierwszy to ten że zamordowany był prześladowcą rodziny i były realne obawy że może zrealizować swoje pogróżki w związku z obsesją jaką miał na tle Izy.

Drugi to istnieje coś takiego jak samoobrona a w tym wypadku byłaby taka kwalifikacja mając na uwadze że Artur zamordował lekarkę i wcześniej groził zarówno Izie jak i Marcinowi.

Trzeci powód to Artur miał broń i dość trudno byłoby prokuratorowi udowodnić że broń to atrapa do zabawy.

Braciszek Marcina miał wszelkie powody żeby zadzwonić na policję a  nie jak kretyn wsadzić do bagażnika i zakopać w lesie w,którym jakim to cudownym zbiegiem okoliczności pojawił się jego sąsiad i nagrał zakopanie truposza. No co za fart równy wylosowaniu przez Krychę sędziego po raz trzeci tego samego ,którego jakimś cudem oceniła pozytywnie  <smiech> <smiech> <smiech> >:( >:(  tylko w totka grać z takim szczęściem   <smiech> <smiech>

https://fileshark.pl/pobierz/34910336/9090a/odc-1461-wmv

Mina Marysi bezcenna w czasie "nauki"  aż mi się żal zrobiło  biednej Zosieńki.  <hahaha> <hahaha>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1198 dnia: Październik 11, 2019, 21:06:15 »
Meg, dziękuję za scenki w fantastycznej rozdzielczości!  <serduszka>

Ciekawa jestem do czego doprowadzą te poszukiwania. Skoro i tak pomaga im detektyw, to na jaką cholerę oni tam pojechali? <mysli>  Powinni już całą sprawę zlecić temu facetowi, żeby chociaż sprawdził czy faktycznie młody Starski tam przebywa... No Rutkowski to to nie jest. <okularnik>  :hahaha:
Te lekcje z Kisielową... <hahaha> Jak Kisielowa mnie irytuje straszliwie, tak to jej zakłopotanie było przeurocze. A w chwili, kiedy Rożniatowska wypowiadała kwestię o bieliźnie miałam wrażenie, że ona sama zaraz wybuchnie śmiechem. <hahaha>

Miło, że Pieńkowskiej w końcu posłodzili w scenariuszu, bo przyznać trzeba, że nogi to ona ma rewelacyjne. <soczek>

Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1199 dnia: Październik 11, 2019, 23:13:01 »
Jak dla mnie Gosia ma śliczny, dziewczęcy uśmiech. Kiedy chichocze, mam wrażenie, że cały obraz sceny kreśli ten jej usmiech.
Co do nóg...cóż, nie znam się...więc się nie wypowiem, ale jak, Patrycjo, uważasz, że tak jest, na pewno wiesz, co mówisz.
Pewnie syn Starskiego to jakiś łobuz. Maryś jeszcze popamięta, że go szukała 🤣. Rozmowa seniorek o seksie...mistrzostwo świata 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥊🥊🥊🥊🥊🥊. Ciekw2e ile dubli nagrywały. Pieńkowska zachowała pokerową twarz. I ta jej mimika...aż żałuję, że nigdy nie byłam na żadnum jej przedstawieniu teatralnym.
Z góry was przepraszam za literówki, ale jadę pociągiem z pracy do domu, i troszkę buja 🤣🤣😁😁😁. Dobrej nocy, dziewczyny...i chłopcy.
Dziękuję Meg za scenki.