Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1170 dnia: Wrzesień 05, 2019, 17:08:39 »
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-prosba-zza-grobu,nId,3185329

 <smiech>….i nic dodać, nic ująć: obciach po całości. Można się tylko śmiać.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1171 dnia: Wrzesień 06, 2019, 18:48:08 »
Dzień dobry powakacyjnie! ;D

Oglądali już?
Ja oglądałam, w końcu ileż można czekać.. <hahaha>

Ach te podloty Robercika trochę żałosne, ale lepsze to niż nic - fajnie, że są w pierwszym powakacyjnym odcinku. Państwo Rogowscy razem bardzo na plus. :serce:

Czy tylko mnie się wydaje, że nagle w emce minęło jakieś pół roku? Ostatnie odcinki przed przerwą były takie nieco zimowe, a w pierwszym odcinku powakacyjnym jakoś jesiennie się u nich zrobiło... Jabłka na stole, stylówki raczej wrześniowe niż kwietniowe, jak to zwykle bywało... Ich sylwester był jakieś 20 odcinków temu, więc teraz powinno być raczej wakacyjnie a tu taka zmiana.. <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1172 dnia: Wrzesień 06, 2019, 21:48:34 »
Patrycjo, z tego, co mówiła Ula, to jest blisko miesiąca maja, ale to może oznaczać albo marzec, albo kwiecień. Któż to wie? Tyle mają wątkó i postaci, że się im się terminy rozjeżdżają  <smiech>.

Szczerze? Nie paliło mnie, żeby obejrzeć nowe odcinki, ale zaufałam Twojej recenzji. I nie zawiodłam się  <mis>.

Rogowscy są tacy fajni, że aż miło się na nich patrzy. Mam jedną uwagę: gdzie jest ta ich dziecina, znowu na koloniach?  <skacze>

Babcia Basia: wymiata. To klasa aktorska, bez rysy, mimo upływu lat.

Odzywaj się częściej, Patrycjo. Twoje uwagi są trafne  <ok>.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1173 dnia: Wrzesień 08, 2019, 19:32:58 »
https://fileshark.pl/pobierz/33529443/0d2af/odc-1452-wmv

Sezon rozpoczęty <hahaha> aż w szoku jestem jak po wakacjach Pieńkowska normalnie gra.Ciekawe jak długo  <boi_sie> Tylko gdzie oni dzieciaka zgubili? cały odcinek a Basi zero   :hahaha: u nich teraz powinno być koło Wielkanocy bo zawsze pół roku było do tyłu.

Patrycja ostatni odcinek przed wakacjami to był marzec.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1174 dnia: Wrzesień 08, 2019, 21:56:31 »
Meg, dziękuję za scenki.  <jupi>

O Basi zapomnieli przecież do tego stopnia, że nawet nie było jej na ślubie Ulki...  <haha>

A co do wywęszenia mojego spisku <hahaha> to wiecie, mnie totalnie zmyliło kilka rzeczy:
1. Ula wita się z Sonią jakby spoooro się nie widziały, a przecież sezon zakończył się ślubem, na którym obie były.
2. Scena, w której Basia rozmawia z Ulą na werandzie - ten kadr na jabłka, jakby chcieli dać do zrozumienia, że już jesień! :P

Widocznie ciężko mi ogarnąć czasoprzestrzeń tylko na podstawie naszego wątku, bo wszystkie inne oglądam raczej od wielkiego dzwonu. <haha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1175 dnia: Wrzesień 08, 2019, 22:07:17 »
No tak, masz rację, Patrycjo, Basia nie była na ślubie kuzynki. Zupełnie o tym zapomniałam  <lornetka>. Teraz pewnie: rano była w szkole, a po południu...na próbie chóru. Wieczorem - chyba w swojej sypialni. Ot, i scenarzyści usprawiedliwieni  <jupi>.

Swoją drogą, ja już wolę oglądać zaloty Otara, bo one są pokazane troszkę w krzywym zwierciadle. Mało która kobieta marzy o takim adoratorze.  <hahaha>. Robert wychodzi bardziej na uciążliwego sublokatora niż zainteresowanego Marią - w moim odbiorze.

Meg, dziękuję za scenki.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1176 dnia: Wrzesień 14, 2019, 21:34:06 »
https://fileshark.pl/pobierz/33751708/07a04/odc-1453-wmv

W sumie nic ciekawego.

Wątek Wernera szukającego na zimno matki swego przyszłego dziecka mnie rozwalił. Bosz kto to wymyślił.
Otar coraz bardziej mi się podoba,fajny facet i fajnie gra. Zabawny.  ;D
Wątek złodzieja,który chodzi na włam w dzień i przy pełnej chałupie wyłamujący kraty- żenada połączona z masakrą.
Scenobajarki coraz bardziej odpływają z realizmem gdzie one złodziei włamujących się do domów w biały dzień widziały??
Łukaszek ma problem  <smiech> <smiech> mina bezcenna kiedy dowiaduje że zostanie... Katia też fajnie gra.

Ogólnie odcinek dość sympatycznie się oglądało.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1177 dnia: Wrzesień 15, 2019, 01:50:45 »
Dziękuję, Meg, za scenki. Nawet nie wiedziałam, że postać Marii będzie w tym odcinku. Raczej robi za tło, ale po za pierwszy od wielu odcinków znów gra. Nie wiem co jej spadło na głowę, ale nie tego nie zdejmuje, bo przyjemnie się ją ogląda.
Co do reszty wątków: całkowicie je pomijam. Jestem wierna tylko naszym.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1178 dnia: Wrzesień 15, 2019, 11:07:03 »
Meg oj zapewniam Cię że złodzieje są dość niewychowani w tej kwestii i biały dzień jest dla nich tak samo dobrą porą jak i noc. Kiedyś zostawiłam dziecko swe na pół godziny ... Wracam a tu telefon od szwagra z osiedla domków obok z info że ok. 15.00 obrobili 3 domy koło niego ... Moja mina i głupota zarazem ... bezcenne .... tym bardziej że nie było powody bym nie zabierała dziecka ze sobą jedynie taki żeby uczyła się zostawać sama ... Inny przykład ... Po pracy wpadłam na moment do wynajmowanego pokoju w szeregowcu. Cisza, pusto, zabrałam co chciałam, poszłam zamykając chatę. Wracam wieczorem a tu impra na całego policja chata pełna ludzi i info że 15 minut po mnie złodzieje weszli od ogrodu ... Szczęście że ich powitanie mnie ominęło itp itd. Jakby kto pytał miasto wojewódzkie...
Co do naszych tylko słyszałam tel mi nie odtwarza tego pkiku video a ja w szpitalu ... Ale i tak dziękuję 😁
Byłoby miło gdyby było och więcej ale standardowo nie ma na to co liczyć ... Reszty nie oglądam  <tancze>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1179 dnia: Wrzesień 15, 2019, 19:21:25 »
Rozez07, jak miło, że się odezwałaś. Tęskniłam. Życzę Ci dużo zdrówka.
Ps Filmik działa na komputerze. Na komórce jest tylko głos.

Offline Niebieskooka

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 138
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1180 dnia: Wrzesień 15, 2019, 20:46:02 »
Dziękuję bardzo za scenki! <serduszko> oglądam już tylko to co tu jest wrzucne  :) inne watki mnie nie interesują  ;)  mam nadal nadzieję n jakieś fajne scenki z Naszymi  <na_poduszce>

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1181 dnia: Wrzesień 16, 2019, 16:33:40 »
Wiem że złodzieje w dzień też kradną,zostałam 3 razy okradziona i to w biały dzień.Chodziło mi raczej o tą sytuację że niania z wózkiem po ogródku spaceruje a za plecami złodziej,no kretynizm,tak jak wyłamywanie krat jak domownicy w domu siedzą i w każdej chwili ktoś może wyjść.Ja wiem że złodzieje nas pilnują a nie my ich.No ale są jakieś granice absurdu.
Wernera okradli ze sprzętu muzycznego.No to raczej do plecaka nie wejdzie.
Dlatego absurdem jest dla mnie złodziej chowający się za drzewami, z łupem też by się tak chował?

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1182 dnia: Wrzesień 17, 2019, 19:27:30 »
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-chorobliwa-zazdrosc,nId,3208351

Jeśli tego nie zepsują, to może to być nawet zabawne. Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale ja lubię tę parę aktorów w lekko śmieszkowych scenach - coś w stylu tej, kiedy Mania ululała się jakimś tam trunkiem, a doktorek "wykorzystał" swoją byłą, która zanim wytrzeźwiała, dała się jeszcze pocałować  <smiech>.

Nad sensem scenariusza nie ma co myśleć, bo od dawna go nie ma. Aczkolwiek, pojedyncze sceny mogą dać jako taką przyjemność z oglądania. Było nie było, jesteśmy chyba najbardziej cierpliwą grupą fanów emkowych postaci.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1183 dnia: Wrzesień 17, 2019, 22:28:49 »
No to tak jest jak człowiek tylko słyszy serial a nie widzi ,  <brawo>dla mnie za komentarz do sytuacji której nie widziałam ...  :zawstydzony1:
Werner jest genialny ... A niech Arturek zazdrości niech zazdrości będzie co oglądać 😘😘 Tylko z Maryś nijak dziecka nie machnie  <smiech>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1184 dnia: Wrzesień 17, 2019, 22:49:16 »
Wiesz, Rozez07, że o tym samym pomyślałam? Biedny Werner - jak już mu się jakaś spodobała, to jej nie...uszczęśliwi maluszkiem  <skacze>. A to zdjęcie państwa Rogowskich takie słodkie: troskliwy mąż zdejmuje żonie buciki po ciężkiej podróży - jakie to urocze :).